مبتدی باشید: چگونه یک ویدئو قمار شرکت مشغول به کار شانس و در زمان بیش از یک دولت


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان بود co-منتشر شده با WBEZ شیکاگو و Chicago Sun-Times.

اندرو Rubenstein زنگ زد زنگ افتتاحیه, در بورس نیویورک در ماه نوامبر گذشته پس از آن پمپ مشت خود را و تشویق می کردند. او تا به حال خیلی به جشن می گیرند. در یک دهه شرکت او در تأسیس و رهبری, ایلینوی-بر اساس Accel سرگرمی, رشد کرده بود از کوچک راه اندازی به بزرگترین تصویری اپراتور قمار در کشور است. Accel نیز تبدیل شدن به کشور اول تصویری اپراتور قمار به عموم معامله شد. با حمایت از سرمایه گذاران, Accel در حال حاضر امید به ارمغان بیاورد تصویری قمار به دیگر بسته های پول متحده گرسنه برای منابع جدید درآمد.

چند می توانست پیش بینی Rubinstein نوپای سرمایه گذاری برای ظهور به عنوان رهبر صنعت در سال 2009 هنگامی که در ایلینوی قانونی تصویری قمار خارج از قمار. او تا به حال هیچ تجربه در کسب و کار قمار و ظاهری هیچ وابستگی به شرکت هایی که قبل از قانونی تا به حال ارائه شده در کافه ها و رستوران ها با “خاکستری” ماشین های شبیه سازی شده تصویری شکافها و پوکر و دستگاه های که قانونی است اما به طور گسترده ای شناخته شده مورد استفاده قرار گیرد برای قمار غیر قانونی.

Rubenstein به گفته این شرکت با استفاده از ترکیبی از ادراک استخدام به خوبی به پایان رسیده ادغام اپراتورهای دیگر و تزریق سرمایه از خانواده و دوستان و شرکت های سهامی خصوصی به منجنیق Accel به بالای پشته.

اما سوابق به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی و همچنین مصاحبه با فعلی و سابق Accel کارکنان که خواست نامش فاش کردن که Rubenstein و شرکت خود را نیز در زمان استفاده از اتصالات در ایلینوی بازی هیئت مدیره است. آنها پس از استفاده غیر معمول میزان دسترسی به یک صفحه کلید وکیل در طول تصویری قمار اولین روز هنگامی که مقررات بودند که پیش نویس و رقابت برای قفل کردن قمار مکان های که در آن شدیدترین.

علاوه بر شرکت های داخلی به دست آمده هیئت مدیره انجمن مدارک مورد رقبای خود و بهره مند از هیئت مدیره تصمیم گیری ساخته شده است که آن را مشکل تر برای اپراتورهای دیگر برای به دست آوردن جای پایی در ایلینویز’ تصویری بازار قمار.

اندرو Rubenstein, مدیر عامل شرکت Accel سرگرمی, حلقه, زنگ افتتاحیه, در بورس نیویورک در ماه نوامبر سال 2019 به عنوان Accel تجارت آغاز می شود. (NYSE)

بازی هیئت مدیره, وکیل, لایحه Bogot بود دوست دوران کودکی از Rubenstein است. او ملاقات با Rubenstein به طور منظم و با استفاده از دو خصوصی حساب های ایمیل برای مکاتبه با او, پاسخ به سوالات حقوقی و کمک به این شرکت که آن را فرار به مبادله با دیگر تنظیم کننده های با توجه به ایمیل ها و مصاحبه.

پس از بررسی ایمیل های به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی, بازی تخته, مقامات گفت: آنها باید باز یک تحقیق به اینکه مکاتبات بین Bogot و Rubenstein, تجاوز یک دولت قانون منع چنین ارتباطات برای کمک به اطمینان از یک سطح میدان بازی در دولت تنظیم صنایع. این مقامات همچنین گفته اند که آنها در حال “انجام یک بررسی جامع از گذشته و حال [هیئت مدیره انجمن] شیوه است.”

