مشکلات بزرگ راه حل های بزرگتر

چرا شما باید مراقبت از

چرا که بهتر است به یک ایده و نیاز به آن بیش از نیاز به یک ایده و نه آن را داشته باشد.

تصور کنید اگر شما مجبور شدند در پشت چرخ از یک ماشین و انتظار می رود به درایو در جایی. در هر نقطه. شما ممکن است قادر به آن را خاموش بکشد اما وحشت و نگرانی متصل به قتل خودتان و هر کس دیگری در جاده ها خواهد شما مصرف. به همین ترتیب زمانی که ما به عنوان شهروندان به تجزیه و تحلیل آنچه که مردم در حال حاضر از طریق رفتن در میان جهانی مراقبه در آنچه در آن به معنی زمانی که ما در حال به قتل رسیده توسط کسانی که به اتهام حمایت از ما آن را می شود کمی … مهم.

است که می گویند در حالی که “ناآرامی” یک اصطلاح است که اغلب استفاده شده است پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید که حاکی از وجود حالت استراحت برای شروع. به عنوان معترضان در سراسر کشور به خیابان ها خواستار عدالت و صلح و کمی استراحت ما تعجب که در آن اولین گام ممکن است شروع. در اینجا ما شش بهترین.

1. پلیس

اشتباه اکثریت قریب به اتفاق از پلیس یقه آبی کارگران با بدبختی کار خرید و فروش با ما در زمانی که ما در بدترین نیست با وجود agitprop به مقابل حرومزاده. آنها نیز فقط دست یک سیستم است که هدایت خود را از اقدامات و فعالیت های بیشتر از نه. اما با توجه به این که آنها نقطه کانونی از مشکلات و در خط مقدم برخورد با آنها وجود دارد راه ما می توانیم ایجاد یک علی شکستن در فاجعه و واکنش به این فاجعه ؟ کارا E. Rabe کنف عدالت کیفری استاد در دانشگاه ایالتی ایلینوی فکر می کند ،

“استفاده از زور مشکلات بسیار به طور مداوم ناشی از کوچک و شناخته شده تعدادی از افسران” کنف می گوید. و وجود ندارد تماشای فرمانده در امریکا در حال حاضر که نمی علف هرز بالا likeliest مشکل کارکنان اگر آنها می تواند. و آنها نمی توانند. چرا ؟ “پلیس اتحادیه های بسیار قوی هستند.”

بد خلبانان نباید پرواز هواپیما. بد پلیس نباید پلیس خیابان های ما.

2. آموزش و پرورش

چیزی است که زحمت آشکار است هدفمند تلاش برای پنهان کردن, سیاه, کمک به سابقه است. آن را بد. آن را ناخالص و آن را … احساسی به صداقت.

از سیاه وال استریت در حال سوختن در تولسا به Juneteenth به ادارات پلیس قادر به ردیابی ریشه های خود را به عقب برده ابتلا به تکه های گم شده است. است که مسئول برای مخفی کردن این اطلاعات ؟ یا حداقل ایجاد موانع در قادر بودن برای به دست آوردن دسترسی به آن?

مردم سیاه و سفید تا به حال به تدریس خود تاریخ خود را پس از آن برو و برای انجام یک سیستم آنها می دانند که تلاش برای فریب و دروغ به آنها. در عین حال ما تعجب است که چرا یک قطع ارتباط و بی اعتمادی در معلمان? یا نامتناسب نرخ ترک تحصیل? آن را با ما احساس بسیار بهتر است اگر پاسخ موجود در مورد آنچه که می شود از سمت چپ از کتاب های تاریخ. شفا هرگز نمی تواند شروع و بدون مسئولیت و مجرمیت. عذر خواهی مورد نیاز هستند. که ما به ارمغان می آورد به …

3. عذر خواهی

وجود دارد نیاز به عذرخواهی تور. بسیار شبیه به یک رئیس جمهور نشان دادن (و یا نشان داده نمی شود) خود را ثبت سوابق مالیاتی وجود دارد نیاز به یک رونمایی — یک کشیدن پشت پرده برای کشف بزرگتر دولتی دخالت در غیر فعال کردن حزب پلنگ سیاه و سفید از کرک بحران از ’80s در doctoring از کتاب های تاریخ و متمرد نیروهای پلیس. وجود دارد نیاز به فروتنی و مالکیت برای این چیزها و بیشتر. مانند آلمان به بازماندگان یهودی هولوکاست. مانند ترکیه است و مقاوم در برابر انجام در توضیح آنچه در این کشور تا به حال انجام شده به میلیون ها نفر از ارامنه. هر چیز دیگری است که به کمک یک گروه ثابت.

4. پلیس Part 2

می توان آن را سالم گفت: زمانی که پلیس به بد وجود دارد, یک زنجیره کامل از مسئولیت است که پاسخ و بیشتر از زمانی که شهرک سازی رسیده است و شهرستانها و شهرداری که پرداخت کردن. مطمئن پلیس’ زندگی اغلب نه همیشه همان — از بیکاری به unemployability و در موارد شدید زمان زندان — اما دوباره همان شهروندان شده اند که تجاوز به طور معمول برگزاری کیسه در اینجا.

شاید شهرک می تواند به جای آمده از صندوق های بازنشستگی و یا برنامه های بازنشستگی. جذاب به خام مالی خود بهره ممکن است تفاوت بین افسران پلیس نشسته بر روی یک دستبند “مشکوک” تا زمانی که او می میرد و نه. و آن را ممکن است افزایش فشار از بقیه زور به بازی شیر یا خط کردن سیب بد به جای خود قرار داده بازنشستگی در معرض خطر است.

5. غرامت

اگر این بیماری همه گیر به ما نشان داده هر چیزی را که آمریکا می تواند به جلو و پول خود را پشت در رها کردن یک سکه — اگر آن را احساس می کند مانند آن را نیاز به. آن را نمی ممکن است از لحاظ اقتصادی صدا و یا لجستیکی, امکان, اما چیزی (غرامت?) نیاز به در محل قرار داده برای حفظ پیشرفت از مردم پس از ما تصمیم می گیرید که کشتن ما قابل اجرا نیست. چهل هکتار و یک قاطر جک ؟ نه در حال حاضر. یک GI بیل برای آموزش عالی برای مردمی که به آن نیاز دارید ؟ شروع خوب.

6. نابرابری

بوتسوانا تا به حال هرگز یک کودتا یا جنگ داخلی با وجود اینکه یک ماده معدنی غنی از دولت است. این هم دست پایین ترین پایدار دموکراسی در آفریقا و رتبه به مراتب بالاتر از حتی ایالات متحده در شفافیت بین المللی فساد شاخص در پنج سال گذشته. کلید که ثبات ؟

سنتی اختلاف-اقامت و فراگیر حکومت مدل به نام Kgotla آغاز شد که قرن ها پیش و در آغوش تاریخ ، ادامه داد: پس از پس از استقلال این کشور در سال 1966 آن شامل سنتی دادگاه که ریاست آن را رئیس یک جامعه محلی و تصمیمات با اجماع. آن را به طور معمول به پرورش ريشه احساس جامعه و خانواده است.

ممکن است کمک نمی تواند صدمه دیده است.

موافق هستید ؟ مخالف ؟ اگر شما ایده های بهتر, ما می خواهم به آنها را بشنود. شما می توانید شروع به در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>