لیسانس کلر کرولی نشان می دهد او را نگه داشته و از خوان پابلو فروپاشی

لیسانس‘s کلر کرولی نازل شده در روز شنبه, آوریل 4 که او را نگه داشته و لباس او هنگامی که او در تقسیم با خوان پابلو Galavis در طول لیسانس آخر در سال 2014.

“تمیز کردن دیوارهای امروز… نگاه آشنا نیست؟!” 39-در سال مزبور یک Instagram, داستان, عکس, فیروزه, یک شانه تمام طول لباس او در آن OMG لحظه در فصل 18.

Bachelorette’s Clare Crawley Reveals Why She Kept the Dress From Juan Pablo Galavis Breakup
حسن نیت ارائه میدهد از کلر کرولی/Instagram

کرولی بود که نام جدید لیسانس ماه گذشته فراموش نشدنی گفت: سابق فوتبال بازیکن دقیقا آنچه که او فکر او را زمانی که آنها به پایان فصل و او ریخته و او پس از گفت او پشیمان لحظه ای صمیمی آنها با هم صرف.

به عنوان کارشناسی ملت طرفداران را به یاد Galavis گفت: چیزی به کرولی در طول تاریخ گذشته بود که بر روی دوربین گرفته شده. “او را انتخاب کرد به من چیزی بگویید که هیچ زن می خواهد به شنیدن” او بعد از آن گفت. “که او نمی داند که من و برخی جنسی چیزی که من نمی خواهم به تکرار. آن را توهین و آن را توهین آمیز است.” (فإنهم به او گفت که او نمی او را دوست دارم اما عاشق “f—پادشاه او را.”)

“من فکر کردم من می دانستم که چه نوع از شما بودند” او گفت: ونزوئلا ورزشکار به عنوان او قرار داده تا هر دو دست او را به قدم به عقب از او در طول آخر. مرجع کنندگان John Joynt و اندی دورفمانکه حذف خود را از نشان می دهد او ادامه داد: “شما تا به حال از هر فرصتی مانند کسانی که دختران دیگر را به من بگویید دقیقا چگونه شما احساس می شود.”

“آیا شما می دانید که چگونه من احساس ؟ آیا می دانید وقتی که من ساخته شده من تصمیم؟” Galavis, 38, از او خواست.

“مهم نیست که به من” کرولی گفت: به عنوان او راه می رفت دور. “من از دست رفته برای شما احترام بگذارند. چرا که من به شما بگویم آنچه که من فکر کردم من می دانستم که چه نوع از شما بودند چه شما فقط به من از طریق من هرگز می خواهم بچه های من داشتن یک پدر مثل شما.”

“کشیدن, من خوشحالم که من را انتخاب کنید او” Galavis گفت: پس از او در سمت چپ مجموعه با لیسانس میزبان Chris Harrison. او به پایان رسید تا ارائه نهایی رز به نیکی فرل اما نمی پیشنهاد به او. آنها تقسیم شش ماه پس از زنده مراسم ویژه.

پس از کرولی اعلام شد به عنوان جدید لیسانس در مارس 10, hairstylist به عقب نگاه کرد او را “توانمند سازی” فروپاشی او به عنوان گفتگو با هریسون 48.

“من پشیمان نیستم که لحظه ای, و من نمی خواهد تغییر لحظه ای که برای هر چیزی,” او گفت:. “من تا به حال شده است از طریق برخی بسیار وحشتناک روابط و من که دختر که اجازه بچه ها پیاده روی بیش از همه من و من تا به حال هرگز ایستاده بود تا برای خودم همیشه قبل از. و آن را فقط به یکی از بزرگترین لحظات زندگی من در نهایت به ایستادن وجود دارد و می گویند هیچ یک از آن خوب است.’ و نه فقط برای او بلکه اساسا هر مرد که همیشه به من صدمه دیده قبل و در زمان استفاده از من. آن را مانند, ‘نه بیشتر.””

کرولی که بازگشت به حق رای دادن در فصول 1 و 2 کارشناسی در بهشت و سپس به طور خلاصه مشغول به کارشناسی زمستان بازی costar Benoit Beausejour-Savard در سال 2018 را به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن عشق — فیلمبرداری فصل جدید از این لیسانس بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پایین حرکت برای دیدن آنچه که او تا به حال به می گویند در مورد Galavis و لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>