برنی ساندرز ماندن در انتخابات به دریافت بیشتر نمایندگان اما او و حامیان او نیست سرمایه گذاری بسیار به آن تلاش

زمانی که برنی ساندرز به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری هفته گذشته او اذعان کرد که او نمی تواند feasibly گرفتن تا به جو بایدن 300-برخی از نماینده منجر به پیروزی نامزدی اما گفت که حامیان او را به اقامت در انتخابات در تمام باقی مانده دولت شرکت کنند ، “در حالی که معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از حزب پلت فرم ها و توابع دیگر,” او گفت: در livestreamed تصویری آدرس.

در آن زمان ساندرز به حال 911 نمایندگان به بایدن را 1,226. ساندرز برداشت 24 بیشتر از ویسکانسین بحث برانگیز در شخص انتخابات آن برگزار شد که روز قبل از او کاهش یافته است اما که نتایج اعلام شد و این هفته — با سناتور ورمونت در نظر گرفتن فقط 31 درصد از آرا. او هفت بیشتر نمایندگان از آلاسکا که در آن او موفق به کسب 45 درصد آرا. آلاسکا رای-با-ایمیل اولیه اولین مسابقه برگزار شد پس از ساندرز به حال کاهش یافته است اما تنها 15 از 3,979 مجموع نمایندگان متعهد شد تا برای grabs. حدود 1,600 نمایندگان باقی می ماند با توجه به NBC News نماینده ردیاب.

حزب پلت فرم خواهد بود تصمیم گرفت در کنوانسیون ملی دموکرات ها بود که به تعویق افتاد و از ژوئیه تا اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به نفوذ بیش از شکل دادن به آن ساندرز باید حداقل 1200 در انتخاب نمایندگان که نیاز به برنده شدن حداقل 15 درصد آرا را در باقی مانده مقدماتی. برخی از نماینده غنی متحده هنوز برای grabs مانند اوهایو, New York, پنسیلوانیا, و گرجستان است. (بسیاری از آرای اوهایو در حال حاضر ریخته شده توسط ایمیل; ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به تعویق افتاد و این فرد در انتخابات است که برنامه ریزی شده بود برای 17 مارس است.)

اما معلوم نیست چقدر سخت ساندرز کمپین — یا چه مانده است از آن خواهد شد کار به آن دسته از نمایندگان. ساندرز گفت: در حال حاضر او نمی خواهد به طور فعال در مبارزات انتخاباتی و یا صرف پول در تبلیغات در هر یک از این مسابقات باقی مانده و او روشن ساخته است که او را به مبارزه برای بایدن.

Sanders, کمپین که گذاشته اکثریت قریب به اتفاق آن سازماندهی کارکنان گفت: رهگیری که وجود دارد “یک تیم است که با این نسخهها کار بر نمایندگان که در حال کار با استراتژی” است اما بیشتر به ارائه جزئیات از جمله چگونه بسیاری از کارکنان به ماندن در به انجام این کار است.

به عنوان سناتور بررسی آینده مبارزات انتخاباتی خود در هفته های اخیر لری کوهن صندلی ما انقلاب خواست ساندرز به ماندن در مسابقه تمام راه را به این کنوانسیون. او هشدار داد که اگر ساندرز موفق به متراکم کردن حداقل 25 درصد از مجموع سپس تمام اصلاحات دموکراتیک حامیان او تا به حال مبارزه برای پس از سال 2016 مانند کاهش قدرت superdelegates و قفقاز شفاف تر می تواند از دست داد.

“اصلاحات تنها در محل قرار داده برای یک چرخه” کوهن گفت: رهگیری. “این چیزی است که ما مجموعه ای را به انجام, اما این چیزی است که ما می تواند در زمان.”

در حالی که انقلاب ما در این گروه که تشکیل شده از بقایای ساندرز 2016 کمپین می گوید: این اولویت بندی تبدیل کردن رای دهندگان به دندانه دار کردن ساندرز نماینده, تعداد بسیاری از سایر گروه های ملی که مورد حمایت ساندرز نامزدی نیست, برنامه ریزی برای, مستقیم, بسیار, اگر هر گونه منابع به این تلاش.

ما انقلاب را انجام خواهد داد شخصی کمک رسانی به آن فعال ترین حامیان باقی مانده متحده با درخواست که آنها داوطلب برای ارسال get-out-the-رای متون به دیگر رای دهندگان. این گروه در حال اجرا نیست هر گونه مستقل هزینه برای Sanders.

دیگر ساندرز-حمایت از گروه ندارد و قصد دارد به درگیر شدن و یا در حال برنامه ریزی برای انجام درست حداقل کمک رسانی از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی. اوان وبر مدیر سیاسی برای طلوع جنبش که تایید ساندرز در ماه ژانویه گفت: رهگیری که این گروه هنوز مشخص نیست که آیا از آن خواهد شد تلفن-بانکی و یا انجام انواع دیگر ادامه کار را برای باقی مانده مقدماتی. “آن را در ما سازماندهی برنامه به عنوان آنها در حال توسعه تا کنون,” او گفت:.


یک سخنگوی حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا گفت که از ساندرز به سمت چپ نژاد سازمان “منتقل کار ما به تمرکز بر روی پایین رای گیری مسابقه” نامگذاری یک تعداد انگشت شماری از محلی, دولت, کنگره و نامزدهای آن حمایت می کند.

