فراتر از جمال Bowman ترقی خواهان هدف قرار دادن نیویورک امتیازهای بالا و پایین انتخابات

برای اولین بار درون دروازه بود اسکندریه Ocasio-کورتز زمانی که او زدم کوئینز ماشین رئیس جو کراولی در ژوئن 2018. سه ماه بعد از کشت و مترقی و سوسیالیستی شورشیان زدم امتیازهای در ایالت نیویورک قانونی مقدماتی که برخی از آنان شده است می خواهم, خدمت, دهه, دیگر افرادی که می خواهم بخشی از تبادل نظر مستقل دموکراتیک کنفرانس که تغییر قدرت در آلبانی نسبت به جمهوری خواهان. کسانی مقدماتی آورده جسیکا راموس باور نکردنی, Biagi جولیا Salazar, و یک میزبان از دیگران به آلبانی که در آن آنها uncorked پشت سر هم از بطری های مترقی قانون.

پس از آن آمد تیفانی کابینán سابق مدافع که زد یک بند کفش کمپین برای ملکه دادستان منطقه و آمد جلوتر در روز انتخابات در تابستان 2019 تنها به از دست دادن با چند ده رای که رای غیابی شمارش شدند.

مبارزات دو سال گذشته ایجاد یک نقشه راه برای جناح چپ شورشیان این چرخه با تاکسیán و Ocasio-کورتز نژاد با اشاره ترقی خواهان به شهر نیویورک در محله که در آن قدرت خود است به خصوص قوی, افشای فرصت برای سرنگون جدید امتیازهای. 2018 مناقصه برای فرماندار, معاون فرماندار و دادستان توسط سینتیا نیکسون Jamaane ویلیامز و باد صبا Teachout به ترتیب پشت سر گذاشت اضافی داده های محلی است. در حالی که جمال بومن چالش به Rep. الیوت انگل واز ترین پوشش مظنونان حمله به دانشگاه ایوت کلارک گرگ Meeks و دیگران دفع روحیه چالش ها از سمت چپ. مترقی Mondaire جونزدر ضمن نقل مکان کرد به سرب در کنگره اولیه در جنوب نیویورک منطقه. که همان نیروی تند قفس از دستگاه در پایین-رای گیری مسابقه در سراسر شهرستان.

34 مونتاژ در منطقه کوئینز مثلا پوشش Jackson Heights نشان داده شده است برای سال ها توسط مایکل DenDekker قابل دندانه دار در ماشین محلی و در عین حال آن را شکست 59-26 برای کابینán. جسیکا Gonzáles-Rojas یک دیرین فعال و مدیر اجرایی ملی, لاتین, موسسه بهداشت باروری دیدم آنچه اتفاق می افتد در اطراف او. “ما شاهد برنده مانند AOC که کنگره من و جسیکا راموس که در زمان IDC عضو است که مستقل دموکراتیک کنفرانسو پس از آن کاتالینا کروز که من همسایه assemblywoman بود که در سابق خیال” او گفت:. “همه این بخش, الهام بخش, لاتینی, شکستن سقف شیشه ای و پس از آن بسیاری از همسایگان من هستند مانند ‘است DenDekker هنوز هم وجود دارد ؟ چرا شما به اجرا در برابر او باشند؟”

با وجود حضور دیگر ترقی خواهان در اولیه Gonzáles-Rojas دارای تثبیت حمایت از نیویورک سوسیالیستی و سازمان های مترقی. (هر چند Ocasio-کورتز است نه تایید و در این مسابقه داشتن وزن در تنها در رقابتی محلی مقدماتی در خارج از منطقه خود. “من درک می کنم که تاییدیه پیچیده هستند” Gonzáles-Rojas گفت.)

Gonzáles-Rojas یکی از یک تخته سنگ از معتبر مترقی رقبا در نظر گرفتن دولت در مجمع امتیازهای در ژوئن 23 اولیه در حال اجرا تا حد زیادی بر این استدلال که نیویورک را همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن-دولت-تولید بودجه بحران حل و فصل شود باید توسط مالیات ثروتمندان به جای ریاضت. شورشیان نیز برای بالا دادستان در آلبانی با یک برنی ساندرز-حمایت چلنجر مصرف در 16 سال وقت. جباری Brisportدر ضمن یک معلم مدرسه و DSA فعال در حال اجرا است برای باز بروکلین خارجه سنا صندلی علیه ماشین-حمایت Tremaine رایت با پشتیبانی از Sanders, Ocasio-کورتز, Salazar, نیکسون, کار, خانواده و بسیاری از نهادی چپ. اگر Brisport شرح زیر است Salazar به آلبانی در شهرستان سنا دیدار خواهد کرد و قابل توجهی داشته DSA نمایندگی.

