فراتر از سیاه و سفید: یک لحظه از حساب برای دیگر جوامع

چرا شما باید مراقبت از

چرا که جوامع دیگر از رنگ های مختلف مسئولیت در اینجا.

زمانی که 30 ساله Nour گرگ مهندس نرم افزار در اصل از سوریه و مستقر در برلین دیدم Facebook پست به دنبال کمک در ترجمه یک نامه از فارسی به عربی در تلاش برای پیشبرد گفتگو در نژاد پرستی توسط گروه نامه برای سیاه زندگی او شروع به پریدن کرد در به انجام بخشی خود را.

او می تواند همدردی با مظلوم شدن توسط ایالات متحده و می خواستم برای نشان دادن همبستگی. “من از شرق میانه و در طول سال گذشته قطعا مواجه با شرایط خاصی که در آن من احساس من در حال درمان به سادگی از آنجا که از پوست و یا رنگ مو,” او می گوید. “من کاملا می تواند احساس درد جامعه سیاه, در میان دیگران است که رنج می برند از سراسر جهان است.”

آن را فقط به گرگ. مردم و عمدتا جوانان در سراسر نژادهای مختلف, اقوام و جنس از سراسر جهان بخشی از داوطلب بر اساس حروف به صورت سیاه و سفید زندگی می کند که هدف آن به دندانه دار کردن مکالمات در مورد نژاد پرستی.

[نژادی مکالمات] بسیار پیچیده بر اساس تاریخ هر گروه و بر اساس راه های که در آن آنها بوده است و ستم و استعمار در آمریکا

یاس Haywood استراتژیک, تاثیر و یادگیری مسئول در بنیاد لومینا

این طرح آغاز شده و پس از Philando کاستیا به ضرب گلوله کشته شد در سال 2016 لاتین, پلیس که به دنبال تیراندازی 2014 از Akai Gurley چینی آمریکایی پلیس در شهر نیویورک — پلاریزه مورد برای جامعه آمریکا. تا کنون آنها نوشته ام نامه به Bengali Hindi همونگ عربی و ایرانی جوامع, در میان دیگران.

پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود, آمریکا شده است, در آغوش, اعتراض به خشونت پلیس و خواستار عدالت و صلح و برچیدن سفید برتری.

اما بحث فراتر از فقط سیاه و سفید است. آن است که در واقع یک لحظه از حساب برای همه جوامع در سراسر جهان — به خصوص “مدل اقلیت” آسیایی های لاتین تبار و دیگران. و این مهم است که آدرس همه که برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند ،

یاس Haywood استراتژیک, تاثیر و یادگیری مسئول در بنیاد لومینا که تحقیق ضد سیاهی در آمریکا می گوید: مکالمات “بسیار پیچیده بر اساس تاریخ هر گروه و بر اساس راه های که در آن آنها بوده است و ستم و استعمار در آمریکا”

به عنوان حسن Minhaj دوم-نسل هند و آمریکا می گوید در یک قسمت جدید از این Netflix سری Patriot Act: “برادر ما عاشق دیدن سیاه و تعالی — باراک, میشل جی [Z], Beyoncé. … ما صرف پنج هفته دعا در محراب از مایکل جردن. چگونه می تواند ما ترس ؟ ما عشق سیاه امریکا است. بله بر روی صفحه نمایش در اتاق نشیمن ما. اما اگر یک مرد سیاه و سفید در اتاق نشیمن خود را و یا می خواهد به تاریخ حاشا ازدواج با دختر خود را, شما, تماس پلیس,” او می گوید:, و اضافه کرد که کره باید به یاد داشته باشید آنها می تواند حرکت به ایالات متحده برای یک زندگی بهتر پس از سال 1965 به لطف سیاه جامعه و مبارزه برای حقوق مدنی.

سوفیا چانگ, آسیایی هیپ هاپ پیشگامی در صحبت های اخیر قسمت از Hulu تلویزیون نشان می دهد لحظات با OZY در مورد اینکه او چگونه بود “زرد سیاه سفید جهان” و چگونه سیستم ساخته شده او را در تلاش برای “سفید” به عنوان یک نوجوان.

و وجود تبعیض در درون گسترده تر گروه های نژادی است. نویسنده جی خزر کانگ به تازگی با اشاره به جرم محکومیت Tou Thao — این همونگ آمریکایی پلیس که ایستاده بود توسط Derek چوین او به عنوان خرد جورج فلوید گردن توسط دو زانو بر او — با “مدل اقلیت” آمریکایی های آسیایی تبار. “حرفه ای, آسیایی, آمریکایی ها تقریبا هرگز در رسیدن به جمعیت مانند Hmongs به جز در سریع ترین جعبه-بررسی راه های” Kang نوشت.

اما Haywood معتقد است مهم این است که همه جوامع دیگر به ایستادگی در کنار هم به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و خود را در مرکز صحنه در حال حاضر. “در درون هر گروه به حاشیه رانده شده وجود دارد در حال رفتن به بخش و یا اختلاف نظر در مورد پیوستن به در همبستگی با جامعه سیاه و سفید,” او می گوید. “است که به سادگی یک نتیجه از سفید برتری و چگونه فراگیر آن است که نه تنها در این کشور بلکه در جهان است. پس از آن است که یک بخشی از بخش در هر جامعه آن است که آیا ضمنی و یا صریح و روشن.”

چانگ معتقد است که مهم است به متحدان با جامعه سیاه و سفید — “و این شروع می شود با پذیرش امتیاز خود را,” او می گوید.

در حالی که کانگ می نویسد که هیچ excusing Thao برای آنچه که او انجام داد او معتقد است که “آمریکایی های آسیایی تبار باید از خود بپرسید این سوال: وقتی به شما می گویند ‘ما’ و ‘ما’ که دقیقا شما صحبت کردن ؟ و اگر شما آن را در یک صدای جیر جیر (آن را همیشه در یک صدای جیر جیر) که دقیقا شما امیدوار faves که tweet?”

و در آن نهفته پاسخ به درونی نژادپرستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>