لیسانس پیتر وبر آواز می خواند Kygo را “مبارک در حال حاضر” را مدیسون تقسیم

ارسال یک پیام ؟ پیتر وبر شدن بیش از دل شکستگی با کمی موسیقی درمانی و آهنگ خود را از انتخاب “مبارک در حال حاضر” توسط Kygo — برخی از گفتن شعر در مورد تقسیم خود از مدیسون Prewett.

خلبان 28 مشترک یک ویدئو کلیپ از خودش پارو کردن آهنگ در حالی که با بهره گیری از یک گودال آتش از طریق Instagram داستان در شنبه 14 مارس ،

“Kygo را از طریق آمدن با احساس” پیتر زيرنويس پست. در یکی دیگر از فیلم های ستاره رقص با یک لیسانس تولید کننده به این آهنگ.

Peter Weber Sings Kygo's 'Happy Now' Following Madison Prewett Split
پیتر وبر و مدیسون Prewett مگا/ABC/فرانسیسکو روم

“مبارک” در حال حاضر که ویژگی های خواننده توسط Sandro Cavazzaشامل شعر: “من و شما خوب بود اما درست نبود / و آن را سخت خواهد بود اما من می دانم که من آن را از / گام به گام من حرکت می کند و با زندگی / پس من اجازه رفتن و من امیدوارم که شما خوشحال خواهید بود در حال حاضر.”

پیتر پیشنهاد برای هانا ان Sluss در لیسانس آخر صورت گرفت که در ماه نوامبر سال 2019. یک ماه بعد از جفت تقسیم پس از پیتر اعتراف کرد که او هنوز هم تا به حال احساسات Madison 23. او و پدر و مادر رضاعی همکاران به طور خلاصه پیوست در طول زنده لیسانس قسمت در سهشنبه, مارس 10 با وجود مادرش باربارا وبر‘s انتقاد از ارتباط آنها.

Peter Weber Sings Kygo's 'Happy Now' Following Madison Prewett Split
پیتر وبر حسن نیت ارائه میدهد پیتر وبر/Instagram

باربارا ادعا کرد که مدیسون چپ وبر خانواده در انتظار ساعت قبل از ملاقات آنها در استرالیا و او نامشخص است که در آلاباما بومی احساسات برای پسرش واقعی بودند.

“هنگامی که او در می آیند ما نیست و عذرخواهی از او و زمانی که من اقدام به از او بپرسید اگر او دیوانه وار در عشق با او گفت و او نمی خواهد قبول یک پیشنهاد در چهار روز” باربارا گفت: میزبان کریس هریسون در آخر روز سه شنبه ، “به عنوان یک مادر که نبود آنچه ما انتظار داشتند.”

دو روز بعد پیتر و مدیسون اعلام کرد که آنها تا به حال نام آن واریز شده در عاشقانه خود را.

“مدی و من متقابلا تصمیم گرفت به دنبال رابطه ما هر بیشتر,” او نوشت: از طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 12. “باور من این آسان نیست برای هر کدام از ما به ok اما پس از بسیاری از صادق مکالمات ما توافق کرده اند که این چیزی است که باعث می شود بیشتر حس برای دو نفر از ما.”

Madison, برای او نوشت: بیانیه خود او در خود شکستن و آرزو پیتر جز بهترین.

“به عنوان پیتر و من تصمیم به رفتن ما راه جداگانه, من مطمئن هستم که ما هر دو حرکت در جهت هدف ما و هرگز فراموش نکنید که خدا یک طرح در همه چیز,” او نوشت. “من همیشه عشق و احترام او. من معتقدم مسیر ما قرار بود برای عبور و ما هر دو بهتر است زیرا آنها انجام داد.”

یک روز بعد پطرس انکار کرد که مادر خود را به نظر خود را در رابطه با مدیسون باعث شد خود را تقسیم می شود.

“برای این کار ندارد. این مسائل بین مهدیه و من تنها 100 درصد او گفت:” در یک ویدیو به دست آمده توسط TMZ در روز جمعه, مارس 13. “مردم باید نظرات خود را, اما این است که فقط بین دو نفر از ما و این فقط یک احترام متقابل و عشق و تمام است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im