بزرگترین بازنده’ افتتاحیه: که کاهش 22 پوند در هفته 1?

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از روز شنبه, مارس 28 قسمت از بزرگترین بازنده.

آماده برای ایجاد یک تغییر است. فصل جدید از بزرگترین بازنده لگد کردن در سه شنبه شب و هر شرکت کننده تا به حال یک دلیل متفاوت بودن وجود دارد. این مسابقات لگد کردن بلافاصله.

شرکت کنندگان ابتدا تقسیم به دو تیم: تیم قرمز آموزش دیده توسط Erica لوگو و تیم آبی مربی توسط استیو کوک. چالش اول از فصل یک مایل طولانی اجرا شود. تمام 12 مسابقه بود آن را به پایان برساند و هر کدام از تیم تکمیل مایل سریعترین خواهد کسب 6 lb استفاده هنگامی که آن را به وزن در.

Biggest Loser Premiere Sends First Contestant Home Cast
میکا Collum کیم امامی-Davis, رابرت ریچاردسون دوم Delores فردا مگان هافمن, Kyle Yeo استیو کوک, اریکا, Lugo, کاتارینا Bouton, Teri Aguiar, PhiXavier Holmes, James DeBattista, کریستی McCart و دومنیکو Bruggelis در بزرگترین بازنده. ریچی نپ/ایالات متحده آمریکا شبکه

“با دیدن من تیم مبارزه در طول این یک مایل چالش من واقعا امیدوارم که این رفتن به یک بیدارباش برای آنها” Lugo, 33, گفت: پس از تیم قرمز از دست داد و با فی آینده در گذشته محل, اما او را نگه داشته و روح او را از طریق تمام 26 دقیقه.

پس از آن آمد در وزن. هر کدام از تیم تا به حال یک درصد بالاتر از کاهش وزن, آیا برنده شدن در این هفته است. سپس شرکت کننده که از حداقل درصد از وزن از دست دادن تیم خواهد بود به خانه فرستاد.

Biggest Loser Premiere Sends First Contestant Home Red Team
Teri Aguiar اریکا, Lugo, کاتارینا Bouton, PhiXavier Holmes, James DiBattista, کریستی McCart در طول ‘بزرگترین بازنده است.’ ریچی نپ/ایالات متحده آمریکا شبکه

با 6 lb رهبری تیم آبی led رقابت در هر مرحله از راه … تا جیم در وزن.

در اینجا شکست که از دست چه:

تیم آبی:
رابرت: 409 به 396 از دست دادن 13 پوند
مگان: 290 به 279 از دست دادن 11 پوند
Kyle: 302 به 292 از دست دادن 10 پوند
کیم: 242 به 232 از دست دادن 10 پوند
میکا: 236 به 215 از دست دادن 11 پوند
Delores: 280-270 از دست دادن 10 پوند

تیم قرمز:
Dominico: 323 به 309, از دست دادن 14 پوند
کاتارینا: 293 به 279 از دست دادن 14 پوند
فی: 357 به 351 از دست دادن 6 پوند
تری: 256 به 245, از دست دادن 11 پوند
کریستی: 264 به 253 از دست دادن 11 پوند
جیم: 385 به 363 از دست دادن 22 پوند

متاسفانه پس از جیم دستاورد عظیم که به معنای آبی تیم از دست داد و با 3.18% از دست دادن رابرت خانه فرستاده شد.

“من رقیب من نمی خواهم به از دست دادن” 32 ساله گفت: از طریق اشک. “حتی اگر من زیر که خط زرد من از دست داد 13 پوند و من افتخار است.”

Biggest Loser Premiere Sends First Contestant Home Robert Richardson II
رابرت ریچاردسون دوم در بزرگترین بازنده. ریچی نپ/ایالات متحده آمریکا شبکه

طبخ, 33, پس از آن نیز شد و عاطفی. “من احساس می کنم اجازه غارت کردن و من احساس می کنم از همه او می شده اند و احتمالا آخرین نفر من فکر کردم می تواند رفتن به خانه در حال حاضر” مربی به اشتراک گذاشته. “من در تلاش برای کشف کردن من تلاش برای بسته بندی کردن سر من در اطراف آن است. آن شروع می شود و متوقف می شود و با من و من نمی شود این هفته است.”

زمانی که رابرت خانه فرستاده شد او داده شد یک سال عضویت به سیاره تناسب اندام شخصی متخصص تغذیه و یک گروه پشتیبانی برای کمک به او سالم بماند. او نیز هنوز در حال اجرا برای $25,000 در خانه جایزه که داده شده است در آخر به حذف شرکت کننده که از مهمترین و پس از حذف.

در طول پس از نشان دادن تصویری گرفتن با رابرت او نشان داد که او از دست داده بود 48 پوند از زمانی که او شروع به نشان می دهد و در حال حاضر وزن 361 پوند است.

بزرگترین بازنده پخش در ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>