پول خریداری جنگل. کوچک ورود جوامع در حال پرداخت قیمت.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سقوط شهر سنگ. — چند صد فوت گذشته این اورگان چوب شهر یک پرده از داگلاس شاه درخت درخت باز می شود به یک گستره لاغر کنده.

دامنه کوه بوده است روشن با هزاران نفر از درختان وارد در یک بار. در اطراف خم است که دیگر روشن تقریبا دو برابر اندازه آن و سپس دیگر تکه های از کویر قهوه ای حک شده به جنگل مایل است.

ورود پررونق در اطراف آبشار شهر یک شهر از حدود 1000 نفر از ساکنان سواحل اورگان محدوده. بیشتر درختان بریده شده در شهرستان امروز از چند دهه پیش زمانی که یک کارخانه اره کشی hummed در خیابان اصلی و چوب کارگران و خانواده های آنها پر کن-بسته کافه ها و فروشگاه های مواد غذایی و مغازه های فروش لوازم خانگی, لوازم ورزشی و خوراک دام.

اما مشاغل و خدمات خشک شده اند و شهر در جریان است را شکست. کتابخانه بسته دو سال پیش. و به عنوان بسیاری از نیمی از خانواده ها در سقوط شهر زندگی می کنند در صورت هفتگی و مواد غذایی تحویل از کوه انجیل یاران.

“شما هنوز هم با این شرکت ها که در حال احرام از این مزایا اما کسانی که در شهرهای کوچک است که پشتیبانی آنها را در طول سال ها در سمت چپ گرد و غبار” مک Corthell شهرستان, مدیر گفت.

برای چند دهه, سیاستمداران, کت و شلوار و کراوات چوب مدیران و caulk-بوت درخت fallers به طور یکسان مقصر دولت فدرال شهری و زیست محیطی حامیان kneecapping دولت مهم ترین صنعت است.

چوب فروش کاهش یافت و در دهه 1990 پس از دولت فدرال به طور چشمگیری کاهش می یابد ورود در جنگل ملی در پاسخ به اعتراض و پرونده های حقوقی برای محافظت از شمال خال خال جغد زیر گونه های در خطر انقراض قانون و سایر قوانین حفاظت. افت چپ هزاران Oregonians بدون شغل و در شهرستان ها از دست داده و صدها میلیون دلار درآمد سالانه.

بالا سمت چپ: The Boondocks یک رستوران در سقوط شهر اورگان; بالا سمت راست: Frink کلی فروشگاه یک بازار در شهر; bottom: یک کامیون حمل سیاهههای مربوط به رول از طریق فالز شهر. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

اما فوق العاده متمرکز روایت تنها یکی از بسیاری از Oregonians دانم نقاب دیگری ویرانگر تغییر برای شهرهای مانند آبشار شهر.

وال استریت املاک تراست و صندوق های سرمایه گذاری شروع به دست آوردن کنترل بر دولت خصوصی forestlands. آنها سود در هزینه جوامع روستایی با ورود بیشتر به شدت با کمتر زیست محیطی حمایت از کشورهای همسایه در حالی که به دلیل بیم و مزایای چوب کاهش مالیات است که باید هزینه شهرستانهای حداقل 3 میلیارد دلار در سه دهه گذشته تحقیقات توسط OPB The gray industries/OregonLive و ProPublica یافت.

نیمی از 18 شهرستان در اورگان چوب غالب منطقه از دست داده و بیشتر پول از کاهش مالیات بر خصوصی جنگل ها از کاهش ورود در سرزمین های فدرال تحقیقات نشان می دهد.

یک نهال درخت رشد می کند در یک صنعتی جنگل در اورگان ساحل برد. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

خصوصی چوب صاحبان استفاده می شود به پرداخت آنچه که به عنوان شناخته شده بود قطع مالیاتی بود که بر اساس ارزش درختان آنها وارد شده است. اما مالیاتی که کمک صندوق مدارس و دولت های محلی حذف شد برای همه اما کوچکترین چوب صاحبان که می توانید انتخاب کنید به پرداخت آن به عنوان وسیله ای برای کاهش سالانه مالیات بر املاک.

ارزش کل چوب وارد شده در سرزمین های خصوصی از سال 1991 حدود 67 میلیارد دلار در هنگام تنظیم شده برای تورم با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از اورگان گروه جنگلداری. اگر دولت مالیات بر قطع نشده بود از رده خارج شرکت را پرداخت کرده اند حدود 3 میلیارد دلار در طول همان دوره است. به جای شهرها و استان ها جمع آوری شده کمتر از یک سوم این مبلغ یعنی حدود $871 میلیون.

