برنی ساندرز پایان ریاست جمهوری اجرا

برنی ساندرز است که خود را به پایان, دوم, پیشنهاد برای ریاست جمهوری, کمپین کارکنان مطلع شد در یک کنفرانس تلفنی صبح روز چهارشنبه با توجه به مبارزات انتخاباتی منابع.

ساندرز خروج از مسابقه می آید یک روز پس از ایالت ویسکانسین جلو رفت و با بحث در شخص انتخابات که ساندرز به نام به حال به تعویق افتاد. این سناتور ورمونت بود لحظه ای frontrunner برای نامزدی زیر یک محبوب رای پیروزی در آیوا پیروزی در نیوهمپشایر و یک پیروزی قاطع در نوادا است. شانس خود را سقوط از هم جدا در کارولینای جنوبی که در آن دین از دولت, پارتی, Rep. جیم Clyburn داد پرشوری تایید به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. یک مسابقه بود که باریک تبدیل به یک فوران چاه نفت.

حزب میانه رو و سپس coalesced در اطراف بایدن افزایش یافت که در این نظر سنجی کشیدن بزرگترین گشت در کوتاه ترین مقدار از زمان اندازه گیری شده توسط یک نوسان در پای صندوق های رای پس از مدرن اولیه فرایند را آغاز کرد و در سال 1972. بایدن برنده اکثریت متحده در روز سه شنبه و در ادامه تا بتوانند با کسب پیروزی در طول ماه مارس ،

برخی در ساندرز دایره درونی — از جمله اکثر صریحتر ما انقلاب صندلی و کار رهبر لری کوهن — خواست ساندرز به ماندن در مسابقه به منظور ساخت خود را نماینده کل و اهرم است که برای سیاست های برنده در درون حزب دموکرات پلت فرم. دیگران استدلال پلت فرم است که تا حد زیادی بی معنی است و بزرگترین اهرم در سنای آمریکا که در آن اقتصاد در حال شکل توسط یک سری مداوم از تلاش های امدادی تاریخی در محدوده و مقیاس.

Sanders مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود $182 میلیون دلار در پایان ماه فوریه با حدود 19 میلیون دلار پول نقد در دست با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. این بایدن کمپین در ضمن تا به حال مطرح $88 میلیون و تا به حال 12 میلیون دلار پول نقد در دست که در آن نقطه در مبارزات انتخاباتی.

ساندرز خروج است افزایش بایدن به خصوص آن را به عنوان مربوط به مالی مبارزات انتخاباتی. بدون اولیه حریف او می تواند حرکت با سرعت بیشتری به انتخابات مرحله از مسابقه که در طی آن او می تواند به صرف پول مطرح شده برای این منظور است. تا به حال مسابقه رفته تمام راه را به اوت کنوانسیون بدون بایدن داشتن قفل شده است و لازم است نمایندگان, او خواهد بود محدود به خود کمیاب اولیه بودجه تنها. آن را به طور کامل روشن نیست که بایدن می توانید شیر انتخابات عمومی بودجه و وکلا در حال کار به حرکت در تاریخ به عنوان آنجا که ممکن است منابع گفت.

ساندرز خواهد بود خطاب به هواداران خود از طریق livestream در 11:45 a. m. ET.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>