لیسانس Kelsey Weier: من “غیر منطقی” در طی ChampagneGate

در این لحظه. لیسانس ستاره Kelsey Weier اعتراف کرد که او ChampagneGate بحران شد بیش از بالا در یک پیش نمایش کلیپ از لیسانسآینده “به همه” خاص است.

“اجازه دهید بحث در مورد ChampagneGate,” میزبان کریس هریسون می گوید زنان در کلیپ. “پاپ دور جهان شنیده می شود. Shiann [لوئیس] بود که مقدار زیادی به انجام در مورد هیچ چیز ؟ این بود که بحران را توجیه می کند؟”

27-year-old معاون اداری پاسخ “این توجیه به یک اندازه اما یک راه وجود دارد برای رسیدگی به شرایط و من فکر می کنم که چگونه شما [Kelsey] وضعیت به کار گرفته شد و غیر منطقی است.”

Bachelor's Kelsey Weier Admits She was 'Irrational' During ChampagneGate on 'Women Tell All
کریس هریسون و Kelsey Weier در “لیسانس: زنان به همه.” ABC/Kelsey McNeal

Kelsey, 28, توضیح داد که این حادثه سخت بود برای او برای پردازش در آن زمان است.

“من کاملا با آن موافق است,” او می گوید. “من نمیخواهم بگویم که من توجیه بود در واکنش من اما من فقط توجیه در من احساسات است.”

Tammy Ly اضافه شده که این موضوع نبود که Kelsey گریه اما که او “به معنای واقعی کلمه گریه تمام روز.”

خانه flipper 24 ساله ادامه داد: “همه فکر می کردند که او به داشتن یک لحظه. همه ما فکر آن است. من فقط آن را گفت.”

ChampagneGate زمانی شروع شد که Kelsey نشان داد به بیننده در اولین قسمت که او آورده بود یک بطری شامپاین از خانه اش در, Des Moines, آیووا به کارشناسی عمارت برای به اشتراک گذاشتن با لیسانس پیتر وبر.

“من شده است به صرفه جویی در [آن] واقعا برای یک لحظه خاص” حرفه ای clothier توضیح داد. “من می خواستم برای باز کردن که اول شب و متاسفانه آن را فقط اتفاق نمی افتد بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای امشب.”

Bachelor's Kelsey Weier Admits She was 'Irrational' During ChampagneGate on 'Women Tell All
کریس هریسون و Kelsey Weier در “لیسانس: زنان به همه”. ABC/Kelsey McNeal

Kelsey چپ بطری شامپاین با شومینه و هانا ان Sluss باز آن را به نوشیدن با 28 ساله خلبان. Kelsey شنیده چوب پنبه پاپ در اتاق دیگر و بعد از آن مواجه هانا ان, 23, در مورد حادثه.

پیتر گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه گفت که او فکر نمی کنم این مدل آن را به صدمه زدن به Kelsey.

“من فکر می کنم راستش این فقط یک سوء تفاهم است. من می دانم که هانا ان و او نه مخرب در هر راه او گفت:” در آن زمان است. “من می دانم که هانا ان انجام هر چیزی بدتر است. من به شما قول می دهم که.”

پیتر افزود: “کلسی عاطفی اما من دوست دارم که در مورد او. من بسیار عاطفی نیز هست. او بدیهی است که واکنش عاطفی در راه است, اما آن را به معنای زیادی به او که بطری. این فقط مایه تاسف است, اما از آن است که آنچه در آن است.”

لیسانس: زنان به همه ویژه پخش در ABC در روز دوشنبه 2 مارس در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>