Polk County, خانه آبشار شهر از دست داده است حدود 29 میلیون دلار درآمد حاصل از فروش چوب در زمین فدرال. مقایسه حذف قطع مالیاتی و کاهش مالیات بر املاک و به صورت خصوصی چوب شرکت ها باید هزینه این شهرستان حداقل $100 میلیون.

“شما که تنش میان این صنعت است که هنوز هم در استخدام افراد, اما ما در حال از دست دادن برخی از مزایای که رابطه” سقوط شهر شهردار جرمی Gordon گفت. “به عنوان کسانی که شغل کاهش وجود دارد کمتر و کمتر پشتیبانی برای کمک مالی به این صنعت در جامعه است.”


“کاملا متفاوت مدل کسب و کار”

اورگان اتصال به صنعت چوب بسیار محکم گره که قمار دبیرستان کثافت و فعالیت های تجاری را به نام خود از میلز وبلاگ نویس و کنده. دولت و کنگره است گنبدی شکل با یک طلایی پیشگام حمل تبر و آن خانه اتاق فرش آراسته شده است با درختان. طلسم از Portland Timbers یک لیگ برتر فوتبال تیم یک چوب که revs یک اره برقی و کاهش گرد کردن داگلاس شاه درخت درخت پس از هر خانه هدف است.

در حالی که صنعت امروز هنوز هم با چنگک جمع کردن در سالانه میلیاردها دلار آن را کاملا متفاوت از یکی که کمک به ساخت و غنی سازی دولت است.

اورگان کاهش مالیات و نگهداری ضعیف محیط زیست حمایت خصوصی forestlands از کشورهای همسایه در ازای شغل و سرمایه گذاری اقتصادی را از صنعت چوب.

با وجود چنین امتیازاتی به این کشور را بالای چوب-تولید دولت کمتر جنگل-بخش مشاغل در هر هکتار و جمع آوری سهم کمتری از ورود سود از واشنگتن یا کالیفرنیا.

اگر Oregon مشمول مالیات چوب صاحبان همان همسایگان خود را که همچنین بالا چوب تولید کننده با بسیاری از شرکت های مشابه آن را تولید ده ها میلیون دلار بیشتر برای دولت های محلی.

چوب یک بار شاغل 1 نفر از هر 10 کار Oregonians و پمپ بیش از 120 میلیون دلار در هر سال به مدارس و شهرستان دولت از طریق قطع و مالیات بر املاک. در حال حاضر آن را در استخدام 1 در هر 50 کار ساکنان و می پردازد درباره $25 میلیون در قطع و مالیات بر املاک است که به طور مستقیم به جوامع است.

سمت چپ: هنری, صلیب, 8, زندگی در سقوط شهر و نوه سابق چوب کارگر; راست: عکس صلیب’ پدر بزرگ از چوب روز. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

سود متمرکز با تعداد کمی از شرکت های تحت کنترل املاک و مستغلات تراست های سرمایه گذاری و ثروتمند چوب خانواده. کوچک چوب صاحبان که رشد جنگل ها که مسن تر هستند و بیشتر بیولوژیکی متنوع از آنچه صاحبان شرکت های بزرگ مدیریت به فروش صدها هزار هکتار است.

در غرب اورگان حداقل 40 درصد از خصوصی forestlands در حال حاضر متعلق به شرکت های سرمایه گذاری است که حداکثر رساندن سود با خرید بزرگ عصری برای زمین های جنگلی و برش درختان سریع تر چرخه از چند دهه پیش صادرات اضافی چوب در خارج از کشور به جای استفاده از کارگران محلی به آسیاب آنها و سپس فروش این خواص پس از آنها بوده ام وارد سیستم شوید.

چنین فشرده چوب و کشاورزی منجر به گرم شدن کره زمین به دلیل جوانتر درختان نمی ذخیره دی اکسید کربن به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که قدیمی تر. آن را نیز به شدت متکی بر استفاده از علف کش ها و کودهای بزرگ شود شرایط خشکسالی و تنزل زیستگاه برای حیات وحش از جمله تهدید ماهی قزل آلا و بومی songbirds.

Jerry Anderson, منطقه, مدیر, برای, Hancock, جنگل مدیریت, یکی از بزرگترین چوب شرکت های سرمایه گذاری در اورگان گفت: رهبری محلی باعث می شود تصمیم گیری در مورد بهترین شیوه برای زمین با وجود مسئولیت ها به سرمایه گذاران است.

“هیچ کس از خارج از این منطقه است که می آیند و به ما گفت آنچه که در این فرد مزارع. کسانی که محلی تصمیم گیری گفت:” اندرسون است که مدیریت زمین در Polk County تحت شرکت های مختلف برای 40 سال گذشته. در هشت سال گذشته بوده است با Hancock. “من فکر می کنم ما تصمیم گیری بسیار شد.”