به طور مشابه خودی صنعت می گویند که اسناد محرمانه در Accel اختیار داده اند آن یک مزیت در ساختمان کسب و کار خود را. آن را نیز غیر قانونی برای بازی های هیئت مدیره و کارکنان به انتشار “محافظت از اطلاعات شخصی” به اشخاص ثالث; بازی هیئت مدیره مقامات گفتند که بررسی به بیرون درز اسناد محرمانه و اگر مناسب جلو هر گونه یافته به مقامات دیگر.

“این IGB طول می کشد این اتهامات بسیار جدی و نمی خواهد تحمل غیر اخلاقی یا غیر قانونی انجام هر نوع” گفت: Marcus Fruchter سابق آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجرای وکیل تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در مارس 2019 برای اجرای بازی های هیئت مدیره است.

وکیل بیل Bogot در ایلینوی Gaming جلسه هیئت مدیره در سال 2018 است. (میشل Kanaar ویژه به Marketplace, ایلینوی)

Bogot در مصاحبه ای گفت که او می توانست با توجه به هر گونه تصویری اپراتور قمار همان اطلاعات ارائه شده به Rubenstein در ایمیل. از طریق یک سخنگوی Rubenstein کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان. او و دیگر مقامات شرکت جواب نداد سوال از Marketplace, ایلینوی.

“نگه داشتن آنها را بزرگ و بزرگتر می دهد که آنها را به قدرت بیشتر در اسپرینگفیلد” گفت: آنیتا Bedell, مدیر اجرایی, ایلینوی, کلیسا اقدام به الکل و اعتیاد و مشکلات است که صحبت کردن در برابر رشد شرکت در جلسات هیئت مدیره انجمن. “هر زمان که آنها می خواهند به لابی در کنگره آنها را به یک مقدار زیادی از منابع است. برای من, آن را محدود قدرت تنظیم کننده.”

Accel و شرکت های تابعه آن اهدا کرده اند به شدت به ایلینوی سیاستمداران از جمله شهردار شیکاگو لری Lightfoot, Cook County جمهور Toni Preckwinkle به جدید سنا رئیس جمهور همین هارمون.

در بورر ریج-بر اساس شرکت همواره قادر به گرفتن بیشتر تصویری قمار مکان های بالا و در حال اجرا از هر اپراتور در دولت است. در اولین سال پس از فیلم قمار زندگی رفت, مثلا, Accel تا به حال بیش از 400 مکان آمده در خط تقریبا دو شماره بعدی بزرگترین اپراتور.

در واقع این شرکت به حساب برای تقریبا یک نفر از هر پنج “go-live” حوادث طی این مدت حتی به عنوان هزاران نفر از دیگر صدور مجوز برنامه های نشسته در خط لوله در حال انتظار برای تایید با توجه به Marketplace, ایلینوی, تحلیل بازی های هیئت مدیره داده است.

زمانی که قانونگذاران دولت قانونی تصویری قمار آنها را ارائه نمی دهد هیئت مدیره بازی با بودجه کافی و یا نیروی انسانی به نوشتن صدها صفحه از مقررات دامپزشک هزاران نفر از صدور مجوز برنامه های کاربردی و بازی های عوامل بازدید از هر مکان به لحاظ جسمی روشن کردن ماشین آلات — یک تعهد بزرگ. و نه وجود دارد قوانین حاکم بر نظم است که در آن هیئت مدیره انجمن خواهد تصویب مکان و یا استقرار آن منابع محدود است.

Accel شد بزرگترین اپراتور در خارج از دروازه و در آنجا ماند. تا پایان 2019 شرکت اداره ماشین آلات در بیش از 2.300 از ایلینویز’ تقریبا از 7400 تصویری قمار مکان هیئت مدیره انجمن داده ها را نشان می دهد.

شتاب رشد می کند به تسلط تصویری بازار قمار در ایلینوی

اولین تصویری قمار ماشین آلات رفت و زندگی در این کشور در سال 2012. پایان 2018 شرکت کنترل حدود یک چهارم از بازار است.

