طرفداران بزرگ! ریس ویترسپون, ستاره های بیشتری پخش اسکار از خانه

انجام آن متفاوت! همه مشاهیر کردم dolled به تماشای 2020 جوایز اسکار امسال انتخاب برای لذت بردن از جوایز نشان می دهد از همینطور نوه ها از نیمکتها به جای.

Jenna Dewan مستند جایزه اسکار خود را مشاهده روی Instagram, داستان تماس سلما هایک “خیره کننده ترین” و Janelle Monae‘s تعداد باز “بسیار سرگرم کننده است.”

باردار ستاره, 39, در ادامه برای نشان دادن خاموش لباس خواب خود را در یک عکاسی از خود زیر نویس “این سال’ اسکار lewk [sic].”

این لاسی رقص میزبان و پسر, Steve Kazeeاعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که آنها در انتظار اولین فرزند خود را با هم. (کانکتیکات بومی در حال حاضر سهام 6 ساله دختر Everly با شوهر سابق او, Channing Tatum).

“من منتظر تمام زندگی من برای این لحظه و نمی تواند پیدا کرده اند یک فرد بهتر برای ساخت یک خانواده با” تونی برنده 44 نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “سال گذشته و نیم به ارمغان آورده است بسیاری از چیزهایی که به زندگی من است که من با عمیق ترین قدردانی است. یک شریک که تابش عشق و گرمی و مهربانی. یک شریک که مواجه شده است و برخی از سخت ترین لحظه های زندگی می تواند در مقابله شما با لطف و تواضع و تمایل به یادگیری از یو پی اس و فراز زندگی. یک شریک است که به طور مداوم در حال رشد از کسانی که درس و که پشتیبانی از رشد من به عنوان یک فرد با عشق و حمایت بی دریغ و درک.”

همانطور که برای ریس ویترسپونکه کمی بزرگ نهفته است آلوم, 43, gushed بیش costar لورا درن‘s بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده برای یک ازدواج داستان.

“Whoohoo!” the Whiskey in a Teacup نویسنده مزبور یک Instagram داستان تصویری از درن پذيرش گفتار بر روی صفحه تلویزیون. “@lauradern شما بزرگترین. شگفت آور ادای احترام به [پدر و مادر] Diane Ladd و Burce درن. ما شما را دوست دارم!”

ویترسپون قلم این مراسم در سال گذشته و همچنین, اما مشترک شیرین رجعت شات با مادر بتی ریساز سال 2006 بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده شدن برای نقش او را در راه رفتن خط. تجربه لحظه ای با او مادر بود “بهترین شب” او نوشت: در Instagram در آن زمان است.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن عکس های بیشتر از افراد مشهور در حال تماشای مراسم اسکار از خانه از Amy Schumer به جولین مور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>