بزرگ داروسازی حملات تلاش برای محافظت در برابر Coronavirus قیمت سنگ آهن در بازار

پس از آمریکا اعلام کرد یک برنامه به اطمینان حاصل شود که دارو و واکسن برای Covid-19 مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه, یک ائتلاف از گروه های محافظه کار شروع به بی سر و صدا کار برای تضعیف آن تلاش.

در آوریل 15, Rep. Jan Schakowsky D-Ill., همراه با مظنونان حمله به دانشگاه پیتر DeFazio D-سنگ., رزا DeLauro D-Conn., و لوید Doggett D-تگزاس گذاشته اصول اساسی برای توسعه و قیمت گذاری از coronavirus درمان و واکسن. خواسته های خود را ساده بودند: شرکت های دارویی باید به تعیین قیمت مناسب برای دارو و واکسن مورد استفاده در درمان و یا جلوگیری از Covid-19. آنها باید نیاز به ایجاد هزینه های تحقیق و تولید این محصولات ، در طول همه گیر قانونگذاران گفت: شرکت ها باید قادر به سود منحصرا از این به طور بالقوه نجات بخش مواد مخدر است.

“انحصار را تعیین می کند که دسترسی که می تواند تولید و چگونه ما در مقیاس بالا تولید برای دیدار با نیاز” از اعضای کنگره که در مطبوعات آزاد در آن زمان است. “ما نمی توانیم ترک این تصمیمات تا به یک سود انگیزه شرکت خصوصی است.”

چند صحبت کردن در برابر حمایت است که طراحی شده برای اطمینان از دسترسی عادلانه به داروهای نجات بخش — حداقل publicly. اما بخش خصوصی یک ائتلاف محافظه کار گروه با حمله به پیشنهاد بیمار حمایت به عنوان “خطرناک و مخرب و غیر قابل قبول است.” در مارس 7, نامه نمایندگان 31 گروه از جمله Hudson Institute, شورای شهروندان در برابر دولت ضایعات و مصرف کننده اقدام برای یک اقتصاد قوی به نام در کنگره به رد دارو دستورالعمل قیمت گذاری و دفاع از حق ثبت اختراع و حق انحصاری به سود حاصل از مواد مخدر به عنوان “بزرگ امریکا دارایی.”

شایان ذکر است که حداقل 15 از گروه های حمایت از حقوق شرکت های دارویی به طور انحصاری سود از coronavirus-محصولات مرتبط با دریافت کمک های مالی از صنعت داروسازی است. در میان سازمان هایی که امضا این نامه و همچنین دریافت کمک های مالی از هر دو شرکت های دارویی و یا گروه تجارت که به نمایندگی از آنها آمریکایی هستند قانونی شورای بورس اقدام والدین سازمان الک دریافت حداقل $530,000 از گروه تجارت تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا یا Iea آنجا 2015; آمریکایی ها برای یک بودجه متوازن است که دریافت بیش از $375,000 از Iea پس از 2015; و موسسه سیاست نوآوری دریافت کرده است که $374,500 از Iea در طول همان دوره است. در همه 15 از 31 گروه دریافت 2.5 میلیون دلار در صنعت داروسازی کمک های بین 2015 و 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل مالیات براده و دیگر سوابق عمومی و شهروند است.

Iea هادسون موسسه شورای شهروندان در برابر دولت ضایعات مصرف کننده اقدام برای یک اقتصاد قوی, ALEC آمریکایی ها برای یک بودجه متعادل و موسسه سیاست نوآوری نیست, پاسخ به سوالات, از رهگیری برای این داستان.

صنعت داروسازی که صرف $295 میلیون در لابی در سال 2019 به مراتب بیشتر از هر بخش دیگر در آمریکا در دفاع از این سیستم در حال حاضر از توسعه مواد مخدر و قیمت گذاری به عنوان یک راه موثر incentivizing مورد نیاز سرمایه گذاری دارویی و نوآوری است. در حال حاضر شرکت های دارویی می توانید در صورت اختراع ثبت شده است که به طور معمول اعطای آنها 20 سال از حقوق مالکیت است. به طور جداگانه به آنها می توانید در صورت انحصار برای داروهای خود را که می تواند منع فروش محصولات رقیب. در هر صورت با توجه به Iea که نشان دهنده تحقیقات زیست فناوری شرکت حقوق مالکیت فکری است که کلیدی برای ایجاد نیاز به مواد مخدر.