در حال بارگذاری…

خاکستر Ngu و Haru Coryne/ProPublica ایلینوی

تصویری قمار نیست مرهم برای ایلینویز’ محاصره مالی که آن بوستر تا به حال پیش بینی شده: از آن زمان نزدیک به یک دهه برای پول قانونگذاران شمارش از فیلم قمار به تحقق. شهرستانها و شهرهای کوچک و در عین حال دیده می شود کمی به دست آوردن مالی از فیلم قمار ترک برخی از شهرداری ها برای فشار بیشتر مالیات ها و هزینه ها در دستگاه.

اما این یک مزیت به Rubenstein. به عنوان Accel رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت او دریافت جبران خسارت در سال 2018 به ارزش بیش از $2.3 میلیون و دارای سهام در حال حاضر به ارزش نزدیک به 100 میلیون دلار با توجه به براده SEC.

به خوبی تامین می شود راه اندازی

Rubenstein آغاز شده Accel در ماه جولای سال 2009 کمتر از دو هفته قبل از آن-رژیم صهیونیستی. Pat Quinn امضا تصویری بازی عمل به قانون است. به شرکت کردن زمین مادر سوزان Rubenstein کارآفرین و نیکوکار, سرمایه گذاری در حدود 1.2 میلیون دلار, با توجه به شتاب صدور مجوز نرم افزار است اما به دست آمده ProPublica, ایلینوی. اندرو Rubenstein سرمایه گذاری $255,000; برادر کوچکترش گوردون اضافه شده $205,000; و امیلی را در $25,000.

اندرو در حال حاضر 51 منجر شود شرکت می باشد. گوردون یک سرمایه گذار که تا به حال نقل مکان به سان فرانسیسکو خواهد نشستن بر روی هیئت مدیره. پدر خود Jeffrey یک شریک در شیکاگو شرکت حقوقی است که به کمک پیش نویس بسیاری از Accel حقوقی اسناد و قراردادها.

قبل از راه اندازی Accel اندرو در حال صرف یک دوره کوتاه در سیاتل کار برای حسابداری و حسابرسی آرتور اندرسن به عنوان مشاور در طول 1990s. او کمک کرد تا دایی اجرای یکی از ایلینویز’ بزرگترین مشروب فروشی فروشگاه زنجیره ای و کمک عمه که عمل زیبایی سرو در سیاتل. او نیز متعلق به یک شیشه جلو اتومبیل جایگزین شرکت وجود دارد و برای نزدیک به پنج سال با توجه به Rubenstein شخصی افشای فرم ثبت با هیئت مدیره بازی.

Rubenstein استخدام یک گروه از دوستان و همکاران سابق برای کمک به او در راه اندازی شتاب, شرکت, سوابق و مصاحبه ها نشان می دهد. گروه دامن زد را در سراسر کشور شناسایی تفریحی شرکت ها برای خرید. این شرکت ها در حال حاضر تاسیس روابط دیرینه با کافه ها و رستوران ها با ارائه آنها را با استخر جداول شیطان پین بال دزد ماشین آلات و دیگر تفریحات از جمله خاکستری بازی.

Accel مطرح اضافی $7 میلیون عمدتا از دوستان و همکاران کسب و کار. موقعیت این شرکت به عنوان یک پاک نظارتی پسند جایگزین سابق خاکستری اپراتورهای این شرکت گفت: آن را به حال منابع برای به دست آوردن یک لبه mom-and-pop رقبا.

“ما بسیار آگاهانه از تنها کار کردن با آن دسته از افرادی که درک و احترام است که ما در حال حرکت به شدت تنظیم صنعت” Rubenstein نوشت: در سپتامبر سال 2010 سرمایه گذار به روز رسانی. “پس از این رویکرد اجازه داده است Accel ظهور به عنوان یک شرکت است که برای احترام به صداقت و اخلاق قوی و همچنین خود تیم مدیریت قوی.”

هنگامی که بودجه در محل Accel خریداری بیش از یک دوجین تفریحی شرکت در سراسر کشور.

