قبل از پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن Shocktroops رفت و پس از مرز فعالان

تصاویری از ماموران مرزبانی در سبک نظامی تاکتیکی دنده گرفتن معترضان را در خیابان در پورتلند اورگان کشیده اند محکومیت از قانونگذاران دموکرات که در توصیف این تیم به عنوان “پلیس مخفی.” برای مهاجرت طرفداران مانند Kaji Douša یک کشیش ارشد در پارک خیابان کلیسای مسیحی در شهر نیویورک هیچ چیز مخفی وجود دارد — و یا به خصوص جدید — در مورد آنها.

به عنوان روسای جدید محراب ائتلاف مهاجر حقوق سازمان Douša می داند آنچه در آن مانند به وزن Department of Homeland Security پایین آمدن بر شما — او یک پشته رو به رشد داخلی DHS اسناد تولید شده در جریان دادخواهی اطراف آژانس نظارت او و ده ها تن از وکلا و روزنامه نگاران و پناهندگی طرفداران بودند که هدفمند در یک جارو DHS جاسوسی عملیات در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای. “ما درک می شود رادیکال” Douša گفت: رهگیری. “بسیاری از مردم سفید تبدیل دور به دلیل نبود آنها را, اما در حال حاضر آن است که آنها را در پورتلند همه را مانند” من این دیوانه است.'”

نظارت فقط یک سیاسی DHS عملیات در میان بسیاری که صورت گرفته است در زیر برگ برنده دولت است. همان گشت مرزی تاکتیکی تیم در حال حاضر بر روی زمین در اورگون نیز مستقر شده و به ارائه عضلانی و قابل مشاهده را نشان می دهد قدرت برای مهاجرت و گمرک ماموران با انجام یک سرکوب در نیویورک و دیگر به اصطلاح پناهگاه شهرستانها در اوایل این سال است. در طول اجرای حمله رعد اسا یخ افسر در لباس تاکتیکی دنده کشف شد ضربه زدن بر روی درب در برانکس ساختمان آپارتمان با تفنگ تکیه در برابر شانه خود را. در بروکلین یک تیم از یخ افسران به یک مرد در حالی که تلاش برای بازداشت. به عنوان رهگیری منتشر شده در ماه مارس به تشدید اجرای آمد و به عنوان شهر نیویورک در حال تبدیل شدن به کانون جهانی برای coronavirus همه گیر و منجر به پر شدن از زندان های محلی که به نوبه خود تبدیل به نقاط داغ برای Covid-19.

“ما بالا بردن زنگ در مورد آن” Douša گفت. “آن احساس می کند مانند ما شده است و فریاد به یک خلاء.”

قبل از DHS مستقر نقاب عوامل شبه نظامی به شمال غربی اقیانوس آرام سازمان بود کارگردانی آن هوش و تلاش در برابر مخالفان رئیس جمهور سیاست در مرز جنوبی با استناد به هماهنگ گردش اطلاعات عمومی, توییت ها و پتانسیل خرابکاری به عنوان یک پیشرو به افراط خشونت و تروریسم داخلی.

قبل از DHS مستقر نقاب عوامل شبه نظامی به شمال غربی اقیانوس آرام سازمان بود کارگردانی آن هوش و تلاش در برابر مخالفان رئیس جمهور سیاست در مرز جنوبی.

در تابستان 2018 زمانی که برگ برنده دولت بود و گرفتن کودکان از پدر و مادر خود را توسط هزاران نفر در تلاش برای دفع کردن پناه جویان در مرز جنوبی یک شهر نیویورک-بر اساس اطلاعات هنرمند طراحی یک ابزار برای خراش دادن لینک آن را جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات است که یخ پرسنل تا به حال شده در مورد خود را آنلاین. زنگ زنگ رفت داخل DHS.

“چند حوادث doxing از DHS پرسنل و امکانات می تواند منجر به فعلیت خشونت علیه DHS کارکنان با خشونت افراطی بازیگران” DHS از هوش و تجزیه و تحلیل هشدار داد در 29 ژوئن 2018 هوش توجه داشته باشید توصیف بازیگران در سوال به عنوان “افراد به شدت مخالف ادعا یا درک DHS اقدامات در مورد سیاست های مهاجرتی است.”

