بهترین ’90s در فیلم دوباره در حالی که ماندن در خانه: که در آن به تماشای

به دنبال چیزی به شما را در زمان به عقب در حالی که lounging در خانه ؟ نگاه هیچ بیشتر است. ’90s شامل برخی از بزرگترین فیلم در تمام دوران — و برخی از آنها در زمان خانه اصلی جوایز.

رفقای خوب, مارتین اسکورسیزی‘s 1990 جرم و جنایت, درام, بازیگران , Robert De Niro, Ray Liotta and Joe Pesci برنده پنج بفتا و نامزد شش جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی. Pesci در زمان خانه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد.

یکی دیگر از ستاره نکردم انتشار شد ریدلی اسکات‘s 1991 دوستان فیلم Thelma & Louise با بازی سوزان ساراندون و Geena Davis. حمایت بازیگران شامل ستاره Harvey Keitel, Michael Madsen و براد پیتو فیلم دریافت شش نامزد جایزه اسکار و برنده بهترین فیلمنامه اصلی. فیلم های اخیر به دو بازیگران نامزد در همان دسته برای هر دو بهترین بازیگر یا بازیگر.

در سال 1994 کوئنتین تارانتینو منتشر شد دومین فیلم Pulp Fiction با بازی John Travolta, Samuel L. Jackson, بروس ویلیس, Tim Roth, Ving Rhames و اوما تورمن. فیلم به دست آورده هفت نامزد جایزه اسکار و برنده بهترین فیلمنامه اصلی.

این لیست بهترین فیلم از ’90s در جریان در حال حاضر فقط در مورد بحرانی acclimations. در سال 1993 The Sandlot منتشر شد و بازیگران پر بود از جوان های جدید بازیگران. اما آن را به سرعت تبدیل به یکی از معروف ترین خانواده های ورزشی, فیلم تمام دوران است و هنوز هم بسیار محبوب است.

اردک توانا trilogy منتشر شده در سال 1992 و 1994 و 1996 ممکن را به دست آورده اسکار دارم اما هنوز هم حاوی برخی از سرگرم کننده ترین هاکی روی صحنه در تمام دوران است. امیلیو استوز led این فیلم به عنوان گوردون بمبئی و فیلم سر به فلک کشید مشاغل از بسیاری از ستاره ها از جمله Joshua Jackson, Kenan Thompson و Elden Henson.

حرکت را از طریق لیستی از برخی از بهترین فیلم از ’90s زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>