لیسانس کلر کرولی, Claps, بازگشت پس از مت جیمز واکنش

کلر کرولی پاسخ در روز شنبه, مارس 26 بعد از او ناودان برای انتقاد لیسانس شرکت کننده مت جیمز به دنبال شهرت جلوتر از ظاهر خود را در او به تعویق افتاد فصل ABC دوستیابی نشان می دهد.

Hairstylist, 39, در پاسخ به کارشناسی ملت اولیویا Caridiکه در پاسخ به کرولی بحث برانگیز جیر از یک روز قبل از آن که در آن او در زمان هدف در کسی است که “انجام مصاحبه و ایجاد Cameo حساب.”

Clare Crawley Says She Wasn't Shading 'Bachelorette' Contestant Matt James
کلر کرولی و مت جیمز ABC/پائولا Lobo; Stephen Lovekin/شاتر

“او چه کسی است???” پادکست میزبان در پاسخ به یکی دیگر از دیدگاه و کرولی. “خانواده هستند بازیگری مانند من تصور می شود قادر به استنباط این است که در مورد یک فرد خاص?”

“شما قرار نیست به استنباط کودک” کالیفرنیا بومی پاسخ داد. “آن را در مورد چند مرد و یک کلی فکر کردم من بود در حالی که ما اینجا نشسته در زندگی واقعی بحران که در آن کسی را (همه را) زمان + صداقت نگه داشتن وزن بسیار زیاد و ارزش است.”

“راست به دلیل وجود یک دسته از بچه ها که در حال انجام مصاحبه و cameos که ظاهرا خود را در فصل” طرفداران پاسخ داد. “من خواستار BS در این پاسخ است. اگر من اشتباه می کنم که مردان علاوه بر مت?”

به غیر از جیمز تنها شرکت کننده از کرولی فصل است که در Cameo است بازیکن سابق NFL دیل ماست. اما المپیک ویژه جهانی, سفیر, 31, نشده انجام هر گونه مصاحبه اخیر اما آیا انجام یک تظاهرات پخت و پز برای ورزشکاران حرفه ای پایه و بازیکنان NFL انجمن در یک Instagram Live روز شنبه, مارس 25 که در آن او در مورد چگونه او را سالم ماندن در طول coronavirus قرنطینه.

جیمز 29 به تازگی بدست مطبوعات برای موسسه خیریه ABC غذا تور و صحبت با چند رسانه از جمله Us Weekly, برای ترویج مناسب-A-Thon, پخش زنده رویداد که مطرح شده پول برای عملیات مبارزه با مواد غذایی که ارائه وعده های غذایی برای کارکنان بهداشتی درمانی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساعت پس از طرفداران به نام کرولی برای ظاهر شدن به سایه سابق لیسانس runner-up تایلر کامرون‘s, بهترین دوست, املاک و مستغلات عامل مشترک یک پیام در خود Instagram داستان است که به نظر می رسید به آدرس او ادعا می کند.

“برای کسانی از شما که ممکن است از دست رفته پیام در اوایل این هفته خودم و الکس Bachmanمن تیمی سابق و فعلی New York Giants گسترده گیرنده متعهد همه ما Cameo درآمد به بنیاد رابین هود برای مبارزه با این مبارزه او گفت:” از این سازمان خیریه که کمک می کند تا به کسانی که به مبارزه با فقر در شهر نیویورک است.

فیلمبرداری از فصل 16 از لیسانس در انتظار قرار داده شد در ماه مارس به دلیل نگرانی های سلامت بیش از COVID-19. این تصمیم دو روز پس از کرولی را داوران فدراسيون فوتبال اعلام شد.

پس از خاموش شدن کرولی خواسته طرفداران را به ادامه استفاده از به نظر می رسد در فصل و میزبان Chris Harrison بستری که وجود دارد یک فرصت است که شرکت کنندگان می تواند در هنگام عکسبرداری می کند و در نهایت شروع می شود.

“بدیهی است که با این ویروس می داند که هنگامی که این چیزی است که رفتن را از طریق ضربه او گفت:” در یک Instagram زنده در مارس 16. “این ایده که همه در حال رفتن به قادر به کار و انجام این کار دوباره احتمالا بسیار باریک است.”

در همین حال جیمز گفت: ما در روز شنبه, مارس 21 که او مشتاق برای دیدار با کرولی.

“من بسیار بیمار تا به این نقطه وجود دارد و یک زن جوان که در ساکرامنتو در حال حاضر که من به دنبال به جلو به ملاقات هنگامی که تمام این مسائل حل و فصل کردن” او گفت ما. “بنابراین من امیدوار هستم که من می تواند بیمار کمی طولانی تر و سوار این چیز و هر کس را امن و پس از آن ما می توانیم به عقب بر گردیم به زندگی روزمره ما و حرکت رو به جلو است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>