در حالی که تظاهرات علیه دولت جدایی خانواده, سیاست, شد, گسترده, گسترده و متنوع این یادداشت در ادامه می گویند که “در حال حاضر تبلیغات در اطراف مهاجرت فدرال سیاست به احتمال زیاد طنین انداز خواهد شد با آنارشیست افراط گرایان و یا افرادی که خود شناسایی و یا اشتراک به ضد فاشیستی (ANTIFA) آنارشیست افراطی ایدئولوژی.” DHS اطلاعات گزارش “متوسط اعتماد به نفس” است که “اگر هر گونه اعمال مجرمانه بودند برای انجام این داخلی تروریست ها این عمل به احتمال زیاد خواهد بود محدود به تخریب زیرساخت های حیاتی.”

هوش توجه داشته باشید این است که در میان یک گنجینه از اجرای قانون اسناد که به تازگی هک شده و آنلاین تحت عنوان BlueLeaks. اسناد فاش کردن موارد مختلفی در سال های اخیر از DHS و آن subagencies گردش هشدار درباره خطرناک آنارشیست یا antifa عنصر تشکیل دهنده یک داخلی تهدید تروریستی. اسناد تقویت گذشته گزارش که بارها نشان داده آژانس با هدف قرار دادن از چپ مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت و مرز سیاست که تنظیم صحنه برای اجرای قانون فدرال مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور است که در حال حاضر به دنبال در سراسر کشور.

این مواد به خصوص قابل توجه در پرتو وقایع اخیر در پورتلند که در آن DHS است اشاره به اعمال “خشونت آنارشیست” به عنوان توجیهی برای آن نمایش اجرا در خیابانهای شهر با اشاره به doxxing به این دلیل است که عوامل نام از و که در آن همان DHS دفتر است که به کرات تهدید از سمت چپ در حال حاضر نظارت بر کار اطلاعاتی رانندگی بازداشت بر روی زمین است.

رهگیری فرستاده DHS یک لیست از سوالات را برای این داستان از جمله روشن شدن چگونگی آژانس تعیین ایدئولوژی سیاسی از فردی معترضان را متهم به خشونت روی زمین در پرتلند — در اوایل این ماه به عنوان مثال اقدام DHS وزیر چاد گرگ با صدور یک بیانیه مطبوعاتی مذمت “خشونت آنارشیست” برای 70 حوادث “بی قانون تخریب و خشونت” در پورتلند (تقریبا تمام حوادث درگیر گرافیتی یا تخریب اموال). آژانس را پاسخ نمی دهند.

که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است در پورتلند “این غیر ممکن است برای به یاد بیاورید وزارت امنیت داخلی را هدف قرار دادن فعالان و سازمان های جامعه مدنی در مرز برای نظارت و تحقیقات جنایی گفت:” برایان Griffey یک محقق در سازمان عفو بین الملل. در 2019, Griffey بود محقق سرب در یک گزارش که مستند چگونه DHS درگیر در یک جارو چند سال مبارزات انتخاباتی هدف قرار دادن مدافعان حقوق بشر و وکلای مدافع و روزنامه نگاران شاغل در مرز. “به برچسب این فعالان سیاسی تروریست ها آن را فقط همان در ذهن من به عنوان آنها چگونه با برچسب فعالان و وکلای مهاجرت در مرز به عنوان جنایتکاران و قاچاقچیان” او گفت:.

داشتن قبلا انجام تحقیق درباره حقوق بشر در شرق اوکراین Griffey پیدا کرده است خود را به طور فزاینده ای در رابطه با جهت دولت در حال حاضر به نظر می رسد در نظر گرفتن. “بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در اینجا به نظر می رسد فوق العاده آشنا,” او گفت:. “از مردان کوچک سبز برای تشویق راست معترضان به مرحله بازوی تظاهرات در خارج از ساختمان کاپیتول در زمینه های منطقه ای. به عنوان ما به انتخابات فصل این دستور برای مشکل اگر آنها نمی, رول پشت لفاظی و جلوگیری از تهدید جامعه مدنی است.”

