بزرگ پلاستیکی می پرسد برای $1 میلیارد Coronavirus نجات

صنعت پلاستیک است که به درخواست کنگره برای 1 میلیارد دلار به قید وثیقه بازیافت پلاستیک در طول coronavirus بحران است. “بازیافت ضروری است خدمات و مصرف کنندگان خواستار محصولات با مطلب بازیافت محتوا” اتحاد گروه های صنعت که شامل Dow آمریکا, شیمی, شورای, توت, جهانی گروه, Inc., و صنایع پلاستیک کشور نوشت در مارس 16, نامه به مجلس نانسی پلوسی و دیگر اعضای خانه. “به منظور دیدار با خواسته از این بحران ما نیاز به سرمایه گذاری در حال حاضر.”

شرکت صنعت و تجارت گروه به دنبال پول هستند که خود را بازیابی ائتلاف اشاره به بهبود قانون لایحه معرفی شده در خانه در ماه نوامبر که خواستار تخصیص 500 میلیون دلار برای بازیافت زیرساخت های بیش از پنج سال است. در نامه خود که برای اولین بار در گزارش پلاستیک, اخبار اعضای ائتلاف “التماس” خانه اعضا شامل بازیابی لایحه “در هر زیرساخت های بسته بندی کنگره نظر یا در پاسخ به COVID-19 همه گیر و یا به صورت جداگانه” و به دو بخش اصلی بودجه درخواست کرد که “ما احساس می کنیم زمان و نیاز به حق است به دنبال یک برنامه از $1 میلیارد.”

اما دیگران احساس می کنید که وسط یک کشنده آنفلوآنزای مرغی که میلیون ها نفر از مردم ندارد و به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره و غذا خوردن نیست, زمان مناسب برای صنعت پلاستیک به دنبال نجات دولت. “داشتن شرکت های چند ملیتی با فنجان قلع درخواست برای مالیات دهندگان دلار در این لحظه در زمان اشتباه است” گفت: جودیت Enck بنیانگذار گروه زیست محیطی فراتر از پلاستیک است. “ما نیاز به هزینه های دولت فدرال برای رفتن به چیزهایی مانند تست بیشتر, تماس, ردیابی, سرمایه گذاری در انرژی پاک — و نه به تلاش برای سرپا نگه داشتن ضعیف پلاستیک بازیافت زیرساخت ها است.”

شایان ذکر است که این شرکت در حال حاضر به دنبال اضافی مالیات دهندگان دلار به صندوق بازیافت در حال حاضر صدها میلیارد در اختیار خود را به پرداخت هزینه برای پردازش از محصولات آنها ایجاد کنید. از 223 شرکت که متعلق به و صندوق آمریکایی شیمی شورا و بازیافت مشارکت — که هر دو امضا نامه — شامل 60 عموم برگزار می شود شرکت با ترکیب درآمد حاصل از $2.7 تریلیون دلار و سود خالص از $210 میلیارد.

آمریکایی شیمی شورا یک گروه تجاری است که نشان دهنده برخی از بزرگترین تولید کنندگان پلاستیک در جهان از جمله Dow Chemical, می کنند, ExxonMobil شیمیایی شرکت SABIC BASF شورون فیلیپس شیمیایی شرکت Lanxess. بازیافت همکاری یک سازمان متمرکز در بازیافت سیاست است که با بودجه دولتی توسط گروه تجارت و علامت های تجاری بزرگ. فقط پنج نفر از شرکت های آشامیدنی که از آن حمایت — Coca-Cola, PepsiCo, دنون, Unilever, و نستله — صرف بیش از 24 میلیارد دلار در تبلیغات به تنهایی در سال 2019.

