‘لیسانس’ آلوم جی جی لین ازدواج Kayla هیوز در دنور: عکس

لیسانس آلوم جی جی لین ازدواج نامزدم Kayla هیوز در یک مراسم عاشقانه در دنور در روز شنبه, آوریل 29.

مهمانان در عروسی شامل تنر Tolbert و جید Roperکه دخترش امی بود گل دختر در مراسم. Roper ارسال شده ویدئوها on Instagram داستان جلوتر از عروسی که به او نشان داد 2 ساله تمرین از قبل با سبد کرم رنگ گلبرگ های گل رز.

دیگر کارشناسی ملت faves در حضور و غیاب شامل Jared Haibon و همسر اشلی Iaconetti, بن هیگینز و کلینت Arlis.

'Bachelorette' Alum JJ Lane Marries Kayla Hughes in Denver
(L-R) جی جی لین, Kayla هیوز حسن Kayla هیوز/Instagram

لین که رقابت در Kaitlyn Bristowe‘s قلب در فصل 11 از لیسانس در سال 2015 به پیشنهاد سابق NFL, تشویق کن, هاوایی در ماه ژانویه 2019.

“او گفت: بله!!!” سابق بانکدار سرمایه گذاری که سهام, دختر, جما, 7, با همسر سابق خود هدر زیر نویس یک Instagram عکس خود را بر روی یک زانو. “من نمی توانم صبر برای ازدواج, بهترین دوست من, عشق من و زن ساخته شده است که من بهتر از روز ملاقات ما!”

زن و شوهر رفت و با رابطه خود را در ماه سپتامبر 2017 در مدت کوتاهی پس از خط را به دو قسمت تقسیم از سابق Bachelor in Paradise فصل 2 costar Juelia Kinney. این جفت ارز راه جداگانه خود را رفت در اوایل همان سال پس از ظاهر شدن در فصل 9 از ازدواج بوت کمپ.

'Bachelorette' Alum JJ Lane Marries Kayla Hughes in Denver
(L-R) Kayla هیوز جی جی لین حسن نیت ارائه میدهد از امیلی Gellis Lande/Instagram

لین گفت: ما هفتگی در ماه فوریه 2019 که او شده است می خواهم برنامه ریزی مناسب پیشنهاد برای هیوز برای نزدیک به چهار ماه است.

“من در نوع خود با آن است. او را از من بپرسید مانند ” هنگامی که می خواهید به پیشنهاد؟’ بنابراین من می خواهم او را اذیت. من می گویند آن را مدتی در حال حاضر و آوریل است.’ … او می خواهم می خواهم که شش ماه!’ گفتم نگاه من توصیه می کنم شما باید ناخن های خود را انجام می شود در همه زمان ها در حال حاضر و مه” او به یاد می آورد. “در آن بود نیمی از یک شوخی, اما من همچنین می دانستم که اگر او پیشنهاد شده و اگر او انجام نداده ناخن های خود را و یا هر چیزی شبیه به آن می شود. من شده است در اطراف به اندازه کافی می دانیم که. بنابراین آن را سرگرم کننده بود. من dangled آن را بیش از سر خود را کمی.”

لین بود که به تصویر کشیده شده به عنوان تبه کار از Bristowe فصل از لیسانسو گفت: ما او و گرامی داشتن دوستی او ساخته شده با لیسانس ملت بگیرید و یاد دهید و این که مردم آنها را به عروسی دعوت شده هستند “مردم ما واقعا با دوستان.” او اضافه کرد که او و هیوز می خواستم عروسی به مناسبت آن “[ما] فقط جشن می گیرند و از آن لذت ببرید و آن را به یک حزب بزرگ است.”

تازه ازدواج کرده برای ماه عسل در لدرا توسل در سنت لوسیا.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>