سرمایه گذار, مواد, Hancock, که متعلق به عموم معامله 25 میلیارد دلار کانادا Manulife Financial می گوید که آن را به خوبی مجهز برای تغییر از مدیریت جنگل های طبیعی به مزارع از درختان طراحی شده به عنوان سریع و به عنوان مستقیم که ممکن است مانند فلش jutting از زمین.

چند درخت را پشت سر گذاشت و پس از پاک کردن و برش در صنعت جنگل در سواحل محدوده. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

از دور درخت مزارع می تواند گیج برای جنگل های طبیعی. اورگان مناظر هنوز هم به رخ کشیدن صدها هزار هکتار از سبز treetops. اما بر روی زمین مزارع درختان کهنه هم اغلب به طرز مرموزی بی ثمر عاری از پوشش گیاهی سرسبز و حیات وحش است.

سابق اورگان دولتی جان Kitzhaber گفت که او و مشاوران او نگران شد تغییر جهت سرمایه گذار-رانده جنگلداری در آخرین سه واژه ، در آن جنگل و محیط زیست ایالات متحده خدمات جنگل و حتی رئیس سابق سرمایه گذاری افسر Hancock تا به حال مقالات منتشر شده هشدار که سرمایه گذار-رانده جنگلداری شد و آسیب رساندن به محیط زیست و کمتر قادر به حفظ جوامع روستایی.

“آنها کاملا متفاوت مدل کسب و کار” Kitzhaber یک دموکرات گفت.

Kitzhaber که دریافت نزدیک به $200,000 در سهم از چوب متصل اهدا کنندگان در حالی که در دفتر پشتیبانی چندگانه صنعت-حمایت از اقدامات دوران تصدی خود. او رهبری یک طرح برای نجات اورگان ماهی قزل آلا است که با تکیه بر اقدامات داوطلبانه از چوب شرکت ها به جای مقررات و او امضا و به قانون عظیم کاهش مالیات برای این صنعت است که هنوز هم احساس در بسیاری از شهرستانهای استان است.

“دولت فعلی به کار نمی” Kitzhaber در مصاحبه ای گفت:. آن را ممکن است به نفع سرمایه گذاران گفت: “اما آن کار نمی کند برای کوچک آسیاب صاحبان. این کار نه برای جوامع روستایی. آنها لازم نیست که هر گونه کنترل آینده خود را.”


یک جنگل شهر احاطه شده توسط شرکت های بزرگ درختان

از نقطه های مورد علاقه خود را بر روی یک تپه در نزدیکی آبشار شهرستان اد Friedow می توانید ببینید چه چیزی او با اشاره به عنوان تصویر بزرگ: سواحل اورگان تپه یک جنگل ملی و صنعتی و اراضی در حال حاضر موفق عمدتا توسط چوب شرکت های سرمایه گذاری.

Friedow یک چوب که در مزرعه ای خارج از شهر تماشا به عنوان کوچکتر چوب شرکت ها از دوران کودکی خود را بسته و پس از کشف جغد حمایت ترک کنترل صنعت با شرکت های بزرگتر که شد بیشتر مجهز به مقیاس تولید.

“همه ناگهانی آن را فقط مانند یک تصاحب وضعیت” Friedow گفت.

در همان زمان این تغییرات اتفاق می افتد در اورگان, صنعت چوب بود و در حال ظهور از سراسر کشور از رکود اقتصادی است که باعث ورشکستگی گسترده در 1980s. بسیاری از بدهی های لادن شرکت شروع به فروش کردن forestlands. در ضمن تغییرات در مالیات فدرال کد ساخته شده چوب یک سرمایه گذاری جذاب است که نمی خواهد سقوط بازار سهام است.

تحت قانون مالیات فدرال صندوق های بازنشستگی و دیگر سرمایه گذاران می تواند به دست آوردن forestlands بدون پرداخت مالیات شرکت های متحمل شده توسط چوبی سنتی شرکت هایی که آسیاب محصولات خود را. کسانی که مالیات شرکت را به 35٪. سرمایه گذاران در این شرکت به جای پرداخت مالیات بر سود سرمایه و نزدیک به 15 درصد است.

در 1990s به عنوان ورود به سیستم فدرال کاهش یافت, چوب قیمت ها سر به فلک کشید ساخت آن سرمایه گذاری نگاه کنید حتی دقیق بروکس گفت: Mendell رئیس جمهور از جنگل های سرمایه گذاری مشاوره Forisk.

“یک شبه مالکان خصوصی بود و چیزی که بیشتر شد ارزشمند” Mendell گفت.

فدرال پرداخت به اورگان در غرب استان ها بشدت کاهش یافته است

Lylla Younes/ProPublica; منبع: Headwaters اقتصاد

سرمایه گذاران شروع به پریدن کرد در این فرصت خود را به چوب و شرکت های موجود مانند Weyerhaeuser بازسازی به بهره مندی از معافیت های مالیاتی. قدیمی مستقر در سیاتل چوب شرکت تبدیل به یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد در سال 2010.

