بیل د Blasio وعده داده شده به تغییر NYPD. شجاعت خود را شکست خورده و ما

هنگامی که بیل د Blasio در حال اجرا بود برای شهر نیویورک, عمومی, مدافع پیش نویس قانون گردش در میان اعضای شورا که به دنبال گسترش قدرت نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره این شهر نهاد مستقل بررسی نقض حقوق بشر توسط پلیس. آن سال 2009 تبعیض آمیز متوقف می شود سیاه و لاتین در شهر شایع شد و چه خواهد تبدیل به یک yearslong دادگاه فدرال نبرد به چالش کشیدن عمل آغاز شده بود. کیرستن جان Foy مشغول به کار بود برای Rev. Al Sharpton در آن زمان و به دنبال حامیان مالی برای صورتحساب میان مقامات منتخب. د Blasio می خواستم Foy برای پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود را.

“او ساخته شده یک تعهد شخصی به من که این بود که برای رفتن به یک اولویت عمده از دفتر کار خود بود که یکی از دلایل من تصمیم به ترک بخش غیر انتفاعی و رفتن به دولت برای او کار می کنند” گفت: Foy که پیوست de Blasio تیم به عنوان یک مشاور.

د Blasio برنده اما صورتحساب هیچ جا رفت. به زودی پس از او انتخاب شد او شروع به میرایی پایین پلیس اصلاحات شد. زمانی که Foy به چالش کشیده و او را د Blasio, که تا به حال ساخته شده, حذف مدافع عمومی دفتر تنها بود سنگ پله گفت که او تا به حال عقب نشینی از وعده های خود را به اصلاحات پلیس به دلیل “تاثیر آن را در خود electability به دنبال مترقی پلیس اصلاحات در آن زمان” Foy گفت: رهگیری.

د Blasio صحبت کرد و از اهمیت “نه به دست برای درختان جنگل و به دست آوردن دراز مدت دیدگاه” Foy به یاد می آورد. “اگر ما می خواستیم واقعی اصلاحات عمیق,” او گفت: de Blasio به او گفت: “ما واقعا نیاز به تمرکز بر گرفتن او در انتخاب شهردار به منظور در یک موقعیت به موسسه اصلاحات واقعی و رسیدن به تحول واقعی را از این گروه است.”

Foy احساس خیانت. “من احساس می کردم که هر دو رای دهندگان و من و بسیاری از طرفداران که او را حمایت بیش از دیگر نامزدها بودند فریب خورده,” او گفت:.

وجود دارد بیشتر مشکلات: Foy — که سیاه و سفید است — و دیگر کارکنان از رنگ و بارها گفته de Blasio که “او نیاز به نشان دادن یک تعهد واقعی به اصلاحات که یک اولویت برای رای دهندگان و جامعه سیاه و سفید اولین و مهمترین اینکه پلیس اصلاحات است.” اما د Blasio که همسر و فرزندانش سیاه و اعتقاد خود را خانواده “خواهد بود به اندازه کافی برای اثبات به رای دهندگان که او در واقع دلسوز و دوستانه و پذیرای ما نیازها و نگرانی ها و اولویت است.” Foy هرگز از او شنیده می شود بحث در مورد چالش های تربیت یک پسر در یک نژادپرست کشور و نه در مورد چگونه سیاه و سفید خود را خانواده خود آگاه سیاسی در اولویت است. “هر زمان وجود دارد یک اشاره از خانواده اش در آن زمینه سرمایه سیاسی است که این امر تعلق” گفت: Foy.

چهار سال بعد یک قاضی حکم داد که این شهر توقف-و-frisk پلیس شیوه های خلاف قانون اساسی و نژادی تبعیض آمیز و دستور داد تغییرات گسترده. این بار de Blasio در حال اجرا بود برای شهردار و سپس او صحبت علنا و اغلب در مورد تجربه خود را به عنوان پدر یک پسر. در یک کمپین ویروسی تصویری که برخی با اعتبار برنده انتخابات دانته د Blasio, 15 در زمان و ورزشی غول پیکر آفریقایی گفت: رای دهندگان که پدر او “تنها کسی است که پایان خواهد رسید توقف-و-frisk عصر که ناعادلانه اهداف مردم از رنگ. … و من می خواهم بگویم که حتی اگر او نبود من پدر است.”

زمانی که او برای اولین بار دیدم آگهی “من منزجر بود” گفت: Foy که در آن زمان تا به حال چپ مدافع عمومی ، “من منزجر بود با این تصور که او را دلال محبت خانواده اش در این راه است.”

سال گذشته de Blasio به طور خلاصه وارد شلوغ ریاست جمهوری دموکراتیک اولیه او دوباره صحبت در مورد دانته استدلال در یک بحث است که چه او را مجموعه جدا از بقیه در این زمینه این واقعیت بود که “برای 21 سال گذشته من شده اند با بالا بردن یک پسر در امریکا است.”

پس از تبدیل شدن به شهردار de Blasio گرفته است اعتباری برای دادگاه دستور اصلاحات که به دنبال حل و فصل در توقف-و-frisk طرح دعوی در دادگاه. او همچنین ادعا کرد که مسوولیت سقوط نرخ جرم و جنایت است که باید به طور کلی در یک شیب رو به پایین در شهر برای سال. اما او شش سال به عنوان شهردار به سختی آورده تحول به بزرگترین اداره پلیس در کشور است که Foy و بسیاری برای امیدوار بود. ماه به دوره اول خود را افسر NYPD دانیل Pantaleo کشته شدن 43 ساله اریک گارنر در یک جزیره استاتن پیاده رو یک لحظه که تعریف de Blasio ارتباط با پلیس و نیروهای جدید پلیس خواستار پاسخگویی.

زمانی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین کشته جورج فلوید در مه — تنظیم کردن این تظاهرات گسترده که باید لرزاند کشور برای بیش از یک هفته — de Blasio پیوست و بسیاری از مقامات در سراسر کشور در پریدن به محکوم ماموران اقدامات است. “این ملت بی ارزش زندگی سیاه و سفید مردان برای قرن ها. آن را برای پایان دادن به” شهردار توییتی. “و آن را تنها در پایان هنگامی که وجود دارد عواقب برای کسانی که اشتباه است. این افسران نیاز به شارژ می شود بلافاصله.” نیویورکی شد و سریع به نقطه را به ریاکاری د Blasio نظر. اریک گارنر آنها اشاره کرده بود درگذشت شیوه ای بسیار شبیه اما افسر که او را کشته دانیل Pantaleo بود و هرگز تحت تعقیب و از آن زمان پنج سال برای NYPD او را به آتش کشیدند.

در روز تظاهرات بیش از فلوید را کشته بود نیز گرفته شهر نیویورک که در آن آنها فقط رشد کرده و بزرگتر به عنوان روز گذشت. پلیس نیویورک باید در پاسخ به این عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات با خشونت است. رسانه های اجتماعی خوردها کامل از فیلم خشونت پلیس. به عنوان رهگیری به گزارش NYPD افسران ضرب و شتم معترضان با nightsticks, هل مردم به زمین پاره پاره کردن ماسک به فلفل اسپری آنها را در محدوده نزدیک و در حداقل یک مناسبت اشاره کرد و یک تفنگ را در یک گروه از تظاهرکنندگان. پلیس رادیو افسران به نظر می رسد به تماس همکاران اشاره به معترضان به “شلیک کسانی که چاق.” حداقل 2500 نفر دستگیر شدند در این شهرستان که از روز شنبه از جمله روزنامه نگاران و د Blasio خود, دختر, Chiara. این بزرگترین جرم بازداشت رویداد در شهر نیویورک در تاریخ است.

سقوط به یک بحران جدید, de Blasio تردید است. برای چند روز او حاضر به محکوم کردن اقدامات پلیس به جای سرزنش مردم و در دفاع از افسران حتی در صورت از ویدئوها که در سمت چپ کمی ابهام در مورد رفتار خود. در آنچه منتقدان در حال حاضر با برچسب یکی از پایین ترین نقاط به عنوان شهردار de Blasio اصرار داشت که ماموران از جمله برخی که تا به حال رانده وسیله نقلیه خود را به یک جمعیت حال “عمل مناسب” — با وجود یک ویدیو نشان دادن آنها تا به حال مقدار زیادی از فضا را با خیال راحت به بالا. “آن را نامناسب برای اعتراض به محاصره پلیس خودرو” de Blasio گفت: باعث گسترده میکند. “اگر یک افسر پلیس است که در این وضعیت آنها را به خارج شدن از این وضعیت. … آنها شروع نمی شود که وضعیت است.”

