تظاهرات خشونت Interrupters مقابله با حوادث Coronavirus و پلیس های فاسد

“هی افسر دوستانه با گیلاس گونه” یک زن سیاه و سفید گفت: به unmasked سفید بالتیمور پلیس گروهبان به او نزدیک شد او را در خارج از مکان پروژه مسکن در ماه آوریل است. در پاسخ گروهبان عمدا سرفه در زن و به قدم زدن.

“Oh, I ain’t نگران است که گه” زن گفت: گروهبان. “خانواده دریافت که گه. مردم سیاه و سفید نیست.”

این حادثه در شرق بالتیمور را پرکینز خانه دستگیر شد در یک کثیرالانتشار تصویری و آمد به نمایندگی از تحقیر بالتیمور پلیس اغلب نمایش داده می شود نسبت به ساکنان و بهداشت عمومی حتی در جهانی همه گیر. این ارز همچنین پیشنهاد کرد که اطلاعات دقیق در مورد Covid-19 بود و نه ساخت راه خود را به جامعه.

“مشکل این است تنش تا آنجا که بین جامعه و سیاستمداران به ویژه هنگامی که ما در حال برخورد با پلیس” Baltimorean Levar مولن گفت: رهگیری. “این عدم درک.”

زمان این ویدئو شروع به گسترش مولن در تلاش بود برای رسیدگی به این مشکل راه رفتن مرگبار در خیابان با اسب کشیده می واگن و توزیع مواد غذایی و ماسک و اطلاعات در مورد Covid-19. مولن یک arabber یک عضو از یک مدت طولانی, سیاه, Baltimore خرده فرهنگ است که باعث افزایش اسب به ارائه محصولات تازه به ساکنان اتصال جوامع عمیقا تفکیک شهر و چه مواد غذایی محلی بیابان.

Levar مولن توزیع مواد غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی و اطلاعات در مورد Covid-19 در غرب بالتیمور در مارس سال 2020 است.عکس: M. Holden وارن

مولن همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک خشونت قطع و تضاد بین خود و پاسخ به Covid-19 در جامعه و سرفه گروهبان را بر اساسا روش های مختلف سازمان خود را نیز به سمت خشونت همیشه حاضر اپیدمی در بالتیمور.

خشونت وقفه ایجاد شده در شیکاگو توسط اپیدمیولوژی گری Slutkin در سال 2000 views خشونت اسلحه از طریق یک اپیدمیولوژیک لنز و تلاش می کند به جلوگیری از آن با سلامت عمومی روش. چرا که این برنامه نمایش خشونت به عنوان مسری روش های آن شبیه به آن مانند تماس با ردیابی استفاده می شود برای ردیابی شیوع Covid-19.

“خشونت مشاهده شده است نادرست: از آن دیده شده است به عنوان یک مشکل اخلاقی به جای یک بیماری همه گیر بهداشت و درمان مشکل” Slutkin گفت: رهگیری. “خشونت رفتار دقیقا مانند هر بیماری مسری.”

Slutkin خلبان درمان خشونت برنامه در شیکاگو کاهش می یابد تیراندازی در محله که در آن عمل 67 درصد سال اول آن. این برنامه پس از پخش به شهرستانها در سراسر جهان و همچنان به عملکرد نتایج مثبت است.

به عنوان مردم برای defunding ادارات پلیس در جهانی همه گیر بهداشت عمومی با رویکرد به خشونت بسیاری از درخواست تجدید نظر.

امن خیابان های بالتیمور نسخه درمان خشونت و رو کردن زمین در سال 2007. 2012 مطالعه از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health نشان داد این برنامه مسئول قابل توجهی کاهش خشونت ها در سه تا از چهار محله که در آن اجرا می شد. وجود دارد که 56 درصد کاهش قتل در محله چری هیل و 26 درصد کاهش در McElderry پارک. در نزدیکی الوود پارک وجود دارد که 34 درصد کاهش در nonfatal دهیم. این Mondawmin محله مولن که در آن مشغول به کار اضافه شد و به عنوان پنجم امن خیابان “منطقه” در تابستان سال 2012 است.

در سال 2019 با توجه به شهر داده ها امن خیابان واسطه بیش از 1800 نفر در تضاد است. هر چند این شهر هنوز هم رنج می برد از یک رکورد تعداد قتل, گیلاس هیل یک بار به عنوان یکی از تظاهرات خشونت آمیز ترین محله رفت و یک سال بدون قتل یک موفقیت بسیاری از ویژگی به امن خیابان.