NEW YORK, NY - APRIL 11: U.S. Immigration and Customs Enforcement (ICE), officers arrest an undocumented Mexican immigrant during a raid in the Bushwick neighborhood of Brooklyn on April 11, 2018 in New York City. New York is considered a "sanctuary city" for undocumented immigrants, and ICE receives little or no cooperation from local law enforcement. ICE said that officers arrested 225 people for violation of immigration laws during the 6-day operation, the largest in New York City in recent years. (Photo by John Moore/Getty Images)

اداره مهاجرت و گمرک افسران بازداشت یک مستند نشده مهاجر مکزیکی در طول یک حمله در Bushwick محله بروکلین در آوریل 11, 2018 در شهر نیویورک است.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

سیاسی دشمنان

هیچ تعریف قانونی از یک پناهگاه شهرستان. برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این واژه به طور معمول به معنای به ظاهر لیبرال حوزه های قضایی که در آن اجرای قانون محلی عقب کشیده و در برخی از عنصر همکاری با یخ — اگر یخ هنوز هم در عمل در کسانی که در شهرستانها و در مکان هایی مانند نیویورک سطح پایین برس با اداره پلیس نیویورک هنوز هم می تواند منجر به اخراج. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها شناسایی حوزه های قضایی از جمله به عنوان سیاسی خود را دشمنان. فدرال اجرای قانون وضعیت است که دست آورد بسیار مورد توجه در ماه گذشته است که تا حد زیادی گسترش است که مشاهده و در حال نورد در کنار انتخاب مجدد تلاش قاب اطراف این تصور که چپ فعالان و رهبران سیاسی در cahoots برای از بین بردن این کشور است.

به عنوان Douša و Griffey اشاره کرد که بسیار از آنچه اتفاق افتاده در هفته های اخیر از DHS عملیات خود را به واحد های درگیر به دولت خواص از درک تهدید خواهد بود آشنا به هر کسی که تا به حال یک چشم نزدیک بر روی مرز در سال های اخیر است.

در 17 ژانویه 2018 تخصصی گشت مرزی واحد انجام یک حمله کمک های انسان دوستانه ایستگاه در unincorporated مرز جامعه Ajo, آریزونا. اسکات وارن یک جغرافی و داوطلب با سازمان مبتنی بر ایمان بدون مرگ و میر بیشتر و چند تن دیگر انسانی گروه دستگیر شد همراه با دو جوان مستند نشده از آمریکای مرکزی بودند که در تلاش برای عبور از یکی از مرگبارترین امتداد از بیابان سونورا. یک گشت مرزی عامل که بعدها اعتراف کرد که او نمی دانست چگونه به امن یک حکم برای استراق سمع به حال انجام شده چند ماه “بررسی” به کمک امکانات. ایالات متحده دفتر دادستان دنبال این مورد به شدت ضربه وارن با دو فدرال جنایت فقره پناه دادن و یک تعداد از توطئه است. او رو تا 20 سال در زندان است. دفتر آورده نه فدرال دیگر موارد در برابر هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان متهم به خروج از کوزه آب برای مهاجران عبور از بیابان در زمین های عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادستان دو سال را صرف تلاش برای قفل وارن دور. وقتی دادگاه اول به پایان رسید در یک آویزان داوران آنها به ارمغان آورد دیگر. دوم داوران بازگشت حکم گناه نیست تنها پس از دو ساعت از مذاکرات. در طول وارن مصیبت دادستان ادعا کرد که هیچ مرگ و میر بیشتر و گروههای مانند آن را به طور موثر به مرز گسترده آنارشیست توطئه شبکه با هدف شکستن قوانین مهاجرت آمریکا است.

وارن مورد بود در میان اولین نشانه روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مایل به اختصاص منابع قابل توجه به تهاجمی و سیاسی نمادین اجرای قانون فعالیت در امور مربوط به رئیس جمهور مرزی در دستور کار است.

در حالی که وارن قادر به جلوگیری از بار پشت میله های زندان در طول برس خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی و تجاری از مرز اجرای قانون دیگران آنقدر خوش شانس.