زمان de Blasio اقدام به تغییر لحن خود را در پایان هفته گذشته به او شده بود هو در Floyd مراسم یادبود در بروکلین تعدادی از حقوقی گروه تهدید کرده بود به شکایت این شهرستان بیش از منع رفت و آمد او تحمیل در پاسخ به اعتراضات و محجبه و یا صریح و روشن خواستار استعفای شهردار تا به حال تکرار را از خیابان ها به شهرستان سالن. با تظاهرات نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش de Blasio وعده داده شده و در عین حال دوباره “تغییر در NYPD” و اذعان کرد که “ما به سادگی رفته نه چندان دور به اندازه کافی.”

“ما تا به حال موارد در طول این تظاهرات که در آن افسران را نشان نمی دهد که خویشتن داری ما تقاضا از آنها” اضافه شده د Blasio, که روز پیش از آن بود تقدیر NYPD خود را “فوق العاده ای داری.” “اقدامات انضباطی گرفته خواهد شد از جمله تعلیق از افسران,” او نوشت. روز شنبه اداره پلیس اعلام کرد که یک افسر که فیلم برداری شده بود هل دادن یک زن به زمین و دیگری که تا به حال اسپری فلفل یک معترض در محدوده نزدیک شده بود به حالت تعلیق بدون پرداخت که بیشتر تحقیقات در جریان است. اولین افسر بعدها به اتهام حمله به. و در روز یکشنبه, de Blasio اعلام کرد او را لغو مقررات منع رفت و آمد در اوایل و متعهد به “حرکت منابع” از NYPD به جوانان و خدمات اجتماعی.

“شما را ببینید و احساس بیشتر تغییر” شهردار نوشت. “من به شما قول می دهم که.”

این همه کمی دیر است.

بیل د Blasio افزایش یافت و به شهر هال در یک پیروزی در سال 2013 با اختیارات گسترده به تصویب مترقی چشم انداز اصلاحات. تبدیل policing یک جزء اساسی از انتخاباتی خود تعهد و در حالی که پلیس اصلاحات بود که نه تنها وعده او برآورده نشده از حوادث 10 روز گذشته فاش چقدر عمیقا شهردار خیانت امید برای تغییر او تعیین کرده بود تا بالا. اما اگر د Blasio نا امید هواداران خود کسانی که می دانستند که او در طول سال گفت: علائم هشدار دهنده به حال شده است وجود دارد در تمام طول. در بیش از یک دوجین مصاحبه با افرادی که از نزدیک با شهردار در پلیس اصلاحات مسائل — از جمله بسیاری از کارکنان سابق, همکار مقامات منتخب و برخی از شهرستان های پیشرو نژادی و عدالت کیفری طرفداران — نقاشی یک تصویر از شهردار به عنوان یک محاسبه عمل با هیچ تعهد واقعی به پلیس اصلاحات فراتر از آنچه بهره خود را از جاه طلبی های سیاسی. آنها با توصیف یک مرد بود که به خوبی versed در زبان progressivism و نژادی عدالت اما فاقد اخلاقی وضوح و شجاعت سیاسی برای هدایت این شهر را از طریق تغییر معنی دار. و آنها به یک داستان از وعده های شکسته با یک سیاستمدار که نه تنها موفق به تحویل عدالت و پاسخگویی و ایمنی او وعده داده بود نیویورکی — و به خصوص مردم رنگ — اما که او نیز در نهایت آسیب دیده خود را در آینده سیاسی و کمک فشار در این شهرستان به بحران بی سابقه آن در حال حاضر مواجه است.

NEW YORK, NY - DECEMBER 13: Frank Graham (C), father of Ramarley Gragam, who was shot and killed by police officers in New York in 2012, speaks outside the New York Police Department Headquarters after marching in the National March Against Police Violence, which was organized by National Action Network, on December 13, 2014 in New York City. The march coincided with a march in Washington D.C. and comes on the heels of two grand jury decisions not to indict white police officers in the deaths of two unarmed black men. (Photo by Andrew Burton/Getty Images)

فرانک گراهام, مرکز, پدر Ramarley گراهام که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن دو افسر پلیس نیویورک در سال 2012 صحبت می کند در خارج از NYPD ستاد پس از راهپیمایی در راهپیمایی ملی علیه خشونت پلیس بود که سازمان یافته توسط شبکه اقدام ملی در دسامبر. 13, 2014 در نیویورک است.

عکس: اندرو برتون/گتی ایماژ

زمان de Blasio در نهایت خود را برداشته بیمار توصیه منع رفت و آمد در ژوئن 7, سابق مشاوران شهردار گرفته بود به توییتر به انفجار خود را از دست زدن به تظاهرات و 236 فعلی و سابق کارکنان را امضا کرده بود انتقاد خود را ابراز بی میلی با شهردار رکورد — از جمله گسترش NYPD بودجه خود دولت امتناع خود را برای پایان دادن به سلول انفرادی و طولانی خود را مقاومت در برابر جنبش مردمی برای بستن Rikers Island, زندان پیچیده است. در سال گذشته به تنهایی آنها اشاره de Blasio حال گسترش این شهر با همکاری اداره مهاجرت و گمرک و شرور و اهریمن جدید وثيقه اصلاحات با هدف حفظ هزاران نفر از مردم در خارج از زندان است.

“ما دیدیم که در, بیل د Blasio یک فرصت واقعی برای تغییر” گروه نوشت. “زمان ما در دفتر شهردار به ما نشان داد که ما تا به حال برای امید و مبارزه برای قدرت در نمی آمد.” دفتر شهردار پاسخ نمی دهند به یک لیست از سوالات از رهگیری.

“د Blasio یک منافق گفت:” کنستانس مالکوم که 18 سال پسر Ramarley گراهام کشته شد افسر NYPD ریچارد عجله در حمام آپارتمان خود را در سال 2012. “آن را نفرت انگیز به گوش او ابراز همدردی برای جورج فلوید خانواده و نگرانی … هنگامی که او همیشه پشت خود را بر روی نیروهای جدید است.”

پس از گراهام کشته شد, de Blasio به نام “سویفت عدالت” برای او پسر مالکوم گفت. اما او هرگز حاضر به دیدار با او و پس از او انتخاب شد. او نوشت: او نامه از دست داده و تعداد از تعداد تظاهرات او با حضور در مقابل سالن شهرستان خواستار عدالت برای او و دیگر در نیویورک کشته شده توسط پلیس.

“او نیست در پاسخ به هر چیزی که من به او فرستاده” مالکوم گفت: رهگیری. “ما می دانیم که ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی او. این دلیل است که از او و امثال او را که ما در این بحران در حال حاضر و در خیابان در حال افزایش است.”

یک میراث از وعده های شکسته

د Blasio منتقدان در سمت راست به مدت طولانی با برچسب شهردار یک “چپ” — اغلب با اشاره به یک سال 1988 سفر او به نیکاراگوئه برای توزیع مواد غذایی و دارو و حمایت خود را از Sandinistas یک حزب سوسیالیست مخالف امپریالیسم آمریکا. منتقدان خود را در سمت چپ به طور کلی بیشتر شده است شک و تردید از د Blasio را چپ اعتبار و سیاسی خود به دنبال صعود سنتی مراحل لیبرال دموکراتیک حرفه ای. پس از کار برای شهردار دیوید Dinkins de Blasio به عنوان مدیر منطقه ای ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری ایران در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون و سپس به عنوان مدیر کمپین برای هیلاری کلینتون در مجلس سنا. تا آنجا که پلیس نگران بود, de Blasio هرگز گیر کردن به خصوص مترقی تا زمانی که او برای شهردار.

