تبدیل شدن به یک گذار با این 7 مورد

چرا شما باید مراقبت از

چرا که همه چیز شما نیاز به تبدیل شدن به معروف است و در دسترس ما ،

قبل از سال 2020 تاثیر گذار صنعت در حال حاضر در شکوفه. و در حال حاضر پیشرفت های تکنولوژیکی در روزمره ما دستگاه های هوشمند باید هر دو قدرت رسانه های اجتماعی و صنعت و همچنین ایجاد یک سطح میدان بازی وقتی که می آید به افراد با توانایی به طور مستقیم اتصال با و اهرم مخاطبان است. با آهن به عنوان گرم به عنوان آن است و پنجره ای از فرصت ها باز چرا استفاده? در اینجا هفت آیتم های شما می توانید استفاده کنید برای بالا بردن خود را به سطح بعدی.

میکروفون

داشتن یک میکروفون و یک چیز است, اما مناسب میکروفون ایستاده است دیگر — و این کیت خوشبختانه می آید با هر دو. میکروفون ساخته شده است در کارت صدا و reverb استفاده تراشه به شما یک صدای واضح و خوب طنین و کم سر و صدا. از همه مهمتر زمانی که شما با استفاده از آن شما نمی خواهد نیاز به هر گونه قدرت فانتوم تجهیزات (میکسر اسپیکر و کارت صدا و غیره.). قابل تنظیم سه پایه ضد باد فوم کلاه و 2.5 متر کابل USB اضافه شده علامت+.

چوب شیک صفحه نمایش

این سه پانل چوب صفحه نمایش است که همه شما نیاز به حک کردن فضا در اتاق خود و یا در هر نقطه در اطراف خانه. نه تنها این قطعه زیبا را به شما نیاز به انحصار در این سن زوم تماس, اما آن را نیز اضافه کردن سبک های رنگارنگ و زیبایی به دکور خود را. وقتی که می آید به عنوان یک تاثیر گذار شما در حال رفتن به می خواهید به خودتان را جدا و این صفحه نمایش ساخته شده از الیاف چوب نرم و توسط یک قاب با کیفیت بالا, اسکلت چوبی با یک نور-قهوه ای پایان — راه مناسب برای انجام درست آن.

بارانداز آی فون فن

برای همه است که شما با استفاده از آن شما در حال رفتن به نیاز به نگه داشتن آی فون خود را سرد. این قابل حمل برقی فن می کند که فقط. سیاه و فن مانت طریق آی فون خود را لنگرگاه بندر و قدرت آن را از دستگاه تلفن همراه خود را باتری در حالی که نگه داشتن آن امن است. دوقلو پره های فن مد هستند از نرم اورتان پلاستیک و فن می چرخد تا هوا ضربات به سمت بالا یا به سمت. آیفون حوض فن ارائه می شود یک نسیم خنک کننده مهم نیست که چقدر داغ مکالمات تلفنی خود را دریافت کنید.

میکروفون سپر

در حال حاضر که شما باید یک میکروفون شما در حال رفتن به می خواهید به اطمینان حاصل شود که صدا بیرون می آید به عنوان شفاف که ممکن است برای کیفیت استودیو برای تلفن های موبایل. جذب فوم عایق از این دستگاه پس از نصب در سمت داخلی میکروفون می تواند به کاهش انعکاس صدا در هنگام ضبط. سه-پنل ویژگی های طراحی دو تاشو پایان پانل اجازه می دهد تا برای تنظیم زاویه دادن به شما مطلوب insolation. نه به ذکر است که طراحی جمع و جور و سبک وزن ساخت و ساز و foldability اجازه می دهد تا شما را به انجام آن به راحتی هر کجا که شما بروید.

دوربین قابل تنظیم بند شانه

هنگامی که شما به تاثیر گذار بازی شما ممکن است متوجه است که شما می خواهید به ساقه بیشتر از خودتان. همین دلیل است که شما نیاز به مطلقا این چرم دوربین بند شانه. مناسب برای حداکثر تحمل بار شما می توانید با استفاده از یک پیچ برای تنظیم این بند با توجه به نیازهای شما.

لنز فیش آی دوربین

این NoneFisheye تلفن, دوربین, لنز و لوازم جانبی شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز است. و شما را کاملا انجام دهد. دوربین آیفون قدرتمند است و برای جبران, برای, ترین, بخش, برای که واقعا گران صنعت لنز شما آرزو شما تا به حال اما آیا واقعا نیاز است. این لنز فیش آی تقویت این ارزیابی قابلیت با اضافه کردن 180 درجه بزرگنمایی با یک لنز زاویه باز نگاه کردن به 10-23 میلی متر است. شما می توانید با خرید این لوازم جانبی در, نقره ای, قرمز, طلایی و آبی و بنفش.

تمدید دستی Monopod Selfie

دارای گونه های برجسته و تاثیر گذار همیشه رفته بدون selfie stick? با این تمدید دستی, شما می توانید ضبط تصاویر و ویدئوها در زوایای منحصر به فرد از جمله عکاسی از خود عکس از محیط داخلی منزل در زیر آب و در حالی که شما در حال حرکت است. همچنین این چوب دارای هفت پسوند های مختلف از گزینه های تا 40 اینچ و چین بازگشت به 8.9 اینچ ساخت آن مورد جمع و جور است که آسان برای حمل در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net