لایحه Barr انجام داده است قبل از این


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

به عنوان جرم و جنایت خشونت آمیز ادامه داد: برای صعود در شیکاگو و دیگر شهرستانها در سراسر کشور, دادستان کل William P. بار اعلام کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده بود و بسیج برای کمک به: ده ها تن از ماموران فدرال فرستاده خواهد بود برای کار با پلیس محلی برای مبارزه با باندهای و غیر قانونی اسلحه.

“پیام ما به باندهای باند رهبران و اعضای باند این است: هنگامی که ما پرتاب فدرال کتاب شما در آن خواهد بود حذفی های” Barr گفت.

بود که در سال 1992 در بار اول از روی لئامت دادن پیشرو وزارت دادگستری تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش.

اگر آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد اخیر و یا آشنا به اتفاق نزدیک به سه دهه پیش است که چون بر در حال حاضر دادستان کل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کاملا مشابه اعلام ژوئیه 22.

برخی از جزئیات متفاوت بود البته. در سال 1992 بار گفت: اف بی آی شد تغییر در حدود 300 نمایندگی از نظارت جاسوسان به تازگی از سقوط اتحاد جماهیر شوروی به مصرف و باندهای جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا. هجده از عوامل خواهد بود مستقر به شیکاگو.

در این ماه بر ایستاده بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او اعلام کرد شیکاگو “خروش” از بیش از 100 عوامل از اف بی آی اداره مبارزه با مواد مخدر اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و سازمان های دیگر همراه با نیروی انسانی را افزایش می دهد در دیگر شهرستانها که در آن اسلحه کشته شدند, ساخت عناوین.

ساکنان شیکاگو می تواند بخشیده شود به این نتیجه رسید که آنها شنیده ام قبل از این, از, البته, آنها اساسا کرده اند. Barr حتی اذعان کرد که فدرال, سازمان های اجرای قانون را به انجام چنین عملیات “برای چند دهه.” هر ریاست جمهوری در 30 سال گذشته اعلام کرد که ارسال بیشتر ماموران فدرال به شیکاگو سعی کنید به ساقه جرم و جنایت خشونت آمیز.

اما این بار شرایط متفاوت است — این سیاست در حال تغییر. بعد از 3 و نیم سال از مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی نظرات و سخنان برخی از نازک رمزی و دیگران آشکارا نژادپرستانه دولت خود اعلام کرد که به طور گسترده ای دیده می شود در شیکاگو به عنوان یک حرکت سیاسی برای استفاده از مشکلات اکثریت-nonwhite شهر به آتش کشیدند تا هواداران خود را.

و آن اتفاق می افتد به عنوان یک تعداد زیادی از مردم خواستار آن است که دولت خود را ارسال چیزی به جوامع دیگر از بیشتر بچه ها با اسلحه.

شیکاگو طولانی زشت سابقه خشونت. به عنوان در سایر شهرستانها جرم و جنایت خشونت آمیز رسید در شیکاگو در 1960s و 70s کاهش یافته است و وارد و سپس مشخصی دوباره در طول 1990s. اما پس از آن به قتل و تیراندازی در مجموع کاهش یافت در نیویورک و لس آنجلس و در جای دیگر در شیکاگو شماره نمی افتد تا آنجا یا به عنوان سریع و آنها را صعود کرده ام دوباره در طول چند ویرانگر امتداد در 10 سال گذشته است.

دلایل طولانی بحث شده است و احتمالا پیچیده تر از بسیاری خواهد اذعان کرد. اما سیاستمداران اجرای قانون رهبران و بسیاری از ساکنان را بارها و بارها سرزنش شیکاگو باند فرهنگ و هوای بازارهای مواد مخدر و سپس به نام برای پلیس استراتژی برای حمله به آنها را.

این واقعیت است که بسیاری از سخت ترین ضربه محله نیز پوسته توسط تبعیض کسب و کار بسته شدن و از دست دادن شغل — از جمله هزاران نفر از اخراج از سازمان های دولتی و توقیف مدارس — است که به خوبی شناخته شده است. در عین حال نیاز به پاسخ فوری به خونریزی و نه از آن است که مقابله با عمیق تر مشکلات همیشه به نظر می رسد به مصرف سیاسی و مالی سرمایه در شیکاگو است.

