لیسانس پیتر و کون ‘شدید’ ناهار بعد از تلویزیون آخر

مشکل در بهشت ؟ پیتر وبر و مدیسون Prewett شد, کشف یک بی دست و پا تاریخ ناهار در لس آنجلس پس از بحث کارشناسی آخر در اوایل این هفته.

این جفت ارز دیده می شد ناهار خوری در استودیو سیتی منطقه از L. A. روز پنج شنبه مارس 12, تنها دو روز پس از زن و شوهر پیوست در طول پس از نهایی رز خاص که در آن آنها نشان داد که آنها در تلاش بودند تا همه چیز را کار زیر وبر نتوانست نامزدی به هانا ان Sluss.

“آن نگاه مانند مکالمه شدید بود” یک شاهد عینی گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد ناهار تفرج در گرنویلل رستوران. “مدیسون تا به حال هر دو دست را در معابد برای چند دقیقه.”

Bachelor Peter Weber Madison Have Intense Lunch After TV Finale
پیتر وبر و مدیسون Prewett. ABC/جان Fleenor; ABC/فرانسیسکو روم

خلبان 28 ساله زندگی می کند که در لس آنجلس بود که با پوشیدن لباس نیروی دریایی کلاه بیس بال و مارون پیراهن او به عنوان یک وعده غذایی با runner-up — که او در نهایت ریخته Sluss, 23, برای, یک ماه پس از آنها مشغول شدم.

در طول غذا, آلاباما, بومی, 23, نگاه ناراضی و تاکید کرد با توجه به خودی.

“او بسیار ناراحت کننده” این شاهد عینی گفت: ما. “او انجام بسیاری از تکان و furrowing ابرو خود را. او انجام بسیاری از صحبت کردن است.”

تفرج آمد و تنها چند روز پس از وبر مادر باربارا وبرنشان داد در طول پس از نهایی رز ویژه ای است که پسر او “نیاز به شکست موفق” با توجه به ارتباط خود را با دانشگاه آلوم.

طرفداران تماشا اوایل این هفته به عنوان لیسانس سرنوشت بازی های برگزار شده در طول این دو قسمت آخر از ABC سری. با وجود پیشنهاد به Sluss پیتر هنوز هم تا به حال احساسات Prewett و ریخته Sluss برای بازگشت به مدل.

در طول و پس از نهایی رزپیتر مامان کف به عنوان او را تماشا وضعیت گشوده و نورد چشمان خود را به عنوان طرفداران شاهد مراسم خود را با Prewett.

روز پنج شنبه ساعت قبل از این زوج دیده می شد ناهار خوری در کالیفرنیا باربارا گفت: زندگی و سبک است که او تا به حال “هیچ چیز” را به عذرخواهی در مورد زمانی که آن را به او آمد تلویزیون حمله در این جفت ارز است.

“هر کس فکر می کند آن را فقط به من, اما آن را فقط به من,” او گفت: خروجی مورد موضع خود در Prewett. “این تمام خانواده است.”

متاسفانه زن و شوهر یک راه سخت پیش رو و کارشناسی ملت ستاره نیک Viall نمی دانم اگر آنها می توانند آب و طوفان است.

“اجازه دهید صادقانه شانس هستند در برابر آنها انباشته بنابراین من نمی دانم” Viall, 39, گفت: ما به طور انحصاری در چهار شنبه, مارس 11. “این سخت است به همه چیز کار بدون یک پشتیبانی قوی نظام است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im