در اوت 3, 2018, یخ عوامل در تگزاس دستگیر 18 ساله Sergio سالازار در اشغال یخ گاه در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. به عنوان رهگیری گزارش سال گذشته Salazar توييتها فرود آمد و آنها را در رادار از وزارت امنیت عمومی تگزاس (DPS) که ارسال پست به یک FBI مشترک با تروریسم وظیفه نیروی در سن آنتونیو است که شامل یخ پرسنل. مقامات فدرال surveilled سالازار و اشغال یخ برای هفته ها. تاکتیکی عوامل در ماسک بر خلاف کسانی که در پورتلند در بازدید از اردوگاه در شب. یک روز پس از سالازار را حمایت در برابر اخراج و تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی منقضی شده یک یخ تیم نقل مکان کرد و در قرار داده و آنها را تحت بازداشت است. در شواهد بسته یخ وارد شده به حمایت از سالازار را اخراج که Salazar مشترک با رهگیری DHS استدلال کرد که اخیر از دبیرستان فارغ التحصیل رسانه های اجتماعی نشان داد وابستگی های خود به “آنارشیست گروه افراطی ‘ANTIFA.'” Salazar قفل شده بود برای 43 روز قبل از اخراج — “تبعید” در کلمات خود را — از تنها کشوری که تا کنون شناخته شده بود.

در حالی که بسیاری از کشور واکنش های ترسناک در, خانواده, جدایی, سیاست, ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی بود گزارش “افزایش رسانه های اجتماعی تهدید به هدف قرار دادن DHS پرسنل.

این BlueLeaks اسناد و مدارک نشان می دهد که سالازار را مورد اشاره در گزارش منتشر شده توسط قانون اجرای فیوژن مرکز در کلرادو سال بعد: “در 03 اوت سال 2018 18 ساله اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) گیرنده دستگیر شد توسط FBI بعد از ارسال فیلم آموزشی برای ساخت بمب به کشتن یخ عوامل است. او همچنین نوشته شده چند ناشناس پیام آنلاین در برابر یخ عوامل است.” سالازار بود دستگیر توسط FBI و نه آنها همیشه شارژ و یا متهم به جرم و جنایت. منبع fusion مرکز گزارش شد یک مقاله منتشر شده توسط مرکز مطالعات مهاجرت سازمان با دیرینه روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مهاجرت معمار کاخ سفید مشاور استفان میلر — مرکز قانون فقر جنوب شامل سازمان در میان آن تعیین شده نفرت گروه های مستقل مشترک المنافع را رد خصوصیات.

نویسنده از کشورهای مستقل مشترک المنافع ارسال شد تاد Bensman سابق ارشد تحلیلگر اطلاعاتی در وزارت امنیت عمومی تگزاس که با توجه به شرح حال در کشورهای مستقل مشترک المنافع را به وب سایت خود را به یک نقش نظارتی در DPS که “غالبا” درگیر های هوش با JTTFs و یخ در آن زمان که DPS مشترک Salazar توييتها با FBI. Bensman چپ DPS برای کشورهای مستقل مشترک المنافع در ماه Salazar بازداشت جایی که او اقدام به نوشتن مقالات متعدد نوشته شده و یک ویدئو در مورد تهدید امنیت ملی است که مردم مانند Salazar مطرح کشورشان به “داعش مبلغان که تبدیل به اهداف از موشک آتش دوزخ خارج از کشور به دلیل تحریک ثابت کرده است بنابراین مرگباری موثر است.”

Bensman گفت: رهگیری او آگاه بود Salazar مورد در طول تصدی خود در DPS اما که او رفت و به “درد بزرگ” به compartmentalize کار خود را در اجرای قانون از رو گزارش او تولید در کشورهای مستقل مشترک المنافع. هر چند او معتقد است اجرای قانون فدرال را اختصاص منابع به Salazar مورد آن وجود ندارد و یک تهدید جدی او اذعان کرد که او نمی باید دسترسی به پرونده یخ ارائه تخمگذاری آن ادعا شواهد برای حمایت از این ادعا. “اگر وجود دارد exculpatory اطلاعات در مورد که تحقیقات من قطعا باید در مورد آن نوشته شده,” Bensman گفت: رهگیری.