به عنوان مردم برای defunding ادارات پلیس در جهانی همه گیر بهداشت عمومی با رویکرد به خشونت بسیاری از درخواست تجدید نظر. Slutkin معتقد است درمان خشونت راه برای کاهش حضور پلیس گرفتن و دور از “تهدید و زور و مجازات بر اساس” رویکرد به جرم و در واقع جلوگیری از خشونت است.

“بسیاری از مکان های من شده در جهان است که امن امن نیست چون از پلیس,” او گفت:. “امن آنها به دلیل هنجارهای جامعه در برابر استفاده از خشونت است.”

اهداف متقابل

از آنجا که از زمان مولن صرف در زندان به اتهام قتل او چه برنامه تماس “معتبر مسنجر” جامعه کارگر است که قادر به دست آوردن اعتماد در خیابان برای جلوگیری از خشونت قبل از آن گسترش می یابد.

“من قطعا باید مسئولیت را جبران و با جامعه” مولن گفت: رهگیری. “من آن را تا من یک وظیفه اخلاقی شما می دانید چه من و گفت: سعی کنید به بازگشت.”

او جمع آوری اطلاعات در مورد پتانسیل شیوع خشونت و با استفاده از ارتباط خود را برای جلوگیری از گسترش اعدام و قصاص از طریق میانجیگری.

زمانی که مولن خواستار کسی نیست به ساقه و یا مقابله به مثل را برای قبل از تیراندازی آنها در واقع ممکن است گوش دادن به دلیل عمر خود را تجربه و درک است که او نمی خواهد شامل پلیس او توضیح داد.

“آنها می تواند اعتماد که من میخوام اجازه می دهد یک وضعیت به عقب می آیند و آنها را نیش می زنند در” مولن گفت. “آنها می تواند اعتماد است که اگر من و خدمه آنها را با هم … [آنها] ain’t got را بدون سلاح است.”

بودن معتبر مسنجر بدان معنی نیست فقط مردم به شما گوش دادن; آن را نیز به معنی مردم خواهد با شما صحبت کنم. شما باید بدانید که مسئول تیراندازی و به همین دلیل به منظور می دانم که ممکن است مقابله به مثل است.

Interrupters اغلب تمایلی به صحبت در مورد خاص میانجی به منظور حفظ این اعتماد اما در بحث های عمومی در سال 2016 دانته Barksdale های امن خیابان توسعه هماهنگ که استخدام مولن در سال 2012 توصیف یک تیراندازی او بر آمد. او به سرعت متوجه شدند که گوشت گاو رفت و برگشت به سال 2004 زمانی که “یک” شهادت در برابر “ب” هر دو به پایان رسید تا در زندان و هنگامی که به خانه آمد در سال 2015 ب برادر “C” رفت به ساقه A. C تفنگ ماجرا و او را به ضرب گلوله به جای. چند ماه بعد C را که تا به حال هیچ سهام اصلی گوشت گاو, شات A. درک که 11 سال سابقه فعال Barksdale در وسط جنگ و توقف آن از افزایش بیشتر.

داشتن این نوع از دانش مجموعه خشونت interrupters در تقابل با پلیس است. پلیس می خواهم که اطلاعات اما آنها نمی توانند آن را از امن خیابان ها به دلیل برنامه نمایش خشونت به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی. میانجیگری است که توسط یک اداره در سطح خیابان نسخه دکتر و بیمار محرمانه. با توجه به Slutkin به طور قطع به صحبت کردن با پلیس خواهد بود مانند یک دکتر های نتیجه یک آزمایش HIV با کسی غیر از بیمار است.

Safe Streets workers walk past a mural of Freddie Gray, painted by the artist Nether, in Sandtown-Winchester in West Baltimore in 2016.

امن خیابان کارگران راه رفتن گذشته یک نقاشی دیواری, فردی, خاکستری, نقاشی شده توسط هنرمند هلند در Sandtown-وینچستر در غرب بالتیمور در سال 2016.