JGR-Profile-Photo-NEW

Gonzáles-Rojas یکی از یک تخته سنگ از معتبر مترقی رقبا در نظر گرفتن دولت در مجمع امتیازهای در ژوئن 23 اولیه.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Gonzáles-Rojas Campagn.

در علاوه بر این به Brisport ازتYC DSA حمایت Samelys López برای مجلس نمایندگان Zohran Mamdani برای مونتاژ در کوئینز و Phara Souffrant فارست و Marcela Mitaynes برای مونتاژ در بروکلین. این گروه تقریبا دو برابر سه ماهه اول خود را جمع آوری کمک مالی با هدف بالا بردن بیش از $175,000 به پشتیبانی تلفن-بانکی mailers و دیگر منابع مهم برای مبارزات در آن فهرستی از پیشنهادات.

نیکسون تایید شده توسط DSA در طول سال 2018 فرمانداری اجرا شد و بحث برانگیز در درون سازمان و اما این استدلال که پشتوانه او کمک خواهد کرد که ساخت این گروه ظرفیت در حال حاضر به نظر می رسد prescient. او باقی مانده است فعال با این گروه و به نظر می رسد در کنار ساندرز عملیاتی نینا Turner, فیلیپ Agnew و Jaboukie جوان-سفید در بالا مشخصات نیویورک-DSA جمع آوری کمک در مه 31. آنها مطرح $60,000 که شب. افزایش شورش است, نشانه آن است که چند نژادی, کلاس آگاه جنبش با الهام از ساندرز و Ocasio-کورتز و رهبری تا حد زیادی توسط جوان و کار مردم زنده است و به خوبی حتی به عنوان سیاستمداران و سازمان های خبری مهم از ساندرز را به قلم خود اگهی در پی خود را شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد.. “هنگامی که ما صحبت در مورد انقلاب سیاسی است که به معنای ایجاد قدرت در هر سطح از دولت” ساندرز توییتی پس از دو سوسیالیست برنده مقدماتی برای دولت قانونی در فیلادلفیا در این ماه.

رقبای بسیاری در حال اجرا در شهر نیویورک دارای افکار عمومی در سمت خود را بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط داده ها برای پیشرفت. چهار در پنج رای دهندگان به نفع مالیات بالا بر روی آن ساخت بیش از 2 میلیون دلار در هر سال و مالیات اضافی بر سرمایه گذاری سود ساخته شده توسط میلیاردرهای. سه چهارم حمایت مالیاتی بر مردم با خانه های متعدد و چهار در پنج پشتیبانی مالیات بر تبلیغات دیجیتال سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook. فقط سه در 10 پشتیبانی می کند کاهش به پزشکی.

یک ائتلاف گسترده ای از مترقی گروه — ایجاد جاده New York, شهروند, اقدام, نیویورک, نیویورک, کار, خانواده, پارتی, نیویورک جوامع برای تغییر آوازی-نیویورک, جامعه, صدای, شنیده, و اتحاد برای آموزش با کیفیت — دارای بسیج در پشت بسیاری از کسانی که نامزدها در حالی که تقسیم بر دیگران و تصرف در نتایج حاصل از این بررسی است. “در طول این همه گیر او متعادل بودجه دولت در حمایت از طبقه کارگر و سیاه و قهوه ای مردم یک بار و تهدید به انجام دوباره آن را” ائتلاف در بیانیه ای گفت با اشاره به لیبریا اندرو کومو. “این داده ها نشان می دهد که در نیویورک قاطعانه رد فرماندار رویکرد و تقاضای اقدام فوری از او و قوه مقننه است.”