از طریق دهه به عنوان یک عضو شورای شهر و بعد از آن به عنوان مدافع عمومی او تا حد زیادی نگهداری پلیس اصلاحات در طول بازو. زمانی که او مدافع عمومی کارکنان و دیگر مقامات منتخب تا به حال او را متقاعد به حمایت از قانون با هدف کاهش دهها و پلیس بیشتر پاسخگو به عنوان او را در سال 2013 هنگامی که او در نهایت به حمایت از برجسته جامعه ایمنی عمل می کنند که تقویت ممنوعیت نژادی مغرضانه پلیس. عضو شورای براد کاوشگر که با حمایت این قانون با Jumaane ویلیامز فعلی مدافع عمومی گفت: رهگیری که در هنگام de Blasio بود که در آن در حال اجرا برای شهردار در نهایت تصمیم به حمایت از این لایحه “او در آمد و سخت بر روی آن است.”

“اما او تا به حال شده است وجود دارد برای سال و یا حتی در اوایل که کمپین” اشاره کرد کاوشگر که صحبت به رهگیری از اعتراض در Bushwick هفته گذشته است. “او تا به حال نشده یک پلیس اصلاح طلب قبل از او زد. اگر شما به عقب نگاه, شما نمی خواهد پیدا کردن کسی که با سابقه. او یک چپ تاریخچه رفتن به آمریکای مرکزی اما در زمان خود در شورا و در حمایت از دفتر من نمی دانم که کسی می گویند که او یک پلیس جان سخت اصلاح طلب.”

به خوبی به وقت خود را به عنوان مدافع عمومی است و حتی بعد از او در مبارزه با توقف-و-frisk طی شهرداری کمپین د Blasio به نظر می رسید که کمی درک درستی از مسائل مربوط به پلیس. در یک مناسبت یک کارمند به یاد می آورد که با نزدیک شدن توسط دفتر مشاور عمومی که خواسته کارمند برای نوشتن یک یادداشت برای de Blasio توضیح “چرا سهمیه بد هستند.”

NEW YORK, NY - AUGUST 29: Public Advocate and mayoral candidate Bill de Blasio speaks to reporters while walking with his wife Chirlane McCray after making an appearance in Union Square in support of demonstrating fast food workers on August 29, 2013 in New York City. Across the country thousands of low-wage workers are expected to walk off their jobs Thursday at fast food establishments in several U.S. cities. Workers at KFC, Wendy's, Burger King, McDonald's and other restaurants are calling for a living wage of $15 an hour and the right to form a union without retaliation. In a poll released Wednesday by Quinnipiac University, de Blasio is now close to the 40 percent threshold he'd need to avoid a runoff in the Democratic primary. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

سپس-مدافع عمومی است و شهرداری نامزد, بیل د Blasio صحبت می کند به خبرنگاران گفت در حالی که راه رفتن با همسر خود Chirlane McCray پس از ساخت ظاهر در میدان اتحاد در حمایت از نشان دادن سریع مواد غذایی کارگران در اوت. 29, 2013 در شهر نیویورک است.

عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

“این زمانی است که مردم در مورد CompStat و چگونه سهمیه رانندگی شد توقف-و-frisk و او را درک نمی کنند به همین دلیل سهمیه بندی شد چیز خوب یا بد” این کارمند گفت. “من بسیار شوکه شده اند برای توضیح چیزی بسیار اساسی است. … مانند آنچه که این موضوع را با محیط های مصنوعی و شماره پلیس داشتن برای رسیدن به این تعداد سهمیه صرف نظر از آنچه فعالیت های جنایی در حال وقوع بود.”

د Blasio پس زمینه در خدمات اجتماعی و کارگران حمایت می کند. به عنوان یک عضو شورای او به ریاست شورای رفاه عمومی کمیته و هنگامی که او خود را راه اندازی شهرداری مبارزات انتخاباتی او صحبت کرد evocatively از یک “داستان دو شهر” انفجار نیویورک نابرابری اقتصادی و استقبال از سیاست های مانند مسکن مقرون به صرفه و جهانی مراقبت از کودک است که کمک خواهد کرد نیویورک کم درآمد و طبقه کارگر ساکنان. د Blasio برنامه ریزی شده بود را پرداخت مرخصی استعلاجی یکی از امضا مسائل مربوط به ایدز می گویند. اما در مارس 2013, زمانی که شورای شهر پس از سالها بحث رای به نفع یک لایحه نیاز به بسیاری از کسب و کار برای ارائه به روز پرداخت می شود بیمار به کارکنان de Blasio باقی مانده بود بدون یکی از اصلی صحبت کردن امتیاز. سپس توقف-و-frisk طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط مرکز حقوق اساسی و همچنین به عنوان دو مربوط به دعاوی منتقل شده بود از طریق دادگاه ها که در تابستان یک قاضی فدرال با صدور حکم علیه NYPD تحمیل مستقل نظارت بر. مایکل بلومبرگ شهردار بلافاصله به دادگاه تجدید نظر تصمیم, اما آن را به هر کس که او را موفق به ادامه و یا رها کردن این مبارزه است. شهرداری مسابقه شلوغ بود اما بسیاری از نامزدهای دیگر “بودند که حاضر به عنوان او واقعا ایستادن و می گویند ما کاملا نیاز به اصلاحات توقف-و-frisk” سابق مشاور گفت. د Blasio نشده بود یک قهرمان برای شود اما او در آغوش آن “بود و به طوری که واقعا یکی از تعریف نقاط نامزدی خود را.”

د Blasio تعهد برای پایان دادن به توقف-و-frisk مهر و موم شده در آگهی های خود را پسر طنین انداز فوق العاده با نیروهای جدید است. و زمانی که مبارزه در آن وعده شهردار “100 درصد اعتقاد داشتند که و که آن را درست انجام” ربکا کاتز سابق de Blasio کارمند به من گفت.

در حالی که شهردار همچنان به مشتری جلب پایان دادن به توقف-و-frisk به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای فردی کسانی که تا به حال دیده می شود در تعهد خود برای پایان دادن به عمل گسترده تر وعده برای تبدیل راه پلیس انجام شده است در شهر نیویورک به زودی از چپ به تعجب می کنم که چه چیزی را اشتباه رفت. “بسیاری وجود دارد که اتفاق افتاده در طول چند سال گذشته; شهر شده است از طریق بسیاری. من قصد ندارم به هر بهانه و یا دفاع از خود را تغییر قلب … و یا تغییر استراتژی” گفت: Katz. “بیل د Blasio زد بر روی یک پلت فرم. این در حال حاضر متفاوت. من نمی توانم صحبت می کنند و به همین دلیل است.”

اما چندین سابق و مشاوران و بسیاری از آنها صحبت به رهگیری خواست نامش فاش نشود به دلیل ترس از حرفه ای تلافی انتقاد از شهردار سوال این روایت که د Blasio شد و تا کنون به عنوان متعهد به معنی دار پلیس اصلاحات به عنوان او تا به حال رهبری رای دهندگان به این باور. آنها همچنین سوال که آیا de Blasio شد تا کنون واقعا مترقی است. و کارکنان از رنگ خاص خود را به چالش کشیده ذکراست به عنوان یک نژادی عدالت حمایت کند.

“این تصور که او این مترقی همیشه به نظر می رسید بسیار ساخته” گفت: یک مشاور سابق بود که نزدیک به ده بلزیو را در مبارزات سیاسی. “تنها چیزی که او سزاوار اعتبار است که در اوایل شناسایی شد که ارزش سیاسی در حال پیشرفته است که می تواند به شما در انتخاب به دفتر.”

شهردار تمایلی به استفاده از سرمایه سیاسی برای فشار برای اصلاحات او محاسبه نمی خواهد به نفع او سیاسی, چند مشاوران اشاره کرد. “در پایان روز او یک سیاستمدار” یکی از آنها گفت.

در بسیاری از مسائل و قطعا پلیس, de Blasio بود متفاوت از پیشینیان خود منتقدان اشاره کرد. “احتمالا حتی کمی بدتر” گفت: داریوش Charney ارشد کارکنان وکیل در مرکز حقوق اساسی و مشاور سرب در توقف-و-frisk طرح دعوی در دادگاه. “واقعیت همسان نیست به هیچ وجه تصویر است که او به تصویر کشیده شده در این کمپین زمانی که او اولین بار.” CCR به نام de Blasio و NYPD کمیسر درموت شیا به استعفا تماس خود را دست زدن به تظاهرات “کامل کناره گیری از مسئولیت است.”