در سال 2010 بیش از یک سال پس از ایجاد شدن Accel — و هنوز هم دو سال قبل از این دولت برای اولین بار تصویری قمار ماشین روشن شد — Rubenstein حصيري با اعتماد به نفس در شرکت او ایجاد کرده بود.

“من شروع به این شرکت حدود 14 سال پیش با هدف تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و موفق ترین و بسیار مورد احترام شرکت در ایلینویز’ جدید قانونی صنعت بازی,” او نوشت. “کمی وجود دارد شک ما بودند رفتن به گرفتن وجود دارد — اما من هرگز تصور موفقیت اتفاق می افتد تا به سرعت.”

رقیب سخت

در اوایل تقلا برای اثبات ادعایشان به دولت ویدئو قمار صنعت, یک مرد به نظر می رسید به احتمال زیاد Accel را رقیب اصلی: نیکی نیکولز. نیکولز در حال حاضر یک بازیکن در لوئیزیانا که در آن شکاف های ویدئویی و پوکر ماشین شده بود قانونی در کامیون متوقف می شود برای چندین دهه است. او همچنین دارای مجوز به عنوان یک توزیع کننده دستگاه در پنسیلوانیا است.

تجربه خود را به او دخول به گوشه ای از این صنعت بود که عامل فقط خارج از قانون برای چندین دهه در ایالت ایلینوی است. این سکه تفریحی شرکت شده بود تقسیم مالیات سود از خاکستری ماشین آلات با نوار و صاحبان رستوران. ویدیو بازی عمل راه اندازی مساوی پرداخت اما اپراتورها و موسسات تا به حال برای دریافت مجوز ثبت قرارداد به نام استفاده از موافقت نامه و پرداخت مالیات.

استفاده از موافقت نامه های بلوک های ساختمان از این صنعت باارزش دارایی: مسیرهای آن گروه از موسسات حساس هم با جغرافیا و روابط شخصی. از آنجا که بسیاری از اپراتورها که کنترل خاکستری تصویری قمار مسیرهای بودند بعید است و یا تمایلی به دریافت مجوز کسب و کار جدید می تواند مقیاس به سرعت با خرید مسیرهای موجود.

لوئیزیانا تصویری اپراتور قمار نیکی نیکولز که شرکت های محروم بودند مجوز توسط ایلینوی بازی هیئت مدیره است. (عکس به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی)

Accel خریداری مسیرهای بیش از همه دولت و قرار دادن آنها زیر یک چتر. نیکولز ایجاد هشت جداگانه شرکت ها که در عمل در مناطق مختلف. هر شریک دریافت و پرداخت در صف مقابل و سهام این شرکت در ازای اجرای این مسیر است. نیکولز توافق برای ارائه پول برای خرید ماشین آلات پرداخت وکلا و پشتوانه خریداری مصاحبه و اسناد و مدارک به دست آمده توسط ProPublica ایلینویز نشان می دهد.

از طریق یک وکیل نیکولز کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.

در ماه مارس سال 2011 یک سال و نیم قبل از فیلم قمار رفت و زنده نیکولز’ شرکت امضا کرده بود حدود 650 مکان به Accel را 315 با توجه به شتاب مدیره اسناد و مدارک به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی.

سپس نیکولز زد به مشکل. اخبار و گزارش های دقیق از محکومیت کیفری از پدر در قانون رابرت Guidry سابق tugboat اپراتور بود که التماس گناه در سال 1998 به رشوه دادن لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین ادواردز برای به دست آوردن یکی از دولت اول مواقعی قمار مجوز.

داستان آمد و به عنوان هیئت مدیره بازی بود بررسی صلاحیت صدور مجوز برنامه های کاربردی. ویدیو قمار قانون به هیئت مدیره انجمن عرض جغرافیایی گسترده ای در ساخت و صدور مجوز تصمیم گیری برای “حفظ تمامیت ارضی و امنیت از بازی.” اما هیئت مدیره شده است مجبور به معکوس حداقل پنج مجوز انکار پس از شکایت کرد که با توجه به بررسی پرونده های حقوقی و, مصاحبه, با, بازی, وکلا و کارکنان صنعت.

