لیسانس داستین: پیتر کلی را ‘نفرت انگیز, ناز,’ شیمی

Cuteness overload! لیسانس آلوم داستین Kendrick نمی توانید به اندازه کافی از دوست پیتر وبر و کلی فلاناگان‘s پویا.

“من فکر می کنم کلی و پیتر همراه بزرگ” Kendrick, 31 گفت: ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه 6 آوریل هنگامی که صحبت کردن در مورد دو قرنطینه افراد که شایعه به قدمت. “من دوست دارم برای دیدن چیزی است که بیرون آمدن از این اما زمان درست نیست بهترین راه حل برای آنها.”

سابق واقعیت تلویزیون ستاره میزبان شنیده آشپز در IGTV — نشان می دهد که محلی مشاهیر و سرآشپزها بالا در تلاش برای آموزش Kendrick چگونه به طبخ بستری است که در حال حاضر این جفت ارز فقط “لذت بردن از صرف وقت با هم.”

Bachelorette Dustin Kendrick Says Peter Weber and Kelley Flanagan Have Chemistry
اد هرا/ABC; جان Fleenor/ABC;

“بعد از یک نمایش مانند [کارشناسی], آن را آسان به باند قادر به صحبت آزادانه و کسی دیگری در انتهای دیگر است که درک آن همه” شیکاگو بومی گفت: ما. “امیدوارم بعد از این همه ضربات بیش از آنها قادر به پیدا کردن که جامد اتصال بین دو نفر از آنها.”

Kendrick — که به نظر می رسد در هانا قهوه ای‘s فصل لیسانس — اضافه شده: “آنها فقط گرفتن هر یک از دیگر و شیمی منزجر کننده است ، که از چرخ سوم پسر از سال است.”

مجری برنامه تلویزیونی است که quarantining با خلبان 28 ساله و وکیل نیز 28 در Flanagan شیکاگو آپارتمان برای دو هفته گذشته تبدیل شده است به مانند یک “خانواده کوچک” با roomies.

“همه ما سعی به انجام بخشی از ما,” او توضیح داد و اشاره کرد که سابق لیسانس شرکت کننده “فقط اتفاق می افتد به بهترین کوک” از سه نفر.

زمانی که فلاناگان نیست پخت و پز این گروه شده اند “حمایت از رستوران های محلی و سفارش تحویل” کندریک نشان داد.

“پیت و من را با سرب در تمیز کردن و انجام, ظروف,” او اضافه شده است. “همه ما کمک کند در برخی از راه.”

Kendrick گفت: ما به طور انحصاری بر روی پنج شنبه, آوریل 2 است که این دو “نگاه واقعا زیبا با هم و تعاملات آنها واقعا زیبا نیز هست.”

پس دراماتیک فصل ABC دوستیابی سری Kendrick بستری برای ما که آن را “خوب ببینید [پطرس] مبارک و فقط زندگی خود را حقیقت و شاد بودن با کسی است.”

وبر و فلاناگان شد اولین مرتبط شاعرانه در مارس 25, پس از آنها خال خال شد و در شیکاگو با هم. آنها ملاقات پیش از کالیفرنیا ساکن فصل لیسانس و سپس در مورخ نشان می دهد.

در آخر از سری وبر مشغول شدم به هانا ان Slussاما آنها را شکست تا قبل از این قسمت پخش شد. او پس از آن سعی کردم به همه چیز کار با runner-up مدیسون Prewettاما آنها تقسیم دو روز پس از آشتی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>