لیسانس ملت کریس Bukowski, کاترینا Badowski رفت و در یک V-تاریخ روز


Bachelorette Alum Chris Bukowski Spotted On Date Bachelor Star Katrina Badowski
کریس جمهوری اسلامی ایران و کاترینا Badowski تصادف/imageSPACE/شاتر; ABC

جدید عشق ؟ لیسانس ملت کریس جمهوری اسلامی ایران دیده می شد در یک روز تاریخ ولنتاین با کاترینا Badowski دو ماه پس از تقسیم از کتی Morton, Us Weekly می دهد.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره, 33, خال خال شد به شام در روز جمعه 14 فوریه با لیسانس آلوم یک منبع می گوید ما به طور انحصاری است.

آنها dined با هم حدود دو ساعت و نیم یک شاهد عینی می گوید که در آن نوار های ورزشی صاحب نوشید Stella Artois و سابق NFL رقصنده sipped درخشان گل رز. “آنها به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی که شامل مرغ مناقصات و tacos” منبع می افزاید.

با توجه به خودی جفت ارز نمی نگه داشتن دست ها در داخل رستوران, اما آنها “صحبت کردن و شوخی و flirted” سراسر شب. بعد از شام به رسمیت شناخته شده آنها مطرح شده برای عکس.

دو سابق واقیعت ستاره هر دو به دنبال هر یک از دیگر در Instagram و جمهوری اسلامی ایران شده است میل زیادی از Badowski عکس از اوایل ژانویه سال 2020 است. ماه گذشته سابق NBA رقصنده دوست داشتم یکی از Bukowski عکس به عنوان به خوبی.

Badowski به نظر می رسد در فصل جاری از لیسانس که در آن او در رقابت برای پیتر وبر‘s قلب است. او قطع شد و در اولین شب پس از نشان دادن خلبان 28 ساله عکسی از خود گربه های Sphynx به نام یاس.

جمهوری اسلامی ایران از سوی دیگر برای اولین بار به نظر می رسد در امیلی مینارد‘s فصل لیسانس در سال 2012. او سپس در Bachelor Pad و به طور خلاصه از ظهور تا در چند فصل از لیسانس در بهشت قبل از ظاهر شدن در یک فصل کامل از spinoff سریال 2019. در طول تابستان 2019 فصل در BIPBukowski کاهش یافت و برای مورتون 26. دو رو درگیر در سپتامبر سال 2019 آخر اما به نام آن واریز شده در ماه دسامبر.

“ما بسیار خدا را شکر برای حمایت از ما دریافت کرده اید را از ما و خانواده و دوستان و همه کسانی که ما را حمایت در طول سفر ما – از بهشت به این لحظه” جمهوری اسلامی ایران و مورتون نوشت طریق Instagram زمانی که آنها اعلام کرد در پایان از تعامل خود را. “ما سپاسگزار برای همه چیز که ما یاد گرفته ایم در این فصل امیدوار هستند برای چه است در زندگی و در عشق برای هر دوی ما.”

قبل از به روز ولنتاین, تاریخ جمهوری اسلامی ایران و سابق خود BIP شعله موجب آشتی شایعات در اوایل این ماه هنگامی که او را ترک لاسی اظهار نظر در مورد یک عکس که مورتون مشترک با پیروان.

“نظر خود را در محل های مورد علاقه شما تا کنون سفر به” او زیر نویس این پست در تاریخ 5 فوریه. “آپارتمان خود را” جمهوری اسلامی ایران نوشت در بخش نظرات.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>