برنی ساندرز راز جذب لاتین پشتیبانی: صحبت کردن به آنها

فقط قبل از ظهر روز دوشنبه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio ایستاده بود در حاشیه مسابقات فوتبال خوردن elote. د Blasio, که, کاهش یافته است, از انتخابات ریاست جمهوری در ماه سپتامبر را تایید کرده سناتور. برنی سندرز برای رئیس جمهور روز جمعه و قبل از صرف تعطیلات آخر هفته جوش برای او در نوادا توقف مسابقات کوچک در لاس وگاس دبیرستان برای تست کردن چند عبارات اسپانیایی در بازیکنان است.

یکی از بسیاری از حوادث و لقب “Unidos con برنی” کمپین-سازماندهی مسابقات برگزار شد و در سمت شرق این شهر به بزرگترین لاتینی جمعیت در کشور و مبارزات انتخاباتی برای اولین بار نوادا زمینه ،

به این نتیجه رئیس جمهور در روز جشن که ویژه tacos, paletas و یک جایزه برای قهرمانان — کمپین کارکنان و داوطلبان سوار چند ده جوان شرکت کنندگان به نزدیکی های اولیه حزبی سایت.

دنی Parra یک جوان 19 ساله دانشجو که در این مسابقات گفت: رهگیری که او رای گیری برای ساندرز به طور خاص به دلیل مبارزات انتخاباتی سازگار توسعه. او اضافه کرد که او واقعا “به دنبال سیاست” اما علاقه مند شد و در ساندرز چرا که او بود که همیشه از دیدن این کمپین را “کمی می ایستد” در جامعه خود دانشگاه.

“من درک که ما در حال گرفتن به آن دلیل نیست که واقعا اتفاق می افتد در انتخابات ریاست جمهوری” Parra گفت. “من فقط فکر می کنم آن را واقعا سرد او را به دنبال کردن ما در تلاش برای مراقبت از ما بود و ما یک صدای بیش از حد, مانند ما ممکن است کوچک اما هر شمارش آرا. این تنها چیزی است که من واقعا از ته قلب من است.”

هر چند ساندرز به نظرسنجی مطلوب در میان رای دهندگان لاتین در طول سال 2020 اولیه محبوبیت خود را با رای دهندگان کمک کرد که او را حمل به طیف گسترده ای محبوب رای پیروزی در آیوا است رسید در سرب تا نوادا قفقاز — یک نظرسنجی او بیش از 60 درصد از رای لاتین.

این کمپین که زدم در بیش از 200 ، 000 درب در نوادا در گذشته 17 روز است و همچنین سازماندهی کمک از عمده لاتین گروه. Mijente و جاده ها اقدام مهاجر حقوق گروه انداخته اند حمایت خود را پشت ساندرز با خود همیشه اول ریاست جمهوری تایید و هر کدام دارای یک زمین قابل توجه حضور.

و از همه نامزدهای دموکرات در حال اجرا برای نامزدی, Latinos به سیاسی ترین کمک های مالی به Sanders, کمک حدود 8.3 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی در سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل مالی مبارزات انتخاباتی داده به همراه سه فن آوری شرکت است. این تجزیه و تحلیل برای اولین بار گزارش ان بی سی نیوز در هفته گذشته نشان داد که 36 درصد از Latinos’ دلار رفت و به دموکراتیک سوسیالیستی است.

بالا/سمت چپ: چاک Rocha ارشد ساندرز مشاور پخش از مسابقات فوتبال به پیروان رسانه های اجتماعی. مرکز: David کلاغ نمایش پین از خود برنی ، پایین/راست: لورا بکررا این Latinx حوزه سازمان Sanders, کمپین نگه می دارد تا برنده جایزه برای مسابقات.عکس: Krystal رامیرز برای رهگیری

اما ساندرز می کند و به صورت یک مانع در تلاش خود را برای برنده شدن بیش از لاتینی ها در دولت: رهبری قدرتمند آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده بسیاری از کازینو وگاس کارگران است. آشپزی اتحادیه — با نام مستعار متحد اینجا محلی 226 — افزایش شده است که حملات خود را علیه ساندرز بارها حمایت خود را از مدیکر برای همه است. این حملات در ابتدا به طور خاص به هر دو ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن هر دو از آنها را تایید مدیکر برای همه, اما آتش آموزش داده شده است تنها در ساندرز به عنوان قفقاز رویکرد است. با زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان, آگهی متون و ایمیل ها به آن 60,000 اعضای رهبران هشدار داد که مدیکر برای همه خواهد بود “end آشپزی مراقبت های بهداشتی است.”