“ما شنوم که coronavirus قرار داده ایالت نیویورک در بدهی و ما را در یک موقعیت که در آن کاهش لازم است ما ترقی خواهان خودم شامل می گویند در دوم صبر وجود دارد پول روی میز است که ما در حال پرداختن به” Gonzáles-Rojas. “چه هیجان انگیز در مورد این نظرسنجی این است که داده ها وجود دارد. آن را فقط به شنیده ها و یا مکالمات. وجود اعداد حقیقی در پشت آن است که ما نباید برش آموزش و پرورش و یا بهداشت و درمان یا مسکن در یک لحظه که در آن وجود دارد پول روی میز است.”

مجمع منطقه 36

وقت Aravella Simotas تا حد زیادی رای دموکراتیک خط اما این کار ممکن است دیگر در این منطقه که در آن Ocasio-کورتز و کابینán هر دو روسی بیش از مخالفان خود را در gentrifying Astoria و رای دهندگان نیز حمایت نیکسون ویلیامز و Teachout در سال 2018 ایالت نژادها. مسکن فعال Zohran Mamdani, که مسابقه یک اولویت عمده از DSA ندارد پشتوانه بسیار دیگری از تاسیس زیرساخت های مترقی مانند WFP و آن را یک آزمون جالب از قدرت DSA و چپ وجود ندارد که نهادی پشتیبانی می کند. Simotas در ضمن حمایت شرکت های مبارزه کارگری برای حمایت از فرفره کارگران; نیویورکی برای کار انعطاف پذیر که به نظر می رسد به جلو برای شرکت هایی مانند Uber و Lyft در حال اجرا است تبلیغات در Spotify در حمایت از او. بارگذاری بالا لابی پاتریک جنکینز اهدا $1000 به Simotas ماه گذشته. جنکینز است دیرین دوست و سابق کالج هم اتاقی از ایالت نیویورک مجمع سخنران کارل Heastie. Simotas همچنین دریافت کمک از $500 از Savas Konstantinides شهر تاکسی ناوگان مالک تحت تحقیقات فدرال به امکان اعطای وام تقلب در این شهر تاکسی میباشد. Mamdani انتخاباتی است که با تمرکز بر حقوق رانندگان در این منطقه است.

مجمع منطقه 37

بخشی از این منطقه gentrifying به سرعت شبیه به Mamdani اما بخشی است که هنوز هم سنتی ملکه محله که در آن افراد جوان و ترقی خواهان را ساخته اند کمتر تاخت و تاز. وقت کاترین نولان به خصوص مترقی است شانس به دو رقیب به جای یکی — مریم Jobaida و دانیل Brecker که ممکن است در نهایت تقسیم مترقی رای دادن. فعالان محلی می گویند Jabaida در حال اجرا کفش-رشته عملیات است و به نولان جدی ترین چالش و دارای پیشرفته ترین پشتیبانی, هر چند نه نهادی حمایت از این ائتلاف حمایت گسترده تر تخته سنگ.

مجمع منطقه 51

دستیار مجمع سخنران فلیکس اورتیز در خدمت از سال 1994 شده است و گره خورده است تا در یک بررسی فساد. Marcela Mitaynes, یک مسکن فعال است که حمایت از همه از DSA به برنامه جهانی غذا و Ocasio-کورتز که تمایل به حمایت در برابر یک عضو مجمع رهبری ابرو مطرح شده در این شهرستان است. این است که مسلما این شهرستان را از نزدیک تماشا مجمع مسابقه.

مجمع منطقه 57

این سرعت در حال gentrifying منطقه در قلب بروکلین بود یک بار به نمایندگی Hakeem Jeffries, در حال حاضر یک عضو کنگره و عمده قدرت بازیکن به صورت محلی و در سراسر کشور. Jeffries و جانشین والتر Mosley است حمایت از برنامه جهانی غذا (او bucked رهبری به WFP را رای دسترسی) اما پرستار و مسکن فعال Phara Souffrant حمایت از DSA و Ocasio-کورتز — ساخت در این مسابقه چیزی از یک جنگ نیابتی بین Jeffries و Ocasio-کورتز دو محلی تیتان که کنگره کارکنان مشغول شده اند در بالا مشخصات درگیری. نیویورکی برای کار انعطاف پذیر این گروه در حال اجرا تبلیغات علیه Simotas همچنین هزینه تبلیغات در حمایت از Mosley.