در سال 1992 این شهر ممنوع loitering توسط مردم تلقی می شود اعضای باند تا اندازه گیری شد و حکومت بر خلاف قانون اساسی. شهردار سابق Richard M. دیلی رهبری تلاش برای شکایت تولید کنندگان اسلحه برای ایجاد مزاحمت عمومی در شیکاگو و دیگر شهرهای; مورد پرتاب شد در خارج از دادگاه. ضربه سرعت و cul-de-کیسه های ساخته شده در ده ها تن از خیابان های جانبی برای خنثی کردن درایو توسط تیراندازی, هر چند که پلیس و امدادگران کشف چنین موانعی نیز آن را سخت تر برای آنها را به پاسخ به شرایط اضطراری.

به مراتب رایج تر شده اند اطلاعیه که پلیس بیشتر خواهد بود مستقر در مناطق بالای جرم و جنایت اغلب تحت پرچم جدید نیروی کار برنامه یا طرح. که در آن فدرال اغلب در آمده است — به معنای واقعی کلمه.

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, او به نام شیکاگو یک “منطقه جنگی” و سرزنش رهبران محلی برای بودن “به لحاظ سیاسی درست است.” او همچنین تهدید از طریق توییتر “من خواهد شد ارسال در فدرال!”

رام امانوئل سپس شیکاگو شهردار و مکرر تهمت مبارزه شریک رد این ایده از نیروهای نظامی در این شهر است. “من در برابر آن, مستقیم تا,” او گفت. اما امانوئل اضافه شده است که استقبال از او با منابع اضافی برای مبارزه با تفنگ جنایات. در عرض دو هفته سی ان ان گزارش داد که 20 بیشتر عج عوامل فرستاده شد به شیکاگو.

پس از لری Lightfoot شهردار انتخاب شد در سال گذشته او بارها لعنتی تهمت نژادپرستی و بی احترامی برای حقوق مدنی — حتی به او حمله شده است در شیکاگو هنوز رتبهدهی نشده است برای ارائه در وعده اصلاحات در اداره پلیس و رانندگی سرمایه گذاری در محله های محروم.

در جولای 20, پس از آخر هفته یکی دیگر از وحشتناک خشونت در شیکاگو — ده ها تن از مردم شد و بنا به گزارش ها زخمی در تیراندازی و حداقل 12 نفر کشته شدند — مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که او دوباره آماده به ارسال در ماموران فدرال. Lightfoot با پاسخ نامه ای که با انتقاد دولت او را “آتش زا شعارهای” و همچنین تاکتیک های وزارت امنیت داخلی عوامل که به تصرف مردم در خیابان پورتلند اورگان است.

در عین حال Lightfoot نیز گفت: این شهرستان می تواند با استفاده از انواع دیگر فدرال کمک از جمله “بیشتر فدرال تحت تعقیب یا تحقیق منابع” به دنبال جرم و جنایت خشونت آمیز و تفنگ موارد است. او افزود که دولت می تواند کمک به شیکاگو سرمایه گذاری در محله های محروم. “خشونت شهرستان ما این است که مقابله با علامتی از یک بزرگتر بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بر اعلام آخرین “خروش” از ماموران فدرال به شیکاگو هفته که توصیف آن را به عنوان بخشی از یک ملی جرم و جنایت کاهش ابتکار به نام عملیات افسانه است. FBI ع DEA خدمات مارشال ایالات متحده و امنیت را با هم ارسال ده ها تن از محققان و عوامل به شهرستان با آمریکا وکیل در شیکاگو جان Lausch جونیور نظارت بر عملیات.

زیر سیاست و نماد این خبر نشان داد که فدرال و مقامات محلی بودند بازگشت به استراتژی: ارسال در بیشتر پلیس است.

تغییر ماموران فدرال به شهرهای زیر آتش است “معمولا انجام می شود و به عنوان یک ماده در واقع زمانی که من نماینده ویژه-در-شارژ وجود دارد من آن را خواسته گفت:” جک رایلی که قبلا به عنوان عامل بالا در DEA شیکاگو ، “آن را به نام شده است 20 چیزهای مختلف در گذشته است. [عملیات افسانه] فقط جدیدترین نسخه از آن را.”

