قبل از اینکه یک نئو نازی ها بود, مرسوم

  • جیمز Madole می تواند به عنوان اولین نئو نازی ها تشکیل ملی رنسانس حزب در سال 1949.
  • آن را بسیار محبوب: او زندگی در یک آپارتمان با مادر خود بود و شاید 50 پیروان.
  • اما زشت خود را ایده ها را می توان امروز در گروه نفرت.

“من مرگ با یک قلب خوشحال آگاه [که] خواهد شد بهار … بذر درخشنده رنسانس جنبش ناسیونال.” این بیانیه ظاهرا دیکته شده توسط هیتلر از برلین زیرزمین موضع محصور دفاعی کوچک بعدی به آخرین روز خود را در “1,000-سال رایش” گفت که در برابر “بین المللی یهودیان و یاران” او امیدوار واقعی جامعه ملل را در بهار.

لیبرال تفسیر “سازمان ملل” نمی خواهد دقیقا مانع یک آپارتمان در 10 غرب 90 خیابان در یک آلمانی که قبلا در بخش منهتن به نام یورکویل. و آن را قطعا نمی خواهد مانع جیمز Hartung Madole متولد وجود دارد و 72 ساعت پس از استقلال, بعد 1927, تصمیم گیری, در سال 1949 شروع به یک سازمان سیاسی کاملا Hitlerian در آن آرمان ملی حزب رنسانس (NRP).

پس از بیش از 405,000 آمریکایی درگذشت مبارزه در جنگ جهانی دوم بسیاری از آنها به دست نازی ها برای نئو نازی ها به سرچشمه و نه حتی چهار سال بعد از آن تکان دهنده است. که Madole که زندگی با مادر خود را برای تقریبا تمام عمر خود را یکی از اولین است و حتی تکان دهنده تر.

اما چیزی وجود دارد در مورد جهان پس از جنگ که مالیده Madole راه اشتباه است. و presaging مدرن و نئو نازیسم آن را تا حد زیادی حس احساس هیچ کس دوستش نداره در جهانی پر از زنان در محل کار افزایش حقوق مدنی و یک ساختار قدرت است که وعده داده شده بیشتر از همان.

“از آنجا که آمریکا پذیرفته است سمی دکترین تحمل و همچنین اقتصادی و برابری نژادی” Madole نوشت به اواخر ویلیس عکس کارتونی دیگر نژادپرستانه که پیچک لمس بر روی همه چیز از انکار هولوکاست به جان اف کندی ترور “مردم ما در حال حاضر ایستاده در دروازه نژادی انقراض است.”

باغ عدن با توجه به Madole در شمال امریکا است. آمریکای شمالی شد جدید آتلانتیس و آن را نگه دارید خداگونه نژاد از مردم سفید.

که آزرده و وحشت سوخت مبالغه به نظر می رسد برای مطابقت با زمان زمانه “یهودیان را جایگزین ما” راهپیمایی در Charlottesville, Virginia یا موجی از ضد یهودی این حملات دسامبر گذشته است و تقریبا به عنوان تعجب آور به عنوان این واقعیت است که Madole شد fulminating اندک چهار سال پس از پایان جنگ جهانی دوم است. در حالی که بسیاری بر این گمانند که بیشتر از امریکا تا به حال شنیده ام در مورد وحشت از هولوکاست تا بعدا یک نظرسنجی گالوپ در سال 1944 نشان داد که سه چهارم از پاسخ دهندگان می دانستند دقیقا چه اردوگاه ها بودند که برای استفاده می شود. و هنوز هم … Madole.

“[A] مزاحم است اما نه یک تهدید گفت:” یک سال 1963 ضد افترا لیگ گزارش در مورد یک دوست و همکار مسافر از Madole را آمریکایی حزب نازی بنیانگذار جورج لینکلن راکول. “صرف جوش در بدنه سیاسی آمریکا.”