پس از اعتراض از ترقی خواهان اتحادیه متهم ساندرز حامیان “وحشیانه” حمله به این گروه گفته است که آب گرفتگی با تهدید های تلفنی و ایمیل و پیام. دو بالا آشپزی مقامات به اشتراک گذاشته شده نمونه هایی از این نوع از آزار و اذیت آنها دریافت و با نوادا مستقل اما حداقل یک دیدگاه در نوادا مستقل مقاله که اشاره به اعضای آشپزی اتحادیه به عنوان “illegals” — تا به حال نیز ساخته شده ضد ساندرز نظرات یک واقعیت است که در اصل نمی گنجانده شده در این مقاله است. وقتی پرسیده شد که برای نمونه های خاص از آزار و اذیت از ساندرز حامیان اتحادیه سخنگوی بتنی خان گفت: رهگیری که بسیاری از آنها با لاس وگاس Metropolitan Police Department “را به عنوان ما در حال پر کردن یک گزارش را به اشتراک گذاشته در این زمان” و اضافه کرد که او نیز شروع به ارسال برخی او را شخصی حساب رسانه های اجتماعی.

در انتخابات ریاست جمهوری فروم با آشپزی اتحادیه کارگران در روز سه شنبه شب وارن و بهداشت ، ctq هر دو از آنها رای گیری abysmally با Latinos ساخته شده در آخرین دقیقه زمین برای حمایت خود را. آشپزی دبیر خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین باز با صحبت کردن در مورد “حملات وحشتناک از سناتور سندرز پیروان.” سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که آن را نمی تواند به این رویداد به دلیل سی ان ان تاون هال گفت: کارگران در یک ضبط تصویری که او می ایستد و با آنها “آن است که آیا قلدر آنلاین و یا قلدر در کاخ سفید است.”

در یکی از مهمترین cringeworthy کمپین لحظه تا کنون Klobuchar باز خود را به آدرس آشپزی کارگران با گفتن عمدتا Latinx مخاطبان: “نام من امی, اما زمانی که من در زمان اسپانیایی در کلاس چهارم به نام من بود و النا.” او اضافه کرد که او نام داده شد چرا که او نمی تواند رول R است. وجود دارد هیچ R را در “امی” و این حکایت که درو خیره خالی از مخاطبان نیز بی وقفه مسخره آنلاین.

وارن تکیه به شدت به حقوق زنان مسائل گفتن مخاطبان بسیاری از آنها کار به عنوان خانهدار که کاخ سفید یک ظرف غذا است و “هنگامی که شما یک ظرف غذا است و شما واقعا نیاز به آن را تمیز تا با شما تماس و دریافت کار انجام می شود” استقرار غیر منتظره ای جنسیتی هنجاری punchline برای یک نامزد شده است که بسیار آگاهانه از سیاست از زبان او.

پس از این رویداد Maira Acasada تاتوم, خانه دار در والدورف آستوریا در لاس وگاس گفت: او احتمالا رفتن به جلسه وارن به دلیل موضع خود در بالا بردن حداقل دستمزد فدرال. “من به بچه ها و رفتن به محل کار و تنها $8, 9 دلار در ساعت,” او گفت:, و اضافه کرد که او نمی داند که او انتخاب دوم است. وقتی پرسیده شد که در مورد افکار خود را در مدیکر برای همه, او پاسخ داد: در اسپانیا است که او را درک نمی کنند این خیلی خوب است.

Amy Vilela, Cori Bush and Dr. Victoria Dooley speak to a room full of energetic caucusers and staff at the Bernie Sanders East Las Vegas Office on Feb 17, 2020. Krystal Ramirez for The Intercept

لوئیس وسقوز منطقه ای مدیر برای برنی ساندرز, مبارزات انتخاباتی در, مبارزات انتخاباتی شرق لاس وگاس در فوریه 17 سال 2020 است.