عکس: Andre چانگ برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

“این است که چگونه محرمانه ضروری برای سلامت عمومی است. آنها باید قادر به صحبت به سلامت کارگر را با اعتماد کامل که می توانید آنها را خالی خود جرات خارج وجود دارد” Slutkin گفت. “این نیست علیه یک افسر پلیس او یک نقش متفاوت است.”

جفری ته مدیر پژوهش و ارزیابی در مرکز John Jay College of عدالت کیفری معتقد است وجود دارد مولد راه را برای پلیس و خشونت interrupters با هم کار کنند.

“مکاتبات و هماهنگی در اجرای قانون باید در سطح بسیار بالایی می رسد و باید محرمانه … و آنها باید به بحث در مورد چیزهایی مانند ‘در این محله … چیزی دم” او گفت: رهگیری. “اما آنها تضعیف آن ها می گویند که رهبران در آن است ؟ به من برخی از نامها.'”

“هر نوع خشونت قطع برنامه به طور خودکار به فکر بود جنایی.”

“آنچه که من به یاد داشته باشید, مثل, هر, پلیس بودن خیلی بدبینانه” لری اسمیت سابق بالتیمور کارآگاه پلیس گفت: رهگیری. “هر نوع خشونت قطع برنامه به طور خودکار به فکر بود جنایی.”

در حال حاضر که جایگزین به پلیس پیشنهاد جدی بودجه تهدید به اجرای قانون مدل پیشگیری از خشونت, خشونت وقفه در برنامه ها تبدیل شده اند بیشتر توانمند رقبا.

“اجرای قانون مردم در واقع شرکت در این فانتزی که جرم و جنایت بالا و پایین می رود چرا که از آنها” ته گفت. “بنابراین آنها را تضعیف می کند این برنامه فقط برای حفظ خود و ایدئولوژیک تسلط و درک از جامعه است که آنها مسئول هستید.”

Slutkin به توافق رسیدند. “شده اند وجود دارد بسیاری از اتهامات نادرست علیه این کارگران به قصد صدمه زدن به برنامه به طوری که وجود دارد را می توان تعمیر و نگهداری از یک unthreatened وضع موجود” او گفت:.

مولن دیدم دست اول چگونه پلیس می تواند به تضعیف خشونت وقفه زمانی که او دستگیر شد, فاسد, Baltimore, افسران پلیس.

“به جای نگاه کردن به ما به عنوان یک متحد آنها نگاه ما به عنوان مخالفان از آنجا که در چشم خود ما هرگز تغییر” مولن گفت. “بنابراین در حال حاضر ما تبدیل به یک هدف.”

هدف اجرای

تا پایان سال 2013 مولن مشغول به کار بود به عنوان یک قطع خشونت در بالتیمور را Mondawmin محله برای یک سال و نیم. محله به حال 28 تیراندازی بین سالهای 2012 و 2014 و مولن اغلب می دانستند که انجام آنچه او را اگر او می خواست به دخالت در خشونت است.

در دسامبر 7, سفید, Baltimore, کارآگاه پلیس به نام Wayne جنکینز همراه با افسران Evodio هندریکس و بن Frieman کشیده مولن بیش از این بهانه که او با پوشیدن کمربند ایمنی. مولن اصرار خود کمربند محکم شد اما او تعجب نیست. این همان پلیس شده است اذیت و آزار او و کمک رسانی کارگران برای هفته ها.

Safe Streets workers, from left: “Ice,” a Cherry Hill hospital responder; Dante Barksdale, outreach coordinator; “Reds”, another hospital responder; Elgin Maith, Director CHerry Hill Safe Streets; Denis Wise, former Director of Penn North Safe Streets.

امن خیابان کارگران از سمت چپ: “یخ” یک گیلاس هیل بیمارستان پاسخگوی; Dante Barksdale, توسعه هماهنگ کننده; “قرمز” یکی دیگر از بیمارستان پاسخگوی; الگین Maith مدیر چری هیل امن خیابان و دنیس عاقلانه مدیر سابق پن شمالی امن خیابان.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از امن خیابان

پلیس گفت که زمانی که آنها با نزدیک شدن مولن او ساخته شده یک “دزدکی حرکت” و “برطرف کننده عصبی است.” زمانی که او حاضر به آنها اجازه می دهد به جستجو در کامیون خود آنها کشیده او را و ادعا کرد که او یک تفنگ. مولن گفت که “پلیس او را متوقف کرد بدون هیچ دلیل خوب و ساخته شده تا حقایق بسیار مهم مندرج در این بیانیه از علت احتمالی” با توجه به حرکت ظ توسط وکیل خود.