سرخوردگی با شهردار اجرا می شود حتی عمیق تر به دلیل چگونه انتظارات بالا بود که او متفاوت خواهد بود. “او صحبت می کند در راه است که من فکر می کنم باعث ترقی خواهان بسیار اشتباه” گفت: یکی دیگر از یکی از دستیاران سابق. “چرا که آنها احساس می کنید مانند این مرد قرار بود ما متحد.”

“تقریبا از شروع,, مردم شروع به دیدن برخی از تفاوت در چگونه به او پیشنهاد او را فراموش چیزهایی که چگونه او می خواهم به انجام همه چیز” تکرار Jumaane ویلیامز مدافع عمومی. “است که بسیار سخت برای مقابله با است.”

شرکت امید بستن زبان نژادی عدالت

ویلیامز در زمان انتقاد از د Blasio یک گام بیشتر در این هفته زمانی که او گفت: شهردار در یک کنفرانس مطبوعاتی “شما دیگر نمی توانید پنهان در پشت سیاه و سفید خود را با همسر و فرزندان است.” آن را بسیار فوق العاده ای سیاسی حاضر است. اما چند نفر که مشغول به کار با د Blasio حال هشدار داد که شهردار بود کمی برای حمایت از مردم رنگ او مدعی بود برای مبارزه با. در اوایل این هفته یک ائتلاف از زنان از رنگ است که کار با شهردار نامه نوشت افشاگری نژادپرستی در دفتر خود یک اتهام است که تکرار می شد توسط بسیاری از کارکنان سابق صحبت کرد که با رهگیری.

“وجود دارد یک تمایز روشن بین او چگونه تعامل با مردان و چگونه او با تعامل هر کس دیگری گفت:” Foy. “او تمایلی به نهادی قدرت به مردم از رنگ است.”

هنوز de Blasio نیز تا حد زیادی بهره مند از “نزدیکی به سیاهی” گفت: سابق مشاور و اضافه کرد که شهردار می تواند “زبان” از نژادی, عدالت, اما “زمانی که شما حفاری در زیر وجود دارد هیچ چیز مانند یک درک واقعی از چگونه به ضد نژادپرستانه در همه.”

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 11: Democratic candidate for Mayor Bill de Blasio (Top, C), son Dante (L), daughter Chiara (Bottom, C) and wife Chirlane McCray (Bottom, R) celebrate at his primary night party on September 11, 2013 in the Brooklyn borough of New York City. De Blasio is leading the Democratic race, according to exit polls. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

بیل د Blasio, پسر, دانته, دختر کیار و همسر Chirlane McCray جشن در نیویورک شهرداری اولیه شب حزب در سپتامبر. 11, 2013 در بروکلین n. y.

عکس: ماریو تاما/گتی ایماژ

دیگران که کار با د Blasio گفت که او به دنبال حمایت از مردم رنگ و تن به تن خود را به عنوان یک مدافع برای آنها و “سفید بزرگ امید” با کمی آگاهی از موقعیت ممتاز و کمی تمایل به گوش دادن به دیدگاه های خود کارکنان از رنگ به خصوص زمانی که آنها در تضاد خود را. چندین سابق کارکنان اشاره کرد که در حالی که د Blasio به گوش چند نفر به طور کلی و نمی را به خوبی به نقد او بی اعتنا به خصوص زنان و افراد از رنگ. یکی یکی از دستیاران سابق مخالفت با ارزیابی و گفت: de Blasio بود “فرصت برابر” در بدرفتاری کارکنان. “اگر او به داد شما آن را می توان صرف نظر از آنچه شما مانند نگاه” گفت: aide, و اضافه کرد که “این نیست که او را با گوش دادن به زنان آن است که او نه گوش دادن به هر کسی.” اما در طول سال de Blasio بیگانه با استعداد کارکنان بسیاری از زنان از رنگ سابق مشاوران گفت. یکی از آنها در مقایسه با دولت فعلی sidelining از نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot — که به تازگی به این موضوع به طرز مشکوکی به پایان رسیده نشت توسط پلیس اتحادیه به “یک مرد سفید تماس با پلیس به انجام کار کثیف خود را در برابر یک رنگ است.”

کریستینا گونزالس یک کارمند که شروع به کار با د Blasio زمانی که او برای اولین بار بود برای شهردار و که یکی از سازمان دهندگان از نامه امضا شده توسط کنونی و سابق کارکنان در توییتر نوشت که او تا به حال شده است “تا زمانی که ما او را انتخاب.”

به زودی, اما, Gonzalez رشد سرخورده به عنوان او را دیدم مردم از رنگ “tokenized” در دفتر شهردار — احساسات اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کارکنان از رنگ صحبت کرد که با رهگیری. “Microaggressions شد, شایع,” او نوشت و مردم از رنگ پرداخت شد کمتر از همتایان سفید. در یک نقطه او افزود: شهردار اظهار نظر در این واقعیت است که ثبت نام خود را جهانی pre-K ابتکار پایین تر در میان مردم رنگ به دلیل “آنها را درک نمی کنند ارزش آموزش و پرورش است.”

“حتی به عنوان او می سازد انتخاب اشتباه حتی به عنوان او را انتخاب سیاست هایی که بیشتر درایو نابرابری او هنوز هم co-مردد زبان به حاشیه رانده شده” گونزالس به من گفت. “او هنوز هم با استفاده از کلمات است که صدا خوب است که آن را به نظر می رسد مثل او مترقی قهرمان بدون نیاز به انجام هر کار. من فکر می کنم که واقعا چه بسیار سخت در مورد نسخه خود را از بودن مترقی نسخه خود را از وکالت. این facile آن است که سطح آن را تنبل است. و ما سزاوار بهتر به خصوص با توجه به چقدر قدرت او در واقع به انجام کارهایی است که او گفت: او معتقد است که در.”

هیچ سوال وجود دارد که د Blasio سیاه همسر و فرزندان بودند و اساسی برای مبارزات انتخاباتی خود را و برنده شوید. همانطور که گزارش شد در زمان de Blasio در حال اجرا بود برای مدافع مبارزات انتخاباتی خود فرستاده مختلف پستها برجسته شامل همسر و فرزندان خود را در کسانی که به رای دهندگان اما نه در کسانی که به سفید رای دهندگان. “خانواده او و روا او را با رای دهندگان اما باطل او را با رای دهندگان و او مایل به تقسیم مو” گفت: Foy. “من تا به حال دوست دختر من سیاه است که زندگی در بروکلین است که به من گفت:” یک قطعه بیشتر از ایمیل با Chirlane در آن و نه سیاست واقعی اطلاعات و من قصد ندارم به او رای,'” تکرار یکی دیگر از یکی از دستیاران سابق. “آنها جرم است.”

محاسبه حرکت می کند

یکی از د Blasio اولین اقدامات به عنوان شهردار بود reappointment ویلیام براتون واقعا به عنوان NYPD کمیسر. براتون واقعا یک بوستون پلیس که تا به حال نیز منجر اداره پلیس لس آنجلس بود outsized شکل با قدرت بسیار زیادی در نیویورک است. در اولین به نوبه خود مسئول NYPD, براتون واقعا تا به حال معرفی شده CompStat یک بحث جرم و جنایت-سیستم ردیابی و انگیزه پلیس از سطح پایین به اصطلاح کیفیت زندگی جرائم یک عمل شناخته شده به عنوان “پنجره شکسته” policing. براتون واقعا در یک مدرسه قدیمی کمیسر که اعتقاد تهاجمی پلیس. حتی بدتر از او به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان معمار توقف-و-frisk.