Salazar زندگی بود طرح میتوانست به طور کامل توسط این تحقیقات Bensman قبلی دفتر مجموعه ای در حال حرکت است. از یک آپارتمان در مکزیک آنها نوشت: “با وجود نفرت انگیز رفتار و نوشته های DHS و کارکنان آن در مقابل یک نوجوان من هنوز هم بر این باورند جهانی بهتر ممکن است و هنوز هم در قلب من یک چشم انداز از یک جهان که در آن مهاجرت است و نه جرم و یا تنظیم از طریق خشونت”

این BlueLeaks اسناد و مدارک نشان می دهد که در 22 ژوئن 2018 در حالی که بسیاری از کشور شد واکنش ترسناک در مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره خانواده و جدایی سیاست و سالازار و دوستان خود بودند اشغال یخ تسهیلات در, تگزاس, ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی بود گزارش “افزایش رسانه های اجتماعی تهدید به هدف قرار دادن DHS پرسنل.” این تهدیدات شامل “دفاع از خشونت در برابر یخ مقامات و تخریب اموال دولت انتشار DHS مقامات اطلاعات قابل شناسایی شخصی (PII) و انتشار DHS تسهیلات مکان است.”

برای بیشتر قسمت ها, DHS, تسهیلات, مکان, مانند جزئیات کارکنان دولت با ارسال خود به لینک صفحات هستند که اطلاعات در دسترس عموم. CBP اذعان کرد که “در حالی که doxxing خود را ممکن است قانون اساسی حفاظت شده” دولت ادامه خواهد داد نظارت بر “حوادث doxing که در آن وجود دارد منطقی باور است که doxed اطلاعات می تواند منجر به خشونت افراطی داخلی فعالیت است.” در یک پیش نمایش از آنچه که تبدیل به یک برگ برنده دولت صحبت کردن نقطه مورد اخیر تظاهرات CBP هشدار داد که “آنارشیست افراط گرایان قبلا به بهره برداری قانون اساسی محافظت حوادث به شرکت در خشونت علیه پلیس.” آژانس ذکر شده نزدیک به یک دوجین “شاخص های برنامه ریزی جنایی و یا خشونت آمیز داخلی تندرو فعالیت” که شامل “preoperational نظارت ساختمان های دولتی نمادهای سرمایهداری و یا نمادهای شرکت های بزرگ جهانی شدن” و “در اختیار داشتن آنارشیست نشانه هایی است.”

“برخی از این شاخص های رفتاری شامل قانون اساسی حفاظت شده فعالیت های” CBP اشاره کرد. “این شاخص تنها حمایت معقول از فعالیت های خشونت آمیز که در نظر گرفته شده در رابطه با additional, حمایت از حقایق است.”

در ماه های پس از هشدار صادر شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معطوف به انتخابات حالت zeroing در مهاجر کاروان ساخت راه خود را به شمال از آمریکای مرکزی به تجمع رئیس جمهور پایه برای 2018 انتخابات میان دوره ای.

Central American migrants run away from tear gas thrown by the US border patrol, after they tried to cross from Tijuana to San Diego in the US, as seen from Tijuana, Baja California state, Mexico on January 1, 2019.

مهاجران آمریکای مرکزی فرار از گاز اشک آور پرتاب شده توسط گشت مرزی پس از تلاش آنها برای عبور از تیجوانا به سن دیگو به عنوان دیده می شود از مکزیک در ژانویه. 1, 2019.

عکس: Guillermo آریاس/خبرگزاری گتی ایماژ

هنگامی که کاروان رسیده تیجوانا در پایان سال آنها ملاقات با گاز اشک آور lobbed در طول مرز دیوار توسط DHS افسران و عوامل. در بهمن ماه سال گذشته به رهگیری نشان داد که آژانس تا به حال سوار بر یک آلاینده, binational هوش-جمع آوری عملیات اجرا شده توسط ایالات متحده و مکزیک, قانون اجرای متمرکز بر روزنامه نگاران وکلای مهاجرت و پناهندگی طرفداران در این منطقه است. اهداف این برنامه به طور معمول بازجویی توسط DHS پرسنل هنگام عبور به سن دیگو در برخی موارد برای ساعت در یک زمان. متعدد وکلا و عکاسان خبری شد منع از سفر بین المللی است. اعضای مطبوعات مجبور شدند به نوبه خود بیش از یادداشت خود دوربین و تلفن در حالی که لباس شخصی مرز ایالات متحده مقامات پمپ آنها را برای اطلاعات در مورد فعالان کار با کاروان.