چوب سرمایه گذاری شرکت های نادر در 1990s در حال حاضر کنترل یک سهم از زمین های جنگلی در غرب اورگان تقریبا به اندازه دلاور و رود آیلند ترکیب شده است.

Weyerhaeuser بزرگترین شرکت هایی بیش از دو برابر اندازه آن در غرب اورگان بیش از 15 سال گذشته این تحقیقات توسط سه, اخبار سازمان های یافت می شود. این شرکت دارای بیش از 1.5 میلیون نفر از غربی اورگان 6.5 میلیون هکتار از خصوصی زمین های جنگلی.

اورگان دو تا از بزرگترین وال استریت-داد و ستد چوب شرکت به دست آورد زمین

بین سال های 2006 و 2019, Weyerhaeuser (نارنجی) و هنکاک مدیریت جنگل (صورتی) بیش از دو برابر مقدار از زمین های جنگلی متعلق به آنها در غرب اورگان است.

2006

2019

Lylla Younes/ProPublica; منبع: Oregon شهرستان ارزیابان’ دفاتر

با وجود رشد آن Weyerhaeuser استخدام افراد کمتری از آن را از دو دهه پیش است و ریختن بسیاری از آن عملیات آسیاب. این محصولات از چوب امکانات در اورگان و به طور مستقیم در مورد استخدام 950 نفر کمتر از یک چهارم از 4000 نفر از کارکنان شرکت های ذکر شده در سال 2006 انتشار اخبار. این کاهش ناشی از عوامل که شامل تحکیم و اتوماسیون از مشاغل در کارخانه های تولید.

فقط در خارج از آبشار شهر Weyerhaeuser صاحب حدود 21,000 هکتار است. شرکت کنترل جاده به جنگل که منجر به اراضی و زمین های اطراف creeks که عرضه این شهر آب آشامیدنی. در سال 2006 این شهر به طور موقت تعطیل آن تصفيه آب به دلیل آن مسدود شده با گل آلود رواناب از ورود به سیستم عملیات.

Weyerhaeuser سخنگوی کارل Wirsing گفت: این شرکت همچنان یک شریک خوب برای جوامع محلی. در پنج سال گذشته این شرکت اهدا حدود 1.6 میلیون نفر در سراسر کشور از جمله $10,000 به سقوط شهر آتش نشانی و $16,000 به Polk County sheriff برای کمک به صندوق یک موقعیت جدید است که همچنین گشت های خصوصی forestlands.

“ما نمی به سادگی انجام کسب و کار در اورگان; مردم ما شده زندگی و کار در سراسر کشور از سال 1902 و ما مفتخریم که نقش حمایت از جوامع محلی و اقتصاد” Wirsing گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

صنعتی روشن-کاهش که در آن هزاران نفر از درختان وارد در یک بار یک دید مشترک در اورگان بارانی ساحلی کوه. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

اما همه جوامع توصیف رابطه به عنوان یک همکاری سودمند است.

Corthell, شهرستان, مدیر, در, سقوط, شهرستان, گفت: آن را در زمان او نزدیک به دو سال از تماس های تلفنی و ایمیل قبل از Weyerhaeuser در پاسخ به درخواست برای کمک.

این کشش از جاده میان جنگل و شهر ترک خورده است مانند یک پازل است.

Corthell امیدوار بود که چوب شرکت های که با استفاده از جاده ها هر روز می تواند زمین برای کمک به پرداخت برای $200,000 در تعمیرات مورد نیاز. اما او گفت که او فکر نمی کنید یک جلسه با آنها را تا زمانی که او پس از پیشنهاد جاده ها ممکن است نزدیک اگر نیست آن را تعمیر.

در آن جلسه در ماه مارس نمایندگان برای Weyerhaeuser و چند دیگر چوب شرکت گفت Corthell که آنها مایل به ارائه بودجه تطبیق اگر این شهر می تواند امن کمک مالی دولت. در پاسخ به سوال در مورد Weyerhaeuser تاخیر در بازگشت Corthell ایمیل و تماس Wirsing گفت: این شرکت قبلا مایل به کمک به پروژه جاده اما شهر خواسته هرگز برای یک مقدار خاصی دلار.

Corthell در حال حاضر آماده سازی این شهر درخواست کمک مالی. اگر بودجه نمی آید از طریق او نمی داند که در آن او را پیدا کردن پول است.


