بانک ایستاده به 18 میلیارد دلار در PPP هزینه های پردازش از مراقبت عمل

بانک ها را با 18 میلیارد دلار در هزینه های پردازش کسب و کار کوچک چک برنامه حفاظت از امداد وام در طول همه گیر با توجه به محاسبات توسط Amanda فیشر, سیاست مدیر در واشنگتن مرکز عادلانه رشد تدریجی اقتصادی فکر می کنم تانک.

که پول گرفته به طور مستقیم از کلی $640 میلیارد قابلمه بودجه کنگره اختصاص داده شده به این برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. “اگر ما آن را از طریق یک نهاد عمومی وجود دارد خواهد بود [بیش از] $140 میلیارد چپ” فیشر اشاره کرد به عنوان مخالف به $130 میلیارد هنوز هم برای grabs. واشنگتن مرکز رشد عادلانه است انتشار یک تجزیه و تحلیل از پاسخ دولت به این بیماری همه گیر به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

هزینه های جبران بانک ها برای برخی از هزینه های است که با پردازش وام — تماس با مرکز زمان رسیدگی به صاحبان کسب و کار’ سوالات کارمند ساعت صرف پردازش کاغذ بازی برای وام و بخشش برنامه های کاربردی — و برخی از خطر آنها شانه اگر هر یک از وام های آنها گسترش در نهایت جعلی. اما وجود دارد هیچ ریسک اعتباری; اگر صاحبان کسب و کار که واجد شرایط برای PPP وام های بعد به طور پیش فرض انجمن کسب و کار کوچک طول می کشد آمار نه بانک ها. “در واقع این پول رایگان” فیشر گفت.

برای برخی از بانک ها این پول نشان دهنده سنگین ثروت باد آورده. نیوجرسی-based Cross River, بانک حدود 163 میلیون مسافت خواهد بود بیش از دو برابر درآمد خالص در سال گذشته است. جی پی مورگان چیس می تواند $864 میلیون.

این واقعیت است که بانک ها در حال انحراف مسیر از برنامه های امداد است که به لطف این واقعیت است که ایالات متحده تا به حال هیچ موجود زیرساخت های عمومی آماده را به سرعت دریافت پول به کسب و کار مبارزه زمانی که این بیماری همه گیر رسید. فیشر مشخص می شود آن را به عنوان “عدم آمادگی” اضافه “ما باید سرمایه گذاری در سیستم های بهتر.” انجمن کسب و کار کوچک است که در حال اجرا PPP برنامه شده است برای مبارزه با انتقاد به روند امداد اورژانس به سرعت در گذشته بلایای طبیعی است. بنابراین هنگامی که زمان آمد برای پاسخ به coronavirus بحران به عنوان سریع که ممکن است SBA بود و در هیچ موقعیتی به آن خود به خود و کنگره موظف است که این وام ها اجرا می شود از طریق بانک ها به جای. وجود ندارد بسیاری از گزینه های دیگر. “این سخت است برای ساخت این هواپیما در حالی که شما در حال پرواز آن” فیشر گفت.

اما در بالای این واقعیت است که این برنامه به بیرون درز پول به بانک ها با تکیه بر این شرکت به معنای یک توزیع نابرابر بودجه. یک مطالعه نشان داد که مناطق خدمت کرده است این کشور را از چهار بانک بزرگ — جی پی مورگان چیس, ولز فارگو, سیتی بانک و بانک مرکزی آمریکا — underperformed در شرایط چگونه بسیاری از کسب و کار کردم PPP بودجه. در سمت تلنگر دیگری یافت می شود که در مکان های با تعداد زیادی از اواسط اندازه و جامعه بانک دیدم بیشتر کسب و کار دریافت PPP وام. که بدان معنی است که آیا یک کسب و کار کوچک دریافت پول آن نیاز به شناور باقی می ماند بستگی زیادی در ترکیب موسسات مالی در آن منطقه است. “که واقعا منحرف نتیجه” فیشر گفت.