انتصاب براتون واقعا یک محاسبه حرکت در د Blasio بخشی سابق کارکنان می گویند در نظر گرفته شده برای جلوگیری از انتقاد که شهردار خواهد بود نرم در جرم و جنایت. د Blasio تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده دفتر هنگامی که منتقدان و شهر شایعات آغاز شده decrying خود را “چپ” سیاست و ominously هشدار داد که او را تحت این شهر خواهد فرود به هرج و مرج. د Blasio می دانستند به خوبی خطرات: در آغاز زندگی حرفه ای او برای دیوید Dinkins, نیویورک, سیاه شهردار و یکی از چند نیویورک شهرداران به خدمت تنها یک ترم پس از وقت خود را در دفتر به دست می آمد تعریف شده توسط 1991 تاج ارتفاعات شورش. د Blasio بود عمیقا متاثر از آن شورش و سیاسی خود تاثیر — و متعهد به پیدا کردن خود را در همان موقعیت به عنوان یک رئیس. اما حوادث هفته گذشته با مته سوراخ کردن روشن پژواک از آن روزها. “او به نوعی در جایی که او نمی خواهد گفت:” مشاور سابق. “تمام چیزهایی که او در تلاش برای جلوگیری از جایی است که او در است.”

FILE - In this Dec. 29, 2014 file photo, New York City Mayor Bill de Blasio, right, and NYPD police commissioner Bill Bratton, center, stand on stage during a New York Police Academy graduation ceremony at Madison Square Garden in New York. The New York City Council is poised to renew its call to hire 1,000 more officers for the police department, potentially setting up a repeat clash with de Blasio about the headcount of the nation's largest police force. The council will release its budget presentation on Tuesday and will include funding to hire the additional officers, council staffers told The Associated Press on Sunday, April 12, 2015. (AP Photo/John Minchillo, File)

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, راست و NYPD کمیسر پلیس لایحه Bratton, مرکز, ایستاده روی صحنه در طول یک پلیس نیویورک آکادمی مراسم فارغ التحصیلی در باغ میدان مدیسون در دسامبر. 29, 2014 در نیویورک است.

AP

برای نیویورکی که به امید بالا که د Blasio انتخابات را یک دوره جدید برای این شهر براتون واقعا انتصاب یک نشانه روشن آن امیدوار خواهد بود. شهردار تیم می دانستند که انتصاب براتون واقعا می تواند به عنوان یک خیانت و مشغول به کار در پشت صحنه به رشوه دادن خشم در این اطلاعیه با متقاعد کردن چهره های عمومی برای کاستن انتقاد خود را. آن را واقعا کار می کنند.

“بود که فوری پرچم قرمز که همه چیز نمی رویم به عنوان پیشرو در محور جلو به عنوان مبارزات انتخاباتی تا به حال به نظر می رسید که نشان می دهد” گفت: Charney از CCR. “او منصوب کرد که در بسیاری از راه های مسئول کل stop-و-frisk ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول. … که یک نشانه بد برای کسانی از ما در پلیس پاسخگویی جنبش است.”

“ما فکر می کردند که ما باید یک نوع reimagining و یا تجدید نظر در رویکرد به امنیت عمومی در یک راه اساسی بیشتر گفت:” کاوشگر. “انتصاب براتون واقعا ساخته شده روشن است که که نمی خواهد در این مورد.”

د Blasio اجازه براتون واقعا اجرای اداره پلیس به عنوان او را دیدم جا دخالت کمی در امیدوار است که کمیساریای شهرت را سپر او را از حملات از منتقدان محافظه کار. “این یک رابطه, مانند,” او به تنهایی ترک. و من می دانم که این مرد را محافظت پشت من از اتهامات مانند شهر از کنترل خارج شده است,'” گفت: مشاور کار می کرد که با شهردار در آن زمان است.

سپس در ژوئیه 17, 2014, یک گروه از افسران نزدیک 43 ساله اریک گارنر او را متهم به سست فروش سیگار در یک جزیره استاتن پیاده رو.

من نمی توانم نفس بکشم

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان تماشا افسر پلیس دانیل Pantaleo قرار داده و اریک گارنر در یک سبد و گوش به گارنر در حال مرگ واژه ها — “من نمی توانم نفس بکشم” — اسیر در تصویری توسط اطرافیان و به سرعت از بین رفته ویروسی.

سه هفته بعد هنگامی که افسر پلیس دارن ویلسون کشته 18 ساله مایکل براون در فرگوسن میسوری تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و مصونیت از مجازات فوران در سراسر کشور از جمله در شهر نیویورک است. گارنر و براون نام به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از تعداد بی شماری از مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس شد صف آرایی گریه می کند در حرکت رو به رشد برای سیاه و سفید زندگی می کند که بار دیگر گرفته شده بر روی خیابان ها پس از ماه گذشته پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

تا گارنر را به قتل de Blasio نظرات در مورد پلیس بیشتر شده بود با اشاره به توقف-و-frisk حاکم و نیاز به اصلاحات تاکتیکی. پس از مقاومت مواجه دولت توافق به حل و فصل است که پلیس موظف اصلاحات و نظارت مستقل نظارت بر. این شهر تا به حال می خواستم مانیتور خود را محدود به سه سال است اما طرفداران را به عقب رانده و گفت: نظارت باید باقی می ماند تا زمانی که اداره پلیس موفق به تطابق با قاضی سفارشات. “در حال حاضر ما شش سال در, و آنها واقعا در هر نقطه نزدیک به کسانی که با الزامات” گفت: Charney. “به طوری که آنها هنوز هم تحت نظارت آنها خواهد بود تا زمانی که آنها نشان می دهد که آنها را ملاقات تمام الزامات.”

اگر چه جلب کشته شد و در ماه جولای در شهر نیویورک شاهد بزرگترین تظاهرات بیش از مرگ او در ماه دسامبر 2014 پس از یک هیئت منصفه اعلام می شود وجود ندارد اتهامات جنایی علیه افسران بود که او را کشته تنها چند روز پس از تصمیم مشابه رسیده بود در فرگوسن تنظیم کردن تظاهرات در سراسر کشور. در حالی که کسانی که اعتراضات قابل ملاحظه ای شبیه به کسانی که در این شهر تجربه امروز پلیس در پاسخ متفاوت است. وجود حوادث خشونت پلیس و صدها نفر بازداشت, اما هیچ چیز مانند rogue, وحشیانه سرکوب نشان داده شده در هفته گذشته است. “ما اجازه مردم به ابراز خشم و احساسات خود را بیان, این چیزی است که اتفاق می افتاد برای مردم به درد” گفت: ویلیامز مدافع عمومی اضافه کرد که نیویورک مقامات دست زدن به بحران کنونی “باید صرف نیمی از انرژی استفاده میکنند و سعی کنید به فشار از پایین تظاهرات در واقع تهیه یک بیان طرح چگونه شما در حال رفتن به آدرس عموم خشم و درد. … که چه چیزی گم شده اینجا.”

پس از هیئت منصفه تصمیم به متهم گارنر قاتلان د Blasio شروع به صحبت کردن در مورد پلیس پاسخگویی. در یک سخنرانی در Mt. سینا ایالات کلیسای مسیحی در جزیره استاتن او در صحبت غیر منتظره شخصی نظر در مورد درد بسیاری از نیویورکی ها در زمان احساس و اشاره به چالش های تربیت یک پسر در امریکا است. “Chirlane و من تا به حال به صحبت کردن با دانته برای سال ها در مورد خطرات او ممکن است چهره” د Blasio گفت. “به دلیل سابقه ای که هنوز آویزان بر ما خطرات او ممکن است چهره ما تا به حال به معنای واقعی کلمه او را آموزش به خانواده ها در سراسر این شهر برای چند دهه در چگونه به مراقبت های ویژه ای در هر برخورد او با افسران پلیس که وجود دارد برای محافظت از او.”

د Blasio پایان سخنرانی خود خواستار عدالت است. “هر کسی که معتقد به ارزش های این کشور باید احساس به نام به عمل در حال حاضر,” او گفت:. “هر کسی که در مورد عدالت است که آمریکا ارزش عدالت باید آن را درک است که یک لحظه که تغییر باید اتفاق می افتد.”

این یک سخنرانی پرشور که برای همیشه لطفا برای تغییر این دوره از د Blasio رابطه به پلیس.

“هنگامی که اریک گارنر به قتل رسید من فکر می کنم او واقعا سعی کردم به عنوان یک انسان و یک پدر” گفت: de Blasio aide از آن زمان است. “او که معروف سخنرانی در مورد چگونه او را به دانته بحث خود را در مورد تعامل با افسران پلیس. من فکر می کنم بسیاری از مردم پاسخ خوبی به آن است.”