عکس: Krystal رامیرز برای رهگیری

برای اولین بار نوادا در حال برگزاری چندین روز از رای گیری اولیه پیش از آن در فوریه 22 قفقاز در تلاش برای ایجاد روند انتخابات بیشتر در دسترس است. در اوایل این رای گیری مکان های که در آن در همان روز ثبت نام است که اجازه شرکت کنندگان با پر کردن برگه های رای را با استفاده از رتبه-انتخاب, رای گیری انتخاب حداقل سه و حداکثر پنج بالا خود را دموکراتیک نامزدها. با توجه به دولت حزب دموکراتیک بیش از 36,000 نفر شرکت کننده در سه روز اول از اوایل حزبی رای گیری و 56 درصد از افرادی که معلوم شد در روز شنبه اول وقت جلسه را برانگیخت. در روز پایانی رای گیری روز سه شنبه متناوب 33,000 منتظر در صف های طولانی به انجمن. تنها 84,000 مجموع رای دادند و در سال 2016 قفقاز که شامل رای گیری اولیه.

یک نظرسنجی انجام شده توسط مترقی فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت نشان داد که 66 درصد از رای دهندگان اسپانیایی در نوادا پشتیبانی Sanders. هیچ نامزد دیگر ساخته شده آن را از تک رقمی. و در هفته گذشته یک صبح مشورت نظرسنجی نشان داد دموکراتیک سوسیالیستی با متناوب سرب در میان رای دهندگان اسپانیایی پریدن 10 امتیاز با جمعیتی روز پس از پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر. با توجه به نظرسنجی ساندرز تا به حال کمترین حمایت در میان این گروه در 48 درصد به دنبال مایک بلومبرگ در 17 درصد و دور جو بایدن در 13 درصد است. اما جدید Telemundo نظرسنجی در بر داشت ساندرز و بایدن در یک مجازی کراوات برای دولت رای لاتین. بایدن به حال باریک و سرب در 34 درصد به ساندرز 31 درصد با یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

بایدن که شمارش در رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی به صرفه جویی شانس خود را در نامزدی شده است در تلاش برای برنده شدن بیش از رای دهندگان لاتین که تقریبا قطعا صدمه زدن به شانس خود را در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس دو نماینده غنی متحده با بزرگترین لاتینی جمعیت در کشور و همچنین در نوادا است. معاون سابق رئیس جمهور اکثر موارد حاضر به دست بگریبان شدن با باراک اوباما تاریخچه بودن “deporter قوا” را به عنوان رئیس شورای ملی La Raza به او اعلام کرد در سال 2014. او دریافت واکنش شدید از فعالان حقوق مهاجر و تا آخر این هفته بارها و بارها حاضر به عذر خواهی برای آسیب وارد شده توسط دولت اوباما اخراج ماشین به جای یادآوری میکند که او در داخل مخالف این سیاست است. خارج از لاس وگاس کمپین رویداد روز شنبه یک گروه از فعالان مواجه او را برای ارتکاب به توقف تمام اخراج ها.

برای اولین بار در یک مصاحبه با Univision لنگر خورخه راموس در شنبه بایدن آن را به نام یک “اشتباه بزرگ” به اخراج صدها نفر از هزاران نفر از مردم بدون سابقه کیفری. “ما در زمان بیش از حد طولانی برای دریافت آن راست” بایدن گفت: راموس و سپس اضافه میکند: “این یک اشتباه بزرگ بود” و دولت “در زمان بیش از حد طولانی برای گرفتن آن را حق.”