در ماه جولای سال 2012 کمتر از دو ماه قبل از ماشین آلات رفت و زنده بازی های هیئت مدیره را رد مجوز به نیکولز’ شرکت. هیئت مدیره خود را ذکر روابط خانوادگی به Guidry — حتی اگر شرکت ثبت نیکولز’ صدور مجوز برنامه های کاربردی و اسناد از لوئیزیانا بازی کنترل هیئت مدیره نشان می دهد Guidry تا به حال هیچ اتصال به پسرش-در-قانون شرکت. این هیئت همچنین با اشاره به بزه قمار محکومیت از سال 1983 و در نتیجه یک دلار و 88 خوب است که یکی از نیکولز’ گذاران اصلی شکست خورد به گزارش به هیئت مدیره.

هیئت مدیره بازی رد درخواست توسط نیکولز به برداشت و اکنون می توانید برنامه های خود را به طوری که او می تواند حذف گذار از خود شرکت. اپراتورهای دیگر شده اند مجاز به انجام این کار سوابق و مصاحبه ها نشان می دهد. زمان بازی های هیئت مدیره در انتخابات گفت: آنها نمی تواند اظهار نظر در شیوه های قبلی و صدور مجوز تصمیم گیری. هیئت مدیره بازی را به رئیس در آن زمان بازنشسته Cook County, مدار قاضی دادگاه هارون Jaffe گفت ProPublica ایلینوی در یک سال 2018 مصاحبه که عوامل متعدد وجود دارد در نیکولز ” محرومیت و که اجازه می دهد او را به برداشت خود برنامه را تغییر نتیجه.

با نیکولز مسدود شده از صنعت Accel تا به حال یک مسیر روشن برای تبدیل شدن به دولت بزرگترین تصویری اپراتور قمار.

سوال ارتباطی

به عنوان تصویری اپراتورهای قمار در سراسر کشور بودند مانورهای رندانه برای موقعیت و عجله برای دریافت reams اعم از کارهای اداری برای مکان خود را تایید Rubenstein تا به حال یک خط مستقیم به Bogot بازی تخته وکیل که به نوشتن بسیاری از قوانین و مقررات برای نوپای صنعت.

Rubenstein و Bogot رشد کرده بود تا با هم در شمال شیکاگو حومه ویلمت حضور, جدید کوشا دبیرستان در Winnetka و دوستان است. در مصاحبه با ProPublica, Bogot گفت که او تا به حال از دست رفته تماس با Rubenstein تا زمانی که آنها را به یکدیگر در یک هیئت مدیره انجمن شنوایی در سال 2009.

“من به او صحبت کرد در دو سال” Bogot گفت. “هنگامی که او را دیدم از من پرسید آنچه که من انجام شده بود در هیئت مدیره انجمن شنوایی. من گفت: “من در اینجا کار می کنند.'”

در برخی از نقطه Rubenstein و Bogot شروع به برقراری ارتباط خصوصی در مورد تصویری قمار قوانین با وجود یک دولت قانون منع “هر نوشته یا شفاهی ارتباط با هر فرد که گویا یا درخواست مواد اطلاعات” بیش از یک دوجین ایمیل رشته به دست آمده از منابع مختلف نشان می دهد.

در مارس سال 2012 به عنوان مثال Rubenstein تماس Bogot در یکی از Bogot شخصی حساب های ایمیل دنبال مشاوره در مورد چگونه برای کمک به قمار محل دریافت مجوز. Bogot ارائه اطلاعات دقیق در مورد چگونه برای شناسایی مسئولان شرکت از کافه ها و رستوران ها با پایان دادن به اخطار “من هیچ شرکت وکیل و نه می توانم به شما مشاوره حقوقی پس لطفا به طور مستقل تایید بالاتر است.”

“شما بهتر از شرکت وکیل” Rubenstein پاسخ داد.

در ماه اوت سال 2012 حدود یک ماه قبل از اسلات های ویدئویی ماشین آلات رفت و زنده Rubenstein ارسال یک ایمیل به Bogot را در یاهو و گوگل حساب درخواست در مورد توقف کامیون نشسته بر 2 هکتار در غرب ایالت ایلینوی شهر گیلزبرگ. برای واجد شرایط به عنوان یک محل به صورت تصویری, قمار, سایت بود حداقل 3 هکتار.

