Melindagates فرانکل در ‘RHONY’ خروج: ‘من می روم به خاطر پول’

فصل بعد. Melindagates فرانکل نیست انجام می شود با تلویزیون اما او آماده است برای تغییر.

این Skinnygirl بنیانگذار 49 شوکه شده طرفداران هنگامی که او اعلام کرد او خروج از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک در ماه اوت است. در حال حاضر فرانکل باز است تا در مورد تصمیم او در مصاحبه ای با تنوع منتشر شده در پنج شنبه, فوریه 20.

“هر کس فکر می کند من سمت چپ به خاطر پول است. من می روم به خاطر پول” Frankel, 49 گفت: انتشار مورد RHONY خروج. “من اقامت داشت به خاطر پول است.”

این بازرگان که اعلام آخرین تلویزیون های سرمایه گذاری بزرگ شات با Melindagatesروز چهارشنبه, فوریه 19, توضیح داد که او تا به حال بزرگتر شدن واقعیت تلویزیون سری.

“این دیگر نمی شد این پلت فرم برای ترویج کسب و کار من است چون من تا به حال انجام داده است که وجود دارد و بیشتر ترویج نوع جدید و سوال برانگیز کسب و کار از آنهایی که مشروع در این نقطه,” او گفت:.

Bethenny Frankel NYC New Show
Melindagates فرانکل می رسد در ‘Strahan, سارا & Keke’ تلویزیون نشان می دهد, نیویورک, ایالات متحده آمریکا در نوامبر. 11, 2019 مایک رید/آس Pictures/Shutterstock

فرانکل اعتراف کرد که “فصل” چک ساخته شده او دریغ قبل از او در نهایت تصمیم گرفت به بخشی از راه با براوو حق رای دادن.

“من فقط به خودم فکر یک متصدی بار در یک کلاس بالا, فاحشه, که ساخت یک مقدار زیادی از پول شما باید گاهی اوقات به حرکت می کند و فقط می گویند “اجازه بدهید من فقط به انجام آنچه احساس می کند درست به من'” نیویورک بومی توضیح داد.

او افزود: “من فقط به دنبال یک دلیل. و من فقط آماده بود آن را انجام دهد. من نمی خواهم وجود داشته باشد دیگر. من نمی خواهم وجود داشته باشد دیگر. منظور من صادقانه میگویم — من فقط نمی.”

این Skinnygirl موسس و مدیر عامل شرکت در حال حاضر به دنبال به آینده که متشکل از فیلمبرداری او HBO حداکثر نشان می دهد که کمک خواهد کرد که فرانکل پیدا کردن او دوم-در-فرمان در شرکت او.

“من تا به حال بسیاری از ایده های برای نشان می دهد و یکی از آنها بود برای پیدا کردن من جانشین” کارآفرین گفت: خروجی. “این نشان می دهد که خارج از نیاز. من همیشه شگفت آور, جوان, گرسنه, مهاجم, کارکنان, اما من واقعا هنوز هم تا به حال به یک کارگردانی آنها و آموزش آنها را چگونه به ماهی. من استخدام های تجاری مختلف مدیران و روسای; من واقعا تا به حال یک فرد است که من احساس می تواند زندگی می کنند و تنفس از نام تجاری آن را درک و صحبت به من, تصمیم گیری به عنوان من نوشتن به من.”

نشان می دهد که هنوز در این فاز برنامه ریزی اما به گفته فرانکل گام بعدی خواهد بود برای شروع فرآیند ریخته گری و آشکار مردم چگونه اعمال می شود. “سپس ما آغاز خواهد شد تیراندازی در نیست که مدت طولانی از زمان در چند ماه آینده,” او اضافه شده است.

نیویورک تایمز نویسنده پرفروشترین آماده است برای حرکت می کند — به خصوص پس از گرفتن یک استراحت مختصر از تلویزیون های دنیا در دسترس نباشد.

“من احساس می کنم استراحت من احساس آرامش کنید. آن احساس متفاوت است. آن زمان مانند یک زن و شوهر از ماه به سم زدایی از بودن در تلویزیون در راه است که به مدت 12 سال برای یک چهارم از زندگی من,” او توضیح داد. “پس از آن یک فرصت بزرگ آن را یک تجربه بزرگ یک پلت فرم بزرگ است. من به عنوان یک چیزی که من در نظر یک دختر و در حال حاضر من یک زن و یک مادر و یک بازرگان.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>