د Blasio سخنرانی تکرار یک رئیس جمهور باراک اوباما داده بود پس از Trayvon مارتین قتل توسط جورج زیمرمن در سال 2012 زمانی که او گفت: Trayvon “می توانست پسر من است.” هر دو سخنرانی بودند مورد ستایش قرار داد با کسانی که تا به حال تقبیح خشونت پلیس علیه سیاه مردان برای سال, اما مانند اوباما, de Blasio مواجه یورش, انتقاد اظهارات خود علاوه بر واکنش فوق العاده ای از NYPD و اتحادیه پلیس که او هرگز کاملا بهبود از. پلیس خیرخواه انجمن بزرگترین اتحادیه پلیس در این شهر متهم شهردار پرتاب افسران “زیر اتوبوس.”

“او در مورد” ما باید برای تدریس به کودکان ما که تعامل خود را با پلیس و که آنها باید ترس از پلیس شهر نیویورک افسران.’ این درست نیست” گفت: پاتریک لینچ اتحادیه رئیس جمهور. “ما باید به آموزش فرزندان ما, ما از پسران و دختران ما بدون توجه به آنچه آنها شبیه به احترام شهر نیویورک افسران پلیس آموزش آنها را به پیروی از شهر نیویورک افسران پلیس حتی اگر آنها فکر می کنم آن را به كار گيرند.”

اتحادیه صرف بقیه از د Blasio تصدی حمله به او در هر فرصت. “اتحادیه پلیس شده است ناپسندیده به, بیل د Blasio, گفت:” کاتز سابق خود کارمند.

د Blasio مشاوران در زمان استاتن آیلند گفتار مخالف در ارزیابی خود از آن لحظه. برخی بر این باورند که د Blasio نظرات شده بود واقعی اگر ساده لوحانه تلاش برای تماس برای پاسخگویی به رغم واکنش قابل پیش بینی از پلیس. اما دیگران دیدم de Blasio انتخاب آشکارا به انتقاد از پلیس به عنوان یک محاسبه ریسک سیاسی است که نتیجه معکوس; شهردار تیم نگران de Blasio ملی تصویر اما اشتباه محاسبه محلی واکنش. “اگر شما در واقع فکر کردن در مورد چگونه ما در واقع حرکت به سمت پاسخگویی در این شهرستان از جایگاه قدرت شما در حال رفتن به مراتب بیشتر رویکرد استراتژیک به آن لحظه گفت:” مشاور سابق. “شما نمی اتلاف لفاظی.”

NEW YORK, NY - DECEMBER 21: Residents, clergy, police and others converge around a memorial during a vigil for two New York City police officers at the location where they were killed, December 21, 2014 in New York City. The police officers were shot execution style Saturday afternoon as they sat in their marked police car on a Brooklyn street corner. The suspect, who allegedly shot his girlfriend in Baltimore earlier in the day, is believed to have been motivated by the deaths of Eric Garner and Michael Brown. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

ساکنان روحانیت پلیس و دیگران همگرا در اطراف یک بنای یادبود در طول شب زنده داری برای دو پلیس شهر نیویورک افسران on Dec. 21, 2014.

عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

سپس بعد از آن که در ماه دسامبر 20, Ismaaiyl عبدالله Brinsley یک مریلند بود که در سفر به نیویورک بعد از ارسال تهدیدات به پلیس در رسانه های اجتماعی به ضرب گلوله کشته و افسران پلیس رافائل راموس و Wenjian لیو در ماشین گشت در بروکلین. در تشییع جنازه صدها نفر از افسران پلیس تبدیل پشت خود را در de Blasio در اعتراض.

این یک بنیادین نقطه عطفی در د Blasio ارتباط با پلیس و mayoralty خود را به عنوان یک کل بسیاری از ناظران به توافق برسند. آن را “فوق العاده زخم او گفت:” یکی از دستیاران سابق. “من فکر می کنم آنچه شما می بینید در حال حاضر با او بودن بیشتر احترام به NYPD بیشتر دفاعی از NYPD کمتر دفاعی از معترضان من فکر می کنم او در پاسخ به راه او خواست او پاسخ داد در سال 2014. من فکر می کنم او واقعا تاسف است که او پس از انتقاد از NYPD و بنابراین در کنار معترضان. او احساس واکنش برای سال آمده است.”

“آنها نفرت او” یکی دیگر از مشاوران گفت: با صراحت بیشتری با اشاره به پلیس. “من فکر می کنم برای یک مدت زمان طولانی پس از این که او واقعا می خواستم به پلیس احترام بازگشت و او در حال رفتن به آن را دریافت.”

تصاویر از تشییع جنازه ساخته شده دور در سراسر کشور قرار de Blasio بزرگتر از جاه طلبی های سیاسی در معرض خطر جدی. “من فکر می کنم او احساس خود را از فعالیت های سیاسی شد و در آستانه بیش از اینکه گفت:” مشاور است. “این بسیار ویرانگر لحظه برای او.”

“من مطمئن هستم که آن صدمه دیده است” تکرار لندر. “این وحشتناک بود چه اتفاقی افتاد به لیو و راموس و به تلاش برای سوگواری آنها و منعکس کننده غم و اندوه خود را, من مطمئن هستم که آن را بسیار دردناک در سطح شخصی. و من مطمئن هستم که از آن ساخته شده او را بسیار مضطرب به خاطر این ایده است که شما می تواند از دست دادن نیروی پلیس خود را که آنها می تواند به توقف اطاعت شما را ترسانده است.”

د Blasio صرف پنج سال آینده پرداخت قیمت است که گفتار و تلاش برای جبران آن را با تسلیم شدن به پلیس و پایان دادن به هر گونه باقی مانده امیدوار است هواداران خود را ممکن است به سمت چپ برای اصلاحات جدی است. “پس از آن بوده است فقط, ‘هر چه پلیس می خواهند هر چه پلیس بگو” گفت: یکی دیگر از یکی از دستیاران سابق.

اما در حالی که او از دست داده پشتیبانی از بسیاری از کسانی که تا به حال یک بار اعتقاد به او به عنوان یک اصلاح طلب او نیز هرگز بهبود رابطه با بسیاری از افسران پلیس یا خود لجام گسیخته اتحادیه های کارگری.

در ماه فوریه سال 2020 PBA اعلام “جنگ” در شهردار; آخرین هفته های مختلف پلیس اتحادیه Sergeants خیرخواه انجمن اعلام جنگ در شهر نیویورک به عنوان یک کل — هشدار در بیانیه ای اعلام کرد: “ما این جنگ پیروز خواهد شد در شهر نیویورک است.”

هیچ پاسخگویی

پس از Bratton بازنشسته در سال 2016 و د Blasio منصوب دو مرد سفید کمیسیون برای اجرای NYPD شهردار باقی ماند و مراقب باشید به انتقاد از پلیس.

Bratton را جانشین جیمز اونیل و در حال حاضر درموت شیا به خصوص دوست داشت به صدای یورتمه رفتن اسب از ایده “جامعه محور” یک مورد علاقه در میان طرفداران متوسط پلیس اصلاحات است که منتقدان می گویند تنها قیف منابع بیشتر به اداره پلیس اما کمی به تغییر خشونت آمیز تاثیر حضور خود را در جوامع آنها ، پس از اوایل نظرات به گارنر را به قتل de Blasio دقیق به بحث در مورد پاسخگویی در قرآن دوباره. “او داده است از پلیس کمیسیون تقریبا اختیار تام به انجام هر آنچه در آن است آنها می خواستند به انجام” گفت: Charney. “من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد هیچ پاسخگویی برای آنها است.”

کاوشگر توافق به شهردار اعتباری برای برخی از تغییرات اما با این استدلال که او هیچ چیز به مقابله با پلیس مصونیت از مجازات که اهمیت بسیاری به نیروهای جدید است. “در حقیقت, شما می توانید ببینید که پاسخگویی خط است که NYPD کشیده شده,” کاوشگر گفت. “ما را به انواع خاصی از تغییرات تاکتیکی اما ما نمی خواهد قبول هر گونه تغییر در یک سیستم است که فراهم نیست و معنی دار پاسخگویی در موارد سوء رفتار پلیس.”