ماموران او را به نام “آقای امن خیابان” مولن گفت و خواستار اطلاعات در مورد اخیر تیراندازی. “این تنها پس از این امتناع که پلیس خواسته آقای مولن اگر آنها می تواند بررسی کامیون خود را برای مواد مخدر و اسلحه” وکیل خود نوشت.

زمانی که مولن رد Frieman به نام K-9 واحد. Frieman را شریک Sgt. Wayne جنکینز در حال حاضر با استفاده از یک سگ به جستجو مولن کامیون چند هفته قبل از آن — و هیچ چیزی یافت نشد.

قبل از سگ وجود دارد Frieman خواسته مولن به رول کردن مسافر پنجره تا جنکینز می تواند از او یک سوال بپرسید. زمانی که مولن خم شد و او را گرفت چشم خاموش Frieman کارآگاه گیر, دست خود را از طریق نیمه باز سمت راننده پنجره باز درب کشیده مولن و او را دستگیر کردند.

“آنها می دانستند که من تا به حال چندین معلق جملات” مولن گفت: رهگیری. “آنها می دانستند آنچه که من رو به حال من دستگیر شده و برای هر چیزی یک اسلحه یا مواد مخدر, شما می دانید چه کنم ؟ آنها می دانستند که و که بود خود را تاکتیک است.”

او حتی نمی دانند که او بود که متهم با یک تفنگ تا روز بعد, او گفت:.

همان کیفیت ساخته شده است که مولن موثر در خیابان او را از چپ به ویژه آسیب پذیر در یک وضعیت شبیه به این. تفنگ خود را شارژ رفت فدرال و خود را وکیل توصیه او را به اعتراف به گناه. اگر او به دادگاه رفت و از دست او حکم خواهد بود بسیار بالاتر است.

پلیس با استفاده از این دستگیری به عنوان شواهدی وجود دارد که امن خیابان بود ذاتا کج و تبلیغ بد برای امن خیابان شد روابط عمومی خوب برای پلیس.

مولن درک. “آنچه من در تلاش برای متقاعد کردن قاضی که” هی, شما می دانید, من بی گناه در این یکی,’,” او گفت:. او مجرم و محکوم به هشت سال زندان به اتهام تفنگ.

به دلیل تبلیغات در اطراف مولن دستگیری Mondawmin امن خیابان بود تعطیل برای دو هفته.

با وجود این گناه مولن حفظ بی گناهی خود را. اما خشونت interrupters آیا گاهی اوقات مشروع عود به جرم به عنوان یک نتیجه از پیشینه خود و نسبتا کم پرداخت کار به ارمغان می آورد. دانته Barksdale عمو ناتان “داستان سكسي” Barksdale — یکی از الهام بخش برای آون Barksdale در “The Wire” — دستگیر شد و توسط ماموران فدرال برای فروش هروئین در حالی که او کار می کرد برای امن خیابان. و در یک نامربوط حادثه در ماه جولای 2015, حمله پلیس McElderry پارک امن خیابان و گفت آنها اسلحه و هروئین و کوکائین است.

پلیس اغلب با استفاده از این دستگیری به عنوان شواهدی وجود دارد که امن خیابان بود ذاتا کج و تبلیغ بد برای امن خیابان شد روابط عمومی خوب برای پلیس.

در عین حال Brandon Scott, بالتیمور رئیس شورای شهر و دموکراتیک نامزد برای شهردار استدلال در برابر stigmatizing امن خیابان و کارگران حتی در صورت عود.

“ما نمی توانیم دادستانهای کل برنامه بر اساس اقدامات یک فرد است. در صورتی که مورد, ما نمی خواهد که در یک شهر بالتیمور سالن ما قطعا نمی خواهد که در یک اداره پلیس در شهر بالتیمور” Scott گفت: رهگیری.

حتی اگر Mondawmin امن خیابان, دفتر, بازگشایی مولن می گوید که این شهر “از دست رفته یک قطعه حیاتی از میانجیگری شبکه” زمانی که او دستگیر شد. نشسته در زندان مولن تماشا برای اولین بار به عنوان شهر فوران در اعتراض پس از مرگ فردی گری و سپس بی اراده آن را به عنوان ورزشگاه در خشونت اسلحه. وجود دارد 11 اسلحه گرم مربوط به قتل در Mondawmin کد در فایل های فشرده در سال 2014 و 40 در سال 2015.