Buttigieg وارن و Klobuchar نیز تیم اختصاص داده شده به توسعه لاتین, اما نامزدها تلاش کم رنگ در مقایسه با سندرز و در برخی موارد نتیجه معکوس اند. طی مصاحبه ای با زبان اسپانیایی ایستگاه Telemundo هفته گذشته هر دو Klobuchar و میلیاردر تام Steyer نمی تواند نام و نام خانوادگی رئیس جمهور مکزیک. مینه سوتا سناتور اعتراف کرد که او نمی دانست که نام خود را در حالی که Steyer گفت: او “را فراموش کرده است.” (رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador نیز می رود با حروف “AMLO.”) با قفقاز فقط سه روز دور Klobuchar یک معروف رئیس مشکل نیست پر از موقعیت های عمومی از جمله استخدام “نوادا عملیات مدیر.” Steyer استراتژی در ضمن شده است به پمپ $14.7 میلیون به دولت و سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات است.

همانطور که برای وارن کمپین نوادا زمینه عملیات یک و نیم دوجین از رنگ رفتگان 70-فرد تیم با شکایت از “سمی محیط کار” در اجرا به قفقاز, سیاسی گزارش شده است. با توجه به این مشکلات در مبارزات انتخاباتی خود صدمه دیده تلاش گسترده تر برای تعامل با Latinos. اسپانیایی-زبان و ادبیات وارد دیر “وجود دارد بیش از حد چند اسپانیایی زبان در سازمان” با وجود درخواست برای استخدام بیشتر و “آنها احساس آن یک نبرد مداوم برای راه اندازی حوادث در اسپانیایی.”

Amy Vilela, Cori Bush and Dr. Victoria Dooley speak to a room full of energetic caucusers and staff at the Bernie Sanders East Las Vegas Office on Feb 17, 2020. Krystal Ramirez for The Intercept

رای دهندگان و داوطلبان و کارکنان تشویق در طول یک رویداد در برنی ساندرز شرق لاس وگاس در فوریه 17 سال 2020 است.

عکس: Krystal رامیرز برای رهگیری

“تیو برنی” را به عنوان بسیاری از لاتین هواداران روی محبت به او مدیون موفقیت خود را به این کمپین تلاش های امداد رسانی. سیاست خود را در موقعیت ویژه شامل مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی و اقتصادی و عدالت و کمک به درخواست تجدید نظر و استدلال معاون نوادا زمینه مدیر مایکل رامیرز. اما این کمپین تصمیم به اولویت بندی توسعه لاتین از آغاز چاک Rocha ارشد ساندرز مشاور گفت: با شکستن سنتی دموکراتیک استراتژی تمرکز به احتمال زیاد رای دهندگان — که به طور معمول به معنی سفید و رای دهندگان — سپس تقلا برای Latino پشتیبانی در کشش نهایی.

“ما شروع به صحبت کردن به مردم در اینجا قبل از ما شروع به صحبت کردن با مردم به زبان انگلیسی و برای من که بسیار عمدی سازماندهی نشان دادن جامعه ای که ما احترام آنها را که ما در حال رفتن به اینجا و ما در حال رفتن به ترک” گفت: رچا. حزب دموکرات را decadeslong عدم فعال Latino رای دهندگان ایجاد کرده خود تغذیه چرخه متارکه: نامزدها و مبارزات انتظار نداریم که آنها را به رای دادن به طوری که آنها را خسته نکنید و آنها را به درخواست یا حداقل در مقیاس لازم است به صورت قابل توجهی بسیج. لاتین رای دهندگان آماده به بزرگترین nonwhite واجد شرایط رای دادن بلوک در سال 2020 بسیار مهم برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری شده اند و نقش کلیدی در ساندرز افزایش است.

“بنابراین من فکر می کنم که کلید موفقیت ما این است که ما می دانستند که برنی ساندرز محبوب با Latinos,” Rocha ادامه داد. “اما ما هرگز واقعا انجام می شود عمیق شیرجه سازماندهی در درون جامعه مطمئن شوید که آنها می دانستند که همه چیز را در مورد او به طوری که آنها می توانید به دوستان خود بگویید و با همسایگان خود است. و این که بخش بزرگی از آنچه که شما امروز شاهد آن هستیم با این مسابقات فوتبال وجود دارد مبتنی بر جامعه, حوادث که کلیدی هستند. اما وقایع مبتنی بر جامعه به تنهایی نمی خواهد شما برنده انتخابات — صرف مقدار زیادی از پول را به صحبت کردن با تعداد زیادی از Latinos است که چگونه شما برنده انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>