بن افلک و مت دیمون شد نگران تام بردی ترک پرستان

تلاش یک تیم! بن افلک نشان داد که او و رفیق دیرین مت دیمون خیلی نگران تام بردی ترک میهن پرستان جدید انگلستان است که این دو رسیده به NFL quarterback برای رسیدن به حقیقت.

افلک, 47, گود درباره لحظه ای که در سوال در ظاهر در ESPN “دریافت کردن” در روز سه شنبه, فوریه 18. او گفت که Good Will Hunting costars کار می کرد با هم به بردی, 42, به جیغ, اما آنها ناموفق بودند در تلاش خود را.

“من و مت پیامک او معامله چیست ؟ شما با رفتن یا ماندن شما? و این چیزی است که ما رو به عقب: یک emoji” به آرگو بازیگر گفت: نشان دادن برداشت از اظهارات emoji.

Ben Affleck and Matt Damon Were Worried About Tom Brady Leaving Patriots
بن افلک و مت دیمون و تام بردی. شاتر (3)

افلک پس از آن ابراز تمایل خود را برای فوتبالیست به ادامه ماساچوست مبتنی بر تیم است. “من امیدوارم که او باقی می ماند. من فکر می کنم او افسانه است. در همین راستا او داده می شود تا مقدار زیادی از پول برای بازی است که حق رای دادن بیش از سال است که او به خوبی سزاوار,” او توضیح داد. “The New England Patriots نمی قربانی هر گونه پول برنده تمام کسانی که سوپر کاسه, فروش تمام کسانی که بلیط فروش که همه کالا. من دعا می کنم و امیدوارم که او باقی می ماند. آن را شکستن قلب من اگر او را ترک کردند.”

پیش از آن در مصاحبه خود افلک همچنین اشاره کرد که شش بار قهرمان سوپر باول است که “یک شاهزاده و یک نوع پسر و واقعا شیرین و فقط بزرگترین بازیکن فوتبال که تا کنون زندگی می کردند.”

افلک و دیمون 49 کار کرده اند در چندین پروژه با هم از جمله مدرسه روابط و افتخار خیرگی. اما یکی دیگر از چیزی است که متصل بوستون بومی در طول سال است که عشق خود را از ورزش است. این ستارههای تشویق در Boston Red Sox و بوستون سلتیکز در علاوه بر این به خود صریح حمایت از میهن پرستان.

ماه گذشته بردی به بسیاری از جان سخت پرستان و طرفداران بسیار ترساندن پس از ارسال مرموز سیاه-و-سفید کردن عکس Instagram خود را راه رفتن را از طریق یک تونل. هر چند بسیاری بر این باورند که آیا captionless-ضربه محکم و ناگهانی بود بردی اذیت کردن بازنشستگی او این شایعات افشا و خنثی شد روز بعد هنگامی که ضربه به نظر می رسد در یک سوپر باول LIV آگهی در فوریه 2.

بردی اظهار داشت: در ژانویه 5 که “خیلی بعید است” او بازنشسته خواهد شد از NFL در هر زمان به زودی. “من عاشق میهن پرستان. آن را بزرگترین سازمان است. بازی برای آقای [رابرت] کرافت از این همه سال و برای مربی [لایحه] Belichickوجود دارد هیچ کس که تا به حال یک شغل بهتر من می گفت از من — تنها بودن با آنها. بنابراین من بسیار خوش شانس” او در آن زمان گفت: با توجه به ESPN. “من نمی دانم آنچه که در آینده به نظر می رسد, بنابراین من قصد دارم آن را پیش بینی کند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>