لیسانس کلی Flanagan, جوک در مورد زنان همه’ غیاب

لیسانس: زنان به تمام قسمت پر بود از درام — اما یک مسابقه بود که به طرز محسوسی وجود ندارد و از این مراسم.

کلی فلاناگانکه به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه در میان زنان رقابت برای پیتر وبر‘s قلب نمی ظاهر را در کنار او همکار سابق شرکت کنندگان در دوشنبه 2 مارس. با وجود گزارش می دهد که او به عمد ناخوانده 27 ساله وکیل تا به حال نشاط پاسخ به طرفداران تعجب که چرا او از دست رفته بود.

Bachelor Kelley Flanagan Jokes About Her Women Tell All Absence
کلی فلاناگان. حسن نیت ارائه میدهد کلی فلاناگان/Instagram

دانشگاه آلاباما گراد به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک صدای جیر جیر به او Instagram داستان در شب دوشنبه که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در فقدان قابل توجه از مراسم. یک فن ارسال شده در کنار هم عکس کلی لباس پوشیدن و به عنوان یک مادر از قبلی لیسانس قسمت و یک زن ساخته شده است که ظاهر مختصر در یک بخش در زنان به همه.

“مایل به آنها نیست صبر کنید تا پایان به همه برای نشان دادن کلی” فن نوشت. کلی در زمان شوخی در گشاد گشاد راه رفتن او سابق costar Kelsey Weier بیش از بدنام ChampagneGate حادثه در این فرآیند است.

Bachelor Kelley Flanagan Jokes About Her Women Tell All Absence
حسن نیت ارائه میدهد کلی فلاناگان/Instagram

جوک ادامه داد: به عنوان کلی مشترک یک کلیپ از قبلی لیسانس قسمت از خودش پرتاب دست او را در هوا در کفر. “چگونه همه چیز به بعد از شما مادر, نقش,” او نوشت: با یک خنده از emoji.

با وجود غیبت از مراسم کلی نشان داد او سابق رقبای عشق reposting عکس از یک شب با زنان از فصل 24. “ما ممکن است بدست مرد است اما ما یکی از دیگری” کارشناسی امیدوار Alayah Benavidez زیر نویس یک سری از عکس ها از همه شرکت کنندگان با هم.

Bachelor Kelley Flanagan Jokes About Her Women Tell All Absence
حسن نیت ارائه میدهد کلی فلاناگان/Instagram

در ابتدای فصل کلی نشاندار شده به عنوان یک حزب سوسیالیست چرا که او تا به حال ملاقات پیتر قبل از فیلمبرداری برای فصل آغاز شد. پس او حذف در فوریه 10, قسمت کلی در زمان گرما از طرفداران و همکار, کارشناسی, کشور, اعضای, برای او به ظاهر بحث برانگیز نظرات در مورد زنان دیگر مشاغل. طرفداران نیز گرفتار وکیل “میل” منفی توییتهایی دربارهی پیتر که او قبلا برای نام “پاداش درام” او در طول فصل است.

سابق تلویزیون واقعیت شخصیت بعد از روشن احساسات خود را در مورد کالیفرنیا بومی در طول یک Q&A on Instagram در ماه فوریه در تماس تلفنی با پیتر یک “مرد شگفت انگیز” و شوخی در مورد او عاشق زندگی است.

“من حدس می زنم من هنوز هم به دنبال آن قوی اتصال وای فای” کلی طعنه در آن زمان است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de