برنی اکلستون, 89, انتظار خود را به کودک 1 با 44 سال

کودک در راه است! برنی اکلستون در انتظار اولین فرزند خود با او 44 ساله, همسرم, Fabiana Flosiدر سن 89.

انگلیسی تاجر و برزیل بومی با داشتن یک پسر بچه است که به مجموعه وارد این تابستان. این خواهد بود Ecclestone چهارم کودک است. او سهام خود را به دختر بزرگتر, 64 ساله دبورا Ecclestone, با همسر سابق پیچک Bamford و دختران Tamara Ecclestone, 35 و پترا اکلستون, 31, با همسر سابق Slavica Ecclestone.

برنی که قبلا مدیر اجرایی فرمول یک گروه مشترک افکار خود را در تبدیل شدن به یک پدر دوباره. “من نمی بینیم که هیچ تفاوت 89 و 29” او گفت: انگلیس آژانس خبری PA رسانه ها در روز جمعه, آوریل 3. “تو همان مشکلات گمان می کنم. آن همه حق است.”

برنی هرزه سی ان ان گفت در روز جمعه که دومین فرزند ارشد دختر, تامارا است “کاملا هیجان زده برای هر دو آنها را.”

برنی و Flosi ملاقات در جهان ورزش موتور شورا در سال 2009 سال از او طلاق از Slavica در حال حاضر 61 و نهایی شد. پس از نامزدی خود را اعلام کرد در ماه آوریل 2012, میلیاردر دوم به دنیا نشان داد که او در کشف پدرش ارتباط نقطه عطف آنلاین.

“من نشسته بود با استخر در دبی با من دوست پسر, Omar [Khyami] و من خود را هنرمند گری Cockerill زمانی که من چک ایمیل آنلاین و بخوانید که پدرم مشغول” مدل گفت: Daily Mail در مه 2012. “من فکر کردم:” آه خدای من او را از انجام آن است.”

تامارا ادامه داد: “من اول فکر کردم برای مادرم به خاطر من می دانستم که او نمی خواهد شناخته شده اند. مادر من نشده مورخ پس از طلاق خیلی فوری من احساس ” چگونه است که او از رفتن به این؟’ من فقط فکر می کردم که به خاطر او ازدواج کرده و قبل از او از فرزندان او مسن تر از او فکر نمی کنم او می خواهم دوباره ازدواج کرد.”

برنی و Flosi گره خورده گره در صمیمی برگزار شد در سوئیس در ماه اوت 2012.

این زن و شوهر که به رخ کشیدن 45 سال تفاوت سنی به مراتب از اولین ستاره به اعلام اخبار کودک در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 22, مگان مک کین تایید کرد که او را در انتظار اولین فرزند او با شوهر و بن Domenechماه پس از باز کردن در مورد سقط جنین.

فلش‘s Danielle Panabaker و شوهر هیز رابینز شد اولین بار پدر و مادر در روز پنج شنبه, آوریل 2 راشل بلوم به هنگام تولد به یک دختر بچه با زن دن گرگور در چهار شنبه, آوریل 1 Maren موریس استقبال پسر هیز هرد و همسرش, Ryan هرد در مارس 23.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im