لیسانس پیتر خود را نشان می دهد نهایی 4 می گوید او را سقوط در عشق با او


Peter and Victoria Bachelor 24x07 Recap
پیتر و ویکتوریا لیسانس در یک قسمت از ‘کارشناسی است.’ ABC/فرانسیسکو روم

Love ain’t easy! پیتر وبر ساخته شده برخی از تصمیم گیری های دشوار پیش رو از وطن در طول تاریخ چهار شنبه, فوریه 10, قسمت از لیسانس. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن که از آن ساخته شده به چهار نهایی.

پیتر — بدون پیشانی خود را پانسمان و ترس به بارها و بارها آن را — شروع هفته با در نظر گرفتن مدیسون در یک در یک تاریخ در پرو. او می خواست به مطمئن شوید که آنها در همان صفحه و او به نظر می رسید و گرفتار کردن گارد هنگامی که مدیسون به ذکر است که او می خواست که تا به حال قوی اعتقادات مذهبی به رهبری خانواده خود را. پیتر اعتراف کرد که ایمان می تواند بزرگتر بخشی از زندگی خود را و گفت: Madison او سقوط در عشق با او. او آن را می گویند اما پذیرفته شده افزایش یافت با این وجود.

ناتاشا دریافت دوم یک در یک تاریخ. او در خوش بینانه در مورد ارتباط خود را, اما پیتر او را دیدم به عنوان بیشتر از یک دوست. او فکر نمی کنم ارتباط خود را گرفتن می تواند به دیگران به طوری که او فرستاده او پیش از مراسم رز.

Madison Bachelor 24x07 Recap
مدیسون در یک قسمت از ‘کارشناسی است.’ ABC/فرانسیسکو روم

نهایی one-on-one تاریخ رفت و به Kelsey. او و پیتر مورد بحث خود را بالقوه آینده و داد و ستد خود را اغلب لحظات احساسی برای سرگرم کننده و بی خیال بعد. Kelsey بعد مطلع پیتر که او صحبت شده بود به او جدا پدر و سعی کنید به ایجاد ارتباط با او است اما او با مادرش بود نمی دانم. پیتر قدردانی خود و منحصر به فرد عاشقانه با Kelsey و به او افزایش یافت.

Kelley, هانا ان و ویکتوریا F. به پایان رسید تا در گروه تاریخ با تنها دو گل برای grabs. کلی اعتماد به نفس بود که او را به زادگاه تاریخ به دلیل, به عنوان او تصریح کرد بار ها و بار ها او مسن تر و آماده تر برای ازدواج نسبت به زنان دیگر.

هانا ان wooed پیتر با یک لیست از چیزهایی که او دوست داشت در مورد او. کلی برای بخش او اشاره کرد که چگونه سرگرم کننده رابطه او با پیتر بود به عنوان او با بیان این که او می خواست آن را به بیشتر از آن است.

ویکتوریا در ضمن شروع psyching خودش را حتی قبل از صحبت کردن به پیتر. او تلاش برای رسیدگی به مسائل خود را از تاریخ قبلی اما او او را متهم کرد که در یک “خلق” و عدم تمایل به حرکت گذشته مشکلات خود را. پطرس او را برای حمله به او را برای پرسیدن سوالات مهم در حالی که ویکتوریا اعتراف کرد که او همیشه تصمیم گرفتند به او فشار دور قبل از او می تواند همین کار را برای او. او قول داده است که هرگز او را در.

پیتر در نهایت به ویکتوریا و هانا ان — که در اشک را شکست از رهایی — گل رز از بین بردن کلی. او توضیح داد که او احساس دوستی پرنیان از رابطه خود با او. پیتر نیز بر این باور بودند چند هفته آینده اجازه خواهد داد که او و ویکتوریا به توسعه ارتباط قوی تر.

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>