یک انتقاد که Madole ممکن است حساس به پس از خود را ناجی واقعیت در آپارتمان او با مادرش بود شاید به طور مستقیم در تقابل با خود ناجی فانتزی. او قابل پیش بینی متورم و همسرش رول به عنوان بسیاری از 700 وفادار پیروان یک رقم بعد از مقابله با مورخان که تحقیقات آمده است که Madole عضویت هرگز کشیده بسیار فراتر از 50 نفر است.

اما هنگامی که شما انجام محاسبات ریاضی در حالی که Madole را کیش شخصیت شده اند ممکن است فقط به اندازه کافی به جلو 50 پیروان دیگر وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد هر دو قبل به امریکا ورود به جنگ جهانی دوم و پس از پیروزی. راکول به طور معمول ورزشی پر نازی لباس شاهانه یا فاخر در مکان های برجسته بود در مصاحبه ای در Playboy magazine, جایی که در یک مورد از عجیب ترین bedfellows تا کنون او در مصاحبه های بسیار آفریقایی آمریکایی الکس هیلی.

madolespeaking

و پس از آن دیگر وجود دارد نازی نمازگزاران با الهام از هیتلر و به میزان کمتر Madole که او تا به حال برداشت کردن, در آغوش کشیده و به مدار. از جمله دن Burros سر نازی ها گروهی که پس از کشته شدن خود را هنگامی که او خواست به عنوان یهودی. علاوه بر این در سال 1939 قبل از امریکا و آلمان بودند رسما دشمنان آمریکا نازی ها و اعضای آلمانی آمریکایی بوند شد برگزاری sieg heiling تظاهرات که درو 20,000 در باغ میدان مدیسون در شهر نیویورک است.

بنابراین در حالی که Madole ممکن است خارج از جریان اصلی نبود او کاملا دیوانه است و او واقعا نمی توانست سریع تر بر روی ماشه پس از پایان درگیری ها در سپتامبر 1945. با استفاده از blue lightning bolt در یک دایره قرمز در استانداردهای خود را همراه با رنگ خاکستری و سفید و لباس سیاه پوشیده شده توسط خود را “stormtroopers,” Madole منتشر شده و صحبت همراه با نام تجاری-سازگار با خطوط. با تاب.

باغ عدن با توجه به Madole در شمال امریکا است. به اعتقاد او دین جدید آتلانتیس و آن را نگه دارید خداگونه نژاد سفید از افرادی است که زندگی خوش و خرم. درست بعد از سیاه پوستان بودند “به طور داوطلبانه” ارسال به آفریقا و یهودیان “حذف شده است.”

پیروان خود را نیز به خیابان ها ریختند که در آن آنها بی درنگ بازداشت برای “برنامه ریزی برای برانگیختن” یک شورش در قلعه سفید همبرگر مفاصل و یا یک رالی پنج بلوک از خانه خود را به خود جلب کرد که بیش از 2500 ضد تظاهر کنندگان به پایان رسید و با دستگیری او. هیچ سالن آبجو کودتای ناموفق و هیچ لندسبرگ زندان مانند هیتلر اما Madole آن را گرفت.

“دیگر وجود دارد تاکتیکی کارآمد تر از روش نسبت به تئاتر خیابانی گفت:” تام Metzger, بنیانگذار سفید آریایی مقاومت و سفید اشاره کرد supremacist. “من شاغل تئاتر خیابانی برای چندین سال اما آن ایجاد هیچ قدرت واقعی و به سادگی باعث می شود هدف از شما. از روش زیر زمینی و پشت-خطوط تاکتیک ها تنها روش است که هنوز هم کار می کنند.”

و یا می باید بود Madole نه تسلیم به سرطان در سال 1979. او از سرسخت هوادار و حامی و سپس دست سازمان را به یک جنگ جهانی دوم چک افسر نظامی که سال آینده شد و بی درنگ کشته شده توسط یک برهمی پایان دادن به NRP قطعی.

“من فکر نمی کنم آن را به طوری که جیمز متنفر یهودیان” اواخر کلیسای شیطان, رهبر, Anton LaVey یک بار به من گفت از او دیپلم “اما او واقعا عاشق هیتلر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>