عدالت دموکرات ها نیز خواهد شد با تمرکز بر پایین-انتخابات مقدماتی گفت: سخنگوی ولید شهيد و مرکز محبوب دموکراسی عمل نیز سرمایه گذاری بیشتری در گرفتن رای برای Sanders. جنیفر اپس-ادیسون, co-مدیر اجرایی CPD اقدام گفت: آن موضع است “مردمی که می توانید انتخاب کنید برای رای ساندرز در باقی مانده مقدماتی و بایدن باید ببینید کسانی که رای به عنوان حمایت از مترقی دستور کار او نیاز به اتاق را برای ایجاد انگیزه برای کلید رای گیری بلوک های مورد نیاز برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.” این گروه بزرگترین تمرکز در حال حاضر هر چند او گفت: “شکست دادن تهمت و پیشبرد پررنگ آرمان مترقی.”

این کار به خانواده ها که در اصل تایید بهداشت ، الیزابت وارن اما پس از آن تایید شده ساندرز چند روز پس از او کاهش یافته است خواهد شد تشویق اعضا به رای ساندرز از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی اما نه برنامه ریزی برای اجرای یک اجبار تلاش است. “ما قصد داریم به اصرار WFP اعضای باقی مانده اولیه متحده به بازیگران یک رای برای ساندرز به منظور ارسال به عنوان بسیاری از نمایندگان مترقی که ممکن است به کنوانسیون” گفت: WFP ملی مبارزات مدیر جو Dinkin.

وجود سابقه تاریخی برای از دست دادن نامزد به تمرکز موثر بر حزب خود کنوانسیون حتی زمانی که نامزدی خود را خارج از دسترس است. زمانی که جسی جکسون زد برای رئیس جمهور در سال 1984 و 1988 او نیز با استفاده از موقعیت خود برای فشار به قوانین اصلاحات دموکراتیک نامزدی روند که او استدلال کرده بود ناعادلانه صدمه سیاه نامزدها و دیگر بیگانگان در حال اجرا به عنوان مترقی. جکسون با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای لغو “winner-take-all” نماینده استاندارد و در حال حاضر نمایندگان در حال تقسیم متناسب با توجه به یک نامزد به اشتراک گذاری از رای دادن. این بود که این اصلاحات فعال است که باراک اوباما به پیروزی اولیه ریاست جمهوری در سال 2008 است.

ساندرز رسیدن به 25 درصد آستانه مهم است گفت: کوهن چرا که در زمان حزب دموکراتیک قوانین اگر یک نامزد دارای حداقل 25 درصد آن نمایندگان معرفی می اقلیت قطعنامه در طبقه — گاهی اوقات طولانی و چشمگیر فرایند است که کنوانسیون رهبران کار بسیار سخت برای جلوگیری از. هدف این است که همیشه برای رسیدن به یک مصالحه در میان اعضای کمیته از قبل بنابراین برای جلوگیری از این سناریو. ساندرز حامیان می گویند که داشتن اهرم را به مسائل مربوط به طبقه حتی مجازی طبقه خواهد بود کلید به برنده امتیاز از میانه بال.

پنج روز پس از ترک Sanders, حمایت بایدن و از آن زمان تاکید کرد که او کار خواهد کرد برای حمایت از معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات عمومی ، “من همه چیز را من می توانم برای کمک به انتخاب جو” ساندرز گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه. “ما تا به حال ستیز مبارزه است. ما اختلاف نظر دارند در مسائل. اما کار من در حال حاضر نه تنها تجمع یاران من اما به انجام همه چیز را من می توانم به حزب را با هم به دیدن آن [تهمت] است نه رئیس جمهور.”

صرف نظر از اینکه ساندرز است که قادر به رسیدن به نماینده آستانه او به دنبال بایدن مواجه است فشار بیشتری برای متحد کردن حزب و دادگاه ساندرز از حامیان هیلاری کلینتون در سال 2016. در این هفته. این دو نفر اعلام کرد که آنها را تشکیل نیروهای وظیفه به کار بر روی مسائل مثل آموزش و پرورش, مهاجرت, مراقبت های بهداشتی, عدالت کیفری و تغییر آب و هوا. در سه شنبه شب طی یک Instagram Live گفتگو با رپ Cardi, B, ساندرز گفت: بایدن بود “در حال حرکت در مسیر درست” در مهاجرت عدالت کیفری و اصلاحات.

تحت فشار برای متحد کردن حزب آن را بعید است که بایدن از آن بیرون می آمد به صراحت در برابر قوانین اصلاحات DNC وحدت کمیسیون به توافق در سال 2017 به عنوان بایدن را مدیر کمپین جن اومالی دیلون co-که ریاست کمیسیون. این بایدن کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

کوهن هر چند چشم خود را نه فقط در حفظ آن اصلاحات اما گسترش آنها و هل دادن حزب به اتخاذ پیشرفته تر موقعیت. نمونه هایی از پلت فرم مواضع او گفت: ساندرز نمایندگان می تواند فشار شامل کارفرمایان اجازه می دهد برای پیوستن به مدیکر است که چگونه کره جنوبی در نهایت رو به تک پرداخت کنندهو اجازه می دهد مدیکر برای مذاکره, مواد مخدر, قیمت, مانند, U. s. Department of Veterans Affairs می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>