شده است وجود دارد برخی از پیشرفت منتقدان اعتراف. وقتی de Blasio اولین بار در زمان کار به عنوان شهردار, او نگه داشته و وعده های خود را به رها کردن یک درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط بلومبرگ دولت در توقف-و-frisk مورد. شهر مذاکره حل و فصل با شاکیان و پس از آن NYPD شده است حاضر به حد معینی به همکاری با دادگاه موظف به نظارت و شرکت در بحث در مورد آنچه نیاز به تغییر گفت: Charney سرب مشاور در این مورد. “این بسیار متفاوت از چیزهایی که تحت بلومبرگ زمانی که آنها مانند” وجود دارد و نه حتی یک مشکل در اینجا چگونه شما جرات ما را متهم به انجام هر کاری اشتباه است.'”

اما تا آنجا که به پیشرفت می رود Charney اشاره کرد. در حکم خود در برابر NYPD قاضی Shira Scheindlin در بر داشت که گروه تا به حال نه تنها نقض متمم چهارم قانون اساسی که ممنوع اجرای قانون از توقف مردم بدون سوء ظن معقول اما همچنین نشان داد که NYPD شد بازیگری نژادی تبعیض آمیز راه با هدف قرار دادن مردم از رنگ نامتناسب و عمدا.

“من فکر می کنم که جایی که آنها انجام داده اند نه تنها کافی نیست اما واقعا به انجام هر چیزی معنی دار گفت:” Charney. “این فوق العاده است که شما می گویید به عنوان یک اداره پلیس ما در حال رفتن به منع دهها اما تنها راهی است که به معنی هر چیزی است که اگر شما در واقع اجرای آن است.” در حالی که به طور کلی تعداد توقف پایین و نژادی و نابرابری در که است متوقف اجرا به عنوان عمیق به عنوان آنها در ارتفاع توقف-و-frisk. بررسی پلیس متوقف می شود در طول de Blasio برای اولین بار سه سال در دفتر نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در بر داشت که در حالی که متوقف می شود به پایین به طور قابل توجهی از سال 2011 زمانی که 700,000 متوقف می شود به گزارش اکثریت کسانی که متوقف شده ادامه داد: به سیاه پوستان و لاتین — که اختصاص بیش از 90 درصد گزارش شده متوقف می شود در حداقل 30 حوزه و برای اکثریت متوقف می شود حتی در حوزه با کمترین تعداد از جمعیت سیاه پوست و لاتین ساکنان.

بین 2014 و پایان 2018, NYPD دریافت بیش از 2400 شکایت از پاتوقها: آن را اثبات صفر با توجه به گزارش های این شهرستان در بخش بررسی است. این گزارش همچنین نشان داد با مشکلات جدی در این راه NYPD بررسی اتهامات سوء رفتار و پیشنهاد کرد که محققان نبودند گرفتن شکایت جدی بدسم خود را به مصاحبه با شاهدان و در نهایت یافته های خود را. “این یک مثال که در آن گروه تا به حال یک فرصت برای نشان دادن آن است که در نظر گرفتن تعصب نژادی به طور جدی گفت:” Charney. “و آن را در آینده بسیار کوتاه است.”

به عنوان رهگیری است که قبلا گزارش شده از ابتدای Covid-19 pandemic, عمیق در حال اجرا نژادی و نابرابری در شهر نیویورک پلیس را تمدید اجرای اجتماعی فاصله گرفته است. در اوایل این ماه CCR با NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزشی و کمک حقوقی جامعه در زمینه اورژانس حرکت کرد و اعلام کرد که این شهر به لحاظ نژادی تبعیض آمیز اجراي اجتماعی فاصله اقدامات نقض تعهدات خود تحت stop-و-frisk حل و فصل است. “این نوع از déjà vu همه را دوباره و دوباره گفت:” Charney. “این شش سال بعد و ما واقعا از دیدن هر گونه پیشرفت در این منطقه است.”

چندین بار در طول de Blasio را در کسانی که امیدوار بود او را در مورد دوره ای از تغییر در NYPD نا امید شدند. در سال 2015 de Blasio اعلام کرد از استخدام 1300 جدید پلیس برای پیوستن به یک در حال حاضر تورم گروه مورد 35,000. تحت دولت NYPD بودجه به رشد 5.6 میلیارد دلار در سال 2019 از $4.6 میلیارد دلار در سال 2014 و پلیس هزینه های اضافه کاری را شروع به پریدن کرد و با 100 میلیون دلار از یک سال و با وجود کاهش جرم و جنایت. این افزایش آمد و حتی به عنوان شهر صرف حدود 69 میلیون دلار برای حل و فصل سوء دعاوی تنها در سال گذشته نزدیک به 30 میلیون دلار بیش از آنچه در این شهر پرداخت یک سال پیش از آن. کسانی که دعاوی هزینه در شهرستان برخی از $230 میلیون دلار در سال 2018 و $335.5 میلیون در سال 2017. این شهر همچنین صرف 18 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی بیش از سوء رفتار پلیس پس از اعتراضات در سال 2004 کنوانسیون حزب جمهوری خواه منجر به 1800 دستگیری; ناظران در حال حاضر هشدار داد که دعاوی ناشی از جریان تظاهرات که در آن بسیاری از مردم دستگیر خواهد شد و به احتمال زیاد هزینه های شهر به مراتب بیشتر است.

NEW YORK, NY - AUGUST 02: Protesters jeer as New York City Police Commissioner Bill Bratton and his wife exit City Hall following a a news conference with Mayor Bill de Blasio where it was announced that Bratton will be stepping down in September on August 2, 2016 in New York City. Bratton announced that he will take a job in the private sector, but he didn't disclose for what company he would work. Chief of Department James O'Neill will be taking over for Commissioner Bratton. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

معترضان هو کردن به عنوان پلیس شهر نیویورک کمیسر لایحه براتون واقعا و همسرش, خروج سالن شهر زیر یک کنفرانس خبری با شهردار, بیل د Blasio — که در آن اعلام شد که براتون واقعا خواهد بود پله پایین در ماه سپتامبر — در اوت. 2, 2016 در نیویورک است.

عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

د Blasio همچنین نظارت برنامه آوردن بیشتر افسران به مدارس و راه اندازی یک واحد پلیس هدف قرار دادن افراد جوان است. به عنوان رهگیری گزارش قبل از پنهان باند پایگاه داده نگهداری شده توسط NYPD گسترش یافت 70 درصد در دولت او. د Blasio پلیس مخالف اصلاحات پیشنهاد شده توسط قانونگذاران از جمله 2014 “سبد بان کی مون” که شورای شهر در حال حاضر در تلاش برای آوردن برای رای دادن. و دولت او گسترش تفسیر یک قانون شناخته شده به عنوان “50-یک” که محافظت از پرسنل سوابق مأموران اجرای قانون ساخت اطلاعات در مورد افسران متهم به سوء استفاده و سوء عمدتا غیر قابل دسترس برای عموم است. برای سال de Blasio های مخالف خواستار لغو 50-اما او عقب نشینی در هفته گذشته بعد از لغو قانون تبدیل شد و در عین حال یکی دیگر از تقاضا در شهرستان شد. “ما را به تغییر قانون اجازه می دهد تا شفافیت بیشتر وقتی که می آید به پلیس انضباطی اقدامات” شهردار توییتی در روز یکشنبه. این هفته نیویورک قانونگذاران ایالتی رای به نفع ضد سبد لایحه و همچنین لغو 50-یک.

افسران پلیس را کشته اند حداقل 50 نفر از د Blasio گرفت به عنوان شهردار.

“من فکر می کنم این یک mischaracterization هنگامی که مردم می گویند که د Blasio تغییر کرده است” گفت: Joo-Kang Hyun, مدیر جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات یا CPR یک کمپین برای پایان دادن به تبعیض آمیز پلیس در این شهرستان است. “درست مانند هر دیگر شهرداری نامزد او در زمان و موقعیت در اطراف پلیس و توقف-و-frisk و موقعیت او بود او فکر می کردم که قرار بود به او کمک کند در نظر گرفتن انتخاب می شوند.”

احیاء که شامل ده ها تن از گروه های مردمی که تحت فشار بوده اند پلیس پاسخگویی در این شهرستان برای دهه محوری بود به حرکت در اطراف توقف-و-frisk و تا حد زیادی به ساخت آن کلید کمپین موضوع در آن د Blasio زد و برنده شد. “او همچنان می گویند که در شهر نیویورک به پایان رسید توقف-و-frisk,” کانگ گفت: رهگیری. “که هرگز درست است.”

