لیسانس پیتر وبر تماس هانا قهوه ای پس از هانا ان تعامل

هانا ان Sluss نشان داد در لیسانس آخر در سهشنبه, مارس 10 که پیتر وبر تماس لیسانس هانا قهوه ای پس از نامزدی خود را.

به عنوان هانا ان, 23, آمد چهره به چهره با پیتر 28 برای اولین بار پس از خود تقسیم در “پس از نهایی رز” قسمت زندگی می کنند او نمی عقب نگه گفتن او را که او “blindsided” او را با نه گفتن او که فورا مدیسون Prewett ترک کرده بود این مجموعه در استرالیا پیش از پیشنهاد خود را. به جای او منتظر دو روز به او اجازه می دانیم.

“در وسط یک پیشنهاد, شما, عنوان است که, به طوری که من تا به حال هیچ ایده آنچه که من بود گفت: بله, به,” او گفت:. “که به نام blindsided.”

Hannah Ann Sluss Peter Weber
پیتر و هانا ان بحث در مورد رابطه خود را در صندلی داغ در طول شب دوم ویژه در فصل آخر رویداد از “کارشناسی است.” ABC

“ما شده است از طریق بسیاری با هم و من باید واقعا در اولین پرچم قرمز است که شما را به من داد بود زمانی که شما می خواستم برای رسیدن به هانا قهوه ای برای پیدا کردن بسته با” هانا ان در ادامه به برخی از مخاطبان استودیو gasped. “پس واقعا به دنبال بازگشت در آن تعامل ما درگیر سه زن. من شما هنوز هم در عشق با مدیسون و پیشنهاد به من و شما نیاز به بسته شدن با هانا قهوه ای است. که سه نفر از زنان درگیر در تعامل ما بود که من به طور کامل blindsided به.”

سپس او را اخراج فراق شات: “کلمه از مشاوره اگر شما می خواهید با یک زن, شما نیاز به تبدیل شدن به یک مرد واقعی است. “

به عنوان کارشناسی ملت طرفداران دیدم سال گذشته پیتر به حال قلب او شکسته توسط هانا قهوه ای, 25, زمانی که او ریخته و او را پس از فانتزی سوئیت با وجود آنها رابطه جنسی چهار بار در یک آسیاب بادی. او در نهایت مشغول شدم به Jed وایات قبل از شکستن همه چیز پس از پیدا کردن که او می خواهم به سمت چپ یک دوست دختر به خانه در نشویل زمانی که او به نظر می رسد نشان می دهد.

پس از هانا ان راه می رفت این مرحله در روز سه شنبه شب لیسانس میزبان Chris Harrison نشان داد که او می خواهم پرواز به دیدن مدیسون, 23 برای دیدن اگر او هنوز هم احساسات پیتر. او انجام داد.

این جفت ارز ملحق شد روز سه شنبه با پیتر گفت که او هنوز هم عاشق مدیسون. “من نمی دانم چه این در واقع به معنی در حال حاضر” او اعتراف کرد که آنها را نشسته در کنار هم. “من می دانم که چگونه ما هر دو احساس می کنم در مورد هر یک از دیگر و من فکر می کنم مصرف آن را یک گام در یک زمان است که راه برای رفتن در مورد این.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im