“من از ترس پدر من درست بود”

پنه لوپه Kaczmarek, 65, صرف دوران کودکی خود را بو تازه برش چوب در خانواده آسیاب و sulfury wafts فوق از دور خمیر آسیاب از طریق پنجره آشپزخانه در ساحلی ماهیگیری در شهر نیوپورت بیش از یک ساعت در جنوب غرب سقوط شهر.

او را تماشا شناور سیاهههای مربوط در انتظار نوبت خود را در او دیدم تیغه هیپنوتیزم به عنوان مردان در درخت گردوی امریکایی پیراهن sawn-off شلوار جین و کلاه نورد آنها را در سراسر آب است.

Kaczmarek پدر, W. استن Ouderkirk بود و یک چوب کوچک آسیاب مالک و جمهوری خواه عضو اورگان مجلس نمایندگان در 1960s و 1970s. او به نمایندگی لینکلن کانتی خانه به Siuslaw ملی جنگل و پر جنب و جوش بندر ماهیگیری تجاری.

وقتی که بزرگ و خارج از کشور شرکت خرید آسیاب در اواسط دهه 1970 Ouderkirk گفت: دختر خود را که افزایش شرکت ها و مالکیت و از دست دادن کنترل محلی می تواند منجر به نتایج بدتر برای اورگان جنگل ها و افرادی که بر روی آنها بستگی دارد.

“من از ترس پدر من راست” Kaczmarek گفت.

پنه لوپه Kaczmarek (بث ناکامورا/The Gray Industries)

لینکلن کانتی از دست داده و حدود 108 میلیون دلار چوب پرداخت پس از دولت فدرال محدود شده است ورود به سیستم در زمین های عمومی. اما کاهش شدید فدرال زمین های جنگلی درآمد فقط تا حدودی مقصر کاهش بودجه که منجر شده برخی از استان ها به زور-آزادی زندانیان از زندان و یا کاهش کلانترها گشت به نقطه ای که 911 تماس برای شکستن فهم و ضرب و جرح بدون جواب رفت.

کاهش مالیات برای بزرگ چوب شرکت هایی که ورود در سرزمین های خصوصی هزینه شهرستان حدود 122 میلیون بیش از مدت مشابه.

قبل از قانونگذاران شروع chipping دور در مالیات از طریق چند اقدامات لینکلن شهرستان جمع آوری شده به طور متوسط $7.5 میلیون سال در قطع مالیات است. در سال گذشته این شهرستان با دریافت کمتر از $25,000.

در حال حاضر یک روانی اجتماعی کارگر Kaczmarek می بیند مردم با بیماری های روانی پر کردن زندان های محلی به دلیل county ندارد پول را به ارائه مناسب خدمات بهداشتی و درمانی. در جلسات درمانی معلمان او در مورد به سر می برند کلاس های درس و برنامه های مدرسه را به حداقل. شهرستان رهبران سرزنش اکثر مبارزات مالی در کاهش درآمد حاصل از ورود به سیستم.

سمت چپ: چوب یک رستوران در تولدو اورگان; راست: کمی ورود به کلیسا و موزه در Yachats اورگان. تولدو و Yachats در شهرستان لینکلن. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

برای جلوگیری از خرد کردن کاهش در خدمات جوامع است که در حال حاضر مبارزه با فقر و نرخ بیکاری مجبور به افزایش مالیات بر ساکنان و کسب و کارهای کوچک گفت: جیمی مک گاورن یک اقتصاددان با دولت قانونی درآمد ،

“اگر آنها نمی تواند مورد تایید و سپس وجود دارد هیچ پول وجود دارد” مک گاورن گفت. “و به طوری دیده اید کتابخانه بسته شدن ایستگاه های پلیس بسته شدن.”

در Marcola مدرسه منطقه حدود 15 مایلی شمال شرقی یوجین مدرسه ابتدایی بود به طوری ویران که رای دهندگان در سال 2015 تصویب یک پیوند به ایجاد یک های جدید.

این بودجه اضافی کمک کرده اما این کافی نیست. جدید مدرسه ابتدایی است که در حال حاضر سرشار از دانش آموزان است.

“بازدید از خانه چون من داوطلب در منطقه مدرسه و من در مورد مراقبت از من مالیات” Helen Kennedy بازنشسته و وکیل گفت. “من در مورد مراقبت از بچه ها.”

Helen Kennedy زندگی می کند که در Marcola اورگان می پردازد و نزدیک به 100 بار نرخ مالیات از Weyerhaeuser بزرگترین چوب شرکت سرمایه گذاری در اورگان. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

کندی که زندگی در 3.5 هکتار در منطقه او را دیدم اموال مالیات افزایش بیش از 20 درصد پس از او رای دادند برای پیوند. در سال گذشته کندی پرداخت $1,443 در مالیات بر املاک و یا حدود 412 در هر هکتار. که کسری از آنچه که او می پرداخت در شهر پورتلند اما نزدیک به 100 بار رای از منطقه بزرگترین صاحب ملک.