Rubenstein خواسته Bogot اگر مالک می تواند اجاره تعداد زیادی درب بعدی را به دیدار با نیاز.

“او قطعا می تواند اجاره بیشتر اموال به بیش از خط” Bogot نوشت. “پس از آن او باید خود را اصلاح هکتار (من امیدوارم که او را امتحان کنید نه به این سخن بی معنی وبیهوده در ابتدا) و تکمیل توقف کامیون استشهاد. که من دو سنت.”

“من هرگز نمی تواند تصور کنید هر کسی که در این صنعت تلاش برای ‘سخن بی معنی وبیهوده’ هر چیزی” Rubenstein پاسخ داد. “این مردم هستند که باید كارش عمل ‘خاکستری’ بازی برای بیش از 25 سال است. دو سنت می شود این مرد 3 هکتار است.”

منع “ex parte” ارتباطی طراحی شده است برای کمک به اطمینان از یک سطح میدان بازی و جلوگیری از تضاد منافع و یا حتی به ظاهر از درگیری است. این قانون نیاز به مقامات دولتی به گزارش ارتباطات خصوصی با مردم از نهادهای تنظیم که Bogot اذعان کرد او انجام دهد.

بازی های هیئت مدیره و مدیر در آن زمان گفت: او نمی دانست که در مورد ارتباطات است. “من غافل که آنها در برقراری ارتباط در مورد کسب و کار هیئت مدیره توسط ایمیل خصوصی گفت:” مدیر علامت Ostrowski.

Bogot گفت: تماس با Rubenstein بود نه نامناسب, اما او نمی خواهد می گویند اگر او تا به حال مشابه ارتباطات در حساب شخصی با اپراتورهای دیگر. او گفت که او recused خود را از صدور مجوز و یا انضباطی تصمیم گیری در خصوص Accel در حالی که کار برای هیئت مدیره به دلیل رابطه اش با Rubenstein.

“همه می دانستند که من می دانستم که اندی به طوری که آنها نمی خواهد از من بپرسید,” او گفت:. “اگر آن را Accel فایل, من نمی خواهد رساند.”

Nate Kitch ویژه به Marketplace ایلینوی

او همچنین گفت که او به طور منظم فرستاده خود ایمیل های رسمی به حساب های خصوصی از آنجا که او نمی تواند خود را از دسترسی دولت ایمیل های خارج از دفتر و اگر چه هیچ یک از ایمیل ها را با Rubenstein به نظر می رسد شده اند فرستاده از Bogot را هیئت مدیره انجمن حساب.

در مورد گیلزبرگ زیادی Bogot گفت که او ارائه Rubenstein اطلاعات است که در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده در این صنعت است. تاکتیک اجاره ملک برای دیدار با 3 هکتار مورد نیاز برای توقف کامیون نیست دقیق در مقررات دولت به صورت تصویری قمار اما استفاده شده توسط شرکت های دیگر برای به دست آوردن تصویب.

“من درمان اندی متفاوت از هر کس دیگری ؟ پاسخ جهنم است نه” Bogot گفت: در مصاحبه. “این نوع از ایمیل شما, من احساس می کنم لعنت به اعتماد به نفس است که من رسیدگی خواهد همان راه برای هر کسی است.”

زمان بازی های هیئت مدیره گفته مقامات ایمیل بالا بردن اخلاقی و سوالات حقوقی.

“این IGB در حال حاضر آغاز یک روند برای بررسی این اتهامات و آن را مناسب اقدام انضباطی در نتیجه این تحقیقات که در آن ضروری” Fruchter گفت: در نوشته پاسخ به Marketplace, ایلینوی.

Bogot سمت چپ در هیئت مدیره در ماه ژوئیه سال 2013 و پس از مدت ها به کار رفت برای دانا تر شدن Accel را gaming وکیل. بیش از هیئت مدیره بازی اولین مشاور عمومی است و در حال حاضر در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات برای Cook County, وکیل دولت.