وجه تمایز de Blasio ثبت در پلیس که بیش از پیشینیان خود هستند و دولت او را “دروغ” او گفت: decrying موقعیت خود را تا زمانی که هفته گذشته در 50-یک خود را تکرار دفاع از افسران پلیس که به کشته شدن نیروهای جدید و انسداد تلاش برای افزایش پلیس پاسخگویی — از حق می دانند عمل می کنند که د Blasio مخالف قبل از اینکه در نهایت حمایت در فرم تجدید نظر شده به سال گذشته شهرستان منشور تجدید نظر در رای گیری پیشنهاد به دنبال به CCRB قدرت بیشتری به نگه پلیس پاسخگو که دولت به دنبال کشتن قبل از نیویورکی اکثریت رای به نفع آن است.

“تمام جهان را دیدم او را مانع شلیک Pantaleo برای اختناق و قتل اریک گارنر” کانگ گفت و اشاره کرد که CPR است که هنوز هم برای مبارزه با دیگر افسران در مورد اخراج می شود. اما وجود دارد موارد دیگر که به مراتب کمتر موشکافی های عمومی او اضافه شده است. طرفداران صرف 16 هفته هل دادن شهر به انتشار نام افسران که به کشته شدن Saheed Vassell در ارتفاع تاج در سال 2018 حتی اگر نیویورک قانون ندارد در واقع منع افشای نام ماموران درگیر در افغانستان. و طرفداران و اعضای خانواده هنوز در حال مبارزه برای آزادی بدن دوربین فیلم نشان افسران پلیس به قتل آنتونیو ویلیامز در برانکس در سپتامبر گذشته. کنستانس مالکوم از Ramarley گراهام مبارزه برای سالها به زور به اداره پلیس برای انجام تحقیقات. گراهام قاتل ریچارد عجله ترک گروه پس از یک بررسی داخلی به پایان رسید با یک توصیه برای اخراج او.

“ریچارد عجله که به قتل پسر من جمع آوری ده ها هزار دلار در پرداخت افزایش هر سال برای پنج سال,” او گفت: رهگیری. “پنج سال من در مبارزه با او را اخراج — تحت de Blasio دولت را تحت de Blasio را تماشا کنید.”

او را به انجام هیچ چیز

حتی در یک سال مشخص با یک فاجعه و بسیار بدخیم ریاست جمهوری اجرا می شود و خود را به ضرب بی کفایت نادرست از Covid-19 گیر د Blasio پاسخ به زمان تظاهرات شده است یک نقطه کم.

“در راه همان است که تهمت و جسارت سفید برتری زمانی که او انتخاب شد, de Blasio به جسارت و فعال خشونت پلیس” گفت: Kang. “از طریق اظهارات و ادعاهای دروغین آنها اساسا حرکت در افسران و گفت:” آیا آنچه شما می خواهید, ما در حال نگه داشتن شما را پاسخگو. شما می توانید چیزی مانند رانندگی یک ماشین از طریق جمعیت و ما در حال نگه داشتن شما را پاسخگو.'”

د Blasio تلاش بیش از آخر هفته برای بازیابی اعتبار در صورت نصب واکنش دوباره امیدوار کننده تغییرات به NYPD آمد اواخر و پس از او شکسته بود که وعده بیش از حد بسیاری از بار.

“تنها واقعیت است که او نمی تواند کشف کردن که چگونه به حرکت خود مفهوم پلیس قابل توجه مردم با یک وسیله نقلیه بسیار سخت یکی را گفت:” مشاور سابق. “میراث او در پلیس همیشه خواهد بود اما من فکر می کنم او میراث کلی عمیقا عمیقا در معرض خطر و شاید در حال حاضر مرتب کردن بر اساس بیش از.”

NEW YORK, NEW YORK - JUNE 05: Hundreds of protesters march in downtown Brooklyn over the killing of George Floyd by a Minneapolis Police officer on June 05, 2020 in New York City. The white police officer, Derek Chauvin, has been charged with second-degree murder and the three other officers who participated in the arrest have been charged with aiding and abetting second-degree murder. Floyd's death, the most recent in a series of deaths of African Americans at the hands of police, has set off days and nights of protests across the country. (Photo by Spencer Platt/Getty Images) (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

صدها نفر از تظاهرات در مرکز شهر بروکلین, n. y., اعتراض به قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس, در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.

عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

تا هفته گذشته مشاور اشاره کرد نیویورکی که تا به حال زیاد در مورد مراقبت پلیس پاسخگویی ممکن است متوجه نیست که چقدر بد de Blasio شده است. حوادث هفته گذشته را ساخته اند خود را شکست دردناکی روشن خواستار استعفای خود را به آینده از تعداد فزاینده ای از مردم از جمله برجسته نیویورک فعالان عدالت کیفری طرفداران شخصیت های رسانه ای و روزنامه نگاران.

همانطور که برای چه در شهر نیویورک خواهد حرکت به راه خود را از زمان حاضر دستیاران سابق و همکار انتخاب مقامات می گویند آن را باید تا حد زیادی بدون شهردار فرمان چرخ. “او نمی داند چه باید بکنید” گفت: یکی از دستیاران سابق. “او واقعا یخ زده. او نمی داند که چه باید بکنید و بنابراین او را به انجام هیچ چیز نیست.”

“آنچه لازم است یک مطلب اساسی تجدید نظر از آنچه در این شهر رویکرد به امنیت عمومی است و این نیاز واقعی شهرداری رهبری و چشم انداز” گفت: کاوشگر. “و این نیست که اتفاق می افتد با این شهردار.”

در فقدان رهبری سیاسی تظاهرات بزرگ شده اند همیشه بزرگتر در پاسخ به طور فزاینده ای شدید خشونت از پلیس. در میان هرج و مرج برخی از روشن شدن مطالبات را به تمرکز از جمله اولین و مهمترین است که NYPD و ادارات پلیس در سراسر کشور بود defunded.

“هنگامی که پلیس و جرم اولویت دارد بخشی از آنچه نیز اتفاق می افتد این است که این شهرستان هموار راه خود را به یک موسسه مانند NYPD به طور مداوم ادامه به گسترش نقش خود گفت:” کانگ از CPR است برای $1 میلیارد دلار کاهش به اداره پلیس را در بودجه سال آینده برای سرمایه گذاری مجدد در مسکن, امنیت غذایی, درآمد, پشتیبانی, و زیست محیطی و حمل و نقل عدالت باعث می شود. “ما اساسا به تغییر اولویت های ما از نظر ایمنی ساختمان.”

د Blasio در ابتدا تحت فشار قرار دادند در برابر رشد خواستار کاهش به NYPD بودجه به جای دفاع از بخش “محله محور” ابتکار است. “من باور نمی کنم آن است که یک ایده خوب برای کاهش بودجه این سازمان است که در اینجا برای امن نگه داشتن ما و آژانس است که سازماندهی محله پلیس” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در تماس تلفنی با ابتکار از “تغییر بازی” و “آینده پلیس” با وجود این واقعیت است که آن را دست کم از نظر بهبود پلیس-روابط اجتماعی.

“اگر شما فروختن که آن را مفید نیست,” او گفت:. اما در نشانه چقدر قدرتمند تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس شده اند شهردار عقب نشینی در روز یکشنبه — متعهد به انتقال وجوه از اداره پلیس به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی. فشرده با خبرنگاران در روز دوشنبه برای جزئیات بیشتر در مورد طرح de Blasio کاهش یافته است به خاص.

با یک انتخابات شهرداری برنامه ریزی شده برای سال آینده و د Blasio فاقد شرایط لازم برای یک دوره سوم و اما شسته سیاسی نیویورکی که هرگز متوقف تماس برای بازاندیشی در این شهر از پلیس در حال حاضر eyeing مبارزه پیش رو است. “من احساس می کنم مانند پیام ارسال شده بسیار به وضوح به کسی که با توجه به در حال اجرا در سال آینده گفت: Charney. “در برخی از راه ما رو فریب زمان گذشته و ما خیلی عاقل تر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>