این فدرال افزایش ممکن است شامل عوامل بیشتر از تلاش های قبلی و رایلی معتقد است که می تواند کمک به tamp کردن خشونت در شیکاگو است که اگر آن را به دقت هماهنگ و پایدار است. عملیات در خیابان باید انجام شده توسط عوامل که می دانند با کسانی که از خارج از شهر مورد استفاده در حمایت از نقش ها. و به عنوان عوامل در حال انجام تحقیقات و ساخت دستگیری, باراک اوباما نیازهای کارکنان به اندازه کافی برای تعقیب افزایش caseload گفت: رایلی که در خدمت به عنوان شماره 2 رسمی در DEA نظارت بر عملیات جهانی قبل از بازنشستگی.

“رفتن به اضافی دادستان?” او گفت:. “که یک موضوع را قبل از.”

از باراک اوباما در شیکاگو دریافت نیروی انسانی افزایش در سال 2018 اما هیچ اضافی دادستان گنجانده شده در آخرین عملیات. یک سخنگوی دفتر کاهش یافته است به نظر.

به علاوه عامل افزایش تنها به احتمال زیاد به آخرین تا زمانی که در این شهر معمول افزایش خشونت به طور معمول محو می شود همراه با آب و هوای گرم. بنابراین مانند تلاش های قبلی افزایش موقتی است.

اگر کسانی که قبلا در کوتاه مدت عملیات کار می کرد برای کاهش خشونت اسلحه آن را سخت برای ساکنان شهر به عنوان تیراندازی سنبله دوباره.

بیش از سه سال گذشته با باراک اوباما در اینجا محاکمه بیش از 500 متهمان به سلاح اتهامات سوابق نشان می دهد. برخی از این متهمان در حال قاچاقچیان و یا رهبران دیگر شرکت های جنایی. اما بسیاری از تمایل به پایین تر سطح بازیکنان با اسلحه غیر قانونی است که باید مورد معامله دست چند بار. اجرای قانون مقامات استدلال می کنند که تعقیب برای در اختیار داشتن غیر قانونی کمک به جلوگیری از دیگران است. هنوز روش نشده تعطیل تفنگ بازار به عنوان سلاح گرم ادامه به جریان به شهر از حومه و کشورهای همسایه.

تا کنون عملیات افسانه به نظر می رسد به دنبال راهکار از کسانی که طرح های پیش از آن. سه بازداشت شده به عنوان بخشی از شیکاگو خروش بودند همه برای اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه به گفته دادگاه براده.

در جولای 23 روز پس از آخرین فدرال استقرار اعلام شد, Black Lives Matter شیکاگو و 10 سازمان دیگر شکایت کرد Barr و دیگر مقامات دولت. گروه شاهد هیچ دلیلی برای اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست یک دادگاه فدرال به منظور حفاظت از حق خود برای اعتراض در صورت هر گونه پرتلند-سبک تاکتیک. علاوه بر این, آنها ساخته شده چه مبلغ به پال خواستار قطع بودجه دولت-the-فدرال-پلیس استدلال و ادعا فدرال منابع بهتر خواهد بود صرف سرمایه گذاری در جوامع خود از جاری شدن سیل و آنها را با مأموران اجرای قانون.

“ما باید پول خود را و استفاده از آن برای کمک به مردم رو اخراج استفاده از این منابع برای افرادی که نیاز به دسترسی به مواد غذایی” Amika Tendaji یک سازمان با زندگی موضوع در مصاحبه ای گفت:. “پلیس شده اند قادر به انجام هر کاری [دربارهی خشونت]. ما نیاز به در واقع آدرس علل ریشه ای.”

بیشتر و بیشتر رهبران در حال ورود به این رویکرد است. در طول هفته گذشته گروه های حمایت کلیساها و بیش از 30 دولت های محلی و مقامات منتخب اضافه شده نام خود را به نامه ای خواستار Lightfoot و طبخ شهرستان کلانتر تام دارت به همکاری با دولت فدرال بهره برداری است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها نشان داده و هر دو خود را سنگدلانه بی اعتنایی به صورت سیاه بومی و مهاجر زندگی می کند و افزایش تمایل نسبت به فاشیسم و استبداد” نامه گفت. “ما عمیقا غمگین زندگی از دست به خشونت مسلحانه در شیکاگو است. … در همان زمان ما روشن است که ما نمی توانیم پلیس خودمان را از این وضعیت وحشتناک.”

شیکاگو در حال حاضر در یک سرعت برای ضبط یکی از بالاترین سالانه قتل مجموع در دو دهه. آن را سخت به استدلال می کنند که استراتژی کار کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>