Weyerhaeuser که دارای بیش از 49,000 هکتار در منطقه مورد پرداخت $226,000 در مالیات بر املاک در سال گذشته با توجه به سوابق شهرستان. که مقدار به حدود 4.60 در هر هکتار. در نرخ کندی زمین است مشمول مالیات این شرکت را مجبور به پرداخت 20 میلیون دلار است.

“مقدس فیالبداهه” کندی 64 گفت: در مورد ضرر و زیان از چوب کاهش مالیات. “ضرب المثل قدیمی که” چه خوب است برای صنعت چوب خوب است برای اورگان’ دیگر درست است.”


میلیارد دلار کاهش مالیات تقریبا هیچ کس به یاد

هانس Radtke می دانست که از دست دادن برای شهرستانهای آینده شد.

Radtke یک عضو از یک فرمانداری نیروی کار در چوب مالیات شنبه در یک هتل اتاق کنفرانس در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در سال 1999 گوش دادن به لابی و چوب مدیران استدلال می کنند که صنعت خود بود و به ناحق مشمول مالیات.

در اوایل 1990s به عنوان اورگان رای دهندگان به تصویب اصلاحات به محدود کردن مالیات اموال خود را بزرگ چوب شرکت با موفقیت لابی به تدریج به کاهش مالیات قطع به نصف کاهش صورتحساب خود را با 30 میلیون دلار در سال است.

اما در حال حاضر آنها می خواستند به طور کامل از بین بردن مالیات بر قطع.

چوب شرکت ها استدلال می کردند که از آنجایی که آنها در حال حاضر می خواهم برش تقریبا همه از جنگل های موجود در زمین های خود و دولت قانون آنها را ملزم به کاشت درختان جدید آنها اساسا کشاورزان است. و پس از اورگان نمی مالیات محصولات آن نباید مالیات درختان.

به عنوان مالک 100 هکتار از زمین های جنگلی, Radtke می تواند شخصا بهره مند از مالیات را کاهش دهد. اما به عنوان یک اقتصاددان مشاوره Kitzhaber فرماندار در این زمان او می دانست آن را نابود جوامع روستایی.

هانس Radtke یک عضو از یک فرمانداری نیروی کار در چوب مالیات مخالفت با حذف مالیات قطع که نابودی جوامع روستایی. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

پس از چندین تلاش ناموفق برای ارائه تغییرات که پایین تر صنعت مالیات اما جلوگیری از حذف مالیات بر قطع در مجموع Radtke می دانستند قطع خواهد شد. او تبدیل به صنعت لابی نشستن در کنار او و گفت: “شما لعنتی ما است.”

“و او فقط لبخند زد” Radtke گفت.

نیروی کار حل شده و بدون هر گونه پیشرفت توصیه. ماه بعد خط Shetterly سابق دولت جمهوری نماینده که منطقه شامل آبشار شهر معرفی یک لایحه به درخواست صنعت چوب به مرحله قطع مالیات.

این لایحه شامل افزایش مالیات بر املاک و زمین های جنگلی که بسیاری معتقد بودند می تواند موجب کاهش تاثیر کاهش دهد.

انجمن اورگان شهرستانهای استان از آن حمایت کرد. مدرسه لابی نمی مبارزه با آن است. استاندار آن را امضا کردند.

درآمد حاصل از مالیات بر قطع پرداخت به اورگان در غرب استان ها همه اما از بین رفت

Lylla Younes/ProPublica; منبع: Oregon Department of Revenue

Shetterly در حال حاضر رئيس جمهور از اورگان محیط زیست شورای, یکی از دولت های برتر گروه های زیست محیطی, به یاد تقریبا هیچ چیزی در مورد این لایحه است.

“آره مرد که مدت ها پیش” Shetterly گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

Kitzhaber که وتو نسخه قبلی قبل از اینکه در نهایت تصویب و اندازه گیری نیز نمی یاد حمایت خود را از این مالیات را کاهش دهد.

“من نمی سوالی است که من” Kitzhaber گفت: “اما من می توانم به یاد داشته باشید در این زمینه.”

دو دهه بعد Oregonians هنوز هم چیدن tab.

اگر Oregon تا به حال از رده خارج خود را قطع مالیات چوب تولید در سال 2018 تولید کرده بود حدود 130 میلیون.

دولت را دریافت کرده اند و حدود 59 میلیون زیر در کالیفرنیا سیستم مالیاتی و $91 میلیون نفر تحت واشنگتن سیستم بررسی توسط OPB The gray industries/OregonLive و ProPublica یافت.

بر خلاف اورگان این کشورها هنوز هم مالیات زیادی چوب شرکت برای ارزش درختان آنها وارد شوید.

