لیسانس کلر کرولی به نظر می رسد در ‘توانمندسازی’ تقسیم از خوان پابلو

بعد از لیسانس وارد کرده و او را آماده برای پیدا کردن عشق. کلر کرولی پیوست میزبان Chris Harrison بر روی صحنه در طول زنده لیسانس آخر در روز سه شنبه, مارس 10, برای شروع ماجراجویی خود را.

کرولی توضیح داد که چرا او مایل به سعی کنید برای پیدا کردن آقای حق از طریق حق رای دادن دوباره. “من هرگز خواهد داد تا آن را,” او گفت: عشق حقیقی است. “به من حتی بیشتر از آن به عنوان من توسعه یافته بیشتر اعتماد به نفس بیشتر ارزش خود را حتی بیشتر از من مستحق آن همه است.”

Clare-Crawley-Talks-Bachelorette
کلر کرولی ABC/پائولا Lobo

او همچنین به عقب نگاه کرد او را “توانمند سازی” فروپاشی از خوان پابلو Galavis. “من پشیمان نیستم که لحظه ای, و من نمی خواهد تغییر لحظه ای که برای هر چیزی” او اشاره کرد. “من تا به حال شده است از طریق برخی بسیار وحشتناک روابط و من که دختر که اجازه بچه ها پیاده روی بیش از همه من و من تا به حال هرگز ایستاده بود تا برای خودم همیشه قبل از. و آن را فقط به یکی از بزرگترین لحظات زندگی من در نهایت به ایستادن وجود دارد و می گویند هیچ یک از آن خوب است.’ و نه فقط برای او بلکه اساسا هر مرد که همیشه به من صدمه دیده قبل و در زمان استفاده از من. آن را مانند, ‘نه بیشتر.””

پنجمین بار است که امیدوارم جذابیت برای کرولی که او لیسانس ملت اولین بار در سال 2014 در آینده در جایگاه دوم در Galavis’ فصل لیسانس و معروف گفتن او او نمی خواهد می خواهید به کودکان با او هنگامی که او blindsided او.

Hairstylist بازگشت برای فصل 1 و 2 کارشناسی در بهشت در سال های 2014 و 2015 به ترتیب. او در زمان استراحت مختصر از واقعیت تلویزیون پس از ناکامی در پیدا کردن عشق اما بازگشت و در سال 2018 در کارشناسی بازی های زمستانی. در پایان او مشغول به بنوا Beauséjour-Savard, اما آنها به نام خاموش نامزدی خود را در مارس سال 2018 است.

در حال حاضر کرولی دقیقا می داند آنچه که او به دنبال.

“من می خواهم یک مرد که قوی است که حاضر است به بدن زره باز خود را و می تواند آسیب پذیر باشد,” او گفت: صبح به خیر امریکا در تاریخ 2 مارس. “من فکر می کنم که [نشان می دهد] برخی از جدی قدرت در سمت راست وجود دارد, بنابراین من می خواهم یک مرد که می تواند انجام این کار است.”

به علاوه او می بیند که قدیمی ترین لیسانس و در عین حال — او خواهید بود 39 زمانی که فیلمبرداری شروع می شود — به عنوان یک مثبت.

“من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم قرار داده [سن] وجود دارد که این چیز منفی اما برای من آن را فقط بیشتر سال زیر کمربند من بیشتر یادگیری و دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم, من نمی خواهم و آنچه که من نمی خواهد به حل و فصل برای” کرولی گفت: در صبح روز نشان می دهد.

لیسانس فصل 16 برای اولین بار در ABC چهار شنبه, مارس 18 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>