در 7 مه نامه استدلال کرد که انکار شرکت حقوق انحصاری به سود حاصل از محصولات خود را و یا نیاز به آنها را به افشای اطلاعات اختصاصی به نفع چین و صدمه زدن به مردم با Covid-19 و بیماری های دیگر.

اما با توجه به Doggett صندلی از خانه راه و روش بهداشت فرعی و یکی از نویسندگان این دستورالعمل آن است که دارویی حرص و آز است که شمار واقعی خطر است. “بدانید که چه منافع این گروه ها واقعا نماینده: به دنبال پول است. درست مثل خود را سخاوتمندانه کمک های کمپین بزرگ داروسازی-بودجه تبلیغاتی به دنبال حفظ انحصار قدرت برای استخراج کمترین قیمت — هر بیمار و در حال مرگ خواهد پرداخت” Doggett نوشت: در بیانیه ایمیل به رهگیری. “این نامه تنها به تشویق ادامه داد: عدم اقدام برای حفاظت از سرمایه گذاری مالیات دهندگان از کنگره است که باقی مانده است به طور کامل ناتوان در صورت بزرگ داروسازی.”

آوریل 15 دستورالعمل که هنوز به طور مدون به قانون پیشنهادی بودند و نه دموکراتها اولین تلاش برای محافظت در برابر قیمت سنگ آهن در بازار طی این بیماری همه گیر. در ماه مارس Schakowsky و دیگران اقدام به قرار دادن زبان به کروناویروس بسته کمک است که باید محدود سازندگان مواد مخدر در’ حقوق مالکیت فکری و اجازه دولت فدرال به اقدام اگر آن را به حال دلیلی برای باور است که درمان یا واکسن های تهیه شده با بودجه عمومی شد قیمت بیش از حد بالا است. اما در حالی که پیش نویس اولیه این لایحه شامل این مقررات لابی برای صنعت داروسازی موفق به گرفتن آنها را حذف از نهایی قانون.

شاید اکثر سوزان به قانونگذاران دموکرات است این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق (اگر نه همه) از داروهای آنها به دنبال محافظت از قیمت گزاف شده اند حداقل در بخشی با مالیات دهندگان دلار است. بین سال های 2010 و سال 2016 هر دارو مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بهره مند از علم بودجه با تحقیقات فدرال از طریق موسسه ملی سلامت با توجه به گروه حمایت از بیماران مقرون به صرفه مواد مخدر. در آن زمان مالیات دهندگان صرف بیش از 100 میلیارد دلار در این پژوهش است.

اگر چه مالیات دهندگان آمریکایی هستند “سرمایه گذاران فرشته” از داروسازی به عنوان Doggett آن بسیاری از استطاعت درمان آنها bankrolled. برخی از 58 میلیون نفر در ایالات متحده گزارش شده است که قادر به پرداخت هزینه دارو با توجه به نوامبر سال 2019 گالوپ نظرسنجی که همچنین نشان داد که 34 میلیون نفر گزارش دانستن کسی که مرده بود پس از گرفتن درمان است.

مشکل جدید نیست. “ما را دیده اند از آن زمان و دوباره: دولت همه کار را از طریق فاز سوم دادگاه و سپس مجوز آن را به یک تولید کننده به پایان تصویب. مانند این است که کسانی که سال ها از سرمایه گذاری دولت وجود نداشت” DeLauro نوشت: در بیانیه ای به رهگیری. “به عنوان رئیس کمیته فرعی است که بودجه موسسه ملی بهداشت و پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار من همه عمیقا آگاه چقدر پول دولت ایالات متحده سرمایه گذاری در, بحرانی زندگی-صرفه جویی در تحقیقات پزشکی در این کشور است.”

افراد مبتلا به HIV و هپاتیت C نیز به شدت آشنا با شکست ایالات متحده سیستم قیمت گذاری مواد مخدر. اگر چه داروهای در دسترس تبدیل شده اند بیش از 10 سال گذشته برای درمان این عفونت های ویروسی دهها هزار نفر از مردم هنوز هم می میرند زیرا آنها قادر به پرداخت هزینه آنها. “ما باید تماشا به عنوان کسانی که شیوع ادامه به مارپیچی خارج از کنترل و کشتن مردم گفت:” جیمز Krellenstein از PrEP4All همکاری یک گروه تشکیل شده است که در سال 2018 به مدافع برای دسترسی جهانی به نجات بخش HIV داروها و گسترش کار خود شامل Covid-19 فوریه. “در هر دو این موارد ما می بینیم که بسیار بسیار موثر مواد مخدر در بسیاری از موارد بودجه عمومی و پول و ما می بینیم شرکت های دارویی این قیمت گذاری به قیمت های گزاف.”