دیگر کسب و کار اصلی امداد برنامه فدرال رزرو خیابان اصلی برنامه اعطای وام نیز در حال اجرا را از طریق خصوصی وال استریت شرکت. فدرال رزرو قرارداد با مدیریت دارایی شرکت بلکراک و Pimco به کمک آن خرید صدها میلیارد دلار ارزش تجاری اوراق قرضه و استقراض کوتاه مدت به ساحل تا اواسط اندازه شرکت و انجام این کار بدون درخواست مناقصه از هر شرکت دیگر.

“این یک مثال دیگر است که به لحاظ نظری می تواند انجام شده در-خانه” فیشر گفت. او اشاره می کند که بانک مرکزی 23,000 کارکنان برخی از آنها می تواند مستقر شده اند به خرید و سرمایه گذاری برای تغذیه خود را. در عوض طرفداران هشدار از گسترده تضاد منافع در بلکراک و Pimco انجام آن را به عنوان هر دو شرکت نیز سهامداران یا دارندگان اوراق قرضه در بسیاری از شرکت ها که از آنها ممکن است خرید و سرمایه گذاری در دستور فدرال رزرو. BlackRock حتی می توانید خرید خود را ارز داد و ستد وجوه است. مالی طرفداران اصلاحات نیز هشدار داد که بلکراک می تواند با استفاده از اطلاعات در داخل از فدرال رزرو را به خود اختصاصی معاملات.

BlackRock می ایستد به عنوان آنجا که 40 میلیون دلار در سال از این برنامه از طریق هزینه های آن را هزینه برای راه اندازی این برنامه و در هر یک از اوراق قرضه یا وام آن را خرید. هنوز که نه یک ثروت باد آورده برای یک شرکت است که مدیریت تریلیون دلار دارایی دارند. چه فیشر آن را می بیند مستحق آن است و در عوض قدرت. “من تصور [بلکراک مدیر عامل] لری فینک است [فدرال رزرو صندلی] Jay Powell در سرعت شماره گیری,” او گفت:. “اگر تغذیه نیاز به تکیه بر شما برای ایجاد ثبات در کل اقتصاد, پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای آنها را به عقب براند و تنظیم شما در مهار رفتار شما در شرایط دیگر.”

به جای استفاده از چنین بخش خصوصی واگذار سیستم دولت از دیگر کشورهای اروپایی فقط به طور مستقیم پرداخت می شود شرکت ها برای هزینه های حقوق و دستمزد خود را به نگه داشتن آنها را از شلیک کارکنان. رویکرد ضعیف بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری اعداد در آغاز بحران. در دانمارک کسب و کار به سادگی اعمال می شود برای پول به طور مستقیم از دولت دانمارک کسب و کار سازمان. “آنها تا به حال از این ظرفیت برای فقط در خانه قبول تمام برنامه های کاربردی … و دریافت پول برای کسب و کارهای کوچک در یک زمان به صرفه راه” فیشر اشاره کرد. “SBA هرگز نمی تواند انجام دهد.” اما اگر SBA در حال حاضر شده است به خوبی تامین می شود و سازمان یافته و اگر آن را به حال روابط با سرویس درآمد داخلی و یا حقوق و دستمزد شرکت پردازش آن می تواند یک نقش مشابه.

فیشر به ذکر است که شده است وجود دارد کمی خشم عمومی بیش از این واقعیت است که بانک ها گذاشتم PPP پول در قالب هزینه های, آیا یا نه آن را مجاز بود. به جای خشم کارگردانی شده است در شرکت ها و افرادی که دریافت PPP وام اما به نظر نمی رسد مستحق یا IRS ارسال محرک چک به افراد مرده. 18 میلیارد دلار توسط بانک “است که از لحاظ فنی بالاتر از هیئت مدیره” او اشاره کرد. “اما آن را بسیار بزرگتر grift از برخی از فرد سالمند گرفتن یک چک کنید چرا که همسر خود را کشته و سه ماه پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de