بهترین کتاب برای فروپاشی-مست به

چرا شما باید مراقبت از

زیرا کسانی که شرم آور بیش از حد ادبی اواخر شب متون در حال رفتن به ارسال خود را.

همه از این رمان coronavirus quarantining با همراه آن هنگام هم ممکن است شما را متوجه یک چیز … و این یکی از چیزهایی است که در این احتمال است که شما در واقع زندگی می کنند از طریق این جنون ؟ رابطه شما احتمالا نمی خواهد. شما فکر می کنم که رسیدن به ؟ آیا شما تا کنون سعی هزینه های بی پایان شب و روز با شما ؟

شرط می بندم شما نیست. بنابراین شما وجود دارد. رابطه خود را انجام داده است و اگر شما از آزادسازی مال شما هستند احساس گناه و اگر شما ریخته شما احتمالا در نیاز ناامید از چیزی است که هر دو اشغال ذهن خود و نه با دخالت خود ترمیمی نوشیدن. ما آن را کردم.

و نه به خاطر ما شده است بیش از حد وجود دارد اما … خوب آره … چون ما شده است وجود دارد بیش از حد. و چون ما شده است وجود دارد بیش از حد میدارد ما solid stone-cold قفل برای گرفتن شما را از طریق افسردگی و خارج از dire straits از هر دو نوشیدنی و افسردگی و حق بازگشت به مراحل اولیه انجام آن را دوباره.

یا مانند Charles Bukowski یک بار گفت: “من به یاد داشته باشید بیداری صبح و پیدا کردن همه چیز آغشته با رنگ عشق فراموش شده.”

است که می گویند در اینجا بهترین کتاب برای خواندن با بهترین نوشیدنی برای غرق در پس از فروپاشی افسردگی است.

authors

فایل زیر: “من نمی خواهم به دریافت بیش از آن!”

چیزی از مرتب کردن بر اساس از حدود خروش ’20s.

شاید این درست است که کافه فرهنگ به شدت جمعیتی از مردم که می تواند استطاعت به اویختن در کافه در پاریس در طول روز بدون نگرانی در مورد بازگشت به کار در هر زمان به زودی. اما زمانی که شما فکر می کنم گرترود استین Djuna بارنز همینگوی و پیکاسو آن را کمتر نام که چوب همیشه با من است. فقط مرتب کردن بر اساس از semitragic جنبه بودن که به عظمت و پاورقی آن عظمت است.

اما شما می دانید چه ؟ بهتر است یک پاورقی از هیچ توجه داشته باشید در همه.

که بدان معنی است که شما باید با مطالعه در مورد همجنسگرا ناتالی کلیفورد بارنی که lovelorn Lawrence Durrell و یا قتل دو زن داری و مشروعیت مری الیزابت Braddon. چرا که به یاد داشته باشید زمانی که شما خنده دنیا با شما می خندد. اما زمانی که شما گریه ؟ شما گریه به تنهایی. با یک کتاب برای گرفتن اشک های خود را.

Drunk man in bar

بله. من باید یکی دیگر!

نوشیدن و قطعا به نوشیدن بیش از حد همواره خاصی ننگ متصل به آن است. مانند ماشین توفنده از دست دادن شغل و اغلب توامان نرخ طلاق که به آن وصل کنید شاید شایسته.

اما هنگامی که شما مطالعه نام معروف teetotalers یکی خارج از غرفه بالاتر از بقیه: آدولف هیتلر. در حال حاضر اگر تا کنون وجود دارد یک مرد بشدت نیاز به آن را بنوشید تا به حال به خشمگین پیشوا. که به این معنا است که زندگی پاک و هوشیار شیوه زندگی به ناچار منجر به سند چشم انداز سلطه جهانی (هر چند که پمپ کامل از مواد مخدر توسط پزشک خود ممکن است) اما بیشتر که اگر شما در حال رفتن به غلتیدن در پس از فروپاشی, افسردگی, یکی از راه های بهتر برای انجام آن باید با در دست خود را. با یا بدون انگشتان پای خود را در شن و ماسه.

پس پیش بروید. ترکیب نوشیدن مشروبات الکلی یا غیر الکلی نوشیدنی با علف های هرز-حاوی تخصص برای طعم و درمان که آسانسور شما در حالی که آن را صاف و روان شما. شما احتمالا هنوز هم می خواهید به گریه اما شما می دانید که در آن طول می کشد یک مقدار مشخصی از تلاش برای گریه و واقعا که … با سلام آنچه که ما در مورد صحبت کردن دوباره ؟

Oh, yes: شادی از نوشیدن مانند یک برزیل صرف نظر از اینکه آیا شما تا کنون شده به برزیل. اگر شما می خواستم به جرعه دور افسردگی خود را مانند یک واقعی کریکا این است که راه آن باید انجام شود.

و اگر نه این بود و سپس مانند یک رم-نوشیدن دزدان دریایی. به خصوص پس از دزدان دریایی بودند بسیار شناخته شده برای maundering در مورد خانه در افسردگی رقیق گوش دادن به Morrissey در تکرار کنید. البته اگر شما در حال رفتن به نوشیدن رم احتمالا بهترین برای نوشیدنی رم ساخته شده توسط کسی بود که دوستان با کسی که اختراع جیمز باند.

ببینید در حال حاضر شما احساس می کنید بهتر است در حال حاضر ؟

books

بیشتر کتاب برای کسانی که مستعد ابتلا به نوشیدن گریه و خواندن:

1. دلقک: Heinrich Böll 1963 داستان ریخته بودن با عشق از زندگی خود را برای شخص دیگری نیست به اندازه کافی برای متوقف کردن کلیسا از نفرت خود را در کلیسای کاتولیک. آنها حتی عصبانی است که او جایزه نوبل ادبیات را از آن.

2. آنا کارنینا: لئو تولستوی را در ازدواج و خیانت و خودکشی با قطار کاملا مناسب برای غرق. بله: لذت بردن از گل و لای غوطه خوردن.

3. صحبت کردن آن را بیش از: جولیان بارنز عشق داستان بار خوانده شده مانند یک داستان ترسناک. ما در حال شوخی نیست.

4. Looking for Mr. Goodbar: آره آنها ساخته شده یک فیلم از جودیت Rossner رمان که او چرخید از یک مجله و مقاله است که برخی از ویرایشگر در جایی کشته شدند اما based-on-a-درست-داستان به دنبال عشق در اماکن اشتباه است ؟ افسرده. و فوق العاده است.

5. این Denzel اصل: Jimi Izrael کتاب فروخته شده است به عنوان یک کار از رابطه, کمک, که است جالب ترین چیز در مورد این بسیار خنده دار و غیر منتظره تاریک را در آنچه در آن طول می کشد به سعی کنید برای ایجاد یک رابطه کار می کنند. اگر شما یک زن هستید. در عشق با دنزل واشنگتن.

6. برف سفید و قرمز: Dorota Maslowska برنده جوایز برای این کتاب که ضربه زمانی که او بود 21 و آن را گیج کننده شیرجه رفتن به لهستانی ارتباط اختلال عملکرد است که شما را در هر دو خوشحال است که شما dumped شده است و حتی شادتر و در عین حال آن را دوباره سعی کنید. در برخی از نقطه. در آینده شما می دانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de