یک ماه پس از رهگیری را بررسی NBC سن دیگو به دست آمده از یک کش از اسناد به بیرون درز توسط یخ کاران نشان می دهد که DHS تا به حال ساخته شده است یک “راز بانک اطلاعاتی از فعالان و روزنامه نگاران و رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها به مهاجر کاروان و در برخی موارد قرار داده شده هشدار در گذرنامه های خود را.” برنامه ویژه سرب DHS مرزی و مهاجرت سازمان های اجرای و همچنین اف بی آی و از آن کاهش یافت و در زیر چتر “عملیات امن خط” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مرز افزایش واحدهای نظامی در طول midterms در ابتدا لقب “وفادار وطن پرست است.” Douša بود در میان مهاجر طرفداران حقوق موجود در پایگاه داده است. در یک بخش از Douša طبقه بندی شده DHS فایل با عنوان “هدف اهمیت” CBP سن دیگو واحد اطلاعات نوشت: “امکان اتصال به اخیر ANTIFA حرکت در امتداد مرز جنوب غربی.”

“وجود دارد 59 از ما در این عملیات خط ایمن با هدف قرار دادن پایگاه داده است که اساسا گره خورده است همه ما به اصطلاح antifa,” Douša گفت. “من هیچ ایده چه چیزی است.”

DHS مرز جاسوسی آیات باعث دو حزبی نامه ای به رئیس CBP از سنسور. Ron Wyden و چاک Grassley در ماه مارس گذشته خواستار پاسخ. مرز اجرای آژانس در ابتدا رد این موضوع پس از آن چهار ماه پس از داستان شکست بستری در نامه ای که ایالات متحده و مقامات مکزیکی به حال در واقع درگیر در یک مرزی عملیات اطلاعاتی. در ماه اکتبر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد از طرف پناهندگی طرفداران در برنامه نظارت متهم CBP یخ و FBI از اول و چهارم متمم قانون اساسی نقض شده است. “دولت قدرت بی حد و حصر نیست” این شکایت به عنوان خوانده شده.

آنارشیست-Antifa Boogeyman

در ماه جولای سال گذشته Willem Van Spronsen یک زن 69 ساله خود شناسایی آنارشیست که رفت با قلم نام اما Durutti بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در حالی که به اتهام حمل یک تفنگ و پرتاب “روشن اشیاء” در وسایل نقلیه مورد استفاده در بخش خصوصی اجرا یخ زندان در تاکوما واشنگتن. حادثه جدی ترین تشدید نیروی مربوط چپ به چالش کشیدن DHS به تاریخ. دیگر گزارش تهدیدات است که مقامات فدرال بررسی کرده اند در سال های اخیر به نظر می رسد دور shakier.

ممکن است آخرین FBI منتشر گزارش, بعد, به بیرون درز اخبار یاهو و از جمله در BlueLeaks کش با عنوان “آنارشیست افراط گرایان به احتمال بسیار زیاد افزایش هدف قرار دادن از ما نهادهای دولتی در آریزونا افزایش خطر درگیری های مسلحانه.” به عنوان اخبار یاهو که در آن پوشش که شامل مصاحبه با افراد موجود در سند “تقریبا تمام شواهد ذکر شده در این گزارش درگیر خشونت پرهیزی در اعتراض به فعالیت است.” این گزارش آمد تنها چند ماه پس از سن دیگو تریبون را شکست این خبر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هدف قرار دادن روزنامه نگاران و طرفداران در مرز ممکن است مربوط به یک, عجیب و غریب, FBI تحقیقات که در آن اتهام “مبتنی بر مکزیک کارتل مرتبط شناخته شده به عنوان کبرا فرمانده” مظنون به تلاش برای فروش اسلحه به antifa در سفارش به “مرحله یک شورش مسلحانه در مرز.”

