بن افلک می گوید او هنوز هم در ارتباط با نامزد جنیفر لوپز

بن افلک نشان داد که او و ex-نامزد جنیفر لوپز هنوز هم بررسی کنید با هر یک از دیگر 16 سال پس از خود تقسیم می شود.

این برنده اسکار, 47, صحبت در مورد لوپز در مصاحبه با بروکس بارنز برای نیویورک تایمز که شد منتشر شده در چهار شنبه, مارس 18. نویسنده مشترک چند نقل قول در توییتر در روز جمعه 21 فوریه که نیست آن را به آخر داستان.

افلک گفت بارنز که زرنگ بازیگر “باید نامزد دریافت جایزه شده است” برای جایزه اسکار در این سال برای عملکرد خود را.

“او چیزی واقعی است,” او اضافه شده است. “من در تماس دوره ای با او و احترام زیادی برای او. چقدر عالی است که او تا به حال بزرگترین ضربه فیلم در 50? که f—پادشاه baller.”

لوپز, 50 و افلک ملاقات کرد و شروع به دوستیابی در حالی که فیلمبرداری خود را در سال 2003 دانلود فیلم Gigli رو مشغول و بعد از آن نام آن در اوایل سال 2004 در مدت کوتاهی قبل از عروسی خود را.

“در طبقه” خواننده بعد از صحبت در مورد خود بسیار روابط عمومی در یک , Vanity Fair مصاحبه در دسامبر 2017, اعتراف است که آن را “خود-تخریب در مقابل کل جهان است.”

او دوباره با مارک آنتونیازدواج او در ژوئن 2004. این زن و شوهر در رفت و به خوش آمدید دوقلوها Max و Emme در حال حاضر 12 و تقسیم در سال 2012. او مشغول به الکس رودریگز در مارس 2019.

این Justice League star در ضمن ازدواج جنیفر گارنر در ماه ژوئن 2005. آنها سه فرزند — بنفش, 14, Seraphina 11 و سموئیل 7 — و تقسیم در سال 2015 پس از تقریبا 10 سال از ازدواج. طلاق خود را نهایی شد در ماه اکتبر سال 2018 است.

راه بازگشت بازیگر همچنین صحبت در مورد همسر سابق خود با بارنز گفتن او را “اولین و اصلی ترین چیزی که باید بگویم به جنیفر گارنر در عمومی یا خصوصی است با تشکر از شما. من می خواهم به واقعا واضح و روشن در مورد من چقدر احترام او و من چقدر ارزش این واقعیت است که او با این نسخهها کار من در شرکت پدر و مادر.”

او نشان داد در زمان داستان است که خود را تقسیم شد و خود را “بزرگترین حسرت” و اعتراف کرد که مبارزات خود را با هوشیاری و کمک به مسائل خود را.

“من نوشید نسبتا به طور معمول برای مدت زمان طولانی” در حال حاضر هوشیار ستاره گفت. “آنچه اتفاق افتاد این بود که من شروع به نوشیدن بیشتر و بیشتر زمانی که من ازدواج بود در حال سقوط از هم جدا. این بود, 2015, 2016. من نوشیدن البته بیشتر ایجاد مشکلات زناشویی.”

این 13 Going On 30 بازیگر پشتیبانی او را به عنوان او مبارزه خود را با شیاطین و او به اتمام یک سوم اقامت در نوتوانی در اکتبر 2018 پس از چک کردن در برای درمان قبلی اوت.

افلک هم کردم عاطفی در حالی که بحث در مورد پایان ازدواج خود را با دایان ساویر در Good Morning America در پنج شنبه, فوریه 20.

“من هرگز فکر نمی کردم که من میخوام طلاق گرفته است. من نمی خواهم به طلاق گرفته است. من نمی خواهم به یک فرد طلاق گرفته. من واقعا نمی خواهم به یک تقسیم خانواده با فرزندان من” او گفت:. “و این ناراحتی من به خاطر این به معنای من نبود که من فکر کردم من بود. و این خیلی دردناک و خیلی ناامید کننده در خودم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>