چوب شرکت ها همچنان به پرداخت مالیات دولت است که اعمال می شود به تمام اورگان کسب و کار از جمله مالیات بر درآمد و کاهش مالیات بر املاک و نگهداری بسیار پایین تر از ارزش بازار به عنوان یک انگیزه برای ساکنان خود را به زمین های جنگلی.

ماشین آلات سیاهههای مربوط به زمین های جنگلی متعلق به Weyerhaeuser خارج فالز شهر. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

این شرکت همچنین پرداخت هزینه تخت در حجم سیاهههای مربوط از آنها برداشت. که هزینه مجموعه در بخشی از یک تخته چوب نمایندگان شرکت تولید حدود 14 میلیون در سال. آن بودجه دولت جنگلداری سازمان ها و پژوهش دانشگاه به جای دولت های محلی.

Linc توپ مدیر سابق مالیات برای اورگان جنگل و صنایع شورای دفاع از حذف مالیات قطع.

در بسیاری از موارد توپ گفت: شهرستانهای را از دست دادن نیست به عنوان مقدار پول زیرا آنها به سادگی منتقل بار مالیاتی برای ساکنان و کسب و کارهای کوچک.

توپ گفت: چوب یک محصول و باید مانند یک درمان می شود. آمده است که مالیات چوب متفاوت هستند به سادگی اشتباه است.

“اگر شما باور نمی چوب یک محصول و سپس شما می توانید مالیات آن را در راه های دیگر مانند واشنگتن ندارد” توپ گفت.

Weyerhaeuser عمده چوب شرکت صاحب این زمین خارج فالز شهر اورگان.

جنگل ها هنگامی که در اینجا وجود داشت.

داگلاس شاه درخت درخت رشد کرد و برای صدها سال.

در حال حاضر آن را به یک درخت و کشت و زرع موفق برای سود.


“این است که بهره برداری”

جرقه دود از شمع سوزان ورود باقی مانده swirled به مه رانش در بالای تپه های ناهموار ممکن میکند پشت آبشار شهر خانه به برخی از کشور سازنده ترین timberlands.

در هر خم در راکی ورود به جاده جری فرانکلین صدای رز. اورگان تبدیل به یک مطالعه موردی برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که رهبران دولت موفق به تنظیم ورود سبک تمرین توسط شرکت های سرمایه گذاری گفت: فرانکلین که یکی از شمال غربی اقیانوس آرام بهترین و شناخته شده جنگل دانشمندان است.

“این است که پاسداشت” فرانکلین گفت: با اشاره به پاک کردن-کاهش برای لاغر کنده اسپری با علف کش dessicated قهوه ای گیاهان و جریان بدون یک تک درخت همراه بانک. “این است که بهره برداری.”

فرانکلین نمی شی به ورود به سیستم. او و هنجار جانسون یکی دیگر از جنگل دانشمند کسی که با او از نزدیک کار کرده اند کشیده خشم گروه های زیست محیطی برای حمایت بیشتر ورود در سرزمین های فدرال از جمله انواع خاصی از پاک کردن-برش.

جنگل دانشمندان هنجار جانسون چپ و جری فرانکلین ایستاده در دره غول های باستانی جنگل در سواحل محدوده. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

اما این فرانکلین گفت: “متفاوت است.

داگلاس شاه درخت درخت که می تواند برای قرن ها در حال کاهش تنها پس از حدود 40 سال در نتیجه کاهش کیفیت چوب است که ارزش کمتر است. کوتاه تر جدول زمانی نیروهای برش در سراسر بیشتر هکتار به تولید همان حجم اما کارگران کمتر برای ورود و پردازش چوب.

در 83, Franklin, مسن تر از بسیاری از دپو داگلاس در حال حاضر در حال رشد در اورگان.

“آنها در حال هدر رفتن آن” فرانکلین گفت: او تن تطبیق که از یکشنبه واعظ به عنوان او نگاه روشن Weyerhaeuser زمین. “باور نکردنی ظرفیت این جنگل ها برای تولید باور نکردنی حجم با کیفیت بالا و چوب هدر رفته است. این جنایتکار است.”

در گزارش به سرمایه گذاران Weyerhaeuser می گوید: میانگین سن یک درخت قطع در شمال غربی اقیانوس آرام است 50 اما این شرکت انتظار دارد کاهش. برخی از درختان هنوز به سیستم وارد می شود به دلیل مقررات که محدود کردن درصد است که می توان برش سالانه شرکت متحده در گزارش.

Weyerhaeuser نمایندگان گفت که این شرکت را تبدیل به یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد نیست تغییر مدیریت آن از forestlands.