Accel جهش را پیش رو

زمانی که بازی های ویدئویی قانون به تصویب مجمع عمومی در ماه مه سال 2009 قانونگذاران انتظار می رود این صنعت به بالا و در حال اجرا در عرض یک سال است. آن را در زمان بیش از سه سال است.

صبر کنید قرار دادن یک سویه در فیلم قمار اپراتورها که تا به حال خریداری شده که مسیرهای نیست و در عین حال تولید درآمد. در آن چهار سال اول Accel عمل در دست است که رشد از 2 میلیون دلار در سال 2010 به حدود 3.4 میلیون نفر در 2013, شرکت, مالی سوابق به دست آمده توسط ProPublica ایلینویز نشان می دهد.

تاخیر نیز تحت فشار قرار دادن دولت بود که قرض گرفته شده صدها میلیون دلار در برابر پیش بینی تصویری قمار درآمد که تا به حال در عین حال تحقق است. به عنوان یک نتیجه هنگامی که تصویری قمار در نهایت رفت و زندگی در سپتامبر 2012 اپراتورها و همچنین به عنوان دولت مشتاق بودند را آنلاین به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است.

هیچ مقررات در محل برای تعیین جهت است که در آن هیئت مدیره بازی را تایید محل مجوز و آوردن ماشین آنلاین, ساخت مراحل مات.

Ostrowski سابق هیئت مدیره انجمن با مدیر گفت: هیئت مدیره به سادگی در پاسخ به برنامه های کاربردی زمانی که آنها به پایان رسید. “معمولا مکان های که کردم از طریق این سیستم شدند کسانی بودند که کامل و بدون هیچ خطا و یا اطلاعات از دست رفته,” او گفت:. “اگر همه چیز ناقص بودند ما را لگد آنها را به عقب.”

Nate Kitch ویژه به Marketplace ایلینوی

Accel رو بیشتر مکان های تایید شده از هر اپراتور اجازه می دهد این شرکت به پرش پیش رو به عنوان اپراتورهای دیگر تا به حال هزاران نفر از برنامه های کاربردی در انتظار در خط لوله. در ماه دسامبر 2012 به عنوان مثال Accel رو بیش از 70 مکان های بالا و در حال اجرا در حدود یک سوم از کل تایید شده که ماه و تقریبا چهار برابر بالاترین اپراتور با توجه به Marketplace, ایلینوی, تحلیل مدیره داده است.

داده ها همچنین نشان می دهد که Accel شد اپراتور اول در حدود 70 شهرستانها و شهرهای سراسر کشور در طول سال اول تصویری قمار بیش از هر یک از رقبای خود را حتی زمانی که شرکت های دیگر تا به حال برنامه های انتظار قبل از هیئت مدیره در آن مکان.

در علاوه بر این به عقد قرارداد با شرکت هایی که استخدام Bogot Accel نیز حفظ هیئت مدیره سابق مشاور عمومی. و آن را به طور مستقیم در استخدام هیئت مدیره سابق وزیر امور خارجه و بازنشسته دولت سپاهی که تحت نظارت پروژه های ویژه ای برای آژانس است. همه آنها باقی می ماند با این شرکت است.

Accel شروع به تبدیل شدن سود در سال 2014 زمانی که آن درآمد خالص عملیاتی رسیده $2.6 میلیون نفر است. چهار سال بعد این شرکت سود رسیده بود $10.8 میلیون, با توجه به گزارش های مالی به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی.

پادشاه تصویری قمار

پایان 2018, Accel کنترل تقریبا یکی از هر چهار ویدیو قمار ماشین آلات در کشور تولید به طور متوسط نزدیک به 1 میلیون دلار در روز درآمد. ایلینوی,’ بازار رشد کرده بود آنقدر بزرگ با بازیکنان از دست دادن 1.5 میلیارد دلار است که در سال که از آن ساخته شده Accel نه تنها بزرگترین تصویری اپراتور قمار در دولت بلکه بزرگترین در کشور است.