برخی از شرکت هایی که در حال دریافت کمک های مالی دولت به توسعه coronavirus درمان و واکسن ارائه شده اطمینان در مورد قیمت گذاری خود را. استفان Bancel مدیر عامل شرکت مدرن که دریافت $486 میلیون دلار از بودجه فدرال به سرعت کار خود را در یک coronavirus واکسن وعده داده شده به “متفکر” وقتی که می آید به قیمت گذاری شده است. و Johnson & Johnson است که دریافت بیش از 600 میلیون دلار بودجه فدرال خود را برای coronavirus درمان و واکسن, کار, گفت که واکسن حداقل خواهد بود “مقرون به صرفه است.”

اما Krellenstein گفت که خروج از تصمیم گیری در مورد کوروناویروس دارو قیمت گذاری در شرکت های دارویی’ دست — رویکرد های گرفته شده با اچ آی وی و هپاتیت C — خواهد بود قبر اشتباه است. “ما می دانیم که از دهه گذشته که رویکرد فعلی انجام هیچ چیز در نتیجه تداوم شیوع و تداوم جرم, مرگ,” او گفت:.

در مورد remdesivir یک درمان ضد ویروسی ساخته شده توسط Gilead Sciences است که در حال آزمایش است به عنوان یک درمان برای Covid-19, PrEP4All استدلال می کند که چون دولت ایالات متحده دانشمندان به نظر می رسد به کمک روش های مختلف برای ایجاد آن دولت ممکن است در واقع شرکت خود اختراع ثبت شده. اگر remdesivir ثابت می شود موثر در مبارزه با این ویروس است که یک سوال باز این گروه استدلال می کند که دولت به راحتی می تواند گسترش دسترسی به آن است.

جلعاد اهدا اولیه آن عرضه مواد مخدر به دولت فدرال است و در حال حاضر آماده برای فروش آن است. مدیر عامل شرکت Daniel o’day CNBC گفت: “ما درک مسئولیت ما هر دو به بیماران و همچنین به سهامداران می کنیم و متعادل است.”

صرف نظر از مالکیت آن از remdesivir دولت آمریکا حق دارد به نادیده گرفتن هر گونه ثبت اختراع به عنوان طولانی به عنوان آن را فراهم می کند شرکت “معقول جبران” از طریق قانونی ماده شناخته شده به عنوان بخش 1498. قانون توابع به عنوان یک نوع از دامنه برجسته به صورت انحصاری محصولات اجازه می دهد دولت برای شکستن یک شرکت انحصار در محصول و اجازه کم هزینه رقابت است.

افزایش گروه از افراد می توانند از مزایای این و دیگر مراحل را به Covid-19 داروهای مقرون به صرفه است. زمانی که Schakowsky و همکاران او برای اولین بار پرده برداری کرد پیشنهاد خود را در ماه آوریل وجود دارد که فقط بیش از 600,000 تایید عفونت کروناویروس در آمریکا توسط صنعت داروسازی-بودجه گروه ارسال نامه خود را به خانه اعضای این تعداد دو برابر شده بود. کمتر از یک ماه بعد از آن سه برابر شده و به بیش از 1.8 میلیون دلار و بیش از 105 ، 000 نفر کشته شده اند از Covid-19.

اما ایالات متحده هنوز به تصویب حمایت از قیمت سنگ آهن در بازار. و در حالی که آمریکایی به صنعت داروسازی است فشار به حفظ توانایی خود را به طور انحصاری تعیین قیمت مواد مخدر و سود حاصل از محصولات دارویی بسیاری از نقاط جهان در حال حرکت است در جهت دیگر. روز جمعه سازمان بهداشت جهانی پرده برداری از یک تلاش جهانی برای استخر مالکیت معنوی اطلاعات و تحقیقات مربوط به Covid-19. در حالی که 36 کشور در حال حاضر اعلام کرد حمایت خود را از پروژه های ایالات متحده بود و در میان آنها نیست. همانطور که در جزئیات طرح خود را به طور گسترده به اشتراک گذاری مزایای پیشرفت علمی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد اعلام طرح خود را برای خروج از سازمان جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>