لیسانس هانا قهوه ای آویزان با تایلر برادر رایان در فلوریدا

خانواده برای اولین بار! هانا قهوه ای صرف زمان با تایلر کامرون‘s, برادر کوچک, Ryan کامروندر حالی که تعطیلات با سابق خود شعله در فلوریدا.

اظهار داشت: “این غریبه در مشتری” رایان نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 18 بر روی یک عکس از قهوه ای, 25, دادن او را در آغوش گرفتن در حالی که قایقرانی است.

به لیسانس آلوم شده است زندگی می کنند تا در ژوپیتر فلوریدا با تایلر 27 و دوستان و خانواده خود را پس از او وارد شهر در روز شنبه, مارس 14.

با وجود لاسی پست ها و خال دار در ساحل با هم چندین بار در طول سفر یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری است که این جفت ارز به شدت افلاطونی — در حال حاضر است.

Hannah Brown Tyler Cameron Brother Ryan
هانا قهوه ای می رسد در انواع قدرت های جوان هالیوود ارائه شده توسط واحد در لس آنجلس آمریکا در اوت 6 2019 چت شعبه/انواع/شاتر

“آنها بسیاری از عشق برای هر یک از دیگر” خودی گفت: ما در روز چهارشنبه. “آنها دوستان زیادی و تعداد زیادی از سرگرم کننده با هم. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

پیش از آن در روز, رقص با ستاره ها قهرمان و مدل مشترک یک عکس مشترک خود را Infinite حساب میان شایعاتی که آنها آشنایی.

در عکس آلاباما بومی و تایلر مطرح در کنار بومی فلوریدا که برادر و بهترین دوست مت جیمز — که بازیگران در کلر کرولی‘s فصل آینده لیسانس — و همچنین هفت نفر دیگر بر روی یک قایق.

خدمه لقب خود را از “قرنطینه خدمه” از آنجایی که آنها با هم بوده است در طول گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اواز یا موسیقی دو نفری — که ملاقات در فصل 15 از لیسانس که در آن تایلر بود و نفر دوم پس از قهوه ای را انتخاب Jed وایات در فصل آخر — موجب عاشقانه شایعات قهوه ای پس از بازگشت به فلوریدا فقط یک هفته پس از حمایت از تایلر در مادر خود را Andrea کامرون جشن زندگی خدمات در مارس 7.

Hannah Brown Tyler Cameron Quarantine Crew Photo Is Too Cute
تایلر کامرون هانا قهوه ای و ‘قرنطینه خدمه’. حسن نیت ارائه میدهد قرنطینه خدمه/Infinite (2)

“آن بوده است گیج کننده سال برای هر دو آنها را” منبع توضیح داده شده به ما در مورد جفت مارس مراسم. “و آنها در نهایت در بر داشت برخی از زمان در برنامه های خود را برای اتصال.”

این دو شده اند جدا قهوه ای پس از بازگشت به تایلر شهر در روز شنبه. دوشنبه, مارس 16 تایلر بیشتر سوخت ممکن است شعلهور عاشقانه شایعات بعد از شوخی در مورد نوزاد-ساخت در رسانه های اجتماعی.

“وجود دارد در حال رفتن به یک سنبله در تولد فرزند 9 ماه از هم اکنون” سابق واقعیت تلویزیون ستاره نوشت: از طریق توییتر با اشاره به کروناویروس خود شده است.

همان روز دو خال خال شد بازی والیبال ساحلی در شن و ماسه و حلق آویز کردن با تایلر دوستان است.

آنها دنبال کرد تا خود را به ساحل بعد با بازی بسکتبال و گیر کردن در استخر در سهشنبه, مارس 17.

لیسانس آلوم هانا ان Slussکه قبلا نشان داد او علاقه مند می شود در دوستیابی تایلر طی مصاحبه ای در این Ellen DeGeneres, کشتی, سابق, زن و شوهر است.

“بله!” تنسی بومی, 23 نوشت: روز سه شنبه با دو قلب-چشم emoijis در بخش نظرات از یک E! اخبار‘ Instagram پست در مورد قهوه ای و تایلر “اجتماعی فاصله” با هم.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de