لیسانس ویکتوریا عذرخواهی برای پیراهن رسوایی قبل از “Cosmo” کشیده پوشش

خیلی دیر بگم متاسفم ؟ لیسانس شرکت کننده ویکتوریا فولر عذرخواهی کرد و پس از او آمد زیر آتش برای پوشیدن “سفید زندگی ماده” پیراهن برای ماهیگیری مبارزات قبل از ظاهر شدن در نشان می دهد.

در یکشنبه, مه 3 قسمت از واقعیت دوستیابی سری فولر 26 برنده یک شانس به نظر می رسد در یک دیجیتال پوشش جهان وطنی با پیتر وبر. این مجله اعلام کرد روز دوشنبه که آن را نمی خواهد در حال اجرا پوشش بر اساس فولر گذشته انتخاب لباس که او در مخالفت با مارلین صید بی رویه.

چه بسیاری از طرفداران به احتمال زیاد نمی دانند این است که شرکت کننده در واقع خطاب به بحث مارلین کمپین شلیک یک ماه پیش از طریق Instagram.

“سلام لیسانس سرنخ و پیروان! آن را به خوبی خواهد بود برای شما به جمع آوری تمام حقایق قبل از پریدن به هم زدن کسی” فولر نوشت: در نظرات پست به اشتراک گذاشته شده توسط Instagram کاربر لیسانس سرنخ در ژانویه 3, که نشان داد زیستی خود و گذشته ساقه عکس. “شرکت” ما عشق Marlins’ است که در حمایت از ابتلا به سفید و آبی و سیاه و سفید مارلین & انتشار آنها را به وحشی.”

او افزود: “در رابطه با یک موضوع حساس من آمده بسیار متنوع پس زمینه & am در حمایت از همه نژادها! ساحل ویرجینیا بسیار بزرگ شهر ماهیگیری که در آن مارلین مسابقات هر سال برگزار می شود! خوشحالم که به این روشن کردن.”

یکی پس از دیگری Instagram کاربر اظهار داشت: “بدون در نظر گرفتن ماهیگیری اتصال آن را واقعا نژادپرستانه” فولر دوباره نوشت و توضیح داد خودش. “من متاسفم اگر شما یا هر کس دیگری احساسات صدمه دیده شد. که هرگز قصد من كند.

ویرجینیا بیچ بومی افزود: “من قطعا می بینیم که چگونه این می تواند توهین آمیز است. من عذر خواهی فوق العاده آن بود که هرگز قصد من برای کاهش این مهم است.”

Victoria F The Bachelor Gallery Season 24
ABC/سفت هلمز

حتی اگر کمپین برای مارلین زندگی موضوع پیام بر روی پیراهن و ارتباط آن با نژاد پرستی بیش از حد بود برای جهان وطنی را نادیده می گیرند که منجر به فولر را پوشش نمی در حال ترویج در مجله سایت.

جهان وطنی را سردبیر جسیکا پلز نوشت: در روز دوشنبه که “صراحت سفید زندگی ماده حرکت نمی کند و منعکس کننده ارزش های Cosmo نام تجاری. ما ایستاده در همبستگی با موضوع زندگی و هر علت که مبارزه برای پایان دادن به بی عدالتی برای مردم رنگ.”

وبر 28 خطاب فولر جنجال در مصاحبه ای در روز سه شنبه, فوریه 4.

“من می توانم صحبت می کنند بیش از حد بر روی آن به دلیل من نمی دانم که بسیاری از حقایق در مورد وضعیت کل” خلبان گفت: در ساخت سری مصاحبه. “بدیهی است که طول آن لحظه هم من می دانستم که هیچ چیزی در مورد که هیچ یک از ما انجام داد.”

واقعیت تلویزیون ستاره با من حرف فولر شخصیت و امیدوار است که طرفداران نمی خواهد با عجله به قضاوت.

“من می تواند صحبت می کنند و در زمان من قادر به صرف با ویکتوریا در طول این تجربه است. من واقعا لذت می برد تجربه من با,” او گفت:. “من واقعا احساس می کنم مثل او یک شخص خوب و او بسیاری از یابم کیفیت. من فقط امیدوارم که مردم می توانند فرم نظر خود را در او بر اساس آنچه آنها را بین دو نفر از ما و وقت خود را در نشان می دهد. او کامل نیست من کامل نیست هیچ کس کامل است.”

پزشکی sales rep قبلا عناوین ساخته شده در این فصل پس از آن آشکار شد که او به تاریخ کشور خواننده تعقیب برنجکه انجام شده در طول یک تاریخ با وبر که به پخش در ماه ژانویه است.

برنج 34 بعدها ادعا کرد که او و فولر تنها “یک شب با هم” بود اما او “واقعا عصبانی کردن” در تولید برای راه ظاهر خود را در نشان می دهد پایین رفت.

لیسانس ايران در ABC در روزهای دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>