“ما تمرین شده اند و به طور مداوم بهبود این سیستم مدیریت جنگل پایدار برای نسل ما ادامه خواهد داد به انجام این کار در اورگن — و بر همه ما timberlands — برای نسل های آینده,” Wirsing گفت.

عناصری از روشن زمین و مخلوط با مه در صنعتی جنگل در سواحل محدوده. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

اورگان است مبتلا به عوارض جانبی کوتاه مدت ورود تمرین توسط شرکت هایی که طرح نیست به اطراف اقامت طولانی گفت: Steven Kadas که تا دو سال پیش بود که رئیس جنگل برای کوچکتر محلی متعلق به شرکت تامپسون چوب.

هنگامی که درختان را قطع قبل از رسیدن به اوج توانایی خود را برای جذب کربن آن مانع از, یکی از دولت بزرگترین دارایی در مبارزه با تغییر آب و هوا. استفاده از علف کش در کاهش و عدم درختان بالغ بدتر شده زیستگاه برای پرندگان بومی صنعتی زمین های خصوصی. جریان برای ماهی قزل آلا و سایر ماهی و برای نوشیدن در حال خشک شدن به دلیل جوان جنگل ها با استفاده از آب بیشتر و از دست دادن بیشتر از آن برای تبخیر.

“شما نمی خواهید برای دیدن نتایج این از آنچه شما انجام” Kadas گفت. “شما در حال رفتن به مجبور به زندگی با آن.”


یک اقتصاد جدید پشت دروازه قفل شده

سقوط شهر را شهردار می ایستد در بسیاری خالی است که یک بار قرار دارد این شهر آسیاب تصور دو داستان brewpub آن پشت بام صندلی پر از مردم محلی و گردشگران در یک شب تابستان است.

فقط تا تپه قلم مو و خاردار پیشی گیرد یک زنگ زده حصار زنجیره لینک. کثیف زرد رنگ لایه برداری از یک “بن بست” ثبت آویزان وارونه است.

اما گوردون پیش بینی آب نما پارک مناسب برای Instagram کامل با یک پل پیاده رو در سراسر اسم می افتد در کمی Luckiamute رودخانه.

“سقوط شهر — انتهای جاده. شروع ماجراجویی خود را” گوردون گفت. این یک شعار شهر به تصویب رسید در این سال به عنوان یک راه برای پرش شروع به اقتصاد آن است.

این شهر دروازه ورود به دره غول 51 هکتار فدرال حفظ جنگل با یاد بیشه درختان به عنوان بزرگ به عنوان redwoods آویخته در خیس نئون ماست. در راه است, شبح, شهر Valsetz. سپس منظره ساحل اورگان.

سقوط شهر دروازه ورود به دره غول فدرال حفظ جنگل با درختان آویخته در نئون ماست. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

اما جاده به کسانی که مقصد اغلب در پشت دروازه قفل شده در طول تابستان اوج گردشگری ماه به دلیل چوب شرکت هایی که خود آنها را.

شرکت محدود کردن دسترسی به می گویند که آنها نگران هستند در مورد خرابکاری و آتش سوزی اما 250 دلار یک سال می تواند به شما خرید یک مجوز برای کمپ و یا جمع آوری هیزم در Weyerhaeuser زمین. هنکاک دیگر عمده سرمایه گذاری های شرکت است که صاحب ملک در نزدیکی شهر افتتاح شد بخشی از زمین های آن به صورت تفریحی دسترسی در غیر wildfire ماه پس از دریافت $350,000 در کمک های مالی از دولت است. آبشار شهرستان رهبران بیشتر به دنبال اعطای کمک های مالی به باز کردن جاده به دره از غول.

“من فقط فکر نمی کنم که چیزی که نشسته بود به خوبی در معده بسیاری از Oregonians,” Corthell شهرستان, مدیر گفت. “می دانم که وجود دارد یک شهر حق در اینجا است که درد و رنج برای عدم توانایی حمایت از خود را در راه های بسیاری است و ما باید این غول سرمایه به سمت راست جاده است که ما نمی توانیم به این دلیل که شرکت های بزرگ باید کنترل بیش از آن.”

یک کامیون تخلیه قطع درختان در ورود به جاده منتهی به آبشار شهر. (بث ناکامورا/The Gray Industries)

چند بار در سال Friedow محلی چوب به عنوان یک راهنمای تور به دره از غول.

او متوقف می شود در اسلب بتنی است که باقی می ماند از Valsetz گفتن داستان در حال حاضر از بین رفته آسیاب شهر. سپس او شروع می شود بیش از hourlong درایو به بیشه با درختان مسن تر از زمان تاسیس ایالات متحده است.

Friedow دریافت نمی کند دور از شهر قبل از شنیدن از شوکه گردشگران است.

آنها نمی توانند باور روشن-کاهش.


خود را به ما بگویید داستان

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط Screendoor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>