در آن نامه ائتلاف اشاره می کند که coronavirus بحران منجر به کاهش در پلاستیک بازیافت به عنوان “بسیاری از محلات کاهش می یابد/حذف مجموعه بازیافت و یا به حالت تعلیق اجرای بطری سپرده قوانین تا حد زیادی کاهش بسیار مورد نیاز برای تولید خوراک.” در عین حال به دلیل بازیافت پلاستیک به طور کلی هزینه های بیش از “باکره” پلاستیک تقاضا برای بازیافت پلاستیک در حال حاضر ضعیف و کاهش مدت ها قبل از بیماری همه گیر.

رکود در بازیافت پلاستیک می تواند تداخل با وعده های ساخته شده توسط کوکا کولا و شرکت های دیگر شامل بازیافت پلاستیک در بسته بندی خود را. اما بسیاری از بزرگ شرکت های آشامیدنی از جمله کک به مدت طولانی مخالف بطری اسکناس است که نشان داده شده است به طور چشمگیری افزایش نرخ بازیافت.

پرسید که آیا coronavirus بحران ممکن است آن را سخت تر برای دیدار با تعهدات خود کک ایمیل فرستاده شده یک بیانیه گفت:”در حالی که این بیماری همه گیر را ایجاد موقت چالش های ما باقی می ماند متمرکز بر اهداف ما. از طریق همکاری با ما آشامیدنی صنعت ما در زمان عمل در سال 2019 به ایجاد 100 میلیون دلار صندوق همسان سه به یک دیگر کمک های مالی و سرمایه گذاران به بهبود مرتب سازی پردازش و جمع آوری بازیافت در ایالات متحده آمریکا و جوامع با بزرگترین زیرساخت شکاف.”

به عنوان رهگیری است که قبلا گزارش شده در ایالات متحده است که در میان یک بازیافت بحران و هرگز موفق به بازیافت حتی 10 درصد آن از پلاستیک است. بقیه یا سوخته فرستاده شده به محل های دفن زباله و یا آشغال. در حالی که بهبود عمل خواهد مشکل با پرداخت یارانه در فرایند بازیافت با بودجه دولت یکی دیگر از لایحه شکستن رایگان از پلاستیک آلودگی عمل را به جای قرار دادن تعهد مالی برای بازیافت به عقب بر روی شرکت هایی که در ساخت و استفاده از پلاستیک.

سناتور. تام Udall که معرفی شکستن رایگان از پلاستیک آلودگی قانون در سنا در ماه فوریه انتقاد کرده است صنعت پلاستیک برای “با تکیه بر مالیات دهندگان محلی و ساحل-ترکیب داوطلبان” به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر. Udall مشابه موهن از صنعت های اخیر تلاش برای دریافت بودجه اضافی به Covid-19 شیوع.

“درخواست یک میلیارد دلار جزوه های بزرگ پلاستیکی است که در تلاش برای حفظ آنچه که در حال حاضر این است که وضعیت موجود: که مالیات دهندگان بودجه و در نظر گرفتن مسئولیت برای ضایعات پلاستیک تولید کننده” Udall نوشت: به رهگیری در پاسخ به سوال در مورد صنعت نامه. “هنگامی که ما سطح از این بیماری همه گیر پلاستیکی آلودگی هنوز هم خواهد بود در سطوح بحران و مسائل ممکن است حتی بدتر به عنوان صنعت تلاش می کند برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به اهرم بازاریابی بیشتر به صورت تک استفاده از محصولات است.”

Udall شد با اشاره به تلاش های اخیر توسط صنعت پلاستیک به استفاده از coronavirus بحران به عنوان توجیهی برای عقب ممنوعیت کیسه های پلاستیکی و تولید بیشتر در واحد-استفاده از محصولات. در مارس صنایع پلاستیک کشور در نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر درخواست او را به “ایجاد یک بیانیه عمومی در بهداشت و ایمنی مزایای دیده می شود در تک-استفاده از پلاستیک است.” این گروه همچنین عرضه شرکت های عضو آن با فرم نامه درخواست که کسب و کار خود را تنها با استفاده از پلاستیک از جمله بسته بندی تلقی می شود ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>