لیسانس پیتر حذف 4 زنان به عنوان یکی از سوالات که او چه می خواهد

در ابتدای ویژه چهار شنبه, فوریه 5 قسمت از لیسانس, پیتر وبر بود بشاش در شیلی! او تا به حال 10 زنان باقی مانده بود و فقط بدست خود بخیه — بنابراین او درخشان بود. زنان از سوی دیگر شد.

پس از تامی گفت که او امیدوار است که آنها می تواند به جلو حرکت Mykenna بلافاصله خراب شد در اشک در ناهار با دختران توضیح داد که او کشیده و او را کنار قبل از آخرین مهمانی چرا که او احساس او نیاز به زمان بیشتری است. ویکتوریا F. موافق نیست و توضیح داد که آنچه او انجام داد این بود که “غیر قابل قبول” و سپس گفت: “اجازه ندهید که آن را دوباره اتفاق می افتد.” در مصاحبه ویکتوریا اضافه شده که Mykenna به نظر می رسید مانند یک نالان, مرطوب سگ.

هانا ان رو برای اولین بار در یک تاریخ و ناراحت کننده هر کس هر طور معمول به خصوص پس از او جوانتر بود و دیگران نمی شوید که او در واقع آماده برای ازدواج. او به او گفت که او هرگز در عشق اما او “احساس عشق است.” به عنوان یک یادآوری او 23 ساله است.

که یک بیت از یک پرچم قرمز برای او از او می خواستم تا مطمئن شوید که او آماده بود برای یک تعهد جدی است. در طول شام او سمت چپ جدول برای یک دقیقه به بیرون بروید چرا که او نا امید شد که او تمام پاسخ های کامل بودند اما او نمی بینم احساسات او.

Peter Weber The Bachelor
پیتر وبر در ‘کارشناسی است.’ ABC

مانند ساعت او راه می رفت خارج به او بگویید او شده است می خواهم لبخند را از طریق نشان می دهد و نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست. او شروع به گریه و به او گفت که او شروع به سقوط در عشق با او. او سپس به او افزایش یافت. او بعدها گفت که او می تواند خود را در حال سقوط در عشق با او بیش از حد.

سیدنی, ناتاشا, Kelsey, Victoria, P., Madison, Tammy کلی و Mykenna شد و سپس فرستاده شده در گروه تاریخ که در آن آنها تا به حال به عمل دراماتیک اپرا صابون ، Mykenna به اندازه کافی عجیب بود که بازیگران به عنوان خدمتکار در پس زمینه که پیتر متوجه شدیم که او در عشق با پس بسیاری از زنان دیگر است. Mykenna که نزدیک به خانه رفت زمانی که او برداشت برای one-on-one هیجان زده شد تاریخ.

بعد از آن پیتر وحشیانه صادقانه با ویکتوریا P. گفتن او را که او با اعتماد به نفس بیشتر در روابط خود را بیش از او بود — و این که او نمی تواند او را به عنوان همسر خود. او به نوبه خود به او گفت که او نگران بود برای او و قبول نکرد عذرخواهی خود را. او همچنین گفت: “من لازم نیست شما به پیاده روی من” اما او اصرار داشت.

Victoria P The Bachelor
ویکتوریا P. در ‘کارشناسی است.’ حسن نیت ارائه میدهد از Giphy

درام همچنین ادامه داد: با تامی دوباره. او به نام Mykenna نابالغ و گفت: او به نظر نمی رسد آماده برای یک رابطه. بسیاری از زنان موافقت کرد که تامی به نظر می رسید بیشتر متمرکز بر حذف زنان دیگر از قدمت پیتر. در پایان گروه تاریخ, پیتر داد رز به مدیسون.

پیتر پس از آن رفت و در دوم یک در یک با ویکتوریا F. و گفت: در مصاحبه ای که او می تواند او را در حال “آینده خانم وبر.” او شوکه شده بود با یک مکالمه در روز بعد زمانی که او گریه کرد و گفت که او تلاش شد با دیدن او با زنان دیگر. در شام او گفت که او به نظر می رسید به تخریب رابطه خود را.

The Bachelor Peter Weber Eliminates 4 Women Victoria F
پیتر وبر و ویکتوریا F. بر کارشناسی است. ABC

این بار او بود که راه می رفت دور از او. او بستری برای تولید کنندگان است که او می دانست که او نباید نگاهی از سرخوردگی او را بر او و که او مطمئن بود که او آماده بود. در همین حال پیتر متقاعد شده بود که او نمی خواست این — اما او واقعا بود. در نهایت او بازگشت و به او افزایش یافت.

در آخرین ساعت کوکتل هر دو Tammy و Mykenna تا به حال به نشستن با پیتر — از آنجا که درام بدست می شود بیش از حد. در طول یک زمان Tammy گفته پیتر او بود که همه چیز را بسیار جدی و احساس کردند که Mykenna نیست — که او فقط به ایجاد نام تجاری خود را و است که او در بسته بندی کیسه های خود قبل از این تاریخ گروه.

tammy the bachelor
تامی در کارشناسی حسن نیت ارائه میدهد از Giphy

در ضمن Mykenna گفت که تامی بود چرخاندن چیز به او نگاه بد و فقط می خواستم شانس با او که او تا به حال داده شده است.

پس از آن او گفت که دو نفر از آنها که تنها یک نفر می تواند باقی بماند و این یکی خواهد بود Mykenna. در رز مراسم او فرستاده او به هر حال همراه با سیدنی.

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>