مانند بسیاری از مواد است که پدید آمده از آبی نشت گنجینه DHS اسناد و مدارک مربوط antifa نشان می دهد که آژانس در تلاش برای شناسایی تهدید واقعی در جهانی مملو از اینترنت جوک. در ماه جولای سال 2019 به عنوان مثال CBP هشدار پرسنل در مورد رسانه های اجتماعی کاربر بود که در مقایسه با عوامل مهاجرت به “گشتاپو” و نوشته “کشتن تمام یخ عوامل” و “یک Antifa عضو” که نوشته زیر است: “من کامل یک اسید است که شما می توانید مخلوط را به milkshakes که هنوز هم طعم طراوت و خامه اما به شما 3 درجه سوختگی شیمیایی کنید.” CBP به دنبال میلک شیک اینتل با یک لیست از اقدامات احتیاطی “برای کاهش خطر ابتلا به هدف قرار دادن و یا حمله.”

این antifa-anarchist boogeyman است که خالی از سکنه ذهن از مرز کشور و مهاجرت سازمان طی سه سال و نیم در حال حاضر رفته ملی. با توجه به یک به بیرون درز DHS سند به دست آمده توسط مبارزه حقوقی همان دفتر هوش و تجزیه و تحلیل توضیح داده است که “ضد فاشیستی (ANTIFA) آنارشیست افراط گرایان” به عنوان داخلی تروریست ها در سال 2018 در حال حاضر جمع آوری اطلاعات فدرال برای اجرای قانون عملیات در پورتلند.

رئیس جمهور همراه با بار و سران DHS و اف بی آی اعلام کرد که ramped تا اجرای قانون فدرال خواهد بود که به دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

تنها چند روز پس از جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس و حوزه های محلی رفت تا در شعله های آتش تهمت و اعلام کرد که او را تعیین antifa یک سازمان تروریستی است. برجسته antifa با نام دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که این کشور JTTFs همان فدرال نیروهای وظیفه که مجموعه Salazar را اخراج در حرکت خواهد بود به نام بر “شناسایی جنایی سازمان و محرکین” که نقش در ربودن این کشور تظاهرات به مبلغ “تروریسم داخلی.” با توجه دادستان کل FBI در حال حاضر به دنبال بیش از 500 گونه تحقیقات است. اتفاقا “آمر” همراه با کلمه “antifa,” یکی از نشانگرهای مورد استفاده در راز DHS پایگاه داده از طرفداران در مرز.

“ما نباید به دنبال در DHS در انزوا از DOJ,” Faiza Patel,co-مدیر از آزادی و امنیت ملی برنامه در Brennan Center for Justice گفت: رهگیری. “در طول تاریخ این دو سازمان شده اند درگیر در جنگ چمن اما به نظر می رسد که آنها در حال کار بسیار زیادی را در پشت سر هم در اینجا.”

به عنوان رهگیری گزارش داد اوایل این ماه یک مقام مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC اشاره کرده است به دولت antifa كردم به جمع آوری پول برای رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است. “این یک حرکت سیاسی,” او گفت:. “فدرال به طور معمول نمی پاسخ به گرافیتی زمانی که پلیس محلی می گویند که آنها می توانید آن را اداره کند.” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه رئیس جمهور همراه با بار و سران DHS و اف بی آی اعلام کرد که ramped تا اجرای قانون فدرال خواهد بود که به دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

زمانی که کاخ سفید شروع به هل دادن DHS به نیویورک به عنوان بخشی از پناهگاه شهرستان سرکوب در اوایل این سال زیرزمینی شبکه از طرفداران سازمان واکنش سریع سیستم برای شناسایی یخ فعالیت در جوامع مهاجر. تجربیات بود که در حال حاضر اطلاع رسانی چگونه مهاجرت طرفداران تفسیر و پاسخ به این لحظه Douša توضیح داد. “این مربوط به ما, اما آن را احساس نمی کند که همه متفاوت به من نشده است,” او گفت:. به حدی که شده اند وجود دارد تغییرات رادیکال در چند هفته گذشته گفت: این واقعیت “که مردم شروع به مراقبت.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im