Billie Eilish قطره ‘جیمز باند’ Theme Song: گوش دادن

Billie دیدار باند! Billie Eilish منتشر تم آهنگ برای آینده جیمز باند فیلم با عنوان “هیچ زمانی برای مردن” در روز پنج شنبه بهمن 13.

“”هیچ وقت مردن’ از NOWWWWWW,” Eilish, 18, نوشت طریق Instagram روز پنج شنبه اعلام این آهنگ را آزاد کند.

کالیفرنیا بومی, 18, co-نوشت پیگیری خواهد شد که برجسته در 25th, جیمز باند , فیلم, هیچ وقت مردنبا او برادر Finneas o’connell. در Instagram پست او به اشتراک گذاشته یک کلیپ از آهنگ کامل با یاد تکرار و صدای گوش خراش.

آهنگ تم منتشر شد در کنار یک تریلر برای فیلم 007 که ستاره دانیل کریگ به عنوان جاسوس افسانه ای برای پنجمین بار. کلیپ آغاز می شود با یک شات از Craig, 51 قبل از او سر در لندن و می گوید: او معروف به خط “Bond, James Bond.”

نیز وجود دارد کلیپ های از شنا کردن در اقیانوس, کریگ, احاطه شده توسط درختان در حالی که راه رفتن در یک جنگل سرد. بیننده پس از دیدن او در یک مهمانی, رانندگی سریع و با همان کاری است که بعد از آن دیده می شود سوزاندن توجه داشته باشید.

“هنگامی که او راز می یابد راه خود را از آن خواهید بود مرگ او را” Rami Malek‘s شخصیت Safin می گوید.

طی مصاحبه ای با سیب موزیک در موزیک های جدید روزانه با Zane Loweکه قطره در روز جمعه 14 فوریه نوازنده باز کرد تا در مورد سفر باور نکردنی او قرار گرفتند به اینکه بخشی از این فیلم که بازدید از سالن های تئاتر در مارس سال 2020 است.

Billie Eilish Becomes Grammy Winner Age 18 Grammys 2020
Billie Eilish. Sara Jaye Weiss/شاتر

“شما می دانید چه چیزی خنده دار در مورد آن مانند دو سال پیش ما بودند مانند” آیا آن را نمی شود دیوانه را به یک آهنگ برای پیوند است؟’ مانند, آیا می شود که dope,” Eilish گفته لاو. “ما نوشته شده است آهنگ هایی که هرگز بیرون می آیند که مانند” من این برای تلفن های موبایل مانند اوراق قرضه. مانند این خواهد بود پیش بینی بود و این امر هرگز اتفاق هر چه.’ و سپس این پیشنهاد آمد و ما مثل, ‘ماسک'”

پس از تولد او Eilish و o’connell پرواز به لندن برای کار با یک ارکستر در پیگیری و همکاری نزدیک تر با فیلم تیم.

“این واقعا خوب بود, مشترک, تجربه,” او توضیح داد. “من حتی نمی دانند که آن را قبل از فیلم اما ظاهرا همه آنها را انجام دهد. من فقط آگاه باشید که من در واقع دوست دارم چرا که پس از آن مردم است که گوش دادن به آن زمانی که آنها را به دیدن این فیلم هنگامی که آن را می توان آنها را مانند ” آه خدای من که این آهنگ.’ من حتی نمی توانم به شما بگویم من تا به لحاظ روانی امیدوار بشم به دیدن این فیلم اولین بار بود مانند, ” اوه خدای من.'”

قبل از سال 2020 اسکار به “همه چیز من می خواستم” هنرمند گفت: بیلی پورتر بر روی فرش قرمز, که آن را یک رویا به حقیقت می پیوندند به نوشتن و خواندن آهنگ تم برای جیمز باند.

“این دیوانه,,, شخص,” او گفت: برادوی افسانه 50 در فوریه 9. “این یک هدف زندگی برای اطمینان حاصل کنید.”

آهنگ جدید آزادی می آید تنها چند روز پس از این خواننده برنده جایزه گرمی انجام یک جلد از “دیروز” توسط بیتلز در سال 2020 اسکار در فوریه 9, به عنوان بخشی از خود بیادگار ماند. در طول آهنگ o’connell, 22, بازی پیانو.

در ماه ژانویه “اقیانوس چشم” songstress تاریخ ساخته شده توسط تبدیل شدن به جوانترین هنرمند را به نفع خود تمام چهار دسته عمده در جوایز گرمی. او در زمان خانه غنائم برای آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید, آلبوم سال و سوابق از سال است.

هیچ وقت به مرگ خواهد شد و مراسم افتتاحیه در سالن های تئاتر در 10 آوریل سال 2020 است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>