لیسانس چاد جانسون در حال تبدیل شدن به یک ستاره پورنو با روشن/خاموش GF Annalise

شروع تازه است. چاد جانسون قرار دادن تلویزیون واقعیت پشت سر او و رفتن به انجمن یک ماه پس از شفاعت گناه نیست در خشونت مورد.

به لیسانس زاج در حال برنامه ریزی برای بیش از شروع در لاس وگاس و ایجاد خود را “انجمن کاخ” از جمله فیلم های خود را در دوباره خاموش, دوباره, دوست دختر, Annalise Mishler, the Daily Mail گزارش روز شنبه, مارس 21.

“من خسته از واقع بودن f–اد اطراف توسط هالیوود” جانسون, 32 گفت: خروجی مورد تغییر خود را از حرفه ای. “من نیاز به پول من عاشق کشف کردن چیزی در این راه به قدرت بازگشت.”

این کارشناسی در بهشت آلوم — که شده است ارسال نرم-هسته ای ویدئوها با Mishler در OnlyFans — اعتراف کرد که او “همیشه واقعا دیوانه میل جنسی” ساخته شده است که خود را انتقال به انجمن آسان است.

“قادر به پول از آن است که f—پادشاه شگفت آور,” او گفت:. “من نمی حسرت آن را در همه من همیشه می دانستم که من می خواهم انجام کاری در این صنعت من فقط مطمئن نیستید که چه.” این ایمیل ادعا می کند که زن و شوهر ساخته شده اند $40,000 یک ماه از پست خود در OnlyFans.

اوکلاهما بومی و Mishler, 25, شده اند که صرف وقت خود را در قرنطینه هم هنوز به پست کلیپ از خود داشتن رابطه جنسی اما جانسون گفت: پست الکترونیکی که آنها انجام داده ام “همه چیز” دیگری است.

“ما در حال رفتن به آن را فقط ساختمان به آن” جانسون توضیح داد که از دو جنس ميشود. “این یک فرایند است. ما در حال انجام مسائل هر دو یا سه روز و قرار دادن چیزهای بیشتر دیوانه با آن است.”

با وجود فیلمبرداری تحریک ویدئوها با یک دیگر جانسون و Mishler نیست رسما آشنایی دوباره بعد از او دستگیر شد پس از یک حادثه در L. A. صفحه اصلی.

“من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و او آن را فقط ثابت آشفتگی” او اعتراف کرد. “من هنوز هم او را دوست دارم. ما فقط کار را از طریق مشکلات در تلاش برای کشف کردن اگر آن کار می کنند.”

در مارس سابق واقعیت تلویزیون ستاره گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری او “کار بر روی همه چیز” با YouTube star اما آنها را به عقب با هم. “او به من یک لیست از چیزهایی که برای تعمیر و تغییر گفت:” ما.

در سابق در ساحل آلوم شد arraigned در 20 مارس و pled گناه نیست به شش بزه اتهامات پس از 24 فوریه بازداشت خشونت خانگی.

Bachelor Chad Johnson Says Hes Moving Into Porn Career Will Post Sex Video With On Off Girlfriend Annalise
چاد جانسون و Annalise Mishler حضور در عملیات لبخند هالیوود مبارزه شب در لس آنجلس در تاریخ 6 نوامبر سال 2019. MediaPunch/شاتر

افسران پاسخ در بهمن ماه به 911 تماس بگیرید در Mishler آپارتمان که در آن او ادعا کرد که جانسون در زمان او تلفن و پانچ یک سوراخ در دیوار.

“او ضربه [او را]. … این اولین بار نیست اما اولین بار [او] درگیر پلیس” یک منبع ادعا کرد در زمان. “او واقعا می ترسم.”

بعد از جانسون محروم بودن خشونت نسبت به خود آن دختر گفت: “من هرگز دست گذاشته روی یک زن در هر زمان در تمام زندگی من.”

این شخصیت تلویزیون در بیمارستان بستری شد و در فوریه, زیر متعدد رفاه چک از پلیس پس از او نوشته شده ویدئوها intimating که او ممکن است آسیب خود را.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت خانگی لطفا تماس ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 به صورت محرمانه پشتیبانی می کند.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de