‘کارشناسی: بازی های تابستانی’ لغو میان شیوع کروناویروس

هیچ عشق تابستان! لیسانس: تابستان بازی ها لغو شده است توسط ABC, Us Weekly می تواند تایید.

این spinoff بود که هرگز به طور رسمی اعلام خواهد میرم ویژه بازیگران بین المللی و پخش در طول سال 2020 توکیو بازی های المپیک در ماه جولای.

ABC تولید برنامه ریزی شده بود یک نسخه تابستان شبیه به 2018 لیسانس: زمستان بازیکه زد در همان زمان به عنوان بازی های المپیک زمستانی در PyeongChang کره جنوبی اما ما تایید کرده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس است متوقف پتانسیل کارشناسی ملت spinoff.

Bachelor Summer Games Canceled Amid Coronavirus Outbreak
بلیک Horstmann و کریستینا Schulman در ‘کارشناسی تابستان بازی ها است.’ ABC/جان Fleenor

توکیو بازی ها شده اند به تعویق افتاد تا جولای 2021 اما وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا لیسانس تولید را احیا بازی های تابستان سال آینده همزمان با تاریخ جدید.

یک ABC اجرایی قبلا صحبت در مورد امکان بازیگران تابستان, نشان می دهد, نامگذاری هانا قهوه ای به عنوان یک پتانسیل های شرکت کننده.

“هانا B نیز گفت:” من این جالب “چرا که او دوست دارد را به نفع خود” SVP جایگزین برنامه نویسی برای ABC سرگرمی رابرت میلز گفت: در طول SiriusXM مارس 3 قسمت از لیسانس روکش های رادیویی نشان می دهد. “او دوست دارد به نفع خود.”

میلز گفت: هواداران در طول یک ظاهر در رینگر “Bachelor Party” پادکست ماه گذشته که او نیز “عشق” را ببینید اردن راجرز یا Colton آندروود شرکت در نشان می دهد. (آندروود, 28, در حال حاضر دوره نقاهت بعد از coronavirus).

حتی اگر مردان هر دو در روابط با آنها ملاقات در لیسانس و لیسانسمیلز باز بود به راجرز نامزد جوجو فلچرساخت یک ظاهر و تکان دادن گذشته در قالب رقابت های سری.

“من فکر می کنم آن را واقعا سرگرم کننده” exec گفت: در طول ماه فوریه در پادکست. “ما در بر داشت واقعا یک محل عالی برای آن را نگه دارید. منظور من این خواهد بود تا لذت دیدن این افراد در این بزرگ شما می دانید و میدانی و شنا. این یک واقعی بازی های المپیک است.”

لیسانس: بازی های تابستانی است که آخرین نشان می دهد در ABC تخته سنگ به تغییر با توجه به COVID-19.

فصل 16 از لیسانس شامل کلر کرولی تصمیم گرفتند برای شروع فیلمبرداری پس از این ویروس شروع به گسترش در ماه مارس است.

“شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 روی هر یک از محصولات ما اما سلامت و ایمنی کارکنان بازیگران و خدمه باقی مانده است اولویت ما” برادران وارنر تلویزیون گروه گفت: ما در یک بیانیه در مارس 13.

چند روز قبل Chris Harrison گفته سرگرمی امشب در مارس 11 که در لیسانس: بازی های تابستانی بود “بسیار بعید” به جلو حرکت کند چرا که یک “جزء کلیدی از [نمایش] گرفتن خارجی ها در کشور ما است.”

کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما است که هنوز به اکران در ABC در روز دوشنبه 13 آوریل در 8 p. m. ET.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im