بن افلک و ‘آب’ Costar Ana de Armas خال خال در کوبا گریز

سرگرم کننده در خورشید! بن افلک و Ana de Armas خال خال شد با هم در کوبا گریز پس از جلسه در مجموعه ای از آینده هیجان انگیز در آب های عمیق.

در تصاویر به دست آمده توسط Daily Mail, the Way Back star 47 و چاقو از بازیگر 31 مطرح شده با یک سرآشپز رستوران در هاوانا کوبا روز جمعه 6 مارس. بازیگران بعدها دیده می شود لبخند زدن و خندیدن با یک گروه از طرفداران. افلک بود در مقابل de Armas و بازوی خود را به نظر می رسد آویخته بر شانه اش.

این costars’ تفرج می آید هفته پس از فیلمبرداری به صورت روانی هیجان انگیز کارگردان Fatal Attraction‘s Adrian Lyneپیچیده شده در نیواورلئان. با توجه به مهلت, فیلم مراکز در “یک جوان زن و شوهر که ذهن بازی با یکدیگر را به نوبه خود پیچ خورده,” سقوط در خط با افلک در سال 2014 horror flick رفته دختر.

Ben Affleck Spotted With Deep Water Costar Ana de Armas Cuba
بن افلک و Ana de Armas. استوارت کوک/شاتر; Laurent Vu/SIPA/شاتر

کوبا متولد شده بازیگر تا به حال یک گردباد سال پس از ظاهر شدن در تحسین “که آن را انجام داده” فیلم چاقو رانوشته و کارگردانی شده توسط Rian Johnson. طرفداران ممکن است به رسمیت شناخته اند او را از حمایت از ایفای نقش در فیلم Blade Runner 2049 — و قطعا به یاد داشته باشید نام خود را پس از او stuns که بعد از “گذر” در هیچ زمان به مرگ.

افلک و de Armas’ ماجراهای در کوبا آمده نزدیک به یک ماه پس از دلال یا دلاله ازدواج Patti Stanger گفت: ما هفته به طور انحصاری که او را دیده Good Will Hunting ستاره در فقط کاربران دوستیابی, نرم افزار Raya “یک میلیون f–پادشاه زمان.”

پس از گمانه زنی های گسترده در مورد زندگی عشق خود را بازیگر اعتراف کرد در طول یک ظاهر در صبح بخیر امریکا در ماه فوریه بود که او “نه در هر وب سایت است.” وحی آمد و در مدت کوتاهی پس از افلک به نام طلاق از جنیفر گارنر “بزرگترین پشیمانی” از زندگی خود را.

هر چند او ممکن است با استفاده از هر گونه برنامه های بازیگر نازل شده در اکتبر 2019 که او دوستیابی. افلک با استفاده از علاقه رو به رشد در زندگی عشق خود را برای ریختن به نور در یک علت نزدیک به قلب او.

“بیایید برای لحظه ای جدی و بحث در مورد چیزی که مهم است در واقع. من شده اند در بازیابی برای بیش از یک سال و بخشی از آن در حال کمک به دیگران” او توییتی در آن زمان است. نیمه شب ماموریت های باور نکردنی سازمان است که کمک می کند تا کسانی که نیاز به مسکن آموزش توسعه و بهبود است.”

این برنده اسکار ادامه داد: صدور یک تماس اقدام به پیروان خود — و به رایا. “من یک اهدا امروز چون مردم وجود دارد مبارزه با اعتیاد هر روز که نمی باید منابع و نیاز به کمک. Raya شما ؟ چه کس دیگری است با من؟”

افلک و گارنر, 47, نهایی خود را, طلاق در سال 2018 پس از بیش از 10 سال از ازدواج. The exes سهم سه فرزند بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 7. پس از تماس آن واریز شده با افلک از 13 Going On 30 ستاره شروع آشنایی تاجر جان میلر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>