لیسانس پیتر وبر نشان می دهد او ‘در عشق با تمام 3 از فینالیست

انداختن L-word … با سه ، در حالی که پیتر وبر نشده از تخت گفت: هر یک از فینالیست در لیسانس که او در عشق با آنها او نزدیک می آیند. زیر پنج شنبه, فوریه 17, قسمت, کردن دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به صورت فانتزی مجموعه قسمت نشان داد که او واقعا با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری.

“من در عشق با سه زن در حال حاضر, و من هیچ ایده چگونه من قصد دارم برای انجام این کار” خلبان 28 اقرار به دوربین. اما به نظر می رسد که آن را نمی ممکن است تمام قایقرانی صاف در طول فانتزی سوئیت.

در پایان روز دوشنبه قسمت او تصمیم گرفت برای از بین بردن Kelsey Weier و مدیسون Prewett, ویکتوریا فولر و هانا ان Sluss. “من می دانم که من در این آشیانه با من در حال حاضر و آن را می سازد همه چیز ارزش آن را,” او گفت: نهایی خود را ،

Bachelor Peter Weber Reveals Hes In Love With All 3 of His FinalistsBachelor Peter Weber Reveals Hes In Love With All 3 of His Finalists
Madison, هانا ان و ویکتوریا F. ABC (3)

اما در لحظات پایانی این قسمت Madison, 23 کشیده او را کنار … به ظاهر به او بگویید که چیزی بسیار مهم است که او را لمس کرد در طول زادگاه خرما. در حالی که پیتر می دانست که چگونه مهم ایمان به مدیسون, او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به او گفت که او خودش برای صرفه جویی در ازدواج است.

در پیش نمایش, Victoria, 25, به شدت تحریک شده — به ظاهر با مدیسون. “او به او اولتیماتوم و من متاسفم که نفرت انگیز” او می گوید: در پیش نمایش. “قرار دادن او را در آن موقعیت بسیار ناعادلانه است. شوخی می کنی؟”

در حالی که خوردن شام با هم مدیسون به پیتر می گوید: “من نمی خواهد بود قادر به حرکت به جلو اگر شما از خواب با زنان دیگر است.”

Bachelor Peter Weber Reveals Hes In Love With All 3 of His Finalists
پیتر وبر. ABC/فرانسیسکو روم

در مصاحبه اخیر خود با نیک Viallپیتر باز کرد تا در مورد تصمیم گیری های او در فصل 24 — و بستری است که آن را سخت تر از او فکر آن خواهد بود.

“من تصمیم گیری در لحظه بر اساس اطلاعات من. من نمی ساخت خنگ تصمیم گیری بر روی هدف است. من می دانم که هر کس فکر می کند من هستم و هر کس فکر می کند من غیر قطعی بودن” او گفت: “Viall فایل” پادکست در چهار شنبه, فوریه 12. “و وجود دارد بسیاری از تامل اما این چیزی است که شما هنگامی که شما تاریخ زنان بسیاری در یک بار.”

در ژانویه کالیفرنیا بومی باز کردن در مورد چقدر سخت سفر بود برای او.

“من می گویند من یاد گرفتم که من خیلی قوی تر از من فکر کردم من بود چون من رفتن را از طریق بسیاری و من را از طریق بسیاری و من بیرون می آیند در پایان گفت:” ما هفته به طور انحصاری است. “من احساس می کنم یک مرد بهتر است در پایان این. من بیشتر انعطاف پذیر. من احساس می کنم خیلی بهتر ارتباط برقرار در حال حاضر که در یک رابطه است. … دوستیابی بسیاری از انواع مختلف از زنان نیاز به یاد بگیرند که چگونه به آنها را دریافت خواهید کرد شما در راه است که شما واقعا قصد, زمان, کمی, اما من احساس می کنم مثل من از آن آویزان است.”

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>