پس از سال 2016 رشد شرکت رانده شده است در درجه اول از طریق ادغام با دیگر اپراتورهای بزرگ یک استراتژی محور در بخش های اشباع ایلینوی بازار و پشتیبانی توسط تزریق پول از شرکت های سهامی خصوصی.

شتاب رشد در نهایت جذب یکی از بزرگترین سهام خصوصی شرکت TPG سرمایه است که از طریق یک شرکت تابعه آغاز شد و به دنبال شتاب در اوایل سال گذشته با ایده گرفتن از آن ،

TPG سرمایه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به عنوان بخشی از سال گذشته قمار گسترش قانونگذاران دولت به دنبال افزایش 30% مالیات در فیلم قمار در میان پایین ترین در کشور است. Rubenstein همکاری با اپراتورهای دیگر سعی کنید برای کشتن به افزایش مالیات. مبارزات انتخاباتی خود را به نام “شرط بندی بر خیابان اصلی” ادعا کرد جنبش از صاحبان کسب و کار کوچک. در واقعیت آن رانده شد Accel و بزرگ دیگر تصویری اپراتورهای قمار.

افزایش مالیات گذشت, افزایش نرخ 34 درصد هنوز هم پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر.

Rubenstein, مرکز, شمار برای یک عکس گروهی با شرط بندی بر خیابان اصلی ائتلاف در مراحل ایلینوی کنگره در اسپرینگفیلد در مارس 2019. (ویتنی Curtis ویژه به Marketplace, ایلینوی)

زمانی که بازی های ویدئویی با تصویب قانون در آوریل 2009 قرار داده شده 5% کلاه چقدر از بازار یک اپراتور می تواند کنترل. این طراحی شده است برای اطمینان از این صنعت باقی خواهد ماند یک کسب و کار کوچک ژنراتور. اما نمایندگان مجلس با حذف کلاه از یک سال بعد. جدید ارائه شد قرار داده شده در آن محل است که مورد نیاز هیئت به نوشتن قوانین جلوگیری از “بی تمرکز اقتصادی.”

هیئت مدیره تولید این قوانین شش سال بعد اما ایجاد یک آستانه برای بی تمرکز اقتصادی. و نه از آن قدرت به نقد و بررسی تصویری قمار خریداری قبل از آنها رخ می دهد به عنوان آن را با قمار هر چند آن را به تازگی پیش نویس یک قانون است که آن را می دهد که توانایی. در حال حاضر تنها برای اجرای تخلف از بی تمرکز اقتصادی خواهد بود و لغو مجوز و یا انکار. که هرگز اتفاق افتاده است.

هنگامی که تصویری قمار آغاز شده و در ایلینوی حدود 80 اپراتور شد در کسب و کار با توجه به بازی های هیئت مدیره داده است. امروز وجود دارد حدود 50 و بالای 10 شرکت کنترل بیش از 85 درصد از دولت های تصویری قمار ماشین آلات و مکان و حساب برای بیش از 80 درصد از پول آنها را تولید.

در اواخر ماه اوت Accel اعلام شد که آن را به خرید ایلینویز’ هشتم-بزرگترین اپراتور Grand River, برنده تمام پولها برای حدود $100 میلیون. در هیئت مدیره بازی را به جلسه بعد ماه Bedell ضد قمار فعال خواسته هیئت مدیره برای جلوگیری از خرید و ادعا معامله نقض “بی تمرکز اقتصادی ، هیئت مدیره گوش مودبانه اما نظر نیست.

معامله بسته در ماه نوامبر. Accel در حال حاضر کنترل حدود یک سوم از دولت ویدئو قمار ماشین آلات. به عنوان شرکت به نظر می رسد به گسترش به کشورهای دیگر Rubenstein برجسته شدن Accel نظارتی ثبت و موفقیت مالی.

در یک نقل قول منتشر شده در وب سایت شرکت او می گوید: “هیچ چیز مهم تر از روابط است که شروع با اعتماد و صداقت و به حداکثر رساندن ارزش برای هر دو طرف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>