لیسانس Bekah مارتینز نشان می دهد او در انتظار یک نوزاد پسر

قیچی و حلزون ها و توله سگ دم! حامله Bekah مارتینز و پسر Grayston لئونارد نشان داد که کودک شماره 2 یک پسر!

لیسانس آلوم 25, اعلام جنسیت نوزاد خود را در روز شنبه, مارس 14 با یک سری از عکس ها در Instagram. در snaps کالیفرنیا بومی و دوست پسر, 31, برگزار می شود نشانه آن است که بار خوانده شده “اوه پسر!” عنوان آنها لذت می برد یک جشن گسترش پیک نیک دسته جمعی.

این زن و شوهر که 14 ماه-جوان و اموزش dined با عینک آبی و یک سبد پیک نیک پر از رفتار در مقابل یک خیمه مخروطی سرخ پوستان و سفید و آبی دکوراسیون.

“بساز! چه هیجان انگیز!” لیسانس آلوم Ali Fedotowsky اظهار نظر در این اطلاعیه.

کندال طولانیکه رقابت در همان لیسانس فصل به عنوان مارتینز در سال 2018, اضافه شده, “تبریک من عشق من خیلی هیجان زده برای جدید مرد کوچک در زندگی شما! اموزش خواهد بود یک خواهر بزرگ!”

لیسانس کشور جیمی اوتیس همچنین اظهار نظر در این خبر خوشحال. “تبریک!!!! 💗 اموزش خواهد بود شگفت انگیز بزرگ دخترانه,” او نوشت.

دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشجویی مشترک یک دست انداز نوزاد عکس از خودش در مارس 4, مارک 29 هفته به بارداری.

“وای. هنگامی که آن را اولین بار خود را, من حدس می زنم! در حال حاضر به سه ماهه سوم بارداری” مارتینز نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “اوه. در حال حاضر به طور انحصاری با پوشیدن لباس های زنان و زایمان. آن معتقدند من.”

او افزود: “ما در حال استراحت خنده پروژه-ing, بازی و آماده شدن برای این بچه های جدید که در اینجا خواهد بود در زمانی در آینده 2.5 ماه.”

این جفت ارز در ماه نوامبر اعلام شده است که آنها انتظار دومین فرزند خود را با هم پس از استقبال دختر خود را نه ماه قبل در 2 فوریه 2019.

یک کمی است که به علت در ماه ژوئن را که مارتینز کودکان کمتر از دو سال از هم جدا در سن.

“اگر من یک دختر کوچولو, خواهران خواهد بود و تنها 16 ماه از هم جدا” سابق ABC شخصیت گفت: در نوامبر 28 قسمت از “حرف Broads” پادکست پس از آشکار تاریخ به علت. “من و خواهرم تنها دو سال از هم جدا [و] آن را یک انفجار. و اگر آن را از یک پسر بچه کوچک که چگونه سرگرم کننده این دلیل که ما تا به حال نشده یک پسر بچه کوچک است.”

پایین ببینید این زن و شوهر جنسیتی آشکار عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>