تا پایان سال 2015, Baltimore, تا به حال تحمل بیش از 340 قتل.

در واکنش به افزایش خشونت پلیس بخش اولویت بندی “فعال مدنی و مردمی” که در آن تخصصی لباس شخصی واحد سوار در اطراف در “نقاط داغ” به دنبال “بچه های بد با اسلحه” را به عنوان بالتیمور پلیس کمیسیون هستند علاقه گفت. جنکینز دریافت ارتقاء و شروع به در حال اجرا یک جدید تیم ملی تفنگ ردیابی نیروی کار که متصلب تا دستگیری و تشنج تفنگ و جمع آوری تمجید از یو پی اس در بالتیمور اداره پلیس. وظیفه نیروی متمرکز بر همان خطر جمعیت امن خیابان ها پرداخته و با جنکینز به عنوان رهبر آن هدفمند امن خیابان کارگران خود را.

بدن دوربین فیلم Albert قهوه ای بازداشت در آگوست 1, 2016. تصویری: ارائه شده به رهگیری

فعال پلیس

در ماه اوت سال 2016 امن خیابان’ آلبرت قهوه ای دستگیر شد توسط جنکینز و تفنگ ردیابی نیروی کار به عنوان او شروع به جلو و به دور از یک پمپ گاز. آنها گفتند که او را متوقف کرد چرا که او با پوشیدن کمربند صندلی خود را. در طول توقف جنکینز و تیم ملی خود را جستجو قهوه ای ون و گفت: آنها در بر داشت یک تفنگ دستی و کوکائین پر در گیر.

“شما برای کار امن خیابان؟” جنکینز خواسته های قهوه ای. “از آنجا که این مثل این است که بار سوم ما یک مرد در امن خیابان با یک تفنگ.”

ثبت شده توسط دوربین جنکینز تحت فشار قرار دادند و قهوه ای برای اطلاعات در مورد تیراندازی و ارائه شده به او اجازه راه رفتن اگر او به پلیس نام.

“شما می خواهم به جایی بروید و صحبت از این است ؟ می خواهم آن را مانند نگاه ما دستگیری شما از اینجا دریافت کنید تا مردم آن را نمی بینم؟” جنکینز زمزمه. “من اهمیتی نمی دهند که در مورد اسلحه یا مواد مخدر. شما می خواهم به جایی بروید و صحبت کنید و نگه دارید و آن را صد یا نه ؟ آخرین شانس. اگر شما آن را انجام دهد ما باید بروید در حال حاضر. می خواهم به رفتن به زندان است؟”

این یک مخمصه غیر ممکن است برای قهوه ای است. امن خیابان ها نمی تواند اطلاعات را به پلیس اما اگر آنها متهم او را با تفنگ و کک است که می تواند مشکلات را برای برنامه.

“شما همچنین ممکن است من را به زندان” براون گفت.

به جای مصرف قهوه و مستقیما به زندان جنکینز و GTTF را به خانه اش رفت و آن را جستجو بدون گرفتن یک حکم. کارآگاه دانیل Hersl ماند با قهوه ای بیرون در حالی که تیم ملی را شکست. Hersl تحت فشار قرار دادند و قهوه ای برای اطلاعات و سخنرانی او در مورد امن خیابان.

“امن خیابان, پسر, من به شما بگویم همه آنها بچه ها هستند cruddy,” Hersl گفت. “کل برنامه رو تعطیل شود. که کل برنامه رو به رفتن است.”

امن خیابان معلق قهوه ای است. اسلحه و مواد مخدر اتهامات سیاسی مسئولیت. او به احتمال زیاد از دست دادن شغل خود. قهوه ای ادعا کرد شواهد کاشته شد.

بر خلاف مولن که التماس گناه قهوه ای تصمیم گرفت او را به مبارزه با این اتهامات در دادگاه است. او سعی کرد به اتهامات کاهش یافته است بر اساس این پلیس شکستن به خانه خود را بدون حکم اما قاضی نمی گوش.

“من حدس می زنم شما ممکن است یک خوب طرح دعوی در دادگاه به طور بالقوه” قاضی چارلز پطرس گفت: براون وکیل بدون رد این مورد.