مجمع منطقه 84

کارمن Aroyyo 84-سال-ماشین های قدیمی وقت در این برانکس جنوبی منطقه به چالش کشیده شد 29 ساله آماندا Septimo از سمت چپ با حمایت از برنامه جهانی غذا. ارریو جعل او طومار امضا و رد صلاحیت شد از رای گیری به معنی شورشی خواهد والس به صندلی. Septimo حال اجرا یک مسابقه قوی برای صندلی در سال 2018 است و یک نمونه از این ضرب المثل است که اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما اغلب باید برای اجرای دو بار.

مجمع منطقه 108

سام Fein, یک, Albany County قانونگذار استخدام شد توسط برنامه جهانی غذا را در وقت جان مک دونالد III. محلی SEIU است که در پشت Fein اما کمی وجود دارد که زیرساخت های مترقی در خارج از شهر نیویورک به تقویت او است. این مسابقه می تواند کمک به ساخت که به محلی ترقی خواهان چیزی به سازماندهی در اطراف.

مجمع منطقه 149

آدم Bojak یک مستاجران, حقوق, وکیل, در حال اجرا است با حمایت از DSA ملی به عنوان به خوبی به عنوان آن بوفالو فصل — آزمون DSA قدرت در خارج از شهر. برنامه جهانی غذا که در پشت Jon ریورا.

در یک تعداد انگشت شماری از دیگر نژادها چپ در حال کار برای دفع چالش های مترقی امتیازهای.

مجمع منطقه 40

استیون لی جنجالی افسر پلیس نیویورک است که به چالش کشیدن مجلس Ron Kim یک دشمن از بازار محلی املاک و مستغلات و صنعت بود که در محوری در دفع آمازون ستاد. لی و مبارزات انتخاباتی خود صندلی به تازگی گرفتار ginning تا نژادپرستانه الگوهای رفتاری برای حمله به کیم.

لی مبارزات انتخاباتی رئیس مایک چنگ در چت روم اجرا شده توسط Lee, مشترک, یک کارتون از کیم جونگ سازمان ملل متحد ستایش لی, سیاست و پیشنهاد مردم گردش آن اضافه قابل توجه در پذیرش “از آنجا که ما با استفاده از جعلی دیگر حساب اما آن را اشباع کرده و آنها را فیلتر هرزنامه.”

که باعث مجمع سخنران کارل Heastie شده است که به طور گسترده دشمن به شورشبرای محکوم کردن حمله: “اجازه بدهید من روشن —نژادپرستانه و حملات سایبری هیچ جایی در گفتمان عمومی و حملاتی که همکار من Ron Kim شده است تجربه واقعا نفرت انگیز است. نژادپرستانه سوت سگ پشت تلفن حساب فراتر از تحقیر و بزدلانه. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید به دنبال بلند کردن هر یک از دیگر. رون یک قهرمان واقعی برای منطقه خود و مهمی صدای ما در مجمع دموکراتیک اکثریت. او با این نسخهها کار سخت را برای جامعه خود و من افتخار می کنم به او یک دوست است.”

لی که فاصله خود را از جعلی دادن حساب نیز به دروغ پیشنهاد او به حمایت از تشکر. لطف Meng.

مجمع منطقه 65

Assemblywoman Yuh خط-Niou را اخیر طبقه سخنرانی در برابر کومو مدیکید کاهش شد rallying cry برای ترقی خواهان. سابق حامی الیزابت وارن که بعد از تایید ساندرز این منهتن نماینده در حال حاضر ساندرز حمایت از او به عنوان fends off یک چالش از گریس لی که سنگین پشتوانه املاک و مستغلات ،

مجمع منطقه 43

Dianna ریچاردسون انتخاب شد در سال 2015 با نام او تنها به ظاهر شدن بر روی WFP رای گیری خط پدید آمده است به عنوان یک پیشرو مترقی صدا در قوه مقننه. جسی همیلتون یک عضو سابق turncoat مستقل دموکراتیک کنفرانس چالش برانگیز است او در یک اولیه با بروکلین ماشین هیچ کاری برای کمک به وقت ریچاردسون — آشکار است که یک بار دیگر دستگاه را در دفاع از امتیازهای مربوط به ایدئولوژی و نه وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>