لیسانس چاد Johnson مورد نیاز رفاهی بررسی’ پس از دستگیری

لیسانس آلوم چاد جانسون بازدید شد توسط پلیس در خانه اش در روز شنبه, مارس 28 بعد از او بنا به گزارش ارسال شده از یک عکس که موجب نگرانی های خود آسیب برساند.

سابق تلویزیون واقعیت شخصیت 32 گفته یک تصویر از یک طناب در Instagram داستان پیش از آن روز در کنار عبارت “آن خواهید بود درست است.” با توجه به TMZ اچ جانسون را دیدم پس از حذف عکس و به سرعت به نام پلیس محلی. یک سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس تایید کرد به ما هفتگی است که یک چک رفاه ساخته شده بود در جانسون اقامت بعد از آن که آن روز صبح. هر چند مقامات نمی خواهد نام فرد درگیر “مشخص شد که آنها مطرح شده و هیچ تهدیدی برای خود [یا] خودش و نه به هر کس دیگری.”

ادعا واقعه روز پس از سابق لیسانس در بهشت ستاره های درگیر در یک مستی درگیری با دوست دختر خود Annalise Mishlerروز دوشنبه 24 فوریه پس از یک بزرگ “عود” در عادات نوشیدن. جانسون بعدها دستگیر حساب “سرقت با خشونت خانگی افزایش.”

یک منبع گفت:” ما در آن زمان که جانسون در زمان او 25 ساله و دختر تلفن “و chucked آن بیش از یک حصار” پیشرو یک تماشاچی به 911 تماس بگیرید برای او. “او ضربه [او]” منبع ادعا کرد. “این اولین بار نیست اما اولین بار [او] درگیر پلیس. او واقعا می ترسم.”

Bachelorette's-Chad-Johnson-Needed-'Welfare-Check'-After-Arrest
چاد Johnson, Ian غرب/بهبهان تصاویر/INSTARimages.com

دو روز پس از دستگیری جانسون در زمان به Instagram به اشتراک سمت خود را از داستان اعتراف به این که او “ویران” از آنچه تا به حال رخ داده است.

“من تا به حال ساخته شده است یک وعده به خودم و به دوست دختر من است که من نمی خواهد انجام دهد که دیگر به او گفت:” در عاطفی تصویری. “هر زمان که من می نوشند من نمی خوردند. من پیچ و من نوشید.”

اگر چه Mishler مستند سوراخ جانسون گفته سوراخ در دیوار او در رسانه های اجتماعی به لیسانس آلوم گفت که او “هرگز گذاشته [خود] دست یک زن است.”

“هرگز وجود هر گونه سوء استفاده داخلی از هر نوع. من هرگز دست گذاشته روی یک زن در هر زمان در تمام زندگی” جانسون گفت. “من در دریایی هسته ای; من آموخته بود ارزش. من یک خواهر. من بسیار بیش محافظ برادر … من کاملا می توانید درک کنند که چرا Annalise احساس تهدید هر زمان که من در زمان تلفن خود را, اما من 100 درصد با اعتماد به نفس [که] هر نوع سوء استفاده های داخلی اتهامات در حال رفتن به کاهش یافته است چرا که وجود دارد هرگز در هر زمان و سوء استفاده های داخلی در تمامی ندارند.”

Mishler ثبت سفارش محدود در برابر جانسون در پی این حادثه. جفت شده اند دوستیابی از سپتامبر 2019.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت خانگی لطفا تماس ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 به صورت محرمانه پشتیبانی می کند.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>