مانند مولن قهوه ای متوجه شدند که کیفیت ساخته شده است که او را معتبر مسنجر در خیابان به حال اثر مخالف در دادگاه.

ابری از اپیدمی خشونت

در تاریخ 1 مارس 2017, Levar مولن شنبه در قیمت اتاق در Allenwood فدرال تادیبی موسسه در پنسیلوانیا در سال سوم از هشت سال حبس.

یکی از شش تلویزیون تقاضاهای مصرانه برای توجه بر روی دیوار پخش شد چیزی در مورد بالتیمور پلیس بازداشت شده بودند در فدرال RICO, توطئه, اخاذی با تهدید و سرقت از اتهامات عنوان شده علیه.

کیفرخواست unsealed که صبح امروز به اتهام اعضای تفنگ ردیابی نیروی کار با یک آرایه وسیعی از فعالیت های جنایی: از سرقت مواد مخدر و پول به خرید و فروش مواد مخدر و حفاظت از فروشندگان مواد مخدر و ادعا هزاران هزار دلار در غلط اضافه کاری از شهرستان.

Wayne جنکینز (چپ/بالا) و Evodio هندریکس (سمت راست/پایین) دو نفر از افسران که دستگیر مولن و بعدها به اتهام فدرال جنایات.عکس: حسن نیت ارائه میدهد از باراک اوباما/گتی ایماژ

جنکینز و هندریکس, دو نفر از ماموران که دستگیر مولن و Hersl بود که درگیر در قهوه ای بازداشت شد و متهم به همراه چهار نفر دیگر. Frieman نمی شد متهم با هر جنایت و از چپ به اداره پلیس بالتیمور.

به طور کلی بد و پلیس در نظر گرفته استثنا نیاز به آموزش بیشتر و یا تجهیزات بهتر در حالی که خشونت قطع متهم به جرم و جنایت استفاده می شود برای نشان دادن مشکلات ذاتی در این رویکرد است. اما به طور کلی تعصب در حمایت از پلیس در حال تغییر است به خصوص در صورت گسترده آگاهی از خشونت پلیس و مردم خواستار ادارات پلیس و نه درمان خشونت دفاتر به defunded به دلیل رفتار مجرمانه از اعضای.

در سال 2018 به Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health منتشر شده یک مطالعه مقایسه اثربخشی جرایم خشونت آمیز تاثیر بخش — یک واحد پلیس که جنکینز یک بار متعلق به امن و خیابان. مطالعه شمارش VCIS مدل به عنوان موثر در توقف خشونت از امن خیابان. اما آن را تا به حال هیچ راهی برای تعیین کمیت اثر که با هدف قرار دادن امن خیابان کارگران و یا تعلیق برنامه تا به حال در مورد خشونت. یا اثر است که خشونت بود در پلیس.

“واقعیت این است که وجود یک ابر اپیدمی خشونت است. وجود دارد قرار گرفتن در معرض خشونت و انتظار از خشونت و پلیس هستند که در ابر” Slutkin گفت. “اگر آنها باعث سمیت این دلیل است که آنها خودشان را دچار آسیب های روانی شده بیش از حد.”

Slutkin است مراقب باشید به یاد داشته باشید یکی از تفاوت های عمده ای که آن را می آید به پلیس: “سیستم های محافظت از خود خشونت است.”

دیگر مطالعات اخیر نشان داده اند که یک همبستگی در خشونت های پلیس و افزایش خشونت در کل. یک مطالعه اخیر از نوع پیشگیرانه پلیس که VCIS و GTTF درگیر در بر داشت که “در ارتباط با اجرای قانون پیش بینی افزایش در سیاه و لاتینی, نوجوانان’ گزارش خود از رفتارهای جنایی 6 و 12 و 18 ماه بعد.”

در مقابل آن سخت تر برای ردیابی رفتار مجرمانه که رخ نداد, با توجه به خشونت interrupters. “مردم واقعا نمی دانند بهداشت عمومی” Slutkin گفت. “از آنجا که بسیاری از موفقیت های ما نامرئی هستند.”

“ما در حال تلاش برای نجات این افراد جوان از کشتن هر یک از دیگر. بنابراین شما می دانید, من let bygones be bygones.”

