بن افلک خال خال ‘ساخت’ با Costar Ana de Armas در کاستاریکا

گرم کردن! بن افلک کشف شد گرفتن دنج با آب های عمیق costar Ana de Armas در کاستاریکا روز شنبه, مارس 7 فقط یک روز پس از این دو دیده می شد در کوبا.

از آرگو بازیگر 47 و چاقو از بازیگر, 31, خال خال شد توسط یک فن در امنیت خط در یک فرودگاه در جزیره گرمسیری که در آن شاهدان عینی آنها را دیدم “ساخت.”

فقط 24 ساعت قبل از آن این جفت ارز دیده می شد در de Armas’ بومی کوبا که در آن آنها آمار شهر در روز جمعه 6 مارس.

در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل های روزانه, افلک و Blade Runner 2049 ستاره مطرح با یک سرآشپز رستوران در هاوانا و لبخند زد با یک گروه طرفداران بودند که خوراکی selfies. در یکی از عکس افلک که در تصویر با بازوی خود را آویخته در اطراف de Armas’ شانه.

یک شاهد عینی گفت: ما هفته به طور انحصاری در روز جمعه که برنده اسکار شد خوشحال بود با خود costar و طرفداران خود را.

“بن و آنا دیده می شد ترک Clandestina [پیراهن] فروشگاه در روز جمعه بین ساعات 11 صبح و 12 p. m.” منبع گود. “این فقط دو نفر از آنها و راننده خود را. بن خوشبختانه در زمان عکس با طرفداران. بن در یک خلق و خوی شاد, ساخت چهره های خنده دار در عکس های سلفی با هواداران.”

The Good Will Hunting ستاره و جنگ سگ بازیگر ملاقات از مجموعه ای از آینده خود را روانی, هیجان انگیز, آب های عمیق است که آنها فیلم برداری در نیواورلئان در طول چند ماه گذشته. این دو نفره بازی یک زن و شوهر “که ذهن بازی با یکدیگر را به نوبه خود پیچ خورده,” با توجه به مهلت.

افلک گرمسیری ماجراهای آمده فقط چند هفته پس از بستری در ظاهر در Good Morning America که او “نه در هر [آشنایی] وب سایت” اما می خواستم یک “پایدار دوست داشتن” رابطه در چند سال زمان است.

“من دوست دارم که یک رابطه است که عمیقا معنی دار و یکی که من می تواند عمیقا متعهد” بازیگر گفت: دایان ساویر در ماه فوریه است. “پنج سال از هم اکنون بن افلک است که هوشیار و شاد می بیند و خود را بچه سه و نیم روز در هفته و ساخته شده است که سه یا چهار فیلم که جالب به او. من کارگردانی دو [فیلم] که او امیدوارم افتخار است و در سالم و پایدار, عاشق, رابطه متعهد است.”

افلک سهام سه فرزند بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 7, با همسر سابق جنیفر گارنر. سابق زن و شوهر نهایی خود طلاق در سال 2018 پس از بیش از 10 سال از ازدواج — افلک گفت که رابطه شکست خورده بود “بزرگترین حسرت” از زندگی خود را.

این 13 Going On 30 ستاره اتحاد پس از نقل مکان کرد با تاجر جان میلر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de