بیل د Blasio نیاز به استعفا. با دفاع از خشونت پلیس او خیانت نیروهای جدید است.

GettyImages-1209267747

شهردار بیل د Blasio صحبت می کند به بهداشت و درمان کارگران و پرسنل نظامی در 5 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

عکس: جان Lamparski/NurPhoto via Getty Images

بیل د Blasio است اخلاقی و سیاسی رسوا.

در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش از طریق این کشور بزرگترین شهرستان, شهردار نیویورک شد و با افتخار “گفتن مردم به اجتناب از رستوران ها و جلوگیری از کارهای عادی آنها را انجام دهد” چرا که “اگر شما بیمار نیست … شما باید برای رفتن در مورد زندگی خود را.” توصیه های خود را ممکن است منجر به مرگ هزاران نفر از نیروهای جدید است.

در ماه آوریل او با عصبانیت طور خاص به “جامعه یهودی” در یک صدای جیر جیر تهدید آسیب پذیر در اقلیت با دستگیری های گسترده برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین — که او خود را نقض کرده فقط سه روز قبل از آن.

در عین حال در اواخر شنبه شب به تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس خروشان در سراسر نیویورک دموکراتیک شهردار عبور جدید و عجیب و غریب خط: او رفت و به صورت زنده از تلویزیون در NY1 به دفاع و توجیه خشونت پلیس در برابر کسانی که معترضان.

د Blasio نیاز به استعفا.

او باید استعفا به دلیل نظرات خود را در شب شنبه بود و بی پروایی نشان دادن و منزجر از دروغ است. دو اداره پلیس نیویورک (NYPD) وسایل نقلیه فیلم برداری شد رمنج به معترضان در پشت یک مانع است. شهردار گفت: این تصویری بود “ناراحت کننده” اما ادعا کرد که آن را “نامناسب برای معترضان به فراگیر یک وسیله نقلیه پلیس و تهدید ماموران پلیس” اضافه که افسران تا به حال به “خارج” که “غیر ممکن” وضعیت.

پلیس احاطه شده بودند? آنها تا به حال هیچ گزینه های دیگر? این (ویروسی) تصویری شواهد نشان می دهد در غیر این صورت.

روشن است که نه ماشین پلیس احاطه شده بود; هر دو راننده می تواند معکوس شود اما تصمیم گرفت به جای گاوآهن وسایل نقلیه خود را به جمعیت زیادی از مردم در مقابل آنها. بنابراین ما معتقدیم که باید? د Blasio یا خود ما دروغ گفتن چشم ؟

او باید استعفا دهد چون او رفتار کمتر مانند یک رهبر و بیشتر شبیه به یک مخالف. “اگر کسانی که معترضین به حال فقط بدست از راه ما نمی خواهد صحبت در مورد این وضعیت” واقعی است نقل قول از شهردار نیویورک در پخش زنده NY1. کردم که ؟ غیر مسلح مردم در خیابان ها بیش از اجرا توسط مردان مسلح در ماشین باید. … سرزنش خود را برای در حال اجرا ،

او باید استعفا دهد چرا که او شروع به صدا مانند راست جمهوری خواه رئیس جمهور او یک بار می خواستم به جای (تا زمانی که او تا به حال به پایان انتخابات ریاست جمهوری در سپتامبر گذشته به خاطر او بود که رای گیری در کمتر از 1 درصد در سراسر کشور.) این را من به شما بچه های دیگر شگفت آور نقل قول از شهردار: “هر معترضی است که تلاش می کند تا بشریت را از یک افسر پلیس و بی ارزش آنها را فقط به خاطر اینکه آنها یک کارمند بهتر از نژادپرستان که بی ارزش مردم رنگ و به خصوص در امریکا است.”

به قول نیویورک وکیل حقوق بشر کومار رائو “این است که بیل د Blasio را ‘بسیار خوب مردم در هر دو طرف’ لحظه.” (این نکته نیز شایان ذکر است که در اینجا “بسیار خوب” سفید ملی در شارلوتزویل که به کشته شدن هدر Heyer را با رانندگی اتومبیل خود را به یک جمعیت از معترضان!)

در صبح روز یکشنبه de Blasio اذعان کرد: “اشتباهات” و به نام برای یک شهر بررسی رفتار پلیس. این کافی نیست. او باید استعفا دهد چرا که او سابقه عدم سیاه نیویورکی در این مسئله بسیار مهم خشونت پلیس. برای پنج سال, De Blasio سرسختانه حاضر به تماس با شلیک ماموران پلیس دخیل در مرگ اریک گارنر در سال 2014. “او همچنین در سال تاخیر یک دپارتمان آزمایشی است که می تواند منجر به افسر اخراج” به نیویورک تایمز با اشاره به در جولای 2019.

در اوایل این ماه شهردار در دفاع از NYPD خشونت آمیز اجراي اجتماعی فاصله دستورالعمل در برابر جوامع رنگ — در حالی که نادیده گرفتن داده های رسمی نشان می دهد که سیاه نیویورکی “که یک چهارم از جمعیت این شهر به حساب برای بیش از دو سوم” از کسانی که دستگیر اجتماعی فاصله جرائم.

او باید استعفا دهد چرا که او برای شهردار در سال 2013 بر روی پلت فرم از پلیس اصلاحات و حتی قرار دادن یک کمپین تصویری کوبیدن “توقف و frisk” که ویژه او در گفتگو با او 15 ساله, سیاه, مادر دانته. که تحت عنوان “کرامت” است که اغلب با اعتبار کمک به او را تضمین پیروزی در انتخابات شهرداری. در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در میامی در ژوئن 2019, De Blasio دوباره استناد دانته. “برای 21 سال گذشته من شده اند با بالا بردن یک پسر در امریکا,” او گفت:. “من تا به حال بسیار جدی مذاکرات با پسر من دانته در مورد چگونه برای محافظت از خود در خیابان های شهر ما و کشور ما از جمله چگونه به مقابله با این واقعیت است که او به ویژه به دلیل احتیاط شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از فجایع بین ما و مردان جوان ما پلیس.”

در عین حال صدها نفر از نوجوانان که نگاه درست مثل دانته ادامه خواهد داد به هدف سرکوب و کشته نیویورک “بهترین است.”

و دانته پدر را ادامه خواهد داد به شانه را بالا انداختن شانه های خود را و می گویند که آنها باید فقط فقط بدست از راه.

شرم بر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de