طرفداران امن خیابان ها می گویند بیشتر بودجه را افزایش اثربخشی برنامه. در سال 2018 به امن خیابان بودجه رو 3 میلیون دلار افزایش زمانی که آن را نقل مکان کرد و از وزارت بهداشت به دفتر شهردار از عدالت کیفری — اما بودجه آن بود به مراتب بیشتر از 500 میلیون دلار بودجه پلیس.

برای اسکات تظاهرات احتمالی بعدی شهردار در عمیق آبی شهر آشکار است که نرخ قتل در آن پیشی گرفته است 300 در هر سال از سال 2015, چیزی است که می تواند ثابت صرفا توسط پلیس و یا امن خیابان. بالتیمور نیاز به reimagine امنیت عمومی و تنظیم بودجه بر این اساس او توضیح داد و بخشی از این سرمایه گذاری بیشتر در خشونت وقفه.

“ما می دانیم که امن خیابان بودجه نیست که در آن نیاز به” اسکات گفت. “ما باید بسیار عمیق و گفتگو در مورد چگونه ما می تواند سرعت بخشیدن به برنامه هایی مانند امن خیابان … به طوری که ما کمتر اعتماد به پلیس است.”

به عنوان یک نتیجه از GTTF کیفرخواست این موارد از هر دو خشونت interrupters بازبینی شد. اتهامات عنوان شده علیه آلبرت قهوه ای کاهش یافته است, در مارس 4, 2016, سه روز پس از GTTF کیفرخواست. قهوه ای بازگشت به کار خود را در امن خیابان.

در ژانویه 19, 2018, سه روز پس از وین جنکینز التماس کرد گناه Levar مولن منتشر شد از زندان فدرال خود حکم به کاهش زمان خدمت کرده است.

“مرد شما صحبت کردن با یک شخص ساده و معصوم فقط در زندان بوده است طی چهار سال گذشته در مورد رویای آزادی” مولن به یاد می آورد. “پس از آن فقط یک احساس كفر مانند یک رویا است.”

مولن تا به حال از دست رفته بسیار است. او خود را از دست داد ، پدربزرگ و برادر درگذشت و او نمی تواند وجود داشته باشد. در حال حاضر که او آزاد است, او تلاش می کند به آن نگاه کنید به عنوان بخشی از تکامل خود به عنوان یک خشونت قطع. او در حال حاضر نیز با این نسخهها کار برای رکا یک خشونت وقفه برنامه ای است که به شهر آمد تا در سال 2018 و می آموزد روش های جایگزین برای جنگ میانجیگری به در معرض خطر هستم.

“در پایان روز, ما همه بشود همان چیزی که به انجام,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای نجات این افراد جوان از کشتن هر یک از دیگر. بنابراین شما می دانید, من let bygones be bygones.”

LEVAR_05-edit

Levar مولن در داخل یک arabber پایدار در شرق بالتیمور.

عکس: Labs Alpine

پس از آزادی مولن ایجاد سوارکاری برنامه از طریق امن خیابان و رکا. او را آموزش دهد یک گروه از بالا خطر ابتلا به جوانان مهارت های arabbing مانند مراقبت از اسب و سوارکاری. هر یک از شش به هشت جوانان در برنامه های خود را داشته باشد اسب به مراقبت از.

این بیماری همه گیر قرار داده است که برنامه در خود نگه دارد اما هرگز کاهش میزان خشونت ها در بالتیمور پس مولن تلاش می کند به انجام آنچه او می تواند به مبارزه با هر دو از شیوع فاکتورها باعث ایجاد پلاک جامعه خود را.

برای اسکات مردم مانند مولن دقيقا چه بالتیمور شهرستان نیاز بیشتر از سمت راست در حال حاضر.

“هنگامی که شما به یک بیماری همه گیر و اپیدمی در همان زمان این قراره معتبر نیاز به فرستادگان” اسکات گفت. “تنها راه ما در حال رفتن برای رسیدن به افرادی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از خشونت اسلحه و بیشتر در معرض خطر ابتلا Covid است که از طریق معتبر رسولان بر روی زمین است. مردم که Baltimoreans می تواند به ارتباط و اعتماد است.”

“ما باید یک اتصال مستقیم به مردم است که ما در خدمت” مولن گفت. “ما در جامعه با آنها در تمام طول روز.”

بخشهایی از این مقاله اقتباس شد از نویسنده کتاب “من یک هیولا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>