لیسانس تایلر جوک در مورد نوزاد ساخت او به عنوان بازدید با هانا B.

لاسی exes? تایلر کامرون و هانا قهوه ای صرف یک روز در ساحل در دوشنبه 16 مارس پس از کامرون به شوخی در مورد نوزاد ساخت در رسانه های اجتماعی.

“وجود دارد در حال رفتن به یک سنبله در تولد فرزند 9 ماه از هم اکنون” سابق واقعیت تلویزیون ستاره, 27, نوشت طریق توییتر روز دوشنبه با اشاره به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی و خود به قرنطینه در سراسر جهان است.

داستین Kendrickبود که یک شخص شرکت کننده در کامرون فصل لیسانسکه در آن مردان به رقابت برای قهوه ای قلب به سرعت پاسخ به صدای جیر جیر. “شما گفتم من میخوام یک عمو؟”

Tyler Cameron Hannah Brown Hit the Beach Together
تایلر کامرون و هانا قهوه ای است. شاتر (2)

همان روز این مدل کشف شده در ساحل را در خانه اش در ایالت فلوریدا با قهوه ای 25.

در عکس های منتشر شده توسط ایمیل های روزانهدو لذت می برد بازی والیبال ساحلی با کامرون برادر رایان کامرونو دوستان است. آنها همچنین در زمان یک شیب در اقیانوس است.

آلاباما بومی عینک بیکینی سفید و صورتی کلاه بیس بال در حالی که تایلر را لرزاند درخت نخل-چاپ تنه بر روی شن و ماسه.

به گفته یک شاهد عینی این جفت ارز صرف زمان با هم در Marcinski ساحلی در فلوریدا با یک گروه از دوستان.

“آنها نشان دادند که هیچ نشانه ای از PDA و به نظر می رسد فقط حلق آویز کردن به دوستان” این منبع گفت: ما هفته به طور انحصاری است. آنها, آیا, اما, این توقف برای عکس ها با طرفداران.

دیگر شاهد این دو روز ادعا کرد که در رسانه های اجتماعی که تایلر و قهوه ای “بسیار touchy feely.”

این رقص با ستاره ها قهرمان خال خال شد روز بعد در استخر با تایلر بهترین دوست مت جیمز و خدمه اش.

جیمز 28 است که یک شرکت کننده در فصل آینده از لیسانس با کلر کرولیمشترک یک Infinite تصویری از سابق ملکه مراسم مجلل تلاش برای شلیک یک سبد در یک استخر خالص در سهشنبه, مارس 17 … که او از دست رفته است.

Tyler Cameron Hannah Brown Hit the Beach Together
هانا قهوه ای حسن نیت ارائه میدهد مت جیمز/Infinite

سابق زن و شوهر, بازگشت به عقب گردش آمده پس از این مدل که از دست مادرش, Andrea کامرون در ماه فوریه پس از یک مغز aneurism برداشت تا دختر خوشگل جنوب از فرودگاه در شنبه 14 مارس ،

این دو قبلا پیوست برای یک جشن Andrea زندگی در میلر آل خانه در 7 مارس در ژوپیتر فلوریدا.

“هانا و تایلر شبیه دوستان بیش از هر چیز دیگری” یک شاهد عینی گفت: ما در 10 مارس. “آنها نیست نشان دادن هر گونه PDA.”

خودی ادامه داد: “همه از جمله تایلر نگاه به عنوان اگر آنها بسیار خوشحال و هیجان زده برای دیدن او وجود دارد. تایلر و دیگر مهمانان خلق و خو به عنوان شاد به عنوان آنها می تواند در حالی که جشن Andrea زندگی است.”

قهوه ای و تایلر مورخ در سال 2019 فصل از ABC دوستیابی نشان می دهد که در آن تایلر بود runner-up. خود را زیر تقسیم در تلویزیون دو به طور خلاصه پیوست در ماه اوت سال 2019 پس از پس از نهایی رز ویژه و موجب عاشقانه شایعات زمانی که آنها با هم دیده می شود دوباره در اوایل این ماه.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im